Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Netta Kochana bardzo mi przykro, ale to niepokojące, że jajnik nadal Cię boli. Oby lekarz przy najbliższej wizycie Ci pomógł. Kala cieszę się, że już lepiej u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguia - rozumiem o co Ci chodzi. Niezależnie od owu w 3-4 dc . Coś tam na początku @ powinno się zacząć by 3 dc móc określić ten stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) wróciłyśmy! złapaly mnie bóle brzucha i pojechaliśmy po 3 dniach zastanowienia sie :) najpierw ktg a potem dostalyśmy kroplówke z fenotrolu i isoptniu (10-godzinna delirkowata rzeźnia)...no i teraz do końca ciązy biorę to 3x1 + 2x1 lutka na dobe i leżonko na całego,zeby dotrwac do 36-37 tyg. jakies kroplowki z potasem i magnezem-ale to tylko bol głowy przez 3 godz:) na szczescie szyjka miekka i zamknieta. dzis miałysmy drugie usg (pierwsze na wejscie) i Julcia waży ok.1600 i w rozwoju jest w sam raz jak na swój wiek. łożysko mi sie podciągnęło z 2,38cm na 3,80 Dziękuję dziewczyny za pamięć :) ogarniałam tylko maila i to nie do konca, bo nie wszystko szło. mam nowy telefon i nie ogarniam go do konca przeczytałam Was :) pozdrawiam nowe dziewczyny :) Monia...mocna jestes ,ze dajesz rade przełknac skorupki jaj :) mnie na sama mysl skreca :) Aguska- paluszki na usg sa rewelacyjne- takich 5 małych kropeczek :) Beti2905- co do badania moczu-oczywiscie podmywasz sie pod prysznicem i zbierasz do pojemniczka srodkowyy strumien-jesli wychodzi metny to lepiej taki im daj, warto poznac "zametniacza" Katii82-trzymamy kciuki,żeby było dobrze Kala- cieszę się,ze lezenie przynioslo pozytywny skutek. w 13t mialam krwiaka i tez bylo 50na50.duzo juz przezyłas-to nie ulega zadnej dyskusji,ale badz dobrej mysli. my leżymy i rośniemy z koleżanką luteinką lub kolegą dufastonem Katiia85-za teksty "Nie wiem czy to kogos zainteresuje ale u mnie" to ...tylko w pupę lac! jasne,ze interesuje! Sophia ...a Ty lubisz trzymac ludzi w napięciu:) test juz powinien wyjść pozytywny...a im wcześniej pójdziesz do lekarza to tym lepiej dla Was-cytologia i czystosc pochwy jest teraz na począku ciązy bardzo waznym badaniem, mozna tez sie juz przymierzac do toxo Vilia - buziaczki...dawaj na przytulasa-dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA, widzisz że jest ok :) I będzie już lepiej! Macica nie ma kształtu np.pionowej rurki tylko jest jednym, wielkim zawijasem więć to co zaobserwowałas to pozostałości po tamtych plamieniach które dopiero wyszły. Pamiętasz jak ja po poronieniu długo się oczyszczałam?! Krew, skrzepy długo wedrują zanim wydostaną się na zewnątrz. Teraz tylko wypoczywaj i oglądaj wszystkie tasiemce w tv ;) Asia, chociaż byś napisała: cześć Zorka :( O Ty niedobra, no ;) A mnie żołądek wciąż boli i właśnie w tych godzinach mam mdłości ostatnio. To po Luteinie czy te witaminy dla ciężarnych?? Wczoraj pawikowałam w wc ale odrobinkę dosłownie, za to mdłości były mega wypas.. Cały czas czuję jakby mi coś na żołądku leżało i gniotło i właśnie to uczucie powoduje mdłości i zgage. We wtorek mam wizyte i zobaczę Okruszka :) Już się doczekac nie mogę!! Jak teraz będzie ok to już powinno pójść z górki (wizyta 12tc). Uciekam bo coś czuję że pawik wzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Zorka nie ominelam Cie...czytałam o Twoich perypetiach z endokrynologiem... napisalam,ze pozdrawiam i witam WSZYSTKIE, więc ciebie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz gonic pawia po witaminach- ja tak mam, ale znalazlam zelazo po ktorym nie cofa a na zgage mozna brac rene - ordynator pozwolił...jest teraz taki pomaranczowy smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia super że już wróciłyście i wszystko ok. Katii jeszcze Ty się odezwij. Ja mam dziś straszne "skurcze kiszek", a nie jadłam nic takiego nadzwyczajnego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cały czas plamienia, raczej leżę, biorę duphaston 3x1, dzwonił dzis do mnie mój gin. i powiedział,że jak nie przestanę plamić w ciągu 5 dni mam przyjechać. w pierwszej ciąży z przerwami leżałam prawie 3 miesiące w szpitalu pod kroplówkami,że nie urodzić, bo miałam skurcze. A teraz leż włąściwe 2 dzień już już nie wyrabiam, plecy kark, krzyż mnie boli głowa, czytanie książek nawet mnie wku...a taka piękna pogoda a ja leżę... jeszcze mój M wyjeżdża na weekend i weź nie miej doła...:( Asia, Beti dziękuję :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii trzymaj się kochana, może plamienia szybko miną i już nie będziesz musiała leżeć plackiem. A jak bardzo plamisz ? I czy to czerwona krew ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do siedzenia samej w domu to Cię rozumiem. U mnie też początki były ciężkie, mieszkamy z mężem sami, mąż całe dnie w pracy, a ja w czterech pustych ścianach. Po miesiącu jest już trochę lepiej, nawet mi się nie nudzi :-) Różnica taka, że mi ani lekarze w szpitalu, ani ginka nie każe leżeć, tylko się oszczędzać. Przez ten pierwszy tydzień plamień to prawie cały czas leżałam mimo wszystko, a teraz nie zawsze. Trzymaj się, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Beti Kochana :****** wiesz to jest brązowe, dziś rano było sporo mimo ze wczoraj brałam 3x1 duphastonu i nic, teraz trochę mniej ale leże... blee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii...mam nadzieje,ze to szybko minie usg miałas niedawno , na ppoczatku plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajć troche smutno sie zrobilo na forum, ale mam nadzieje, ze to tylko przejsciowe. No a ja wczoraj bylam na wizycie doktor zapytal mnie jak samopoczucie, wiec powiedzialam, ze dobre :-). A co dolega?? ja hmm no czasem miewam zawroty glowy haha wiecie jak stoje w kosciele :-). a on sie smieje i mowi to nie nalezy sie zwolnienie :-D. Ale super jest wypisal nastepne hihi. I pytal czy czuje ruchy, ja mowie ze nie. To za tydzien za dwa poczujesz :-). Pytam a kiedy mozna poznac mniej wiecej plec?? A on do mnie, ze na nast USG bedzie wiadomo :-). Ciekawe co za czort we mnie siedzi, wiecie ja to tak z milosci :-*. Moja kolezanka bedzie miala corke biedna nastawila sie na syna, bo rodzinka gderala, ze syn bedzie heh no i sie troche rozczarowala :-/. Ciekawe od czego to zalezy hmm przewaznie patrza na co sie je, ale to chyba bez roznicy. Ja jakos nie miewam takich mega zachcianek na cos co musze kupic lub zrobic. No i ciekawe co we mnie rosnie :-). Trzymajcie sie dziewuszki, trzymam za Was mocno kciuki, zeby co zle minelo w niepamiec i byla radosc. Asia Kala moze kogos mijam dbajcie o siebie :-) i reszta dziewczyn tez :-). Staraczki uuuuuuu co tam jak tam?? Molestowac swoich chlopow :-). Jutro u nas 6dzien misji w kosciele no i musze isc, bo na 12 blogoslawienstwo matek ciezarnych :-). Uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska1, trochę podczytywałam forum In-Gender i okazuje się, że na płeć ma przed wszystkim wpływ dieta przed ciążą (bogata w Ca i Mg sprzyja poczęciu córki a w Na i K - chłopca) oraz pH (wiadomo gdzie ;), niskie sprzyja córce a wysokie synowi). To że plemniki z chromosomem Y żyją krócej i są szybsze (popularna na świecie metoda doktora Shettesl'a) zostało podobno obalone, to że bliżej owulacji częściej poczyna się chłopców wynika stąd, że pH śluzu zmienia się na bardziej zasadowe ...ale to tak na marginesie :) Ja jestem uśmiechnięta od ucha do ucha gdyż czuję charakterystyczny ból owulacyjny (ten rodzaj bólu mam tylko podczas owulacji, mam obolałe całe podbrzusze i boli mnie zwłaszcza przy poruszaniu się) a wczoraj wieczorem były staranka (podobno dzień przed owulką to najpłodniejszy dzień w cyklu :) ) Staram się nie nastawiać ze względu na moje tragiczne LH:FSH :( ale nadzieja zawsze jest :) Miłego weekendu dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aragiuia ja stosowałam metodę bzyknia zaraz przed owulką - i mam synka- jak chcialam - ale czy to mialo wpływ okaże się gdy bedę starać się o córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Araguaia za wytlumaczenie :-). Ja to w sumie nie zaznaczalam kiedy bylo przytulanko takze nie wiem kiedy w ktory dzien trafilismy :-). Wiem tyle, ze przed owulacja 2dni w ta czy 2dni we wta, tak jak ginka mowila, ze przy regularnych cyklach 12-14dzien owulacja wystepuje, ale tez moze jej nie byc, bo wszystko wplywa na to. Wtedy troche sie wkurzylam, ze mozna pare mies sie starac nie majac owulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka mam pytanie pogrzebałam w swoich badaniach i miałam robiony testosteron i był w normie miałam robiony również androstendion i tu mam wynik podwyższony 5,75ng/ml (norma 0,3-3,5). Nie miałam robione tylko badania DHEA-S , miałam anty TP i anty TG i też w normie. Czy ten jeden wynik zawyżony może już świadczyć o PCOS?. Poproszę moja lekarz jeszcze o powtórzenie badań. Miałam sprawdzaną glukozę na czczo i też w normie. W normie wszystko poza takimi badaniami jak MCV i MCH obniżone ale nawet nie wiem co to jest. Już wiem coś z hemoglobiną ale miałam w styczniu anemię i bardzo niski potas więc to może o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Jestem kochane jestem nie mialam poprostu neta zeby napisac:/ ale tez nie ma sie czym chwalic, poszlam po rozmowie z wami kupic test zrobilam no i jak zwykle jedna wielka tlusta krecha:( wiec to jednak tylko opoznienie a kolejka do lekarza nieziemska... a @ nie ma nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sophia jak okres w za tydzień jeszcze się nie pojawi to powtórz test, albo zrób badanie bety z krwi. U mojej koleżanki test wyszedł negatywnie, za dwa dni nie było jeszcze okresu i nie wytrzymała i poszła zrobiła betę i wyszła ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia :) dziewczyny jak tak patrzę to co ciąża to zagrożona Mało, że sie człowiek jak głupi wyczekał to jeszcze musi żyć w strachu Swoją drogą nie znam większego strachu niz własnie ten o dziecko Dziewczyny wiara czyni cuda- ja bardzo bałam się uwieżyć ale gdy minąl ten pierwszy trymestr, plamienia, w znacznym stopniu minąl też starch Wiem, że kobiety z reguły lepij czują sie w drugim, ale pożegnanie obaw też ma w tym swój udział Zeby jednak nie było zbyt różowo bol krocza, brzucha mnie nie opuszcza- jestem jakoś źle skonstruowana widocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda :) a moze to po prostu nasze pokolenie takie słabsze jest (niz nasze mamuśki)...troche pojadłysmy normalniejszego jedzenia w czasie komunizmu, bo jadło sie wiecej tego co ogród lub rolnik dał, a potem to przyszło gotowe jedzonko z extra długa data waznosci, konserwanty, Czarnobyl tez pewnie nas śmigną ...tak sie zastanawiam nad Japonia i wpływem na nas - w ym roku jak wyglądały liście warzyw? same brązowe plamy , zwlaszcza na ogórkach i tym podobnych...moze przesadzam i demonizuję, ale ...nawet same kurczaki...kiedys był rosól z kuraka, a dzis jest blady i z dodatkiem hormonów, a ryby nie lepsze z hodowli lub z dodatkiem substancji niekoniecznie dobrych (trucizny z morza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×