Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

On wyszedł taki w miarę gęsty, ale dobrze odstaje od ścianek buteleczki :) ja robiłam ten sosik z myślą o kebabach, ale mój M stwierdził, że będzie też bardzo dobry do kanapek zamiast ketchupu :) a dzisiaj np jedliśmy do obiadu - ziemniaki, kotlet z piersi kurczaka polany tym sosikiem i surówka z białej kapusty i marchewki :) i fajny był smak, taki oryginalny i lekko pikantny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia to ja tak zajadam moje ogorki po meksykansku pyszne sa na kanapkach i do obiadku np ziemniaczki miesko i ogorki mniam :) Moj nie lubi tych ogorkow bo za ostre a ja je uwielbbiam w przyszlym roku napewno znowu je zrobie :) OK to dobranoc jutro naskrobie cos ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te ogórki, to są takie z papryką ostrą? Bo jak tak, to też je mamy :) teściowa robiła :) u nas nazywają je krokodylki :) mniam :) i pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu ni lubiłam pikantnych rzeczy :P hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Witam po weekendzie i zabieram się za czytanie:) Teraz było tak, że leżałam plackiem i nie bardzo się ruszałam, spadek formy. Dzsiaij do tego plucha za oknem i nie bardzo nawet jak iść na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam u teściówki - znowu opuściłam lejce i wypasałam się niesamowicie :((. Czekam na meldunki pozostałych dziewczynek - jak u Was weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, mam nadzieję, że reszta psiaków się uratuje. Iwett gratuluję:) Justysia, Araguaia, Katii trzymam kciuki, oby nie przyszła do Was @, i październik będzie szczęśliwym miesiącem:) Lovekrove ja w weekend zajadałam pierogi ruskie które zrobił M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Słonka:) dzis jest szaro-buro i do kitu ... niby sie ubralam , pościeliłam łóżko, ale i tak sie wpakowałam z kocem...brat juz nie spi, wiec pewnie zaraz pójdzie trochę rozpalić w piecu, ja nie umiem :) muszę dziś wreszcie napisac pracę na zaliczenie , rozmawialam z opiekunem podyplomowki-co sie uda to zaliczę, co nie to wiosną Araguaia spory chłopaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak piszecie o tych pysznościach....a mi wczoraj tesciowie przywizli kurki marynowane...pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gosia, rozumiem tę radość ze znalezienia kurki...zwłaszcza,że w Twoich lasach to nawet ja je widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo jest kurek za kolonią Brzeźnicą , jadąc od Twojej strony, po lewej stronie, w tych piachach koło wyrzutni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M się zawsze ze mnie śmieje, bo do lasu chodzę z patykiem i zamiast nożem, patyczkiem zawsze odgarniam zielone a pod spodem jest grzybek:) Taki mój patent:) Po czym po znaleziskach patyk pozostaje w lesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pająkach wolę nie rozmawiać, zawsze piszczę jak je widzę, a w domu to jak zobaczę i dam radę unicestwić to ok, a jak nie to czekam na M i wtedy zostaje pająk wyniesiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u tesciow przychodza do domu z ogrodu taaaakie duze czarne i siedza w wannie lub naszym pokoju w szczelinach drzwi...kiedys leze w łozku, mój wchodzi do pokoju, cos do mnie mówi, odwrócił sie do segmentu i szuka czegos, prosi mnie bym wstała i pomogła mu cos znaleźć...wstałam, on sie schylił po kapcia i trach-siedzialo bydle nade mna - fuj! a tesciowa bierze do reki i wyrzuca przez okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ręki bym się nie zmusiła żeby wziąć, a wczoraj u rodziców w ogrodzie skakała żaba w ogrodzie szkoda, że ona nie wciąga tych wszystkich pająków tylko muchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam mała to straszyłam żabami bo trzymałam je w ręku i chcesz zobaczyć co mam? a tu taka żaba, najlepsze były takie żółtawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rpucha też podobno grasuje w ogrodzie, ale jej nie widziałam. Powoli to one będą się szykować spać. Pada i lipa, bo chciałam trochę wyjść na miasto, uzupełnić zapasy po weekendzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×