Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Vilia - melduj się codziennie - bo my też tutaj jak na szpilkach siedzimy - jak pewnego razu nie będzie Twojego wpisu to będzie oznaczało jedno :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Lovekrove zaspalam-uprzedziłaś mnie:) Kala , jak fajnie,ze jest Maleństwo:) Vilia-trzymamy kciuki za Was, dzis na szczescie 8.08...byle do 16.08 :) (chyba do tej daty pisalas ,ze chcialbys donosic Dzidzię w brzuszku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze isc cos zjesc wczesniej jak zjadlam byl paw, teraz jak nie przegryze czegos od razu to jest ssanie ,ze az niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, dużo teraz odpoczywaj i się niczym nie przejmuj :) A jak się umówisz do lekarza to pisz co i jak :) Niech fasolka w spokoju sobie kiełkuje :) I tak jak pisałyśmy - ciągnij za sobą inne dziewczyny :) Lovekrove, strach zawsze jest i obawy - niestety do samego końca :o Ja sama się stresuję. Wczoraj mały nie ruszał się do jakiejś 15ej to myślałam, ze zwariuję, a potem do samego wieczora jak dał popalić mamusi ;) Asia, tak, chciałabym do 16ego dotrzymać, ale nie wiem czy to będzie możliwe. Dziś idę popołudniu na wizytę to już poznam konkretną datę i będę mogła zacząć końcowe odliczanie :D Zora, a Ty ten cykl już z Clo będziesz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia - to daj znać jak poznasz datę - zaciśniemy kciuki i będziemy Ciebie myślami wspierać - telepatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwę się wieczorem jak będę po wizycie :) Myślę, że wsparcie mi się przyda :D Chociaż o dziwo na razie się nie stresuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Vilia NO STRES!! Pozytywne nastawienie jest bardzo ważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Kala, gratulacje, super nastawienie. Moim zdaniem to 100% sukcesu to nastawienie. Ja od początku miałam takie myśli codziennie, że dzidzia jest sup er silna i zdrowa. Ja tak samo i powtarzałam sobie to w kółko. I na razie odpukać jest dobrze, choć się nie oszczędzam specjalnie. Lovekrowe, dziubanie, rwanie, kłucie, bóle jak cięcie tępą piłą w różnych miejscach, to normalna sprawa. Też w 15-17 tc miałam różne. Nic się nie przejmuj i nie przesadzaj z lekami. Co ma się rozciągać to się rozciąga i tak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia123 - dzięki. Każda rada się przyda. Mdłości wróciły :(. Coś mi się wydaje, że nie opuszczą mnie one tak szybko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia, tak -od 3dc wezmę clo bo teraz gin był na urolpie więc miałam przerwe. @ powinna być do 12 sierpnia choć myślałam nawet że dziś zawita bo rwały mnie wczoraj jajniki i to mocno. No ale teraz cisza i jak to dziewczyny pisały: biało ;) Nie wiem czemu ale już się tak nie ciesze jak przy poprzednich stymulacjach. Jutro mam wizyte u swojego endokrynologa więc popytam czy nie powinnam jeszcze czegoś zbadać, tak na wszelki wypadek. Mam nadzieje że on mnie nie zbyje jak to robi zawsze. Nie dość że się przeważnie spóznia nawet do 2h to jakby łaskę robił że przychodzisz do niego zaledwie raz w roku. Buziaki dla wszystkich!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Wiecie co, co jakiś czas pobolewa mnie to prawa to lew strona w dole brzucha, lekarz mówił, że to normalnie, ale jak mnie z kilka godzin nie zaboli to aż się dziwnie czuję, to dopiero jest szaleństwo. Lovekrove spokojnie, bo tylko to nas może uratować. Kolejną wizytę mam 01.09.2011. Kiedy Wam lekarz założył kartę ciąży? A i jeszcze jedno pytanie pocę się od 2 dni jak mysz, czy to normalne? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_gosienka, jesli masz taką pogodę jak u mnie: duchota niesamowita to, to normalne że się pocisz ;) A tak poważnie to jesteś przecież w ciązy i masz podwyższony progesteron który podnosi temp ciała :) Dobrze że się pocisz bo schładzasz organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Zora za odpowiedź, bo teraz usiadłam i znowu jestem mokra. Do tego staram się dużo pić, bo wiadomo trzeba. Duchota niesamowita. Idę się położyć, miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia do tego dołączą zawroty głowy albo podwyzszone tetno do nawet 120 przy normalnym cisnieniu....pozostaje tylko pić, pić, pić i jeszcze raz pić...i to lepiej wodę mineralną nie źródlaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, a mnie boli od pępka w dól jakies 5 cm...jakby ktos ciął skórę Lovekrove, ja potrafilam ganiać pawia w 18-19 tyg. owszem nie tak notorycznie jak do 16 tyg., ale bywało,że śniadanie jadło sie podwójnie-raz dla pawia, a za chwilę dla siebie. Potem przyszła zmiana bociana i rano (kiedy o 5.30 ide na siusiu) jak nie wsadzę czegos do żołądka (banan, szklanka mleka, plasterek zółtego sera) to tak mnie ssie, mdli,ze nie zasnę dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, a może @ nie przyjdzie :) Zróbmy taką wymianę, żeby równowaga była - ja urodzę a Ty nie dostaniesz @ i dowiesz się, ze jesteś w ciąży. Ja jestem za :) mala_gosienka, ja miałam założoną kartę ciąży coś koło 10 tygodnia - długo nie było u mnie serduszka widać. Jak już było wiadomo, ze wszystko OK to wtedy gin założyła kartę. Co do pocenia się, to normalne w ciąży. Mam nadzieję, bo ja się też bardziej pocę (szczególnie dłonie i stopy, które są non-stop gorące). Ze mnie to chyba ten nadmiar wody ostatnio schodzi. Asia, Lovekrove, mam nadzieję, ze Wam przejdą te mdłości, bo wiem, ze to nieprzyjemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia, na szczescie pawiki sa coraz rzadsze...zauważyłam ,że jak mnie zbiera to muszę wstać, bo muszę żołądkowi miejsce zrobic (moze go juz ugniata? 22tydz.3dz), a rano to musze wciagnac cos , by zoladek mial co robic, wystarczy plasterek sera, by był spokój:) my karte mamy od 5 tyg., ale co lekarz to inny obyczaj Zora - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic dziewczynki, muszę niestety te mdłości przeżyć :(. Napiszcie kiedy ( w którym tygodniu) - poczyłyście ruchy dziecka i czy to wasza pierwsza ciąża. Zorka - słyszałam, że po odstawieniu clo tak samo często zachodzi się jak i podczas brania. Czekamy do 12 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, może już ugniatać żołądek. Ja od drugiego trymestru już nie miałam na szczęście takich sensacji :) Teraz czasem mnie mdli, ale na szczęście nie groźnie ;) No i jak na razie nie wiem co do zgaga :D I chyba już jej nie będzie :) Lovekrove, ja na początku czułam takie bardziej bulgotania i delikatne muśnięcia niż ruchy - to od jakiegoś 18 tyg. (to moja pierwsza ciąża). A po 20 tyg. już stawały się coraz wyraźniejsze :) I potem coraz bardziej bolesne ;) A teraz już jako takich kopniaków nie ma tylko się dzidzia przeciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze ruchy poczulam w 17 tyg5dniu, potem w 18tyg1dn, a potem nie pamietam na poczatku przypominały mi ocieranie sie kota, albo pękanie baniek mydlanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia, ja tym bardziej jestem Za! hihi. Wczoraj nawet przeszło mi przez myśl że ,,może'' bo te bóle jajników mam bardzo podobne do tych w ciąży i piersi mnie wczoraj mocno bolały, dzis też bolą ale dużo mniej niestety. Jutro byłoby 14 dni od ewentualnej owu więc test byłby wiarygodny ale jak mam znowu zobaczyć jedną krechę to aż mi sie odechciewa. Zobacze jak się będę czuła do jutra,tj. czy nadal będę miała ,,urojone objawy'' ;) Jak tak to kupie test albo poczekam do tego 12 sierpnia. Już sama nie wiem.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No no ZORKA wiesz że my zaciążamy razem no nie;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, mam takie bóle jak podczas @ i ciągnięcie cholerne jajników. Ale nie przez cały czas. Wczoraj tak miałam cały wieczór aż do momentu gdy poszłam spać. Dziś tylko raz mnie pociągło ale mocno aż musiałam usiąść. Teraz cisza. Piersi wczoraj mocno mnie bolały - nie mogłam się ruszać ale dziś bolą dużo mniej i tylko przy dotyku. A tak to nic poza tym. Ale teraz tak myślę że te ciągnięcia to mam od momentu poronienia i raz już też mi nadzieii narobiły. Nie kupię testu. Poczekam. KALA85, wiem wiem :) Może nowy cykl będzie trafiony. Wtedy też zaciążyłam zaraz po Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
A ja czekam na dobre wieści Zorka, może będziemy znowu razem zaciążone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Lovekrove, w 18tc czuć takie właśnie pękanie baniek, w 19/20 tc raz na 1-2 dni coś się na sekundę wybrzuszy i z rana, jak leżę na brzuchu to się przesuwa z lewa na prawo i spowrotem. Teaz 21tc też preważnie rano takie ocieranie i tarcie jak kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×