Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość HANKA81
No, no .....ale macie przeprawy z teściowymi.... Moja teściowa zmarła gdy mąż miał 12 lat i wychowywał ich teść. Raczej nie mam z nim problemów, spoko gostek tylko, że straszna dewota (a może dewot:):)) Mój M taki ma respekt przed nim, że teść nawet nie wie, że mój palił papierosy przez kilka lat (ps znów zaczął palić 2 tygodnie temu i obiecał, że od 01 września rzuca). Tak więc w niedzielę wychodzimy "do kościoła" i idziemy na kawę do mojej Mamy.....żeby teściowi nie robić przykrości, że nie praktykujemy...obłęd!!!!!! Lovekrove, piękny brzuszek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovekrove jest blondynką?? No no :) Fajny brzuchol i miło wkońcu choc jedną z was zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyny, rzucać mi to palenie! Natychmiast!!!!!!!!!! No mercy!! Ja od dziś znów próbuję mierzyć tmp (9dc), umówiłam siędo kolejnego juzgina, bo po ostatniej wizycie, którą opisałam tu stwierdziłam że muszę iść w końcu do jakiegoś porządnego. Prywatnie idę w środę, będzie 15dc i mam nadzieję, że ta babka będzie kumata!!! Wiem że bierze ponad 100zł za wizytę, kiepsko u mnie z kasą ostatnio, ale może jakoś sobie poradzę. Muszę też zbadać ten progesteron chyba... Nie chcę się truć, może samym Bromergonem i B6+magnezem podziałam jeśli nie będzie tragicznie z nim. Zobaczę co ta gin powie... A w pracy mam masę roboty teraz, załatwiania różnych spraw i stresa, pewnie ucierpi moja prolaktyna na tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hejka nudzi mi się caly czas jem:) z nudów jaki mialyscie sluz wewczesnej ciazy? zora tak mnie momentami boli brzuch jakbym miala zaraz dostac okres:_{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, łaciata hahaha. To Ci wyszło :D Nic nie myślałam. Tylko kiedys się zastanawiałam jak możecie wygladać ;) ja swojej foty nie wstawie ale moge się opisać: Szczupła, 168cm wzrostu, włosy; półdługie,ciemny blond (teraz blond pasemka mam), grzywka na bok. Oczy duże, brązowe. Cycki małe. Tyłka brak :D Pełne uzębienie. To teraz w wiadomościach usłysze o serii morderstw kobiet o tym rysopisie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foka, ja miałam mieszany. Biały, niepłodny na zmiane z takim przezroczystym, ciągnącym. A teraz mam sam biały i to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę że lepiej by chyba pasowało: tyłek mały, cycków brak. Tak, to lepiej pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Zora jestes nie mozliwa hahahah potrafisz rozbawic:) dzieki za odp jeju przepraszam,ae wam dupe truje ,ale czy po luteinie boli brzuch? ja pierdole......wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, coś tam wystaje ;) Niewiele ale zawsze. Trzeba mieć dystans do siebie! Ja zawsze powtarzałam ze nigdy bym nie powiększyła piersi -nie dlatego że mnie nie stać (bo nie stać!) ale dlatego że ja panicznie boje się narkozy więc wolę byc taka jaka jestem niż przezyć koszmar. A poza tym to teraz takie push-upy robia że ho ho! :) Wszystko idzie zakamuflować. Foka, mnie jajniki nie bolały od lutki. No może czasami pikały lekko ale na pewno nie tak jak w @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora poprostu chciała powiedzieć, że nie możesz być blondynką, bo za madrze gadasz ;) ;);) Żartuję Ładny brzuszek :) Pępek masz na wierzchu mój ciągle schowany Zora mi wczoraj kobieta o tym rysopisie ukradła milion dolarów:) (miałam przy sobie na drobne zakupy) i mercedesa z podwórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
HAHAHHAHAH jestes pocieszna Zora :)no wlasnie chyba jestem jakas inna bo bbrzuch mnie boli tak jakbym miala zaraz dostac @ czy to cos zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, do miliona się przyznaję ale mercedes? Nie. Ja z ledwością na rowerze jeżdżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foka u mnie pierwszym objawem nie skojarzonym przeze mnie z ciążą był potok śluzu, taki że wydawało mi się że @ przyszła Spokojnie, jak Ty do tego testu dotrwasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka, jesteś jedyną osobą oprócz mojej mamy która uzyła słowa: pocieszna :) Prawde wam piszę. A chłop nie ma wyboru i nie może grymasić bo jazdę próbna miał już przed ślubem i gwarancja juz wygasła. Nie ma zwrotów ani wymiany. Mam na nodze małym druczkiem: TOWAR UŻYWANY NIE PODLEGA ZWROTOWI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Wanda sluzu to tak sobie mam,ale mam no wlasnie jak ja to wytrzymam jeszcze 8dni brania luteiny wiecznosc:(ale napewno przyjdzie....po luteinie,albo jedna krecha wyjdzie na milion dolarów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOKA, DOBRZE ŻE MI PRZYPOMNIAŁAŚ. MUSZE WZIĄC LUTEINE TERAZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
No widzisz Zora fajnie mi sie z Toba pisze pewnie daleko od Siebie mieszkamy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
No ja awlasnie sobie wsadzila ale mi sie siku zachcialo wlasnie nie nie nie ide bo znowu mi wyleci tak jak rano,ale ja jestem gamoń mowie Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty pewnie za płytko wsadzasz Foka. Głęboko, do samego końca! Tylko łapki umyj przed i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wyprawkę zbierasz no no :) a o teściowych to ja bym mogła bez końca opowiadać A wiecie co jest najgorsze jest dla mnie taka dobra, że by mi cukru w tyłek nadmuchała jak mnie widzi A ja doskonale wiem jak bardzo mnie nienawidzi. Zabrałam jej syna, a on był jej jedynym oparciem (jest po rozwodzie w nienajbliższych stosunkach z resztą rodziny) Często do niego dzwoni o pierdoły, a moim błędem było to, że na to pozwalałam, bo zaczęła to wykorzystywać Ale najbardziej mnie boli to, że oczywistym faktem dla niej jest, że ja odpowiadałam za brak dziecka Jak mój M był na badaniach to nie mogła mi tego wybaczyć, ale otwarcie oczywiście nic nie powiedziała Po całej rodzinie roztrąbiła o ciązy,a prosiłam żeby tego nie robiła Nie wspominając o tym, że przy każdej okazji spotkań rodzinnych wychwala ile to mój M nie zarabia Boli mnie to szczególnie, że straciłam pracę, w takiej sytuacji, a ona do mnie przeciez możecie sobie na to pozwolić Nie wsponinajac już o tym że nigdy nie mogła zrozumieć na co mi studia Ale sama nie jest gosposią domową tlko wykształconą pracującą kobietą i jej to kiedys powiedziałam A ona do mnie że ją sytuacja zmusiała, bo została sama Nie wytrzymałam i palnęłam że jak tak dalej będzie robic to ja też zostanę samotną matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×