Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

teraz mam pytanie bo mam zapas luteiny czy zaczac ja brac bez konsultacji z lekarzem? W czwartek ide do gin. Ale mam dzis zawroty glowy jak leze. Normalnie jakas jazde od rana mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem dosc mocno dawal mi popalic lewy jajnik. A dzis rano to az sie obudzilam jakas jazde w glowie mialam. Co przysne to budze sie z kreceniem w glowie. Od dzis nie nosze niczego ciezkiego i bede uwazac. W ogole ten test to jakis szczesliwy (dostalam go od kolezanki ktora jest juz w 17tc ) Na razie wiecie tylko wy o tym mojemu nic jeszcze nie powiedzialam. A nie chce mu przez tel mowic bo w pracy jest poczekam az wroci. Wogole nie wiem jak to sie udalo nie staralismy sie az tak. Nawet nie mam pojecia kiedy byla owu. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dith
katiaa85 - GRATUUUULLLAACCCJJJEEE!! W ktorym cyklu sie udalo? Świetnie! Uważaj teraz na siebie... ahhh jakie to musi byc cudne uczucie:) Zarażaj nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedziec ktory to cykl bo nie wiem jak liczyc w styczniu poronilam i od tamtego momentu sie znowu stralam. Ale jesli nie liczac tych cykli kiedy bylam w ciazy to by byl teraz 36cykl staran. Taki 36cykl mam w tabelce naszej na forum napisany. Ciagle sie gapie na ten test i nie moge uwierzyc. Fluidki pojda jak dowiem sie czy wszystko ok. Co do tej luteiny zaczac ja brac dzisiaj? Rano jak mierzylam temp mialam 36,6 a wczoraj 36,9 wiec jest spadek i sie boje co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Katiaa! Gratuluję z całego serca!!! Bierz lutkę, na 100% nie zaszkodzi a może jedynie pomóc! Ja chyba zatestuję jutro w 12 dpo (choć raczej nie liczę na 2 kreskę przy moim LH:FSH i PRL po MTP :( ), Justysia zdaje się też jutro testuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Asi: Jutro chcę iść zbadać glukozę - napisz mi kochana czego nie mogę zjeść i o której najpóżniej. Mam w planie zjedzenie o godz. 19,00 3-ch kromek z macy z serem i np pomidorkiem. Czy to nie zakłóci mi wyników??? Też trzymam kciukasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Katia gratulacje, no długo to u Ciebie tez trwało. ZOra, ciężko mi coś Ci radzić, ja biorę Euthyrox i nie wiem, jak to Twoje lekarstwo działa. Jakie masz FT4? TSH podobno skacze i ponad 3 to żaden raczej problem. Ja nawet TSH nie badałam. A doktorka endo dobrze by jednak odwiedzić. Zależnie jakie masz FT4, trzeba zwiększyć dawkę odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki troszke sie nie oodzywałam ale czytałam was codziennie no i oczywiscie czekam Na @-tzn mam nadzieje ze sie nie pojawi....tak jak pisałam wczesnie ten miesiac był osttani z clo i z przedmuchiwaniu jajowodów po którym zaczełam palmic ze 2 dni...oczywiscie staranka były.......staralismy sie nie mysle c ze to dzis( i takie dzis wykorzystaliśmy kilka razy ) oczywiscie niby nie myslac ....buziaczki dla brzusiów i oczywiscie dla wszytskich stareczek..udanego testowania....ja nie bede testować....bedzie co ma być A nowym zafaskolowanym powodzenia i buziaczki...Musi to być cudne uczucie.....teraz czekamy na fluidki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ogromne gratulacje :)!!! Prześlij trochę fluidów. To siemię lniane rzeczywiście działa na śluz. Nie bardzo w to wierzyłam, ale pije od początku tego cyklu i pierwszy raz od kilku miesięcy zaobserwowałam u siebie śluz płodny. Jestem w lekkim szoku. Zresztą wczoraj wieczorem dawał mi popalić prawy jajnik i śluz się pojawił, więc może dojdzie do owulacji. Przynajmniej taką mam nadzieję. Jednak mimo wszystko nie bardzo wierze, że się uda w tym cyklu. Cóż pożyjemy zobaczymy. Na pewno jest jednak inaczej niż ostatnio. Szkoda tylko, że to siemię jest takie paskudne w smaku, jak go pije to aż mnie cofa. Oby tylko te plamienia w końcu poszły sobie w siną dal. Leki dalej biorę, lekarz kazał oprócz bromka dalej łykać duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaaa a ja pozwolę sobie się wymądrzyć :) jesteś kolejnym dowodem że samo clo, nie działa tak jak jego odstawienie BArdzo, bardzo się cieszę Dbaj o siebie Myślę, ze powinnaś wziąć tę luteinę, napewno sobie nie zaszkodzisz, z lekarzem póżniej ustalisz dawkowanie itp. U mnie oczywiście znów spadek hemoglobiny, szczerze mówiąc ze złości nie wzięlam wczoraj i dzisiaj thardyferonu Bo co tańczę na desce (KALA dokładnie to opisałaś) a hemoglobina mało, ze nie rośnie to spada jakim kurde cudem, wyglądam jak okaz zdrowia (zapaśienia) dbam o siebie, czasem mi się wydaje ze przsadnie KALA pisz jak tam u Ciebie (śniłaś mi się w piątek chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, ja w 1 ciąży piłam w dużych ilościach herbatę Rooibos. Jest strasznie zdrowa (i pyszna, ma słodkawy, miodowy posmak), nie zawiera kofeiny i zalecana jest kobietom w ciąży, ponieważ obfituje w żelazo (czyli zapobiega anemii) i zapobiega mdłościom. Nie wiem czy to zasługa tej herbaty ale hemoglobinę z miesiąca na miesiąc miałam coraz ładniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, nie odpisałam Ci od razu, bo mam trochę do roboty w domu, a potem dreptam do diabetologa. dzis jedz normalnie, o której chcesz i co chcesz. lepiej zrób wynik po normalnym trybie jedzenia. nawet nocnym.jak wyjdzie ciut powyzej normy to zamykaja na oddziale na dobe i mierza przez 24 godz cukier 8 razy. nie staraj sie dzis jeść inaczej, bo wynik moze wyjsc niższy niz powinien wyjsc w rzeczywistosci , a tym tylko sobie zaszkodzisz, bo jak wyjdzie np.144 (norma 140) to bedziesz miala informację,że masz nie jesc produktów z duza iloością węglowodanów (makaron, chleb pszenny), bo i tak takie niewielkie odstępstwa od normy "leczy się" dietą, dopiero jak jest powyzej (nie wiem) 160-180 wchodzi insulina. Lepiej wiedzieć jak jest naprawdę, a potem uważać, niż być w nieświadomości podwyższonego cukru lub cukrzycy (obciążenie dla Mikołajka). mi troszkę wariuje -albo w normie albo do 130 (norma 120 po 1 godz od jedzenia) powinnam sie mierzyc 6 razy...ale leń jestem. ale cdziennie mierze ciała ketonowe i wiem,że powinnam zjesc wiecej np. chleba dla cukrzyków i jest ok. lepiej zrobic wynik tak jak sie je normalnie, bo wiadomo jak dalej postepowac na pewno plusem będzie jak do tej pory miałaś wyniki moczu w normie-cukier, białko mam nadzieje,ze od razu idziesz na 75 g glukiozy, niby nie robią 50g, ale jeszcze sie zdarza radzę wypic szybko i sie nie zastanawiac nad smakiem, usiasc grzecznie w poczekalni, nie pic wody...i nie schylac sie (pawik), po wszystkim zagryz czyms - suchą bułką nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Wandzia a cóż to był za sen???;D A my wczoraj nie kaszleliśmy dużo więc dziś czysto, jutro wizyta, mam nadzieję że dzidzia urosła, jeszcze miesiąc i poznam płeć, wczoraj rozmawialiśmy z M i mimo wszystko mówił że chciałby córcię, ale jak będzie synek też będzie dobrze:) nie moge się doczekać:) Mam nadzieję że te plamienia się w końcu skończyły, no jesli nie będę kaszleć. Katia wieeeeeeelkie gratulacje, jestem ciekawajak M zareagował:)?? Widzisz nie myślałaś o tym dużo i w końcu zaszłaś, coś tym jest:) A starające niech się nie poddają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala moj jeszcze nie wie :) wyslalam mu wesole buzki w smsie a ten w odp wyslal smutna wiec pytam co sie stalo a on ze jak zwykle klopoty w pracy wiec nic mu na razie nie mowilam. To dobrze ze u ciebie czysto i bez plamien oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Kurde to niedobrze jak chłop ma doła z powodu pracy;/ mój też czasami wraca naburmuszony, wtedy wole nie odzywać się, ale może jak mu powiesz będzie szczęśliwszy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie wiem bedzie sie zamartwial ze znowu wszystko na jego glowie bo ja z praca kiepsko tylko na weekendy pracuje wiec trudno powiedziec bedzie sie cieszyl raczej dopiero jak juz minie ten najgorszy okres ciazy. Jak go znam bedzie sie teraz martwil co i jak. Bede sie znpowu bawic w pocieszycielke ech. Dzis zrobie mu na obiad pierogi bo wczoraj mial zachcianke na nie :P a ja mam ochote na kapusniak i kolezanka powiedziala ze jutro przyjdzie to ugotujemy razem :P jesli ma taka ochote. Juz mi burczy w brzuchu na mysl o kapusniaku mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
A mi na myśl o pierogach z kapustą i grzybami:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis bede miala pierogi ale z serem :) ja sobie odgrzewam czerwonego barszczu wlasnie :) bede zajadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAA, ja nie mogę!! Katiaa kochana żabo moja, w końcu!!! :) Ogromne gratulacje!!!! Bierz Luteine tak jak brałaś przed datą @ a potem gin Ci sam dawkę zwiększy. W końcu Ci się udało i jesteś z nami!!! Suuuuuuuuper :) Mooniaaa, no właśnie nie badałam jeszcze ft3 i ft4 i w ogóle chyba raz w życiu to badanie robiłam. Zawsze endo skupiał się na tsh i usg tarczycy i tym razem też kazał badać samo tsh. Mama mnie zarejestrowała do innego endo, wizyta za rok ale nie o to chodzi tylko jakby się coś działo to żeby koleś wiedział że jestem już jego pacjentką. Wybieram się do lekarza po skierowanie na ft3 ft4 i powtórzę tsh. Szczerze to musze poczytać o tycg dwóch badabiach bo niebardzo kojarzę po co one są :P Zawsze to tylko te tsh kazali robić. Coś kajarzę że to chyba o przeciwciała chodzi :P Zaraz nadrobię niewiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, tylko zanim pójdziesz do gina - żadnego seksu! Tak na wszelki wypadek. Niech się maleństwo dobrze wgryzie, no i zapytaj gina czy można :) I zaraz wysyłaj fluidki do HANKI bo ona za długo nam cieszy się ,,wolnością'' ;) Niech jej dzidzia nie daje spać po nocach i niech się roztyje w ciąży :) A co, tylko my mamy stracić figury hihihi. KALA, właśnie mi przypomniałaś że gdzieś w zamrażarce czekaja na mnie pierogi z kapusta i grzybami. Uwielbiam. a dziś na obiad robię Fasolkę po Bretońsku :) Wam też trak gorąco bywa??? Uff,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora ja juz nie pamietam kiedy byl u nas seks ostatnio :P ostatnio moj chcial a ja nie wiec zamiast seksu jak to sie mowi inne czynnosci seksualne :P Nie ciagnie mnie ostatnio do seksu, a ze sie udalo i sa 2 kreski na tescie to nie mam pojecia jak i kiedy bo w tym cyklu to kiepsko bylo z seksem i zaledwie z 4 razy byl tylko przez caly cykl. Wiec moj sie teraz bedzie musial dlugo obejsc z przyjemnosciami :P Nie bede ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
ja rowniez nadal sie staram z mezusiem i dziwi mnie co piszecie dziewczyny nie widzac czy sie udalo juz sie boicie to robic zbyt czesto przeciez to bez sensu po 1 nie wiedziec czy sie udalo a po 2 jak nawet to kto wam powiedzial ze seks w ciazy szkodzi znam taka co cpala i zdrowe dziecko urodzila wiec nie badzcie smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy zagrożonej ciązy seks jest niebezpieczny- wywołuje skurcze macicy (orgazm) Na wszeliki wypadek należy zapytać gina co o tym myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×