Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Spokojnie Zora. Póki co zawsze możesz zrobić jeszcze jednego sikacza:) jak potwierdzi to chyba dwa się nie pomylą przez torbiele, co nie? będzie dobrze!! głowa do góry:) i się nie stresuj bo to Twojej fasolce nie służy:) Tobie zresztą też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora Należy Ci się klaps przez pupę !!!!!!!! Masz potwierdzoną owulację ??? Masz..... Wiesz kiedy powstaje torbiel????? Wtedy kiedy jajeczko nie może się wydostać na zewnątrz - CZYLI NIE MA OWULACJI !!!!!!! Pomyśl, że Twoja dzidzia męczy się jak zachowujesz się tak jak teraz !!!!! NIE MYŚL O DZIECKU !!!! zajmij się grą w chińczyka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jam chora. Do lekarza dopiero ide po 12,00. Kaszlę, kicham, bolą mnie gałki oczne i mięśnie. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, Ty to potrafisz człowieka ostudzić!! Aż mi dech zatkało. A skąd wiesz że ja lubię chińczyka? Bo lubię ;) Zrobiłam drugi test. Dwie kreski :) Przepraszam. Już nie będę marudzić. Obiecuję!! I w ogóle nie będe nic pisała na ten temat, chyba że ktoś zapyta. Zapomniałam jak podle się czułam gdy inne dziewczyny pisały o swojej ciąży a sama więcej nawijam. WYBACZCIE!!! Buziaki fluidowe dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby imprezowanie Ci wychodziło??:> oj koleżanki czymś innym miałyśmy się tutaj zarażać a nie przeziębieniem;) dbaj o siebie Lovekrove!! i reszta dziewczyn też!! zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie możesz pisać o ciąży. Dla mnie - poza tym, że ciekawi mnie co u Ciebie - to jest to urozmaicenie forum. Ja chciałabym, by to forum nie było monotematyczne i nie mogę się doczekać, aż któraś z naszych ciążówek urodzi - to taka historia od początku do końca. Rozumiem, że nie wszystkie tak do tego podchodzą. Może warto stworzyć wątek dla naszych ciążóweczek - by wymieniać się doświadczeniami aż w końcu wszystkie się am spotkamy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Wczoraj na noc wzięłam do siebie syna koleżanki i mój facet z początku zwątpił. Dla niego 2 dzieci w zbliżonym wieku w pierwszej chwili to było za dużo. Stwierdził nawet( czym nie wkurzył) że nie chce więcej dzieci -wystarczy mu już to które jest.:) Biedak przestraszony.....u nas są inne zasady...dziecko się inaczej zachowuje a koleżanki syn to juz jazda:) Ja sama zastanawiałam się co by było jakbym miała takich 2 ......:D wariatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też to nie przeszkadza Zora że piszesz:) już wrosłaś w to forum to teraz wszystkie ciekawi jak się miewasz i jak się wszystko rozwija:) poza tym musisz teraz nam dodawać nadziei że jednak się udaje:) forów dla ciężarówek trochę już jest. tutaj trzymamy się razem więc nie wiem czy warto to rozbijać:) przecież tutaj też się mogą dziewczyny wymieniać doświadczeniami:) mi to nie przeszkadza:) a i może jakieś rady zostaną w głowie i jeszcze się przydadzą:) hehe alooooo mój mężuś to jak przyjedzie siostra z bliźniakami 3letnimi i roczną dziewuszką to już ma dosyć po godzinie:D a jak jedziemy do tego kuzynki która ma też trójeczkę tyle że w wieku 5m-cy do 5 lat to już w ogóle meksyk:) to po godzinie ucieka daleko:D bo siostrzeńcy to jednak trochę mniej szumu robią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!!!! czy ktoras moze mi pomoc??? jestem w 3 dniu miesiaczki od poczatku cylku zaczelam brac castanus i wiesiolek, dzis w nocy do tej pory z reszta tak mnie boli lewy jajnik ze prawie ryczę:( jest to straszny bol, nie potrafie sie dotknac, nie potrafie chodzic, mam wrazenie ze mi ocs tam peknie w srodku tak mnie rwie! czy ktos ial podobnie? nie wiem czy to przypadek czy to przez castagnus? boje sie wziac nastepna tabletke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyzia najlepiej chyba przejść się do gin, albo conajmniej zadzwonić. ja w każdym razie nie miałam żadnych skutków. znaczy coś tam troszeczkę czułam ale napewno nie był to taki ból. a każdy przypadek jest inny. po co sobie potem coś wyrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Zorka, ja też wolę jak piszesz o urokach ciąży i absolutnie mnie to nie dołuje, u mnie wręcz na odwrót.....wierzę, że jest sens starac się dalej...!!!! Hyzia Gyzia, nic takiego po Castagnusie mi się nie działo ale jeśli to taki ból jak piszesz, że nie możesz się dotknąc brzucha ani wstac, to zasuwaj do gina!!!!!!!! Ja ze dwa razy miałam podobne boleści tyle, że trwały kilka minut i obudziły mnie w nocy...potem się okazało, że prawdopodobnie rozlała się cysta na jajniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HYZIA GYZIA, ja biorąc castagnus miałam taki ból ale jakoś w środku cyklu. Trwał dosłownie kilka chwil (też w nocy) ale był na tyle silny że dobrze ten moment zapamiętałam. Okresu wtedy nie miałam więc nie wiem jak to z Tobą jest. Idz do gina bo może masz zapalenie przydatków albo ten okres jest wyjątkowo bolesny (mi taki się zdarzał raz na jakiś czas, ból potworny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obdzwonilam wszystkie przychodnie w okolicy i ocywiscie zaden lekarz nie ma wolnych miejsc dzisiaj a prywatnie nie mam kasy akurat:( nie wiem, jesli bol bedzie sie jeszcze abrdziej nasilal to wieczorem ojade na izbe przyjec do szpitala... podejrzewam ze to jaKAS torbiel kilka lat temu tez tak mialam ale nie byl to taki potworny bol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No i mnie do łózka powaliło:(wczoraj katar rozpętał się na całego, wygrzałam się w wannie, wypiłam nawet mleko z miodem i czosnkiem, ale w łóżku mąż wyczuł gorączkę:( miałam 38,2 , masakra jakas, wzięłam czopka,którego mi dała sąsiadka rok temu jak równiez miałam gorączkę, byłam wtedy w 22tc, historia się powtarza:( na szczescie dziś już gorączki brak, aby tylko nic nie zaszkodziło maleństwu:(:(tak się boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak byś zadzwoniła tam do przychodni gdzie zawsze chodzisz i powiedziała że jaka jest sytuacja, że tak Cię boli itp i tylko prosisz o przełączenie do gabinetu? lekarka, która się Tobą opiekuje powinna wiedzieć co i jak i może przez tel Ci coś podpowie. albo przyjmie Cię między pacjentami. spróbuj. bo to nie jest raczej normalne i żeby Ci się tam się coś nie narobiło czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA85, A MI GIN ZABRONIŁ KĄPIELI W WANNIE!! Zabronił też seksu i zbliżania sie do mikrofalówki (i tak jej nie posiadam). Zaraz zapytałam czy to samo tyczy sie komputera. Zawahał się na chwilę ale powiedział że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie problem w tym,ze u mnie w przychodni gin jest tylko we wtorki:( dlatego obdzwonilam inne przychodnie i nic z tego, nie maja serca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA85, nie martw sie temperatura bo w ciąży jest ona podwyższona i może tylko nie znacznie Ci wzrosła od przeziebienia albo podwyższyłaś ją wygrzaniem się w kąpieli. Poza tym jak wiesz każda kobieta inaczej reaguje na ciąże. U niektórych objawy ciąży mogą przypominać przeziębienie. Możesz dla pewności odwiedzić lekarza rodzinnego/ogólnego. On stwierdzi czy to na pewno preziębienie i powie Ci jak masz się leczyć domowymi sposobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. Czuję się dobrze choć chwilami brzuch boli. jak pewnie zdążyłaś przeczytać zaczęłam świrować :D Sorki że tak wolni pisze ale mąż rozsypał mi cukier na klawiature i mi się zacina przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Zorka ja Co mówię, ze to nie objaw ciąży:( załatwiliśmy sie z mężem w niedziele, zbyt dlugo byliśmy na dworzu, przewiewy i te sprawy, ważne że goraczki nie mam bo strasznie się martwiłam, wypiłam kolejny kubek mleka z miodkiem i wygrzewam się, paskudztwo ten katar, dmucham tak że aż mnie głowa boli;/;/może faktycznie wanna podniosła mi temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA85 Nie przejmuj się na pewno będzie dobrze:) Tak jak dziewczyny mówiły idź do lekarza i wszystko będzie okej:) ZORKA85 Nie "świruj"bo to nic nie pomoże w twoim stanie.Wiem,że łatwo się mówi nie"świruj",ale na pewno będzie i jest wszystko OKEJ!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata06
Widzę, że na forum świrowanie i kichanie głównie, chyba wiosna na dobre się rozgościła, a to chyba jej pierwsze obiawy. Hyzia mnie jajniki tak strasznie bolały, że chodzić nie mogłąm po clo, i wtedy miałam pierwszy raz od dawna owulację i chyba też zaczeły mnie boleć jakoś w 3 lub 4 dniu miesziaczki. teraz przechodzę bezobjawowo, a owu niby jest, już sama nie wiem co myśleć. DSobrze, że wczorajszy spacer pomógł, później sobie trochę poryczazłam i dzisiaj jest lepiej. Nawet za porządki się wzięłam:). Kobiety są niesamowite ile razy można na nowo nie tracić nadziei???;) Ale wiosna dopiero się rozgaszcza, wiec może i do nas bociany zawitają, bo na burze trochę trzeba poczekać a u mnie to i z drzewami krucho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bol troche zelzal, juz mnie tak nie skreca ale dalej czuje ten jajnik i boli przy dotykaniu:( boje sie ze to moze byc jakas torbiel... castagnusa nie wzielam juz dzis , moze jutro wezme, mam nadzieje,ze ta przerwa nie zaszkodzi w niczym. dzieki za odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
ta wiosna cos slabo sie rozkreca bo jeszcze za cieplo nie jest za to miedzy mna a mezusiem robi sie goraco bo wiadomo zblizaja sie te fajne plodne dni i moze w koncu cos sie z tego wykluje fajnie by bylo w koncu we wrzesniu bedzie nasza druga rocznica slubu i bylby najlepszy prezent gdyby sie nam w koncu udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
to ja powróce do szarej rzeczywistości i znów zapytam :) Moze ktoś bedzie umiał odp. bo borykacie się tu z najróżniejszymi problemami A więc zawsze w okresie przedowulacyjnym aż do @ krwawie z nosa Trzceci miesiąć sie tak dzieje, nie łaczyłam tych dwóch spraw ale tak sobie własnie dziasaj pomyślałam, ze to się zaczęlo od castagnusa i dupka (jak nie plamie to inną stroną a masz Wanda co by ci miało lekko być) Myślicie ze to moze miec jakis zwiazek, musze sobie poszukać jakiejs dolegliwości bo sie nudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
co do castagnusa to jest to lek ziolowy wiec slaby na mnie nie podzialal ale moja znajoma brala w wiekszewj dawce niz zalecane bo wazyla wiecej niz 60 kilo i brala 2xdziennie po 2 tabletki i czula sie swietnie na dodatek ma teraz fajnego synka wiec jej to pomoglo nie narzekala na jakies skutki uboczne wrecz przeciwnie chudla i czula sie swietnie ja obecnie biore 2 miesiac prenatal classic i tez sie dobrze czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Witam Was :) Alooooo jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×