Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość mooniaaa123
justynp dzięki za info. Wydaje się, że będzie u Ciebie już z górki. Krakowianka, czy macie z Rysiadą tgo samego dnia urodziny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Rysiada, to nie może być przypadek. Myślę, że los nas hurtowo trzepnie. U mnie coś teraz znowu przeźrozysty śluz. Myślałam, że po owu, będzie mętniał? Rano był białawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa123 ... no na to wygląda że z krakowianką świętujemy tego samego dnia ;) ...choć ja już z każdym rokiem coraz mniej hucznie ;)))) :P ... z tym śluzem to też każdej co innego wychodzi... Tobie mętnieje i znów robi się przejrzysty (może to znak, że należy zrobić dziś "dobitkę") ;) ... a u mnie z kolei jest go o wiele mniej niż wczoraj... a w poprzednim cyklu miałam prawie sucho. No ale widziałam, że wpisałaś o ciągnięciu i bólu aż do nerki/pleców... i mnie to samo dziś zmogło - aż się położyłam na godzinkę... no dobra, wprawdzie nie nakręcam się tak jak ostatnim razem, ale nie ukrywam, że oczywiście mam nadzieję :) ... no i tym razem jest o wiele raźniej, gdy hurtem przechodzimy to samo ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynp no widzisz- nie tak strasznie to wszystko wygląda u Ciebie :) :D:D ... szanse są i to duże :) ... u męża nie jest tak źle, a jak się jeszcze go troszkę "podreperuje" to już w ogóle będzie bułka z masłem ;) :) ... No i fajnie, że dobrze jesteś zadowolona z badań i wizyty w klinice... nastawienie psychiczne to ważna sprawa :) Jesteście w dobrych rękach i wszystko na pewno dobrze się skończy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!jestem nowa;) ma pytanie czy castagnus trzeba brać po konsultacji z lekarzem gin? bo ja tez w końcu chce mieć dziecko;( już 1,5 roku się staram;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Cze Wróciłam. Dzięki wszystkim za gratulacje. Do mnie przyplątała się jakaś infekcja - szukam dzis gina bo podobno to niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
ozzka my bierzemy bez konsultacji, moja endo stwierdziła, że to "taki sobie bez znaczenia lek", ale dała mi brobocorn, żeby obniżyć podobno zawyżoną prolaktynę (bo badać nie kazała), więc przerzuciłam się na casta. U mnie wieczorkiem chyba jednak dopiero była owu, bo mało mi boku nie wyrwało, a dziś temp. spadła do 36,6. I o co tu chodzi? Mam 7.10. wizytę u jakiegoś podobno dobrego specjalisty, to zaniosę mu oba wykresy, bo mam taki spadek po skoku na obu i niech się wypowie. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) cześć Llovekrove - gwiazdo polarna Ty nasza ;))))) leć do gina bo z infekcjami w ciąży nie ma żartów :/ mooniaaa123 - rzeczywiście masz spadek w obydwu wykresach w tym samym momencie... hmmmm.... no ciekawe, co powie mądra głowa... U mnie temp. powolutku ale wspina się do góry... ja też wczoraj chyba miałam owulację - jak się tak człowiek trochę oczyta/osłucha/ i przypatrzy to od razu wszystko lepiej zauważa... Halooooooooooo - gdzie jest reszta dziewczyn????? HANKA, katia85, Ania85pomorskie, AsiekAsiekk, Doris, aloooo3.... bo "dziewczynki mam pytanie" to już nas chyba porzuciła na zawsze :( ..kogo tam jeszcze nie wymieniłam? Tak mocno się staracie, czy wręcz przeciwnie? Wpadacie do nas jeszcze???? Meldujcie się !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Melduje się ale już się nie staram, na nic nie nakręcam bo po co robić coś, co i tak nie wyjdzie.... W czwartek mam umówioną wizytę u znajomego ginekologa( jakaś profesor).Jeśli powie to co poprzedni lub jeśli wykażą to wyniki USG, to pewnie wypracuję u siebie nastawienie że nie będę miała dzieci.... Lepsze to niż łudzenie się.... Pozdrawiam was i życzę szybkiego zaciążenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka.......
Hey dziewczyny :)- dzień w pracy zaczynam sprawdzając co u Was:) u mnie śluz zupełnie zmętniał, pierwszy raz w życiu dziś rano postanowilam przebadać szyjkę według wskazań Lovekrove i jest wysoko i chyba otwarta ciągle. Przez ostatnie 4 miesiące po owulacji za każdym razem myślałam,że to już i że tym razem się udało ale teraz tak nie mam i dobrze bo szło by zwariować:P Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
aloooo ja jak nie zaciążę to postaram się adoptować. Też się podobno czeka ok 9 m-cy i masz gotowe, pzynajmniej brzuch mi nie będzie wisiał do kolan i piersi sobie nie będę musiała na plecy zarzucać po karmieniu zawsze są minusy dodatnie. Trzeba je tylko dostrzec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
mooniaaa123 podziwiam Cię .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhmmm.... muszę zaprotestować.... mnie nic nie wisi :P ...ani brzuch, ani piersi - choć karmiłam przez 8 m-cy... to jakieś zabobony są, albo przypadki wybitnego niedbania o siebie ;) ... ale i tak myślę, że nie trzeba będzie starać się o adopcję, bo doczekacie się swoich maluchów - przecież jeszcze tak naprawdę nie wykorzystałyście wszystkich możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Moniaaaa123 jak mogę obejrzeć Twoje wykresy. Oczywiście od gina się nie dostałam, ale w poniedziałek idę do innego, z którym rozmawiałam przez telefon (facet :)). Powiedział, że clotrimazolum, lactacyd i gyntima - to wsio mam stosować. Ta infekcja nie jest straszna -trochę poswędziewa. Kupiłam test i zrobiłam (wiem, wiem strata kasy) i wyszła druga krecha prawie tak mocna jak testowa. Zaraz spadam na betę, by sprawdzić jak hormon przyrasta i czy fasolak (bo chce chłopca) dobrze się rozwija. No ale skoro krecha mocniejsza to ok. Z objawów: większe piersi (tyci tyci), zawroty głowy, zmęczenie, wysoka tempka i hektolitry śluzu (spotęgowane Luteiną dowcipną). Poza tym zero. Czasami zapominam, żem w ciąży. MAM NADZIEJĘ, ŻE W BRZUCHU ROŚNIE MI PENIS :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Rysiada melduje sie :) codziennie wchodze na forum i czytam sobie wasze wpisy u mnie narazie nic ciekawego wiec nie mam co pisac :) Dzis mam 21 dc wiec ciagle mam czas oczekiwania na @ nie nastawiam sie na ciaze bo nie bardzo wiem kiedy w tym cyklu mialam owulacje a staranek nie za duzo bylo w tym cyklu. Ogolnie teraz jestem przeziebiona jak to sie mowi przypominaja mi sie "smarkate" lata :P Dzwonilam dzis do tej kliniki co sie wybieram w pazdzierniku i wiecie co troche sie zaczelam denerwowac bo babka mi powiedziala ze nie wiadomo czy klinika bedzie otwarta w te dni co ja mam byc bo niby ma byc jakis remont czy cos... No masakra nie mam zamiaru nastepne pare miesiecy czekac wiec mam nadzieje ze wszystko pojdzie tak jak jest w planach... Buzka pozdrawiam wszystkie dziewczynki Lovekrove przeslij nam jakies dobre fluidy na zaciazenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
lovekrove, wejdź na 28dni i po zalogowaniu w wykresy wpisz w szukaniu po nazwie nadzieja i nadzieja2, nicki to moniskak2 i moniskak4 Rysiada, jak Ci nie wisi to OK. tak 3mać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Moniaaaa123, w cyklu nadzieja miałaś robiony monitoring ? Tempka po owu czasami ma wahnięcie na dół (zobacz moje wykresy - u mnie mniejszy skok - mniejsze wahnięcie). Bzykaj się ile sił. Dzisiaj też dopraw. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki kochane a więc .... bylam na tym badaniu , czy w sluzie sa plemniki i niestety ich nie było.... poza tym moje parametry są nadal książkowe co jest pocieszne, ale jesyne rozwiązanie poki co to INSEMINACJA i juz sie przygotowujemy, mamy brac antybiotyki, tysiace zaleconych badan...i Dr powiedzial ze w ciagu pół roku powinnam zajść w ciążę oczywiscie poprez inesminacje. Mąż troszku zdołowany, bo w sumie to jego plemniki sa za słabe ale przeciez to nie jego wina...smutno nam obojgu. Mam nadzieje ze uda sie za 1 lub 2 razem, bo 100% pewnosci nie ma ze za 1 razem bedzie ok.ale dobrze, ze u mnie ok nie trzeba bedzie za bardzo leczyc jeszcze mnie... no nic ... dziewczyny POLECAM DR ZIÓŁKOWSKIEGO, mily konkretny, nie owija w bawełne. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Ja cały czas was czytam. U mnie 1 cykl z castagnusem i wiesiołkiem wyglądał tak brak śluzu płodnego dopiero pod koniec cyklu miałam mokro :-(. Cyce zaczeły bolec mnie ponad tydzień przed okresem do samej miesiączki masakra,a brzuch wcale i to był plus. No i ze @ dostałam tak jak kiedyś co 27 dni. W poniedziałek rejestruje się do ginekologa bo 12 miesięcy mineło i nic. Jak byłam wcześniej to zapytała czy partner ten sam co z pierwszym dzieckiem i czy nie mam stresa jakiegoś. A zapomniałabym że mam strasznie obfity okres. Pozdrawiam was cieplutko!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada.............35..........mazowieckie.............6 ..... .......8/10 nowamili............23.........mazowieckie.............6. ............16/10 mooniaaaaa123....33.........mazow....................11.. ...... . 8/10 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 katiaa85............25.........wielkopolskie........27... . ........04/10? alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 7.... ........11/10 dziewczynki mam pytanie..32..dolnośląskie..........2.............16/07 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........11/10 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................19/10 krakowianka.......29.....małopolskie.................4.. .............8/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..................WIEK.....ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO.... TERM.PORODU ********************************************************* ********************************************* Lovekrove ...........29........3.............1......................?? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Cześć Dzisiaj odebrałam Betę. wynosi 994,8 miu. Czyli wszystko ok. Podobno po przyroście bety można w początkach ciąży poznać płeć dziecka. Jak szybko przyrasta to dziewczynka, jak wolno to chłopczyk. U mnie szybko przez ostatnie dni przyrosła. Hmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
witam, lovekrove, daj namiar do siebie na wykres. u mnie dziś tem znowu wzosła do 36,85,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Nazwa wykresu to Castagnus+B6+Mg. Mój nick to bettymed. Chyba wysłałam Tobie zaproszenie jako przyjaciółce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
Lovekrove, byłam, zobaczyłam, dziękuję bardzo :-) Dziwna u Ciebie ta owu była. POdejrzewasz, że była przed skokiem? Ja już w końcu nie wiem. U mnie bóle okołoowulacyjne były jakieś 1 dzień po skoku. Przecież jakpęka jajko, to uwalnia się progesteron, który powoduje wzrost temp. Z drugiej strony u Ciebie był dość niski. Co człowiek to inny wykres. Grunt, że zadziałało wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
Rysiada, u Ciebie idzie sobie znowu spokojnie do góry. ZObaczymy co przyniesie los. fajnie tak sobie popodglądać innych "biologicznie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
U mnie owu jest zawsze dzień przed skokiem (jak u większości). Bóle około owulacyjne - jak nazwa wskazuje nie są koniecznie w trakcie (w sumie to rzadko) owulacji. Jak jajeczko pęka to po jakimś czasie w jajniku wylewa się płyn, który drażni i często boli po owulacji. Boli też przed jak te jajeczko dojrzewa. Co do progesteronu to rzeczywiście jest on mały - dlatego biorę luteinę bo pewnie poroniłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ Rysiada.............35..........mazowieckie.............6 ..... .......8/10 nowamili............23.........mazowieckie.............6. ............16/10 mooniaaaaa123....33.........mazow....................11.. ...... . 8/10 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 katiaa85............25.........wielkopolskie........27... . ........04/10? alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 7.... ........11/10 dziewczynki mam pytanie..32..dolnośląskie..........2.............16/07 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........11/10 BĘDZIE INSEMINACJA zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................19/10 krakowianka.......29.....małopolskie.................4.. .............8/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..................WIEK.....ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO.... TERM.PORODU ********************************************************* ********************************************* Lovekrove ...........29........3.............1......................?? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Lovekrove dięki, ja myślałam, że właśnie dokładnie w owu boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
U mnie 43dc -brak @ i prawie na pewno brak ciąży, bo dopiero teraz w tym ,,cyklu'' były przytulanki a nie sądze żebym miała dziś dni płodne. Albo juz były albo cykl był bezowulacyjny bo kompletnie nic nie czułam. Zaczęłam też już drugie opakowanie castagnusa i czekam na @. Pewnie w ciągu tygodnia sie pojawi bo od wczoraj mam wzdęty brzuch i kiepski humor :( Macam tą szyjkę i macam i doszłam do wniosku że póki co jest non stop zamknięta, choć dziś miałam wrażenie że jakby ciut miękka minimalnie jest. A może mi się zdawało ;) pozdróweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×