Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

A co się dzieje z Asią - czy coś pisała na temat swojej nieobecności??? Monia co tam u Ciebie??? Zorka jak tam mdłości??? Mam nadzieję, że zostawiłaś piersi w spokoju?? Vilia -jak będziesz miała chwilkę to napisz jak sobie dajesz radę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
poczekam jeszcze pare dni i zrobie sobie ta bete prywatnie bedzie szybciej i bez kolejek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, dopiero doczytałam. Gin nie stwierdzi ciąży na tak wczesnym etapie!! Nawet usg może jeszcze nie pokazać pęcherzyka ciążowego. Jeśli idziesz na usg to doswiadczony gin z dobrym sprzetem może zobaczyc jedynie na usg pogrubioną macice. Bo zwykłe badanie nie powie mu nic a nic. Zrób test tuż przed wizytą u gina. Wanda, spokojnie. Powtarzaj że to te głupie hormony wpływają na Twój nastrój. Jest dobrze! Lovekrove, mdłości minęły. Dziś były na chwile, z rana na czczo ale po łyku herbaty przeszły. Nawet zgaga już mnie nie odwiedza tak często jak wczesniej.Za to senność mnie bierze niesamowita!! Spałam w nocy 9h a teraz i tak ledwo na oczy patrze. Gin kazał kupić witaminy pregnaplus ale nie mogę ich dostać u siebie. Nawet w hurtowni nie mają. Pytałam czy jest ich zamiennik ale nie ma. Pewnie dlatego kosztują ponad 40zł (opakowanie 30szt). betina, powtórz test!!!! To dobry znak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora przed wizyta zrobie test co bedzie to bedzie jakis taki melancholijny nastroj mnie dopadl. Ech musze znowu przestac sie nastawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczyny z poniedziałku :) katia, trzymam mocno kciuki, żebyś w końcu doczekała się upragnionego Maluszka w brzuszku i na czwartkowej wizycie usłyszała to, co chcesz usłyszeć :) ja na Twoim miejscu też bym zrobiła przed wizytą test. A nóż wyjdzie pozytywny i może gin Ci coś przepisze. Z tego co pamiętam, to Asi chyba 4 dni przed spodziewaną @ test wyszedł pozytywny? aguuula, Tobie też już niewiele dni do testowania zostało :) obyś zobaczyła upragnione II kreseczki :) kobieciątko, ja też nigdy nie miałam plamień w okresie około owulacyjnym, a miesiąc temu pierwszy raz mi się zdarzyło :) wprawdzie były to nitki krwi w śluzie, ale pojawiały się przez 2 dni. Działajcie więc :D oby owocnie :) gosieńka, a Ty chyba jakoś niedługo masz wizytę? :) Wanda, zapewne to wina hormonów, które szaleją i stąd te zmienne nastroje... Ale na pewno będzie dobrze :) ja w to wierzę :) betina, a który dzień cyklu masz dzisiaj? Ile dni po terminie @ jesteś? Ja na Twoim miejscu pewnie powtórzyłabym test.. Ale z drugiej strony beta dałaby już 100% odpowiedź :) trzymam kciuki :) u mnie dzisiaj pierwszy dzień wyższych temperatur, więc odliczanie rozpoczęte... Ale bym chciała za 2 tygodnie zobaczyć II kreseczki na teście.. No ale nie wiem nawet z którego jajnika miałam owulację, bo czułam je oba, więc może nawet nie powinnam się nastawiać na ciąże... Ale wiadomo nadzieja zawsze jest i będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Cześć Dziewczyny! U mnie też dół, chyba @ idzie..... Katia, jeśli idzie o szyjkę macicy, to z tego co wiem, powinna być nisko i twarda przy początku ciąży. U mnie jest tak, że przed zbliżającą się @ szyjka się podnosi, otwiera i staje się miękka. Tak podobno ma być przed każdą @ ale co do szyjki w ciąży nie mam żadnych doświadczeńtylko info z netu. Agula a tak z ciekawości, co brałaś na tę infekcję??? Ja kiedyś na moją " śmierdzącą rybą infekcję" kupiłam w aptece bez recepty pałeczki kwasu mlekowego dopochwowo i też szybko minęło. Choć nadal mam wątpliwości, bo ponoć przy infekcjach powinni się obaj partnerzy leczyć... Kobieciątko ja tez obstawiam u Ciebie krwawienie około owulacyjne, myślę, że jeśli to było tylko niewielkie plamienie to nie ma się czym martwić, może w następnym cyklu zrób sobie testy owu. http://enpr.pl/1017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam od razu swoją pozycję, bo już znam dokładny termin nadejścia @... STARACZKI AKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Ineska.................33.........lubuskie..............4 ................24.08 netta2...............27.........mazowieckie...........17. ...............31.08 Zaczynam od nowa...31.........zach-pom...........10................01.09 HANKA81.............29........ŚLĄSKIE.............45... ................01.09 katiaa85..............26........wielkopolska.........35.. ............ 3/4.09 aguuula25,25.........25.........śląskie..............19 .............ok.05.09 marianna_tatry.......30.......łódzkie/małopolska....13 .............10.09 justysia88............23.........lubelskie............11. ............12.09 kobieciatko32.........32.......podkarpackie.........6.... .............14.09 Araguaia..............32........dolnośląskie........... 3.................16.09 Katii82................29.........pomorskie.............. .4...............16.09 Sophia123............24..........śląskie............... 9................19.09 Ala1984...............27..........śląskie.............. ...9.................21.09 paula26...............26........małopolska.........ok36. ...............?? alooooo3..............23........małopolskie/Węgry...... 12...........???? Agaagaaga14.........30.........łódzkie............ok15. ..............8.04 zuzka_1...............27.........łódzkie..............2 0...............23.05 mala_gosienka.......25.........zach-pom............4..... ...........22.06 betina340............30.........łódzkie.............14. ...............1/12 STARACZKI NIEAKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** nowamili..............23........mazowieckie.............6 ...........16/10 AOK...................26........wielkopolskie............ 8............07/11 AsiekAsiekk..........20.................................. 2............24-28.09 Doris123..............25........Śląskie........... .......17..........09/02 Ania85pomorskie.....25.......pomorskie...............13.. ........18/09 aśka76................34........śląskie............... ..ok40.........18-20/10 Kasia-Angel...........22.......dolnośląskie............ 11............02/12 malwkami.............24.......śląskie.................. 12........... 27/12 asiek25................25.......dolnoślaskie............ .8............26/12 MalgaK................32........kuj-pom..............ok.4 7..........25/12 SunnyG................27........mazowieckie...........4.. ...........17.01 Mgielka15985.........26........lubuskie................7. .............???? Maluda82.............29.........Wlkp.................ok.1 7..........25.04?? tosik..................27.........śląskie.............. .26..............16.04 Niu82.................29........podkarpackie..........9.. ............13.03 Beata06..............26..........Wlkp.................23. .............17.03 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........ILE CYKLI.........TER.PORODU ********************************************************* ************************* asia1983.............28......zach-pom..........7......... ......12.12.2011 mooniaaaaa123.....34.......mazow...........19.(IUI)...... ....26.12.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz.........1...............2.02.201 2 klauduska3...........24........łódzkie..........13..... .........11.02.2012 Wanda23.............24.........wlkp...........ok.20...... ......17.02.2012 elus1982 .............28.......zach-pom.......3 lata............16.03.2012 zora85................26........kuj-pom.......3 lata?...........19.04.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD..........ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* krakowianka.......29......małopolskie...........4....... ......18.06.2011 justynp.............32.....świetokrzyskie.......ok20.... .......15.08.2011 ??? Vilia................27........łódzkie..............12. ............17.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Wandziu, nie dołuj. Pomyśl sobie, że masz Twój ukochany skarb w brzuszku Jestem pewna, że te doły to przez hormony, przypomnij sobie jak nie mogłaś się doczekać ciąży, to dopiero był powód do dołowania. Może jak się wypłaczesz będzie Ci lżej. http://enpr.pl/1017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Justysia, Ty może się tak nie spiesz:) Mam nadzieję, że poprawisz tabelkę wpisując termin porodu a nie termin @???:):) U mnie dziś spadku temp nie było ale kropla krwi z rana w śluzie przy szyjce więc pewnie znowu powtórka z rozrywki.....eh http://enpr.pl/1017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
hej, Aśka gdzieś się ukrywa, mam nadzieję, że wszystko dobrze. dziewczyny, przestrzegam przed nadmiernym braniem nospy. Od nospy dzieci maja obizone napeicie miesniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa, ja nie brałam nospy choć o nią was pytałam. Niby można ale i tak się boję bo to lek. Wzięłabym gdyby bóle były naprawdę silne. Ale dzięki za info :) Jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANKA, dziś to chyba każda ma jakiegoś doła bez wzgledu na swój stan (ciąża czy nie). Ja też się czuję jak do dupy. Pogoda czy co? A może myśl że to już koniec wakacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, poczekamy, zobaczymy co będzie :) jak będzie mi pisane wpisać termin porodu, to na pewno to zrobię :D a może u Ciebie to plamienie, to nie zapowiedź @, a implantacji? :) w końcu może ona być do 12dfl :) życzę Ci tego z całego serduszka :* zora, ja tam nie mam dzisiaj doła :) cieszę się, bo w końcu weszłam w "lepszy" dla mnie okres cyklu :) jakoś nie za bardzo lubię czekać na owulację, o wiele bardziej wolę tą drugą część cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obstawiam pogodę, bo jest do kitu. Ja na wizytę szoruję 01.09. już się nie mogę doczekać. Dodatkowo trzeba będzie uśpić moją Psinę, bo już taki chory i ledwo się na łapkach trzyma, ciężko ale nie ma co, bo widzę jak się biedaczek męczy. Jeść nie może i tylko tyle co mięciutka bułką go nafaszeruję, ale na niewiele mu to starcza. Jedno jest pewne nigdy więcej psa, bo zbyt wiele emocji i nerwów to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosieńka chciałabym bardzo :) ale dopiero za 2 tygodnie się okaże co i jak :) no to już kilka dni do wizyty, więc i emocje na pewno coraz większe :) będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Oj Justysiu, chciałabym żebyś miała rację ale obawiam się że to jednak, ta comiesięczna koleżanka się dobija. Trzymam kciuki za Ciebie!! Ja osobiście wolę ten czas do owulacji i same starania, zawsze po nich mam już stresa, no i przesadzam z uważaniem na to co jem, co piję, żeby kąpiel nie za gorąca....i takie tam Mała Gosieńka, bardzo Ci współczuję z powodu chorego pieska. Ja pochowałam moją Sarę w zeszłym miesiącu i byłam dosłownie chora z żalu. Przebeczałam prawie tydzień i zgadzam się z Tobą-już nie chcę żadnych zwierząt!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Zorka nie pisz, że u Ciebie też dół!!! Jak tam Twoje gardziołko, mam nadzieję, że odzyskujesz siły:)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka dziękuję, moja Psina ma już 17 lat, lekarz mówił że to i tak bardzo długo... Tobie życzę pozytywnego testu:) Nie wolno w ciąży brać gorących kapieli, gdzieś o tym czytałam, ja polecam stronę mamazone tam dużo ciekawych rzeczy piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuruje się dziewczynki i oszczędzam. Gardło czasami drapie ale w porównaniu do pierwszych dni choroby -czuje się super. justysia, ciepła kąpiel powoduje skurcze macicy a to utrudnia zagnieżdżenie i może powodowac poronienia. Ja mam zakaz kąpieli, sam prysznic tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, to nie wiedziałam o tym... Ja to uwielbiam brać gorące kąpiele pod prysznicem... Tego, że podczas @ nie można, bo istnieje ryzyko krwotoku, to wiedziałam, ale o ciąży nie... Czyli teraz trzeba będzie uważać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,..Kąpiel w wannie jest niewskazana w dwóch przypadkach. Po pierwsze, kiedy ciąża jest zagrożona. Ciepła woda może wywołać skurcze i przedwczesny poród. Po drugie, jeśli przyszła mama ma skłonność do częstych, nawracających infekcji dróg rodnych. Woda wypłukuje bowiem z pochwy dobre bakterie, a w ich miejscu rozwijają się grzyby albo bakterie chorobotwórcze..'' _zapomniałam z jakiej to str skopiowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to od kilku lat tylko prysznic biorę. Nie przepadam za moczeniem się w wannie :) no ale od dzisiaj prysznice będą chłodniejsze :) jakoś się przyzwyczaję :) zawsze to czerwona jak raczek wychodziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, że to hormony szukam sukienki na wesele kumpeli i wszystkie ciązowe sukienki są brzydkie.......w og,ole wszystko jest dzisiaj brzydkie Miejmy nadzieję że Asi komp zastrajkował tak jak ostatnio, miejmy nadzieję, że Nam limitów nie wyczerpuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Ja Justysiu też zawsze lubiłam gorącą wodę ale od kilku lat już na to uważam. Jeśli o gorącą wodę chodzi to do tego co napisała Zorka dodam jeszcze, to co mi lekarz któryś powiedział, że zmienia sie krzepliwość krwi (staje się gęstrza?) i łatwiej o poronienia właśnie na tym początkowym etapie kiedy dochodzi do zagnieżdżenia. No ale wiadomo, nie można się dać zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia by chyba znowu nie pojechała na te "wczasy";P Ja się za to upłakałam przy krojeniu cebuli, taka mocna że wietrzenie nic nie pomogło. A ja zapomniałam się pochwalić, że byłam z M na grzybach i zebraliśmy dużo kurek i to też M dzisiaj je na obiad, ja tam mogę zbierać ale jeść nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda a kiedy masz to wesele? Może krawcowa coś by Ci uszyła?? Ja jak już nic nie mogę znaleźć to kupuję materiał i idę z wizją do krawcowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×