Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

aisza dlatego ja planuje jutro znowu zrobic ja przewaznie pre test kupuje. do nich mam zaufanie. A ze rozlany to albo wadliwy test i falszywa kreska albo za duzo kropel wlalam. (stawiam na to drugie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie pojdziesz na bete, kazdy test to koszt a breta na skierowanie za darmo a jak bez skierowania około 30zł i wiesz na bank:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa quick vue czy quick test? bo ten pierwszy był najlepszy o każdej porze dnia wykrywał ciąże nawet w południe a nie z rana tak jak inne. Dziwny ten test trzeba było go zanieść pani w aptece w której kupowałaś na interpretacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pierwszy quick vue a jest jakis jeszcze podobny? Ej jesli tamten byl taki czuly to moze ja go zaraz zrobie :P tylko niedawno pilam hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza rozmawia jesli ktos sie pyta to odpowiadamy. Zrobilam i czekam na razie jest negatywny. Moze sie cos zmieni a moze nie trudno sie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj robiłam test owulacyjny 2 kreski jakie to fajne uczucie, fajnie się na nie patrzyło :) szkoda,że to nie test ciążowy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety negatyw. Nawet cienia nie ma drugiej kreski. Cholerny falszywy i do tego zepsuty test tylko w blad wprowadzil wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam ze testy takie są, mialam tak samo niestety:( Jak nie masz pewnosci idz na bete, doradzam!! Co do tego ze jak ktos pyta to piszecie, to prosze jak zaczelam do Was pisac: Hej dziewczyny, mam pytanko a widze ze wątek na bierząco i dziewczyny doświadczone, pewnie gdzies o tym pisalyscie ale trudno znaleść, powiedzcie czy castangus+wiesiołek+wit B6+folik po paru cyklach nieudanych staran a teraz pierwszym cyklu z taką mieszanką jest większa szansa na ciążę, pytanie konkretne czy po którys z tych specyfików udało Wam się bezproblemowo wkońcu zaciążyć, z gówry dzięki za odpowiedx i pozdrawiam:) I co, lanie??;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia ja tam twierdze, że Ci się udało a ostatnio mam zadatki na wróżkę:) CO do testów to kiedyś chyba we wieadomościach obejrzałam, że jakaś firama wypuściała testy ciążowe w ogóle bez atestów, żadnych badań Nie pamiętam nazwy tego testu, ale wiem że kiedyś taki miałam Opakowanie kartonowe, ale składane jak koperta bardziej plaskie, w jaskrawo żółtym kolorze z ładnym dzidziusiem Co do leczenia Na swoim przykładzie powiem, że mnie Mg+b6 zlikwidował plamienia to napewno (nie udało się to ani castagnusowi ani duphastonowi) i w drugim miesiącu jego stosowania zaszłam, ale czy rzeczywiście mogę mu to zawdzięczać chyba na zawsze pozostanie tajemnicą Dodam, że brałam 2-3 tab dzinnie ale nie pamiętam dawki w mg Wiesiołek jest na śluz samego zajścia chyba nie wspomaga, a raczej plemniki :) Kwas foliowy jest witaminą niezbędną do rozwoju płodu, ale na samo zajscie chyba nie ma wpływu Brałam go dwa lata bez żadnego skutku:) Castagnus cóż tyle razy już się o nim wypowiadałam Jego nazwa (niepokalonek mnisi chyba) tak mnie przekonała Jednym pomaga innym nie... Jednym pomagają ziólka, innym clo, jeszcze innym odstawinie antyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda dziekuje za odpowiedz na moje pytanie, pozyjemy zobaczymy, najwazniejsze jest nie tracic nadziei a reszta to dodatek, mam nadzieje ze to cos da, obecnie od tego cyklu łykamrano 2x olej z wiesiołka, 2x castangus, wit B6+magnez i folik, razem 7 tabsow, ale czego sie nie robi, chce tez dorzucic wit B12 i na tym powinno sie skonczyc, dzis czytalam o tych wszystkich specyfikach i sa niezbedne wlasnie one, a castangus biore w zamian za bromergon ktory odstawilam!!Takze nowy cykl, nowe starania z nowym kompletem tabl.,zobaczymy!! Co do testow to ja im juz nie wierze od dawna i tkwie przy tym ze beta to najlepsze rozwiazanie zwlaszcza kiedy nie ma sie pewnosci, czyli dwoch rownie mocno zabarwionych krech+wyraxne objawy..........ech jak ja na to czekam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cholera juz zglupialam. Pod swiatlo i po pol godz widze jakby slabiutki cien ale chyba to zwidy. Wanda kopnij mnie w ... jak sie myle:P A mam pytanie co do bety ja robi sie o kazdej porze dnia? Aisza ja odpowiem ci tak. Castagnus +wiesiolek bralam przez 2 cykle ja nie widzialam roznicy Teraz biore Mg z vit B6 plus kwas foliowy i na tym koncze moja kuracje a dodam ze od 3dc do 7dc bralam clo 2 razy dziennie. Niektorym dziewczynom castagnus pomogl innym namieszal w cyklach. Ale mysle ze Mg B6 mozesz zaczac brac inne kobietki jeszcze biora wieska lub pija siemie lniane czy cos tam :P Czy udalo im sie bez prolemowo zaciazyc to niektorym udalo sie szybko inne musialy czekac. A jeszcze inne (jak ja) czekaja Wanda sie dobrze wyrazila co do pytania na kazda kobiete co innego dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, na inna co innego ale kazda ma nadzieje ze to co łyka przyniesie oczekiwane rezukltaty, sprobowac zawsze mozna, to moj 11 cykl staran wiec nie mam naprawde nic do stracenia, dlatego rana dawka witamin+olej z wisiołka+castangus i zobaczymy:) Co do bety to najlepiej jakbys sie na nia udała rano, jesli jestes w ciąży to czy tak czy siak to badanie to potwierdzi a jesli nie jestes-niestety wykluczy, ale przynajmniej masz 100% pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa85 - trzymam kciuki! :) ale jestem pewna, że Ci się udało! Lovekrove - ja w ciąży miałam cały czas podniesione neutrofile, lekarka zawsze mówiła, że wyniki mam świetne i nigdy ją to nie niepokoiło, czytałam też, że podwyższony poziom granulocytów obojętnochłonnych to normalny stan fizjologiczny towarzyszący ciąży. Co do innych leukocytów to niestety nie wiem :( Teraz wieczorem mam bardzo obolałe podbrzusze przy chodzeniu a ten rodzaj bólu zazwyczaj występował u mnie podczas owulacji, biorąc też pod uwagę fakt, że wczoraj test wyszedł pozytywny (dziś wieczorem kreska była już odrobinę jaśniejsza, przedwczoraj kreska była wyraźna ale dużo jaśniejsza od kontrolnej, wczoraj była taka sama jak kontrolna) a owulację zawsze miałam około 24h po pozytywnym teście to może jednak mam teraz owulację ...tylko dziwny ten brak śluzu płodnego od 2 dni, sama nie wiem co o tym myśleć ale dziś namówię M na poprawiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych cieni cieni kresek na testach to jak sie chce cos zobaczyc to zawsze cos sie znajdzie, ale jak widzialam fotke z poprzedniego, to powiem Ci ze nie póxniej jak jutro byłabym na becie HCG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia kup test troszke drozszy ja kupilam pierwszy za 8.99 a 2 za 12.99 i n atym drozszym bylo lepiej widac i wcale nie musisz wydawac kasy na wyniki. U mnie na 2 dzien po spodziewanej @ byla 2 krecha. Tobie tez tego zycze ja ucieklam z lazienki na te 5min hehe zeby nie widziec, ale zerkalam i nie moglam uwierzyc co widze. :-) Lec jutro po lepszy tescik :-). Zrobisz jak uwazasz. Szkoda, ze nie mam jak z Wami popisac czuje sie nie kochana :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, co do łykania tabletek, to kwasu foliowego nie można łykać razem z magnezem, bo magnez utrudnia jego wchłanianie i prawie nic się nie wchłonie do organizmu... Trzeba między łyknięciem jednej tabletki a drugiej zrobić co najmniej 2 godziny przerwy. A co do castagnusa, to łykałam go od grudnia do lutego i niestety mi nie pomógł... Hormony mam wszystkie w normie (w czerwcu miałam badane). Prawy jajowód mam niedrożny (w lipcu miałam HSG), więc teraz nawet nie wiem czy mogę się nastawiać na ciążę, bo nie wiem z którego jajnika mam owulację... Katia, trzymam kciuki, żeby to ten pierwszy test był prawdziwy, a ten drugi nie wyszedł, bo nie był robiony z porannego moczu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DSziekuje z arady dziewczyny, ja uciekam, zycze wszystkiego dobrego, napewno zajrze by dowiedziec sie jak tam niepewna, jeszcze raz dobrze radze, nie wydawaj kasy na testy bo pewna nadal nie bedziesz, moze masz za male stężenia hcg puki co i testy beda wariowac, zrob betę nie jest droga a pewna i bedziesz miala sprawe jasną, pisze tak dla Twojego dobra i spokoju, a zrobisz jak uwazasz. Dam przyklad, moje kolezanka na poczatku ciazy miala tak niskie stezenie hcg ze do 9 tyg ciazy robila testy (pozniej juz zeby sprawdzic) i wychodzily jej roznie, a beta odraza ciąże potwierdzila, w 100%, jak kogos stac by biegac non stop po testy to okey ale testy moim zdaniem jesli pierwszy nie wychodzi pewny, bardzo pewny to mysle ze pozostaje beta, bo kazdy kolejny test nadal nas do konca nie utwierdza, ale to tylko moje zdanie:) Spokojnej i dobrej nocy. pa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>katia85, hmmm, ja bym poczekała, w końcu @ się jeszcze nie spóźnia, ale jak nie wytrzymasz to idź na betę ;-) >Aisza, no ja brałam Castagnusa jeden cykl tylko. W ciąży nie jestem, zaczęłam go brać a jeszcze nie wiedziałam że mam podwyższoną prolaktynę. Ale wicie co, tak sobie teraz pomyślałam, że u mnie plamienia-niski progesteron to chyba na bank jest z prolaktyny. Bo tak teraz myślę sobie - w lipcu brałam Castagnusa i plamienie miałam 2 dni, teraz brałam Bromka i Dupka i było 1 dzień. Może bez Dupka też by trwało krócej to plamienie i może sam Bromek oraz wit B6 i magnez by mogły jakoś podziałać.... Ten lipcowy cykl z Castagnusem jest dowodem na to, że przez obniżenie prolaktyny musiał mi się ciut podnieść progesteron (że już nie kilka dni plamień, a tylko 2)... Wzbraniam się przed tym Duphastonem, bo nie chcę się truć, może w ciąży będę musiała brać, ale nie chcę też rozleniwiać organizmu... >Lovekrove, chodzi ci o leukocyty? (WBC to leukocyty=białe krwinki) z tego co się orientuję, to leukocyty są podwyższone w ciąży, twoje nie są aż tak nadmiernie podwyższone żeby się martwić. Wysoki poziom świadczy o stanie zapalnym, ale w ciąży podobno są podwyższone. Myślę, że możesz spać spokojnie. Chyba ze podejrzewasz jakiś stan zapalny w organizmie - ale to może być nawet od głupiego zęba... A jakie masz OB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam OB :). dzięki za odp. Najbardziej martwią mnie limfocyty - te 13 %. No nic za 2 tyg wizyta więc poczekam. Katia - chyba dzisiaj nie zaśniesz :))). Trzymam kciuki przez całą noc - zrób jutro z porannego moczu a jak będzie znowu niewiadomo co to idz na betkę - chyba, że masz nerwy ze stali to czekaj do @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, normalnie jutro co z rana zrobię to włączę laptopa by zobaczyć jaki jest Twój wynik testu :) biegniesz po inny czy robisz ten który Ci został?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test z rana negatywny ;( a snilo mi sie ze bedzie pozytywny to juz wiedzialam jaki zobacze. Moje sny sie interpretuje zawsze dowrotnie. Wyjezdzam do piatku ide jeszcze do lozka. Teraz czekam na te @ moglaby juz przyjsc! Teraz kolej na aguuule wiec trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję Lovekrove, dobrze. Za tydzień wizyta i L4. Nie do końca jestem przekonana do tego zwolnienia. Trochę się martwię, żeby było wszystko dobrze. Katiaa przykro mi bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - nie wyrzucaj tego testu - może jeszcze coś wyjdzie. Beti a czemu nie jesteś przekonana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo tak od samego początku na zwolnieniu...nie czuję się jakoś źle...ale jakby się coś stało to bym sobie nie wybaczyła do końca życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×