Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Lovekrove
Dała mi luteinę i powiedziała, że jak testy wyjdą pozytywnie ( w pełni )mam jej nie przerywać i brać dalej. Betę mogę zrobić sama a ginka pewnie twierdzi, że przewidziało mi się. Mój facet widział te testy i też widzi kreseczki. Nie napalam się. Jak dostane @ to i tak bedzie ok bo Castagnus skrócił mój cykl i wyregulował. Trzymajta kciuki kobity i mierzcie tempkę, oglądajcie śluz i macajcie szyjkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
lovekrove a ile się starasz? Czemu Cię nie ma w tabelce? Napisz ile masz lat. to tak dla porównania, czy jeszcze zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada.............35..........mazowieckie.............6 ..... .......8/10 nowamili............23.........mazowieckie.............5. ............16/09 mooniaaaaa123....33.........mazow....................11.. ...... . 8/10 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 katiaa85............25.........wielkopolskie........27... . ........04/10? alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 7.... ........11/10 dziewczynki mam pytanie..32..dolnośląskie..........2.............16/07 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........11/10 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................21/09 krakowianka.......29.....małopolskie.................4.. .............8/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 Lovekrove ...........29...warm-maz ...............3..................20/09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Monia, moje kumpele w pracy zachodzą po 30 z pierwszym dzieciaczkiem. To nie tylko kwestia wieku ale też predyspozycji. Głowa i pupa (wiadomo kiedy) do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
coś tam jednak z wiekiem więdnie i usycha, niestety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lovekrove i zora85. Do teraz byłam przekonana, że nie muszę mierzyć temp bo mam testy, ale zmieniłam zdanie. Od jutra zaczynam mierzyć temp i obserowować śluz (choć pewnie z tym będę mieć problem bo mam go mało). Musze tylko gdzieś poczytać jak to jest z tą temp i śluzem bo do tej pory nie interesowałam się tym i jestem w tym temacie lekko zielona :) Jakoś tak dzięki Wam poczułam się lepiej :) Lovekrove ściskam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja dzis mam 15 dc powiem szczerze ze odkąd zaczelam brac castagnus plus wiesiolek czyli od tego cyklu to nie mam ochoty na seks z mezem jakos tak bez entuzjazmu podchodze. Poza tym coraz czesciej mysle o moich badaniach co jade do kliniki 19 pazdziernika. Mam lekkiego stresa bo nie wiem co mnie tam bedzie czekac i jakie badania. Wiesiolka przestalam brac bo chyba teraz akurat mam dni plodne a przytulanko mialam wczoraj :P wiem wiem powinnam dzis sie tez postarac ale szczerze jakos tak nie bardzo mam ochote a zmuszac sie nie ma co bo nie lubie nic na przmus. lovekrove trzymam kciuki by ci sie udalo zapoczatkuj bysmy poszly w twoje slady :) Trzymam kciuki za nas dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Cze Szyjka to na początku trudna sprawa. Nie wolno się zniechęcać bo teraz to dzięki niej wiem kiedy jest ten jedyny dzień na bzykanko. Instrukcja: wkładasz środkowy (umyty mydłem) palec w ....... . Tak głęboko aż spotkasz coś co zwisa z góry. To coś będzie duże a sprawi, że Twój palec już dalej nie wejdzie. To jest szyjka. Owa szyjka wygląda różnie w każdej fazie cyklu. Przeważnie jest zamknięta (po okresie, po owulacji, w czasie ciąży) wygląda wtedy jak byś dotykała czubek nosa bądź penisa - jest nisko obsadzona (czyli żeby dotknąć jej czubeczka zakończonego dziurką musisz zejść w dół do jaskini :), jest nisko i jest twarda. Szyjka w okresie płodności: zbliżając się do tych dni szyjka się otwiera i unosi i robi się miękka. Ciężko to na początku zauważyć, gdyż staje się to bardzo powoli. W każdym razie dzień najbardziej płodny wygląda ona tak: wkładając palec nie natrafiasz na czubek nosa lub ...., tylko na coś miękkiego z otwartą dziurką. W koło dziurki są takie falbanki. Dziurka jest tak duża ( w sumie to mała, ale w porównaniu do zamkniętej), że czubek palca tam wchodzi - wygląda na rozwarte lekko usteczka żaby Moniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Aha Wyjmując palec bo badaniu macie na nim śluz szyjkowy (najlepiej trochę podotykać tego wejścia szyjki by wypłynął). To najbardziej rzetelny objaw płodności. Może się z Was lać a jak śluz szyjkowy jest biały i lepki to to nie są dni płodne. Pochwa przy podnieceniu wydziela swoją wydzielinę (hm), która wygląda jak śluz super płodny i może zmylić. Podsumowując: Objawami dni płodnych są: - super otwarta szyjka - Super płodny śluz szyjkowy, ten na zewnątrz też musi być super płodny - skok temperatury, który w większości kobiet jest niestety po owulacji - ale u mnie dzień wcześniej jest szczyt śluzu (super płodny) szczyt szyjki (super otwarta). PS. Dzisiejszy test z rana - cień cienia, poszłam na BHCG - wynik o 11.00 dam znaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove fajne że zebrałaś to w jedną całość i opisałaś prostymi słowami :) naprawdę byłabyś świetnym ginekologiem :) ...a porównanie do wkładania palca w usteczka żaby Moniki rozwaliło mnie :) no i dobrze że napisałaś o tych "falbankach" bo w fachowych opisach i na zdjęciach szyjki nigdzie takowych nie zauważyłam a podczas samobadania wyczułam właśnie coś w stylu falbanek... Ja mam dodatkowy problem z interpretacją szyjki, bo wg mnie ona ciągle jest otwarta i każdego dnia wchodzi mi do niej czubek palca :( ...ale doczytałam gdzieś, że szyjka kobiety po urodzeniu dziecka już nigdy nie będzie taka jak przed... więc może jest ok, tylko nie wiem, czy moje interpretacje są trafne... bałam się już przez chwilę, że źle mi ją zaszyli po porodzie (bo popękała) i że dlatego te falbanki i wchodzący palec... idę we wtorek do gin to sobie dokładnie porozmawiam o niej Mam prośbę do dziewczyn, które już rodziły a badają szyjkę - powiedzcie jak u Was z odróżnianiem szyjki zamkniętej od otwartej... bo położenie już rozkminiłam, to samo z twardością/miękkością... ale otwartość/ zamknięcie to dla mnie prawie nie do rozróżnienia :I Lovekrove - jeszcze raz życzę powodzenia i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Beta 67,8. Więc jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove gratuluję z całego serce :) Mam nadzieję że to zaraźliwe będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko- czy w czasie okresu mam mierzyć temp, czy dopiero po? I jeśli w trakcie to czy tampon przeszkadza przy mierzeniu, czy trzeba używać podpasek? Poczytałam wczoraj trochę o tych temp i śluzie ale coś nie czuję się w tym temaie zbyt dobra, myślę że za dużo narazie nie będę z tego rozumieć. Bo jak to jest - skoro skok temp może oznaczać że owu była dzień wcześniej to skąd w ten dzień mam wiedzieć że owu już jest? Po śluzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Jasne, że tak. Ja się tutaj tym zaraziłam i ostrzegam prątkuję :). Jestem w szoku. Czasami to do mnie dociera a czasami jakby nie o mnie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
AOK w czasie okresu nie musisz mierzyć. Co do owu to po pewnym czasie będziesz poznawać po śluzie i po szyjce a potem to zauważysz jeszcze inne symptomy (zanikający śluz, bolące suty, pryszczyki itp). To wymaga czasu, ale warto czegom przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove gratulacje!!!! ja nic nie pisze ale was caly czas czytam:) aktualizuje tabelke bo wczoraj @ dostałam. NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada.............35..........mazowieckie.............6 ..... .......8/10 nowamili............23.........mazowieckie.............6. ............16/10 mooniaaaaa123....33.........mazow....................11.. ...... . 8/10 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 katiaa85............25.........wielkopolskie........27... . ........04/10? alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 7.... ........11/10 dziewczynki mam pytanie..32..dolnośląskie..........2.............16/07 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........11/10 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................21/09 krakowianka.......29.....małopolskie.................4.. .............8/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 Lovekrove ...........29...warm-maz ...............3..................20/09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love krove----- bardzo dziekuje za szczegolowy opis, chyba go wydrukuje, i przy wkladaniu palca ( wiemy gdzie:) ) bede czytac , bo z pamieci to zapomne;) i najwazniejsze------- GRATULUJĘ !!!!!!! wszystkiego dobrego , zycze aby wszystko sie dobrze potoczylo i bays sie ladnie ropakowała :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrowe- GRATULUJE z calego serca!!! Strasznie sie ciesze :) życze duzo zdrowia Tobie i malenstwu! Nareszcie przełamałas lody- oby teraz polecialo jak domino- zeby zaciążyły wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie dziewczyny:) pobadalam troche swoje wnętrze:) wydaje mi sie ze to co tam wybadałam to musi byc szyjka macicy. tak mi sie przynajmniej wydaje. kiedys wlasnie jak( wkladam tampona) zastanawialam sie co to jest , taki jakby wybrzuszenie w srodku;) czyzby szyjka? wydaje mi sie ,ze ma tam jakby dziurke( przynajmniej ta odczulam ze jest to dziurka) :) zobacze za pare dni czy bedzie sie powiekszac;) swoja droga jeszcze tak daleko sama u siebie nie byłam ;)) milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Taaaaaaaaa to szyjka - poznajcie się :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Dzięki wszystkim za gratulacje. Jutro jadę do Niemiec - nie będzie mnie jakiś czas. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zastanawia mnie jedno- wyczuwam ja ale nie jak wkladam palec w prostej lini , musze troszke zboczyc na lewy bok ;)) moze tak byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Może stawiasz nogę jedną wyżej lub krzywo kucasz. Jak żyjesz do tej pory to znaczy, że tak może być :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leze plackiem na plecach;) jak wkladam palec prosto to nic tam mnie nie stopuje, no chyba ze za krotkie palce mam;) dopiero jak zegne go na bok, to wyczuwam jakby gulke - w kazdym razie takie wybrzuszenie - twarde i ma jakby dziurke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
To szyjka. Najlepiej przykucnij i wtedy "badaj", lub jedną nogę postaw wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
Nie było mnie calutki dzień a widzę że się działo tutaj trochę ;) Lovekrove gratuluję :* Niemal od razu wiedziałam żę Ci się udało szczęściaro :) Prątkuj na nas prątkuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×