Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość mooniaa123
dziewczyny, tu jest o akupunkturze na poprawienie płodności http://www.infelmark.pl/index.php?id=60 ŚL6 główny punkt ginekologiczny Punkt ten jest około 5 cm (szerokość dłoni bez kciuka) może warto masować. W ciąży juz nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Sorki malo sie uczeszczam ale u mnie nic sie nie dzieje strasznie dluzy mi sie ten cykl. Dzis mam 27dc nie wiem kiedy @ powinna sie pokazac ale z wyliczen ok 2/4sierpnia caly czas biore luteine i nie bede robila przerwy w braniu. Po weekendzie chyba zrobie test jak wyjdzie negatyw to znow czeka mnie cykl z CLO. 4sierpnia jade do dentysty wiec przy okazji zahaczę o gin, bo mowila zebym sie na poczatku sierpnia stawila. Ogolnie szukam innego gin raczej w swoim miescie ale nie moge sie zdecydowac ktorego wybrac, chcialabym isc do jednego co ma bardzo dobra opinie ale on przyjmuje wylacznie prywatnie a na razie z kasa ciezko by tak na lekarzy tracic. Raz sie wybiore zobaczymy co powie, pamietam ze on sprawil na mnie pozytywne wrazenie jak przyjmowal mnie przy poronieniu... Dzis zalapalam lekkiego dola, tak chcialabym juz zeby wszystko bylo dobrze zeby byla ciaza i zdrowa dzidzia... Poza tym dzis mija 6 lat jak jestem z moim a niedlugo bedzie 4 lata po slubie a dzidzi ciagle brak... Posmecilam wam troche i bede znikac :Pa pa:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
ja mam dzis 25 dzien cyklu i pobolewa mnie podbrzusze wiec znowu zbliza sie ta cholera ech zycie moj maz jak zobaczy dziecko zwlaszcza mala dziewczynke to az mu sie serce wyrywa tak kocha dzieci i obydwoje pragniemy miec nasza wysniona ukochana coreczke a tu niestety znow sie nie udalo bo czuje ze ona nadchodzi i nic na to nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No testowałam kobietki....jedna wredna...:( nie wiem może i doszukałam się cień cienia ale to bez sensu:( niewiem co się dzieje, bo w tym cyklu było prawie codziennie:( no a ileż można... poczekam jeszcze trochę, jak przyjdzie @ to koniecznie idę do gina. Buźki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Jak w week nic nie przylezie to zrobię w poniedziałek test....czasami aż mi głupio tak latać co miesiać do apteki, twierdzą pewnie że jakaś nawiedzona jestem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala to zrob jak ja kup kilka testow od razu :P u mnie jeszcze 3 czekaja w tym dwa jakies tanie NOVA TEST i jeden PRE TEST. Planuje testowac po weekendzie, wiec trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
ja sie nie spisze z testami bo wiem ze prawidlowo robi sie jak sie nie dostanie okresu w terminie i to tez nie od razu a po kilku a najlepiej kilkunastu dniach opoznienia po co sie pozniej rozczarowywac nie ma sensu robic testow przed terminem bo nawet jak sie jest moze nie wyjsc gdyz jest za wczesnie ciaza nie rozwija sie w rekordowym czasie i bezsensowne jest ciagle sprawdzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Tak to własnie z tymi testami jest, pamiętam jak w 2009 roku testowałam w 38 dc i nic nie wyszło ,a w 45 dc juz dwie grube krechy były , więc musze być cierpliwaaaaa...... Katia trzymam kciuki za Nas obie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
dzis mam 26 dzien cyklu i czuje sie dziwnie glowa mnie boli do tego mam takie lekkie rozowe plamienie doslownie pare kropel a prawidlowo okres powinnam dostac 2 sierpnia wiec nie wiem co jest grane bo nigdy przed @ nie mialam zadnego plamienia nawet najmniejszego poczekam kilka dni i zobacze dalej czy to sie rozkreci w okres czy tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. W koncu Was dogonilam w czytaniu :-). Dziewczyny mam pytanie co myslicie o farbowaniu wlosow w ciazy?? A u mnie ogolnie super :-). Jutro ide do gina dobrze sciemniac by dala zwolnienie albo sie uda abo sie nie uda i dalej bede sie wkurzac :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska, ja farbuje, bo jestem siewiejącą brunetką i nie mam zamiaru straszyc ludzi :) ale farbuje sama w domu (garnierem albo wellatonem-jest słabszy), nie farbą od fryzjera, bo bije sie uczulenia, moze w ciazy skóra ciut inaczej zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
tak jak myslalam ze sie rozkreci i stalo sie leje sie jak co miesiac i znow nic nie wyszlo ale czulam ze dostane wiec zadna nowosc mnie nie spotkala tyle ze teraz przyszla wczesniej niz w tamtym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! ja testuję jutro, ponieważ dopiero jutro kupię test, ale nie napalam się bo czuję ból brzucha taki jak przed @ niestety więc nie wiem czy w ogóle zdążę go zrobić... Powinnam dostać dzisiaj ale 1 czy 2 dni różnicy to nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala zrób test za parę dni, może pokaże coś więcej- życzę Ci tego :) Betina- głowa do góry, kiedyś napewno się uda, mam nadzieję że nastąpi to jak najprędzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulla i jaki wynik?? Aguśka ściemniaj dobrze i uciekaj na l4:) Czy mogę pić sok malinowy włanej roboty, bo się trochę przeziębiłam i M lata na wysokości i nnie wie co jeszcze mógłby mi zaaplikować. Z tego co się doczytałam to liścia z malim są szkodliwe, ale ten sok chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No raczej soczek nie jest szkodliwy, ja w ciąży też go dużo pilam bo byłam nieźle przeziębiona. Dziś kupiłam na allegro 8 testów;p;p będą czekac, czuje w sumie że chyba nic z tego, myślę że owu nie miałam nawet. Nie nakręcam się poczekam jak testy mi przyślą, co ma być to będzie, do apteki już nie polecę. Buźki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! mala_gosienka, sok z malin nie jest szkodliwy, a jak jesteś przeziębiona to pij :) Sok z liści z malin może powodować skurcze, ale z owoców... mniam.. Kala, trzymam kciuki :) Katiaa, a ty pisałaś, że będziesz testować po weekendzie i jak? :) Mnie jak zaraz nie rozerwie to będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia - jesteśmy z Tobą - tak mało Tobie już zostało. Ja tam kibicuję Wam i czekam na szczęśliwe rozwiązanie. A mnie mdłości nadal męczą - to już 14 tc a ja wściekam się bo muszę się zapychać by czuć się dobrze. Do kiedy dziewczyny miałyście nudności ?>???? Katia i kala czekamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, dzięki :) Mały już tak się rozpycha, że częściej sprawia mi to ból niż radość.. Znaczy cieszę się, ze się rusza, ale szkoda że boli... No i nie wiem po co stópki pakuje pod moje żebra :o Mnie mdłości przeszły od 12-13 tygodnia. Z nadejściem drugiego trymestru minęło :) Może niedługo przejdzie... Trzymam kciuki za to :) A nie pomaga Ci nic na te mdłości? Mnie imbir pomagał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove musisz sie zapychac, aby Tobie bylo dobrze?? Ja to z rana jak zjem teaz to dobrze, ale raczej jak mam do pracy to nie dam rady strasznie mdli, ale czasem zjem platki na mleku zeby nie byc zupelnie pusta dzis zjadlam kanapke z serkiem. Takie lekkostrawne pozniej za to nadrabiam. Teraz upycham sie nektarynkami to dobry polot mam do wc, a jakie oproznianie łoł hehe Ide za jakis czas do gina ehh musze sciemniac moze to cos pomoze :-/ Dziewczyny nie myslcie o dzialaniach tylko wyluzujcie sie na maksa i duzo duzo milosci kiedy tylko macie na to ochotke :-). Ja tam lubilam prawie caly czas hihi teraz jakos mam przerwe, ze za bardzo mi sie nie chce. Moj sie smieje a co dostala co trzeba i teraz juz nie chce, no ale musze tez myslec o nim :-p, no i on o mnie hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
ja obecnie mysle o naszym wyjezdzie nad morze ze znow cos zwiedzimy odpoczniemy i zmienimy otoczenie i powietrze pozatym pije swoja herbatke 4 tydzien teraz i mam nadzieje ze pomoze bo jak dotad nic innego mi nie pomoglo a lekarze nie widza nic co byloby nie tak z nami wiec rzucam na luz i czekamy na nasz maly cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z zakupów dzisiaj wyłowiłam sobie spodnie:) Takie na teraz, bo coś mi się ciasno zaczęło robić w okolicach bioder;P Vilia dzięki za odpowiedź, zaraz czeka mnie jeszcze jedno wyjście, muszę sobie kupić cytrynę do herbaty. Ostatnio smakuje mi najbardziej zwykła herbata. Życzę abyś wytrzymała, maluszek niedługo będzie wierzgał nogami w łózeczku:) Do tego mam co trochę bóle głowy, na szczęście nie trwają za długo. A pobolewanie brzucha jest normalne? To taki krótki ból i szybko mija ale pojawia się kilka razy w ciągu dnia. Trzymam za Was kciuki Kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam robilam test ciazowy w 28dc wyszedl negatywny a dzis mam 30dc nie wiem przestac brac te luteine by przyszedl @ czy nadal brac? Juz sama nie wiem nie nastawiam sie juz na ciaze. wiec czekam na @ ale zastanawiam sie jesli nie przerwe brania luteiny to czy i tak jak okres ma byc to bedzie czy mi sie nie przesunie przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×