Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość ediii1983
Hej a może spróbuj brać tylko samego " olej z wiesiolka (na sluz)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkaaaa
ok.tylko jak myslisz mam czekac az dostane w koncu ten okres i zaczac brac wiesiolek od 1dc, czy zaczac juz go zazywac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka napisałam do Ciebie też na innym forum. ja brałam jeden m-c i odstawiłam. wiesiołek biore od 1dc do owu. @ dostałam jakoś 45dnia i zero objawów wogóle że się zbliża, do tego wykonałam dwa testy i załamka. głowa do góry, czekaj na @ i odstaw castagnus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
tak ja odstawilam prawie po dwoch miesiacach brania podobnie jaku ciebie i elus @ najpierw sie spoznial myslalam ze zaszlam test zrobilam a tam jedna krecha maz mowi moze za wczesnie test po jakims czasie drugi test i tez lipa .w drogim miesiacu brania okropne bole piersi no i znowu test bo myslelismy ze to moze wczesne obiawy ciazy a tu nici /////////teraz cykl bez castagnusa pierwszy bole piersi ustopily odrazu po odstawieniu castagnusa ???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkaaaa
no to nic innego mi nie pozostaje jak czekac na@ ja tez juz jestem po 2 testach oczywiscie negatywnych.to ja bede sledzila wasze wypowiedzi i trzymała mocno kciuki zeby nam sie udało Pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis mialam realistyczny sen zobaczyłam dwie kreski na teście, tak płakałam w śnie ze szczęścia że aż się obudziłam :( :( gdzies w głowie cały czas siedzi myśl o ciąży :( Boże daj mi siły bo normalnie zwariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza0301
Witam!!! Wpadłam na te stronę bo tak jak wszystkie Panie bardzo bym chciała mieć dzidzię.Staramy się z mężem już 1.5 roku i nic. Chodze na wizyty u ginekologa i niby wszystko jest ok oprócz nie regularnych cykli dostałam na to wyregulowanie LUTEINE .Chciała bym spróbować wiesiołka ,czy pomoże i czy można go kupić bez recepty????Dziewczęta prosze o odzew!Pozdrawiam i życzę wszystkiego naj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediii
Hej wiesiołek bez recepty ja osobiście polecam bo mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jeszcze doradzcie od którego do którego dnia cyklu się go bierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
wiesiolek bieze sie od pierwszego dnia cyklu do owu potem odstaw bo moze powodowac poronienia dlatego do owu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk
a ja wam polecam ziola ojca sroki po wielu meisiacach walki jak wiecie zaszlam w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Hej dawno nie pisałam na forum - a dla tego że okazało się że jestem w ciąży , Ale moja radość nie trwała długo bo wczoraj lekarz na 80% powiedział że jajo płodowe jest puste nie mogę sobie z tym wszystkim poradzić - tak długo czekałam a tu taka informacja. I znów będzie trzeba zaczynać od nowa - tak się boje że znów nie będę mogła zajść w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa1983 tak mi przykro :( :( :( trzymaj się dzielnie :( :( zaglądaj tu do nas będzie raxniej :O ile czasu sie staraliście? i jakie wspomagacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również współczuję bo wiem jak to jest starać się o dzidzię a jeszcze ją mieć i stracić....!!!!!!Wszystko będzie dobrze,trzymaj się, ciepło pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Opisze tak w skrócie starania 1,5 roku od 2009 -01 przez 3-mc clo. od ginekologa ale źle się czułam później serfowanie po internecie w 01-07-2009 miesiączka od tego dnia przez ok 9 dni wiesiołek a pod koniec miesiąca w ciąży dowiedziałam się pod koniec sierpnia ale !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk
nowa idz do innego lekarza , puste jajo na 100% mozna stwierdzic dopiero w 8 tyg ciazy, dzidzius ma czas na pojawienie sie, u mnie brak zarodka jak narazie, czekam az dzidzius sie ujawni ale mam czas , jestem dopiero w 6 tygodniu. Wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk
u mnie wszystko ok, dzidzia jest, nawet serduszko puka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Ja zaczęłam od dzisiaj brać castagnus 2 tab. i czekam na zażywanie wiesiołka od 1dc,ale nie wiem ile się tego bierze 1 czy też 2 tab. tak jak castagnus???Powiedzcie dziewczyny jak to zażywać????Pozdrawiam wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
karaluk gratuluje no i widzicie dziewczyny na naszym forum coraz wiecej mam brrrrrawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore trzeci miesiąc i nic. Tylko piersi mnie przestały boleć przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abgr i co będziesz dalej zażywać czy już nie????Może akurat się uda,jak myślisz???Pozdrawiam wszystkie dziewczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak piszą, że 90 dni i przerwę zrobić, więc myśle, że ostatni cykl. Zwłaszcza że idę na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. zdaje relacje.. więc nie doczekałam dziś do powtorki testu bo @ mnie nawiedziła... dziś zaczynam 13 cykl starań :( trzymam za Was kciuki mocno ... ale te życie porypaneee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Hej nie odzywałam się tak długo bo cały tydzień byłam w domu. Byłam oczywiście u innego lekarza i on stwierdził że nie jest to puste jajo bo jest ciałko żółte tylko mu się nie podobało że jest za małe i nie widać zarodka brałam tabletki od początku na potrzymanie , kazał mi je odstawić i poczekać co się będzie działo a jak do 30-09 nic się nie pojawi to łyżeczkowanie , ale z soboty na niedziele dostałam ostrych bóli jak poród i poroniłam w domu ból ból ból dziś idę do lekarza czy jest wszystko w porządku tylko nie mogę zrozumieć dlaczego nie wytworzył się zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa 1983 tak bardzo współczuje..... mozecie zacząć już od nowa starania? czy trzeba czekać?? buziaki kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×