Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Asia kazał zwiększyć dawkę do 2x2 tabletki. Teraz mnie tak troszkę mizia brzuch na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti- najwazniejsze,ze wszystko jest dobrze. moze to ze zmeczenia, moze zmiany hormonalne. jestes i Ty i my wszyscy juz spokojni, bo bylo usg. przywitajcie sie z ciotka Lutka i do łóżka mnie dzis dol ciagnie, Jula lezy nisko i chodzenie, stanie czy siedzenie odpada...przez week leze plackiem, moze zejdzie swoja pupa z dołu brzucha, mam troche za nisko lozysko i to tez swoje robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO ale by mi się przydała taka podusia :) bardzo Mała gosieńka mnie brzuch boli dość często Jak sie położe to jest tak że boli mnie jak chce sie przykryć, albo przekręcić z boku na bok Ju z nie wspominając o próbie dotknięcia stóp pediciure nie mam mowy :( I cały czas sie boję że M przypaddkiem mnie przydusi bo lubimy se tulic przez sen W ogóle nie mozna też znaleźć wygodnej pozycji Katiaa mogę Cię zaprosić na późny obiad Gzik Po wypadku z olejem serwuje obiady na zimno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki. Wszystko w normie. Tylko toxo jeszcze w środę odbieram. Foka, pisałaś o gazach i mam teraz cały czas wzdęcia paskudne :P A jak położę nogę na nogę to aż mnie coś gniecie. Niech ten tydz szybko zleci :( Mnie też piersi juz mniej bolą i nie sa takie nabrzmiałe jak były. Lewy jajnik czuję prawie non stop. Nie jest to żaden silny ból tylko lekki ale czuję go na okrągło. Chyba mnie Foka swoim pesymizmem zaraziła ;) Apetyt też mam mniejszy ale jem regularnie, czasami troszkę na siłę. Nie ma doła tylko mnie jakaś taka nostalgia dopadła. Pewnie z niedospania. Dziś zasnę jak dziecko, taka jestem padnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Gosieńko :* w następny weekend się okaże, czy się udało, czy musimy jeszcze z M poczekać... Beti, Zora, super że wszystko w porządku :) cieszę się bardzo :) miłego weekendu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hej. Dis w nocy tak mnie rwaly nogi,ze masakra i do tego klucie jajnikow raz prawy raz lewy ,ale przez okolo 20min i przestalo bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! oznajmiam iż dziś zrobiłam test i niestety 1 paskudna kreska :/ wiedziałam ze ten pierwszy to jakiś dziwny i tylko narobił nadziei. @ mi się pewnie opóźni kilka dni bo objawy też później sie pojawiły niż zwylke. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula cos nam ostatnio te testy tylko nadziei robia. Ja nadal na @ czekam powinna dzisiaj sie zjawic na razie nic nie wskazuje na to wiec pewnie przyjdzie pozniej tym bardziej z ten cykl jest bez luteiny a lutka zawsze mi regulowala cykle. Na ciaze to ja sie nie nastawiam juz wogole. Wogole jestem juz zrezygnowana na nia i nie mam zamiaru sie juz az tak starac i przykladac. Dam sobie jeszcze moze 2 mies na zajscie jak sie nie uda daje sobie spokoj. Teraz mamy remont wiec mam o czym myslec. Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
ja rowniez robilam sobie test bo dziwnie sie czulam i bylo mi goraco mimo zblizajacej sie@ zrobilam go w 27 dniu cyklu i wyszla 1 kreska natomiast w 29 dniu mialam lekkie plamienie na drugi dzien to samo i koniec a nadal sie czasem dziwnie czuje mdli mnie i mam to uczucie goraca narazie dalam sobie czas i obserwuje co bedzie dalej bo nie wiem czy jest sens robic 2 test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Katia, ja postanowiłam zrobić tak jak Ty. Nie przykładać się już tak. Kolejny cylk mam z clo, w pazdzoerniku wizyta, jak nic z tego to daję sobie z tym spokój. Nas czeka przeprowadzka więc też będę myślała o czymś innym. Poza tym @ też mi się spóźni pewnie, bo objawy też miałąm dosyć późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Cześć Laski:) wczoraj miałam stosunek z mężem po chwili poszlam do łazienki patrze, a tu trochę sluzu( tez spermy trochę) i delikatny rozowy kolor ,ale tylko jednorazowo co to mogło byc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
odpiszcie mi proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie dziewczyny:) Lovekrove, przykro mi żeś przeziębiona-działaj za wczasu żeby się choróbsko nie rozwinęło Foka, nie wiem co to mogło być, albo implantacja (chyba tydzień temu miałaś owu) albo za bardzo poszaleliście... Agula i Betina, testy pokazują jedną krechę ale z tego co pamiętam, to nie macie pewności co do daty owulacji? Szkoda, że nie mierzycie podstawowej temp ciała, wtedy byłoby wiadomo na 100% czy to ciąża. 17 dzień wyższych temp to już ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foka jesli masz jeszcze daleko do @ to moze twoj cie podraznil troche a nie czujesz lekkiego bolu czy pieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Ja wczoraj spędziłam niedzielę w górach, była piękna pogoda, 5 godzin łażenia, potem opalanie się na stoku, obiadek, numerek i zejście na dół:):) Przyjechałam padnięta ale czułam się tak zdrowo zmęczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Słoneczka :) Lovekrove-to cytrynka, miodek, skarpeteczki i do łóżeczka:) poleżysz dzień -dwa i bedziesz zdrowa :) u nas był piękny weekend-ciagle świeciło słońce i nie było upału-nawet w lato nie było takiego weekendu. z mamą robiłam mega pranie -począwszy od kosza w łazience , konczac na kocach. ...i znowu przetrzepałam swoja szafe-letnie rzeczy i te w które sie nie mieszcze schowałam do walizeczki (ostatnio były takie fajne w biedronce) i do nastepnych ciepłych dni...w niedziele spedzilsmy prawie caly dzien na plazy-znowu mam piegi na nosie :) ...a dzis juz kropi Foka-różowe, zdaje mi sie,że naczynko jakies , z którego poszła delikatnie krew-zresztą opcji jest sporo-plamienie przy owulacji? okres Ci sie zacznie? obtarcie? zbyt ukrwiona szyjka macicy? infekcja? wrażliwsza pochwa jesli stosujesz leki dopochwowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
:) Kati, zeszliśmy ze szlaku, a właściwie to na szczycie, znaleźliśmy sobie zaciszne miejsce:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Biore luteine dopochwowo...bol jajnikow lekki i podbrzusza:( Kochane w piatek kacze brac luteine jezeli @nie przyjdzie to mam testować czy to mogl byc objaw ciąży????owulacje mialam okolo tydzien temu dokladnie...wiec co to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecze się - w sumie to nie ejstem pewna - ale mam wrażenie, że coś mnie łapie. Wypiłam pokrzywkę gorącą i pocę się. Gorączki n ie mam. Hanka !!!! Co ty powiesz dziecku jak zapyta gdzie zostało poczęte. Z drugiej strony też miałam parę przygód w plenerze - rozumiem pokusę tego zakazanego owocu, dreszczyku gdy ktoś przyłapie lub tych nieświadomie patrzących się wiewiórek, owadów i ptactwa przeróżnego :)))). Fajnie, że potraficie urozmaicić staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś - dawno temu - z M byliśmy u Teściowej na wsi - poszliśmy w plener i robiliśmy to w krzakach - był z nami pies i dupek chciał się podłączyć i nie można było go odpędzić - no i ze staranek nici. Innym razem przyczepił mi się kleszcz na wardze :) i ciężko było mi tłumaczyć rodzicom skąd on tam się znalazł - M mi go wyciągał - ale wszystko dla Rodziców było jasne. Ostatnią przygodą jest bzykanie przy torach w plenerze w krzakach - i pociąg przejeżdżał - nie zdążyliśmy się pozbierać - mam nadzieję, że w tym pędzie nikt nie widział naszych twarzy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×