Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Ja sie nie nastawiam na ciaze ze sie udalo ale staram sie nie myslec. Wlasnie kawke pije i na sniadanie zjadlam kawalek pizzy :P i jest ok Zorka usiadz sobie wypij kawke wlacz jakas wesola muzyke i od razu humorek sie poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora 85- duphaston biore od dnia wizyty u gin tj. środek maja. Biore w ten sposób, wezme opakowanie, pozniej 14 dni przerwy i znow biore takze nie mam jakiejś regóły od którego dnia cyklu itp. Troszkę to dziwne ale chyba wie co robi. Wczoraj jednak dostałam okres także chyba wszystko ok. Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. ........06/07 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ....10.VII AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........8...... ............4-5.06 katiaa85.............26.......wielkopolska......34 .............. 6/7.07 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 mala_gosienka......25........zachpom......4.............. .......22.06 Sophia123...........24.........slaskie........7.......... ......... .19/20.07 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 1/02 Uaktualniam OBY ten Lipiec byl dla nas szczesliwy. Dzis Haliny trzeba do babci zadzwonic z zyczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLAC ZABAW NIVEA
http://www.100latnivea.pl/glosowanie/plac/80 Bardzo proszę o oddawanie głosów na GUBIN ul. Bolesława Chrobrego Wystarczy się zalogować i codziennie kliknąć To nic nie kosztuje a sprawi wiele radości dzieciakom W pobliżu nie ma miejsca w którym okoliczne dzieci mogłyby się bawić... Taki plac to dla nas wielka atrakcja! Bardzo proszę o głosy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Lovekrove > no to ja spróbuje z tym magnezem, tylko kurka chyba jak wrócę jużz urlopu, bo póki co to biorę zestaw witamin na przemian z kwasem foliowym, wiesiołek, Castagnusa noi jescze Beta Caroten bo będę narażona na słońce ;) Poproszę o dopisanie mnie do starających się: wiek: 27 (za niedługo urodziny :-)), woj. śląskie. Minęło 6 cykli, teraz zaczął się 7my cykl Najbliższa @ 26.07.... Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ale mam doła. Wczoraj zawaliłam. Położyłam mokry parasol na fotel. teraz została zafarbowana plama :( M na mnie zły na maxa. Nie wiecie czym zmyć taką zafarbowaną plamę na skórze ekologicznej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Ja doczytałam się że można kwaskiem cytrynowym ale nic nie pomaga. Muszę kupić jakiś preparat w sklepie z chemią bo M sie chyba do mnie nie odezwie i przy okazji zawale cykl :P ahhh, nieudacznik ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam aguuula co ty jaki nieudacznik?! Mnie to wkurza jak ludzie o sobie tak nisko mysla :P zamiast pozytywnie myslec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra- ale ze mnie udacznik :P zebrałam się na odwage i sama zadzwoniłam do M, nawet ze mną normalnie rozmawiał, chyba złość mu przechodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam ze moj jak sie na mnie kiedys zezloscil to ja wkurzona na niego rzucilam swoim tel i potem mialam nauczke bo sie popsuł :P Ty nie rob takiej glupoty jak cie twoj wkurzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety mam stanowczy charakter, jestem uparta, on też ale z reguły po jakimś czasie wszystko się normuje ;) jak narazie do rzucania telefonem nie doszło hehe. Ale wiesz co? tak się mi wydaje że Twój po tym zajściu pewnie kupił Ci nowy telefon? co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie on nie kupil tylko nowy dostalam w prezencie od rodzicow:P Powiedzial ze jak sama go zepsulam to mam nauczke ale on mi nowego nie kupi ( kupilby mi jakbym mu naciskala) ale stary jako tako jeszcze dzialal lecz pozniej juz bateria nawet 2 godz nie trzymala wiec mial juz kupowac ale dostalam nowy od rodzicow :P i mu sie upieklo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staranki zobaczymy czy cos wyszlo. jak nie to od nastepnego cyklu zaczynam CLO. A u was jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie zaczęlam wczoraj kolejny cykl także wszystko przed nami. M je tabletki na poprawienie jakości plemników, ja zacznę kolejne opakowanie duphastonu i czekać... ale bądźmy dobrej myśli, kiedyś się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie nastawienie to mi sie podoba jak nie uda sie teraz to uda sie nastepnym razem :) ale licze ze ten lipiec bedzie szczesliwy w koncu liczba 7 to szczesliwa liczba:) Zobaczymy tylko czy szczesliwa dla nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieję :) muszę sie zbierac do pracy ale kotek mi siedzi na kolanach i tak fajnie grzeeeje że nie chce się mi wychodzić z domu w taką pogodę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez wlasnie sie szykuje do pracy i tez najchetiej w domu bym siedziala :) Ty to chyba taka kocia mama jak ja :P uwielbiam koty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja koty, psy, wszystkie zwierzaczki kocham po prostu :) Sama mam Labradorka, kotkę, 2 szynszyle i do niedawna chomiczka ale zachorował i odszedł niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
30 dzien cyklu i nadal nie mam @ do tego wc jest czestym miejscem moich odwiedzin szybko sie mecze i mam takie zylki na brzuchu narazie slabo widoczne piersi mi sie nie zmieniaja moze troszke kluja nic wiecej czekam jeszcze pare dni bo moze sie opoznia choc jak dotad mialam jak w zegarku lecz wczesniej tez myslalam ze sie udalo i zrobilam tyle testow ze teraz jakos mi sie do niego nie s[ieszy mimo ze dla odmiany okresu w terminie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betina340, gratuluję cierpliwości! Ja juz bym testowała gdyby było po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
to jest jeszcze krotko po terminie nie bede sie spieszyla poczekam do niedzieli juz niedaleko a moze sie tylko opoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Dawno mnie nie było, ale mam remont w domu i tyle pracy, że nie mam czasu usiąść do komputera i popisać z Wami. W tym cyklu mam jakoś inaczej nigdy w "środku" że tak to nazwę, nie miałam takich kropek na wkładce, nie wiem, czy to plamienie około owulacyjne czy implantacyjne, i do tego wczoraj jak rozmawiałam z Mamą to mi coś strzeliło w brzuchu jakby coś się przedostawało dalej. Sama nie wiem, teraz tylko czekam na rozwój akcji. Jak mierzyłam temperaturę to wychodzi, że wczoraj był skok i się przytulaliśmy z M:) Co słychać u Was? Aguś też wysłałam swoje zdjęcie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos cicho tutaj ;/ Wlasnie widzialam zdjatko dzieki ;). A ja ide do lekarza we wtorek. W pracy staram sie nie przemeczac. I mysle wziac zaswiadczenie od lekarza, zeby w pracy sie nie przemeczac, bo oni wiecznie traktuja jak normalnego pracownika heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Betina i ja tam bo mialas w niedziele testowac...???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×