Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

eee...OMO...mi pomógł... moze na Ciebie nie zadzialal, komus popsuł szyki calkowicie, komus zrobil psikusa, a mi i kilku dziewczynom pomógł...razem z wiesiolkiem do 15 dnia cyklu niestety nie jest to tabletka zpladniajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, a nad tym sie nie zastanawialam czy pomógł on dziewczynom, które sie starały krócej...moze faktycznie coś w tym jest ...trzeba by było przerobic te setki stron forum :) my sie staralismy 7-8 cykli to o alimenty ja podaje Zorę, a kolejna może sie spodziewać Lovekrove:) uśmiałam się :0 przzesyłam Wam ogromne buziaki Dziewczyny :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
SĄDZĄC PO MINIE TO JUZ WIEM CO WYSZŁO;P;P;P....NO POCHWAL SIEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Asia mozliwe z tym castagnusem... Chociaz ja zacelam go brac w 3 cyklu staran a skonczylam w polowie 6 cyklu no ale sie ciesze bo mi wyregulowal cykl przynajmniej tyle:) A teraz mysle nad tymi ziolkami tylko czy orientuj sie ktos czy mozna je zaczac pic nie od 1dc? bo u mnie akurat 7dc Aguska nie trzymaj nas w niepewnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, nie mam objawów bo jestem dopiero 4 dni po owu :D I zauwazyłam (odkad mam monitoring) że owu mam na zmiane z obu jajników. Więc mimo torbieli ,,działaja'' mi obydwa jajniki :) Szczęśliwy cykl ,,był z lewego jajnika'' a ten teraz z prawego. Aguska, Ty sadystko. Nie męcz nas! PISZ!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIA, ale o jakie alimenty Ci chodzi? Toż ja byłam wtedy pijana :D To był wypadek przy pracy. Na drugi dzień nie pamietałam nawet Twojego imienia :P Lovekrove, one nas wrabiaja!! Uciekamy z tad hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny oczywiście męża wysłałam na badania na samym początku. okazało się że nie dokońca jest ok ale po 3 m-cach powtórzyliśmy i było ok. A co do mnie to umówiłam się na czwartek ale bardzo się boje, że coś jest nie tak. Bardzo diękuje za pomoc i wsparcie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ale miło się Was czyta - tak wesoło u Was :) Wanda, nie przejmuj się, ja też jestem niska (160 cm) i wyglądam już jak piłeczka :) Przytyłam już 13 kg (i myślę, że do jakiś 16 to spokojnie dociąnę). Mój mąż mówi do mnie "balonówa" ;) Właśnie zmierzyłam się w brzuszku i...99 cm :D hehe zaraz stówka mi "strzeli" ;) Już mi coraz ciężej niestety, brzuch często pobolewa, zaczynają się pojedyncze skurcze jak przesadzę z chodzeniem czy podźwigam coś..Już niestety ten najpiękniejszy okres ciąży minął ;) Asia, dobrze, ze mdłości Ci minęły :) Wanda, a Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobiety, u mnie dziś @ zawitał, dobrze,ze mam wolny dzień bo brzuch boli od rana. Zora trzymam kciuki jak zawsze za Ciebie :-) A Aguska to faktycznie sadystka :-) pisz tu szybko co Ci wyszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Witam wszystkie dziewczyny, Przytargała mnie Asia za uszy, więc się pojawiam. Gratuluję wszystkim zaciążonym i trzymam kciuki za testujące. Widzę, że co starsze działaczki powoli zachodzą. Aloooo mam nadzieję, że jeszcze się nie poddałaś. Co do castangusa, to może i pomaga, ale przy konkretnym problemie. Mi akurat podniósł prolaktynę i musiałam brać Bromrgon na jej zbicie, więc to nie jest takie nieszkodliwe ziółko. Nie wspominając, że mało mi piersi nie rozerwało z bólu przy 3 cyklu. U mnie OK (chyba), zero jakichkolwiek objawów, cienka jestem z minimalną wypukłością, choć to już 4 m-c, USG genetyczne OK. Na razie się nie podniecam, bo kompletnie nie czuję się w ciąży, więc skupiam się na pracy. Zorka 3mam kciuki za test. Wanda podwójne gratulacje. Niech bobasy rosną i szaleją w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska, tak się nie robi!! Zdenerwowałaś mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Albo piszesz albo wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka200690
hej. słuchajcie biore ja biore juz drugie opakowanie castagnusa i brałam tez wiesiołek do tego pije siemie lniane codziennie rano, kochałam sie ze swoim partnerem w co drugi lub trzeci dzien w 12 dzien cyklu potem 14 i 15 a potem jeszcze 17 i 18 dzien, zawsze mialm miesiaczke ksiązkowo co 27 albo 28 dni nigdy mi sie nie spoznial ani nie byl wczesniej a teraz dostam 28.06 a powinnam dostac 4.07 to tydzien roznicy i zastanawiam sie czy to moze nie ciaza? jak pytalam mojej mamy to ona jak zaszla z trojka dzieci w ciaze to zawsze dostawala okres na samym poczatku ciazy, moze ja mam to poniej co myslicie? prosze powiedzcie co myslicie. zrobilabym test ale boje sie rozczarowania. jak mozecie to napiszcie mi na emaila... to dla mnie bardzo wazne. czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleczka, objawy wczesnej ciąży to sprawa bardzo indywidualna i pewnie żadna z dziewczyn Ci nic nie podpowie. Najlepiej zrobić test i będziesz wiedziała co i jak. Trzymamy kciuki za dwie kreski na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam...od razu przytargała za uszy :) dziewczyny się pytały o Ciebie, bo się martwiły o Ciebie:) a czesciej się tam pojawiasz :) buziaczek w potargane uszko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
gratuluje zaciazonym mam 27 dzien cyklu i nie czuje jakbym miala dostac nadal czesto odwiedzam wc do tego temeratura rowniez sie podwyzsza o roznych porach no ale jutro mam ten decydujacy dzien i sie okaze czy sie udalo z mezusiem czy znow nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no! Wchodzę tu i wchodzę a tej aguski jak nie było tak nie ma. Jak tak można ludzi dręczyć :P betina, jutro testujesz? Powodzenia! :) Tylko nie zachowuj sie jak koleżanka i napisz co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Teraz to chyba aguske trzeba za ucho wytargac:P Jak tak mozna trzymac w niepewnosci... napisala ze testowala ale dokladnego wyniku nie podala i sie juz nie pojawila a ja zorka tak jak ty co chwile tu caly dzien zagladam czy sie odezwala... betina trzymam kciuki i daj znac... chyba ze chcecie zebysmy sie z zorka nerwowo wykonczyly:P Ja to jeszcze pol biedy bo dopiero co po @ ale zorka przed testowaniem wiec nie wypada jej sie juz denerwowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze nie napisalam calosci ;(, ale moj S przyszedl wczoraj wczesniej i napadl na mnie ;) ;D. Wiem, ze rozumiecie i mam nadzieje wybaczycie. Otoz zrobilam tescik jakos o 11 z rana nie robilam, bo myslalam,ze dostane @ wiecie nie chcialam wmawiac sobie. I wyszlo ........... ucieklam z lazienki, bo sie balam spojrzec ;) ale tak katem oka spojrzalam i widzialam TA 2 KRESECZKE taka delikatna ;) Dlatego pokazalam dla S, ale on nie dowierzal mowi, ze sie nie zna na tym ja dalam instrukcje jak jedna kreska i jak dwie, ale dalej nie dowierzal. Mowie, ze czuje robaczka w brzuszku ;D No, ale decyzja jechac na badanie nasienia czy nie hmm. Wiec ustalilismy, ze powtorze test poszlismy kupilismy troche drozszy. Przyszlismy do domu od razu zrobilam tylko, z ten test byl bardziej widoczniejszy i to samo wyszlo 2 KRESKA byla bardziej widoczna niz na tamtym ;). Ale dalej nie dowierzamy. Dzis chce isc do gina, ale nie wiem czy sie uda, bo ma wredna pielegniarke, ktora dre mo...de ze trzeba sie umawiac ;(. Wybaczacie mi prawda ;(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Nie było mnie kilka dni, bo w sobotę wieczorem zmarła moja Babcia i wczoraj odbył się pogrzeb, było ciężko, ale już po wszytskim. Byłam na badaniach estradiolu, proloktyny i progesteronu, Pani z laboratorium powiedziała, że wszystko w porządku, kamień z serca mi spadł, najbardziej się bałam leczenia hormonami. Wanda ja też dostałam infekcji od luteiny, ale mi doktor zaaplikował antybiotyk, wczoraj skończyłam go brać. Dzisiaj wracam do normy, bo ostatnie dni były takie rozjechane. A słyszałyście przesąd, że jak w rodzinie umiera kobieta, to urodzi się w najbliższym czasie dziewczynka?? Aguśka gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska gratuluję :-) Mala_gosienka super,że z hormonami u Ciebie ok.O przesądzie nie słyszałam, ale ciekawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Beti, ale i tak nie dochodzi to do mnie. Jeszcze nie dopisalam, ze jak ten 2 test powtorzylismy to zrezygnowalismy z tego badania, bo po co kase wydawac. He a ja w poniedz smialam sie do swego S ze patrz, bo jeszcze bedzie ze nie pojedziemy. Jakos juz wtedy mialam przeczucie, bo nie dostalam @ w moja datke ;) A on pyta czemu?> a ja mowie tako he bylam tajemnicza ;p W tamten poniedz wymiotowalam, ale kazdy myslal, ze to grypa zoladkowa, bo w rodzince moich siostr pzechodzili. A moj S wczoraj sie przyznal, ze myslal, ze cos nie tak. Ja tam nie wiem, ale przynajmniej od tamtego czasu miewalam mdlosci no i tak do daty @ i nie przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Beti, ale i tak nie dochodzi to do mnie. Jeszcze nie dopisalam, ze jak ten 2 test powtorzylismy to zrezygnowalismy z tego badania, bo po co kase wydawac. He a ja w poniedz smialam sie do swego S ze patrz, bo jeszcze bedzie ze nie pojedziemy. Jakos juz wtedy mialam przeczucie, bo nie dostalam @ w moja datke ;) A on pyta czemu?> a ja mowie tako he bylam tajemnicza ;p W tamten poniedz wymiotowalam, ale kazdy myslal, ze to grypa zoladkowa, bo w rodzince moich siostr pzechodzili. A moj S wczoraj sie przyznal, ze myslal, ze cos nie tak. Ja tam nie wiem, ale przynajmniej od tamtego czasu miewalam mdlosci no i tak do daty @ i nie przyszla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Gosia ;) Nie slyszalam o czyms takim. To masz szanse ;p. Tylko nie nstawiaj sie jak ja bedzie co ma byc ;) Powodzonka w najblizszych starankach Wszystkim dziewczynom zycze tego z calego serca ;*. A co Wy na to zeby siebie jakos zobaczys na jakiejs stronie czy cos?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Aguska wybaczam ci za takie informacje:) nie ma to jak dobra wiadomosc na poczatek dnia:) GRATULUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No proszę jak tu wszystkie po kolei zachodzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Aguska, gratuluję :) I nie mozna tak było od razu napisać? ;) Mala_gosienka, wyrazy współczucia :( Ja nienawidzę pogrzebów :( Sophia, razem ze mna będzie testowała też Katiaa :) Ale fakt, że mi koleżanka nerwy zszargała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×