Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Riolek, musisz brac teraz zawsze o 10:00. Sorki, czytam na raty żeby odp na wszystkie posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia....no ubiłabym skur... moze to obrzydliwe ,ale w pierwszej chwili pomyslalam,zeby weterynarz zajrzal do zoladka , ktoregos psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weterynarz podejrzewal otrucie bo znalazl strychline. Czy cos tam. Tata widzial na wpol zezartego martwego szczura juz sama nie wiem. Ktos zle zyczy czy co? Nie wiem ja mam glupie podejrzenia co do niektorych osob w mojej rodzinie ale nie moge osadzac jak nie zlapalam na goracym uczynku. A moze ktorys z sasiadow? Nie mam pojecia. Jestem zdolowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze Twoje pieski poczuły mysliwska zylke i dorwaly szczury, ktore sasiad chce sie pozbyc z komórek...tylko dziwny zbieg okolcznosci,ze nagle aż 3 psy zajeły sie lapaniem szczurów ktos tam hoduje zwierzeta? trzyma zboze? ma komórki? za domem sa jakies pola? rodzinka , by nie truła ich-przeciez im nie sprawiaja obowiazku tylko Wam...sasiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasiad ma gospodarstwo i szczury moga od nich przylazic. Te psy co zdechly nie licze tego co potracil dzis samochod one by nie lapaly i nie jadly szczurów tylko ten co pod kolami zginal byl szczurolapem ale on je lapal zaduszal i zostawial. Ktos zle zyczy i mysle ze jakis pech przylazl. A ja mysle ze jedna osoba lub dwie z mojej rodziny by byly zdolne by sie pozbyc zwierzakow. Jedna jest moj brat on jest zdolny do wszystkiego :/ nie ma sumienia przynajmniej ja tak uwazam. Ale nie sadze by podrtuwal te suczke co zostala bo on ja lubi a ona by do niego chyba sie nie lasila tak. Dobrze nie smece wam juz na ten temat. Dziewczyny uaktualniajcie tabelke! Gdzie sie podzialyscie? Jakja zaczynam pisac to malo sie odzywa wrr. Ale rozumiem weekend sie zbliza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i sasiad.psy halasuja, szzekaja na kury...a szczury od niego. chowaja sie juz przed zima brata bym odpuscila, tyle lat z psami, tez sie zzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Katia trzymam kciuki, żeby się udało :) Dziewczyny mam do was pytanie, czy duża liczba pęcherzyków (ponad 5 na jednym jajniku) jest normalna? Wyszło ich sporo na USG i lekarz był trochę zdziwiony, że ich aż tyle tam jest. Zresztą tak mnie na tym USG wygniótł, że potem pojawiła się różowa wydzielina. Dziś rano też się mi taka pojawiła ma papierze, a jestem już 2 dni po tym USG. Zastanawiam się czy jeszcze od tego, czy znowu coś fiksuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, trudno powiedzieć bo ogólnie zawsze pojawiają się pęcherzyki w liczbie mnogiej zaraz po @. Tylko że po kilku dniach tylko jeden jest dominujący a reszta się wchłania. Trzeba by powtórzyc usg w następnym cyklu lub po owu. 5 pecherzyków przy naturalnym cyklu jest faktycznie zadziwiające. A gin mówił jakich są rozmiarów? I czy są z tego cyklu? Jesli po owu nie znikną to mogą to być torbiele. Czy masz 100% pewności że miewasz owulacje czy to było pierwsze takie usg? A mnie swędzi niemal całe ciało :( Nie mam wysypki ani nawet zaczerwienienia. Może jakaś alergia bo choruje na nią od dziecka a wiadomo że teraz nic nie moge na to brać. Wysmarowałam się kremem bambino i na chwilę miałam ulgę ale teraz znowu swędzą mnie całe nogi, ręce i plecy :( Albo to wczorajsze truskawki. Wczoraj i dziś jadłam też paste jajeczną a mam uczulenie na żółtko jaj więc jadam je rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora pęcherzyki były w granicach 10-12 mm, w 6 dniu cyklu. Na poprzednim USG w lipcu nie było ich, aż tyle. Torbieli czy innych takich rzeczy lekarz nie stwierdził ani teraz ani wcześniej. Co do owulacji to teraz nie jest ma 100% pewna czy są, jak kilka miesięcy temu robiłam testy owulacyjne to wychodziły pozytywne. Zresztą ma 2 razy na USG lekarz stwierdził, że owulacja była (w zeszłym roku i chyba w maju). Zastanawiam się czy ta liczba pęcherzyków to nie sprawka bromergonu i duphastonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora co do swędzenia- mnie właśnie w ciązy często się zdarza- swędzą mnie piersi i brzuch Oczywiście zgłosiłam to lekarzowi- bo naczytałam się głupot U mnie jest tak, że muszę się dużo smarować też najczęściej oliwka i kremem bambino, poprostu mam starsznie suchą skóre, która dodatkowo mocno się rozciąga Na szczęscie nabawiłam sie jak na razie tylko jedego drobnego rozstepu na piersi Nie miałam az takich problemów z alergia jak Ty- u mnie występowała głownie alergia skórna, miałam zrobione testy(byłam uczulona na kilka produktów spozywczych i niektóre środki chemiczne) i brałam leki- nastarszylaś mnie że mogą utrudniać więc je odtawiałam całkowicie W ciązy nie biorę nic, ale właśnie mam tę suchość skóry- gin połczył to z alergia- więc już się nie boję Pozwolił też wziąc wapno w razie wysypu Tylko powtarzam u mnie alergia była w bardzo łagodnej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, no to duże te pęcherzyki!! Jest to możliwe po odstawieniu tabl anty ale po bromku czy doopku - nie mam pojęcia. Musiałabyć pójść na konitorin (taki który od początku obejmnie wzrost pęcharzyków i potwierdzi przebytą owu) a na tym po owu gin niech sprawdzi co się stało z pozostałymi. Bo lekarze właśnie tak zbywają myśląc że gdy są pęcherzyki to będzie owu a one mimo że rosną czasami nie pękają! To teraz działaj 5szt to piękna hodowla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za literówkę (Wanda mnie zaraziła ;) ) Tam miało być MUSIAŁABYŚ PÓJŚĆ NA MONITORIG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia, no właśnie czytałam/słyszałam że taki swiąd w ciąży może być normalny ale w zaawansowanej!! Teraz to mnie łopatki swędzą a nie moge ich sięgnąć :/ Też miewam suchą skórę ale teraz nie widze by była biała. Zobaczę do jutra czy na dniach (nie jedząc jaj itd) a wrazie czego pójdę do dermatologa albo kupię to wapno. Tylko w sumie nie mam żadnego wysypu teraz, hmmm.. Zawsze, bez względu na porę roku brałam leki - wiosna/lato na katar a jesień/zima na świąd skóry ale nigdy tak uporczywie nie swędziało. A może to proszek do prania.. Teraz będę gdybać i zgadywać :P A to wapno to jak często się pije i całą tabl rozpuścić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, mój M łyka macę, witaminę C i kwas foliowy. One ponoć poprawiają ruchliwość. Zastanawiam się czy nie powtórzyć badań w tym miesiącu, gdyby teraz się nie udało... Mam nadzieję, że jednak ie będzie trzeba... :) Beti, ja to nie przepadam za kupczym mleczkiem, więc piję tylko od krówki :) jak jestem w domu, to świeżutkie z szumkiem (mniaaaam - dzisiaj się napiję :D), a jak nie w domu, to mama mi przegotowuje kilka litrów i w lodówce może nawet tydzień stać i jest jeszcze dobre :) Asia, mam nadzieję, że masz rację :) dobrze, że jedziemy na weekend do rodziców, bo bym chyba nie wytrzymała do poniedziałku z testowaniem, a tak jak nie wezmę testu, to i nie zrobię :) a już dzisiaj miałam ochotę zrobić, ale doszłam do wniosku, że nie chcę sobie psuć weekendu, bo pewnie będzie tylko jedna kreska, bo za wcześnie jeszcze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...moze nie jest za wczesnie :) ale faktycznie-wyjsc nie musi moja babka mila krowy...na sama mysl o mleku wzdryga mnie :) ale mućki fajne były :) udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, dziękuję i również życzę miłego weekendu :) u mnie będzie trochę pracowity, bo mam zamiar robić sosik chili do słoików na zimę i piec ciasteczka :) ale ja tam lubię kucharzyć :D mam to po mamie, która jest z zawodu kucharką i już od 30 lat pracuje w stołówce szkolnej :) a co do testu, to w razie gdyby miał wyjść negatywny, to wolę się dłużej połudzić, że może jednak się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dziś jestem w 23dc i zrobiłam test i wyszły 2 kreski!! wychodzi na to że owu miałam w 11-13dc. jak dla mnie to bardzo wcześnie. teraz żeby fasolka się utrzymała. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora najczęsciej kupuje wapno ZDROVIT alergia Rozpuszczam cała tabletkę Pierwsza dawka to trzy dziennie później po jednej codziennie i tak przez jakis czas W ciązy zdażyło mi się raz, że mnie wysypało, ale szybko przeszło Naprawde nie chciałabym Ci źle doradzić. Z tym proszkiem masz rację, mnie wysypuje jak zmienie więc staram sie tego nie robić, to samo jesli idzie o płyn do płukania no i zawsze płukam rzeczy dwukrotnie Czasem jak swędzi to z nerwów sama potęgujesz uczucie na całe ciało- poważnie:) Iwett:)wreszcie ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - jak nie przejdzie to poczytaj nt cholastazy. Moja kumpela miała i urodziła zdrowiuśkie dzieciaki - miała ją w dwóch ciążach. Iwett - no gratuluje kochana - zostań z nami i zarażaj - koniecznie.. Wandzia - gin chyba ma racje bo swąd na brzusiu lub cycach to skóry rozciąganie - mnie nieswędzi ale moją szwagierkę swędziało - dzisiaj urodziła zdrowego Piotrka - rodzina teraz czeka na Mikołaja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI AKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* *************************** Katii82...............29.........pomorskie...........4... .............16.09 Sophia123............24........śląskie............... 9................19.09 Ala1984...............27........śląskie............ ...9................21.09 HANKA81..............29.........ŚLĄSKIE...........4 7................27.09 netta2..................27.........mazowieckie....17. ..............29.09 aguuula25,25.........25.........śląskie............ok25 .............5/6.11 katiaa85..............26........wielkopolska.........36.. ............ 07.10 justysia88.............23.........lubelskie ... ......... 12.............11.10 Araguaia..............32........dolnośląskie........... ..4..............11.10 Kobieciatko32.........32.......podkarpackie..........7... ...........13.10 zaczynam od nowa...31.........zach-pom........12................20.10 marianna_tatry.......30.......łódzkie/małopolska..14 .............24.10 netta2..................27.........mazowieckie....19. ..............27.10 paula26...............26........małopolska.........ok36. ...............?? alooooo3..............23........małopolskie/Węgry...... 12...........???? Agaagaaga14.........30.........łódzkie............ok15. ..............8.04 zuzka_1...............27.........łódzkie..............2 0...............23.05 Ineska.................33.........lubuskie..............4 ................24.08 betina340............30.........łódzkie.............14. ...............1/12 STARACZKI NIEAKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** nowamili..............23........mazowieckie.............6 ...........16/10 AOK...................26........wielkopolskie............ 8............07/11 AsiekAsiekk..........20.................................. 2............24-28.09 Doris123..............25........Śląskie........... .......17..........09/02 Ania85pomorskie.....25.......pomorskie...............13.. ........18/09 aśka76................34........śląskie............... ..ok40........18-20/10 Kasia-Angel...........22.......dolnośląskie............ 11............02/12 malwkami.............24.......śląskie.................. 12........... 27/12 asiek25................25.......dolnoślaskie............ .8............26/12 MalgaK................32........kuj-pom..............ok.4 7..........25/12 SunnyG................27........mazowieckie...........4.. ...........17.01 Mgielka15985.........26........lubuskie................7. .............???? Maluda82.............29.........Wlkp.................ok.1 7..........25.04?? tosik..................27.........śląskie.............. .26..............16.04 Niu82.................29........podkarpackie..........9.. ............13.03 Beata06..............26..........Wlkp.................23. .............17.03 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........ILE CYKLI.........TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom..........7...... ......12.12.2011 mooniaaaaa123.....34.......mazow.......19.(IUI)...... ....26.12.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz.........1..............2.02.2012 klauduska3...........24........łódzkie..........13..... ........11.02.2012 Wanda23.............24.........wlkp...........ok.20...... .....17.02.2012 aguska1...............26.........podlasie..........4..... ... ....3.03.2012 elus1982 .............28.......zach-pom.......3 lata...........16.03.2012 mala_gosienka.......25.........zach-pom........5......... ....30.03.2012 KALA85................26.......pomorskie.........9....... ......08.04.2012 zora85................26........kuj-pom.......3 lata?..........19.04.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD.......ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* krakowianka.......29......małopolskie........4...... .18.06.2011 (córka) Vilia................27........łódzkie........ .12...17.08.2011 (syn-Bartuś) justynp...........32.....świetokrzyskie....ok20......21. 08.2011 (syn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa tak mi przykro :/ jeśli to faktycznie podtruwanie to jakbym dorwała tą podłą osobę to nie wiem co bym jej zrobiła. Szkoda też tego potrąconego pieska :( :( ja uwielbiam zwierzęta, dokarmiam jak widzę jakieś zabiedzone, nawet niedawno pod sklepem byłam i kupiłam mięsko dla kotów i dałam takiej malutkiej bo biedna była taka wychudzona. Mi ostatnio umarła szynszylka, płakałam całą noc, co chwile do niego chodziłam ale nad ranem już zasnął, też nie mam pojęcia co mu się stało. Trzymam kciukasy żeby @ już nie przyszła do Ciebie :) ja liczę na kolejny ckl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Dziękuje dziewczyny, ponieważ do terminu @ mam jeszcze przynajmniej tydzień. Oczywiście wysyłam fluidki**** mam nadzieje że dla wszystkich starczy. Ja już pomału traciłam nadzieję, zobaczymy co przyniesie los. Przez ostatnie 4 cykle brałam estrofem mite - lekarstwo zostało mi jeszcze na 2 cykle, jednak postanowiłam w tym miesiącu nie brac tylko po @ i sć do gin. i bardzo dobrze zrobilam bo jajeczko w 9dc miało już 21mm. czyli owu miałam chyba 11-13dc. a zawsze wydawało mi się że koło 14-16. któraś dziewczyna (nie pamiętam dokładnie ) pisała że testy owulacyjne zaczęły pokazywać coraz słabszą kreskę. mnie też tak kiedyś pokazało- teraz wiem czemu. poprostu owu była zanim zaczęłam stosować testy. a jeszcze zaznaczę że cykle miałam 27-29 dniowe Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
STARACZKI AKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* *************************** Katii82...............29.........pomorskie...........4... .............16.09 Sophia123............24........śląskie............... 9................19.09 Ala1984...............27........śląskie............ ...9................21.09 HANKA81..............29.........ŚLĄSKIE...........4 7................24.10. netta2..................27.........mazowieckie....17. ..............29.09 aguuula25,25.........25.........śląskie............ok25 .............5/6.11 katiaa85..............26........wielkopolska.........36.. ............ 07.10 justysia88.............23.........lubelskie ... ......... 12.............11.10 Araguaia..............32........dolnośląskie........... ..4..............11.10 Kobieciatko32.........32.......podkarpackie..........7... ...........13.10 zaczynam od nowa...31.........zach-pom........12................20.10 marianna_tatry.......30.......łódzkie/małopolska..14 .............24.10 netta2..................27.........mazowieckie....19. ..............27.10 paula26...............26........małopolska.........ok36. ...............?? alooooo3..............23........małopolskie/Węgry...... 12...........???? Agaagaaga14.........30.........łódzkie............ok15. ..............8.04 zuzka_1...............27.........łódzkie..............2 0...............23.05 Ineska.................33.........lubuskie..............4 ................24.08 betina340............30.........łódzkie.............14. ...............1/12 STARACZKI NIEAKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** nowamili..............23........mazowieckie.............6 ...........16/10 AOK...................26........wielkopolskie............ 8............07/11 AsiekAsiekk..........20.................................. 2............24-28.09 Doris123..............25........Śląskie........... .......17..........09/02 Ania85pomorskie.....25.......pomorskie...............13.. ........18/09 aśka76................34........śląskie............... ..ok40........18-20/10 Kasia-Angel...........22.......dolnośląskie............ 11............02/12 malwkami.............24.......śląskie.................. 12........... 27/12 asiek25................25.......dolnoślaskie............ .8............26/12 MalgaK................32........kuj-pom..............ok.4 7..........25/12 SunnyG................27........mazowieckie...........4.. ...........17.01 Mgielka15985.........26........lubuskie................7. .............???? Maluda82.............29.........Wlkp.................ok.1 7..........25.04?? tosik..................27.........śląskie.............. .26..............16.04 Niu82.................29........podkarpackie..........9.. ............13.03 Beata06..............26..........Wlkp.................23. .............17.03 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........ILE CYKLI.........TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom..........7...... ......12.12.2011 mooniaaaaa123.....34.......mazow.......19.(IUI)...... ....26.12.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz.........1..............2.02.2012 klauduska3...........24........łódzkie..........13..... ........11.02.2012 Wanda23.............24.........wlkp...........ok.20...... .....17.02.2012 aguska1...............26.........podlasie..........4..... ... ....3.03.2012 elus1982 .............28.......zach-pom.......3 lata...........16.03.2012 mala_gosienka.......25.........zach-pom........5......... ....30.03.2012 KALA85................26.......pomorskie.........9....... ......08.04.2012 zora85................26........kuj-pom.......3 lata?..........19.04.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD.......ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* krakowianka.......29......małopolskie........4...... .18.06.2011 (córka) Vilia................27........łódzkie........ .12...17.08.2011 (syn-Bartuś) justynp...........32.....świetokrzyskie....ok20......21. 08.2011 (syn) Witajcie Dziewczyny! Wpadłam na chwilkę zobaczyć co u Was. Mam mocne postanowienie nie wchodzenia na fora ...jak widać nie aż tak mocne. Gratuluję Tym, którym się udało ...niestety nie jeste,m w stanie nadrobić całego forum. Trzymajcie się Mamusie i przyszłe Mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Hej Dziewuchy!! U mnie znowuplamienia, niewielke jenak ale są, wczoraj za długo siedziałam zamiast leżeć, przyjechali moi rodzice i cóż, ja pier....bede leżeć do końca raczej:( ale zrobie to dla dzidzi. Iwett wielkie gratulacje, aż nie moge uwieżyć że tak szybko test wyszedł ale to pewnie właśnie zasługa szybkiej owu:) ZORKA jaśli CIe bardzo swędzi to idz do gina, ale cholestaza to napewno nie jest ponieważ jej objawy są około 30 tyg ciąży a nie prędzej. Ja miałam swędzenie ciała po antybiotyku w 24tc i lekarze od razu mówili że to nie jest cholestaza. Będzie oki. buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwett, byłoby super bo już się obawiałam że żadna nie chce po mnie zajść ;) Lovekrove, Kala - czytałam o tej chorobie i o tym że zdarza się ,,już na ostanich nogach''. W tym samym dniu świąd minął całkowiecie, tylko jak teraz weszłam na forum, to mnie lekko merda ale to na pewno przewrażliwienie po przeczytaniu wpisów :P Myślę że to jaja były winne ale zgłosze ginowi to, bo chcę żeby mi powiedział czy mogę coś łagodnego brać czy tylko wapno.. Kalunia, Ty leż, leż i leż!! A goście niech się usadowią wokół łóżka. Kawki itd niech robią sobie sami - a jak! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAla85
No widzisz Zorka swędzenie było..minęło, ja dziś leżę duuuuużoooo bardzo dużo, i już raczej plamienia mijają, wśrodę mam wizytę i kolejne L4. A kawki u mnie robi Meżuś, wogóle bardzo jest mi pomocny, dziś pytal się czy puszczę go do rodziców bo tam ma nową pasję, wyremontował już 47-letnią WSk-ę i zabiera się za szykowanie MZ-tki:) pojechał po części ale wpadł jeszcze mi zrobić obiadek;) a teraz leżę z kolegą laptopikiem i czytamy pierdołki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA, wspaniałego masz męża. Mój pewnie gdybym urodziła w domu to zaraz po tym zarządał by obiadu/kolacji :D Ale i tak jest kochany tylko czasami takie głupoty gada że brak słów; powiedział że dziecko będzie miało jednorazowe pampersy i nie kupi żadnej pieluszki tetrowej bo nie zamierza ich prać a potem rozwieszać po całej chacie. Normalnie czubek!! Przecież takie małe, nowonarodzone maleństwo powinno być w tetrze. Wszyscy podzielają moje zdanie tylko on jeden uparty jak osioł. Ale co on ma do gadania -kupię i tyle. I tak M pracuję po 12h a watpię w to by przewijał dziecko :P Ach te chłopy. Mój taki dziwny czy wasi tez mają takie dziwne jazdy? ;) Tak sobie myślę że Aska niedługo rodzi -ja też bym miała na grudzień pierwszą ciążę. Troszkę zazdroszczę Ci Asiu że wkrótce będziesz to miała za sobą :) Zapomniałam napisać że w nocy się bardzo wystraszyłam bo obudził mnie ból brzucha ale tak bliżej biodra. Nie mam pojęcia co to było ale powoli doczłapałam się do łazienki na siusiu i przeszło!! Może jelito mi się skręciło. Nawet przez chwilę pomyślałam że to wyrostek bo lekko ucisnęłam to miejsce i zabolało bardziej. No ale przeszło i nie wróciło. Tylko wyobrazcie sobie moje przerażenie wtedy. Ból był naprawde silny. Lece na zwiady lodówki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×