Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Przypomniałam sobie jeszcze jedną ważną informację.Kobiety z pco mają tak specyficzne cykle i takie wahania hormonów że bardzo ciężko jest ustalić termin owu-to już wiemy,ale czy wiecie że u nas owulacje może wywołać...oragazm:D To dlatego tak często słyszymy od ginów -wyluzuj,kochaj się dla przyjemności itd..W ten sposób organizm sobie radzi z problemem,czasem potrzebny jest wstrząs a udane przytulanko właśnie taki wstrząs zapewnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Dobre, dobre Ciężko czasem o orgazam przy starankach, chociaż ... mam pytanie na kt óre potrzebuje natychmiastowej odp. czy clo pomaga przy pco, czy pogarsza sprawe?? Zdecydować sie na nie czy nie Moj gin odradza, mja cierpliwośc sie konczy Iść do innego wiem ze nie jest dobry ale zapisuje wszystko jak leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
A tylko dzisiaj mam okazje sie z nim skonsultowac , Natomiast napewno nie zrobi monitoringu, tylko recepte da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda,nie odpowiem ci tak na 100%,mój dał mi recepte pod warunkiem że raz na miesiąc się zjawie w połowie cyklu na usg.Wtedy może mieć na oku jajniki i w razie w w porę zareagować.To jest tak indywidualna sprawa że nie da się jednoznacznie stwierdzić czy powinnaś czy nie.Ginekolog wie najlepiej i ja bym go słuchała ,albo poszukaj innego. Nie zadręczaj się tym bo zwariujesz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula raz w miesiącu na usg przy clo?? Dobrze zrozumiałam? To absurd! Trzeba minimum co 3 dni chodzić. Byłam na badaniach hormonów, płaciłam 110zł. Ale i tak wyniki będą w przyszłym tygodniu. Tylko że nie pamiętam czy w poniedziałek czy w środę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, mój gin waha się nad clo nie dlatego że jest pco ale dlatego że kiedyś po luteinie miałam napady lęku a skoro ona tak na mnie zadziałała to niewiadomo co będzie po clo. Dopóki mam prawy jajnik w miare dobry (w porównaniu z lewym) to myślę że trzeba jak najszybciej działać zanim i ten zamieni się w ,,skorupę''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora,to już wiesz dlaczego szukam dobrego ginekologa.A to nie jedyne co mam mu do zarzucenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, dobrze że o tym wspomniałaś. Jaka jest różnica między pco które potwierdzaja wyniki hormonów, a jajniki z obrazem pco?? A co do namnozenia torbieli to myślę że skoro dostanę zastrzyk na oderwanie jajeczek to obraz jajników się aż tak drastycznie nie pogorszy, co? moonia a jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już troche o tym poczytałam. I z tego co zrozumiałam (a ostatnio rozumiem coraz mniej ;) ) pco jest tą formą łagodniejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PCO-policystyczne jajniki(sam obraz) PCOS-zespół policystycznych jajników(czyli również zaburzona gospodarka hormonalna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ja wiem ale czy to znaczy ze mając np.samo pco szanse na ciąże są większe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Zora, Paula to własnie miałam na myśli Wieć o ile dobrze zrozumiałam ja mam tylko obraz usg sugerujacy pco, nie miałam badań gin mówi ze warto jeszcze poczekac na naturalne poczecie Tym bardziej ze jak obejrzał filmik z hsg, powiedział ze to całkiem ładnie wyglada Mam dobrego gina, to clo chciałam od innego Takiego, który pisze recepty i skierowania jak leci, baby lataja do niego po zwolnienai za 50 zl To była tylko próba desperackiego zajścia :) Spokojnie jestem całkiem rozsadna Nie wiem czy ten do którego chodze ma racje, ale stwierdziła ze mam ze 3 miesiace brać duph i jak nie bedzie efektów to pomyślilmy Nie był przekonany do stymulacji w moim wypadku, własnie ze względu na te torbiele Powiedział też ze ciąza po stymulacji jest słabsza, a ja mam jeszcze inne problemy zdrowotne i tak mi bedzie ciezko donosic wiec w moim przypadku lepiej naturalnie Całkiem rozsadne i logicznemi sie wydaja te jego argumenty, ale od watpliwosci czlowiek nie ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Ale tak już rozsadnie sie zagłebiajac to: Skoro w tym cyklu kochałam sie w dni płodne, brałam duph. i nie piłam zadnej herbatki przeczyszczajacej To co znów nie wyszło??? Jestem balonem bo bez herbatki mój brzuch wyglada jak ciązowy- jest wzdety a ja jestem raczej szczupła wiec rzuca sie w oczy (smiałam sie sama do siebie ze mam urojona) :) Wiem ze to głupie ale do wariactw a juz mi blisko A jak juz pisałam moje piersi znacznie urosły Wygldam teraz dosc zabawnie patrzac z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Ale sie rozpisałam. Ale chciałam jeszcze o ginach. Nigdy nie jest tak ze jest idealny i pomaga na wszystko, ważne ze pacjentka mu ufa i widzi jakies efety. Zawsze trzeba miec watpliwosci, ja kiedys zanim zaczełam troche czytac to też slepo wierzyłam lekarzowi, który własciwie nic nie robił tylko o pco mówil i do klinki mnie wysyłal Ktoś go polecił bo dobrze ciaze prowadził ale na niepłodnośc nie pomagał A ten obecny od razu sie tym zajał (hsg, duph), ale badan hormonalnych tez nie karze robić, bo mam sie nie zamartwiac, a jakies tam mi w szpitalu juz zrobili tylko wtedy byłam niezorintowana i nie zapytałam Nie wiem natomiast czy jak zajde w ciaze nie pójde do tego pierwszego ... Trzeba samemu wiedziec co jest dla nas dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście:) przy pcos masz wiele problemów do zwalczenia a przy pco tylko jeden.Naprawde nie ma się czym przejmować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję dziewczyny :* Ja tak mam że im mniej wiem, tym bardziej się denerwuje. Gin nawet po udzie mnie pogłaskał żeby sprawdzić czy mam nadmierne owłosienie :D ale byłam tak przejeta pierwszą u niego wizytą że dopiero w domu zdałam sobie sprawę z tego :P Samo pco nie przeraża mnie tak bardzo jak myśl że nigdy nie zajdę w ciąże. Nigdy o niczym tak nie marzyłam jak o dziecku z ukochanym mężczyzną. Mój M mnie pociesza ale nie specjalnie mu to wychodzi. Tak więc póki nie odbiorę wyników będę się pewnie zadręczać myślami -to silniejsze ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora,jak dobrze cię rozumiem.Ale głowa do góry musi być dobrze :) i pamiętaj o orgazmach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... Podobnie ja Wy staramy sie z mężem o dziecko już 4 lata, a w sumie to od dobrego roku podjęliśmy się leczenia.... ja mam za wysoką prolaktyne i od pół roku nie moge jej zbic, mój mąż natomiast nie ma za ciwkawy wyników bo plemniczki słabo się ruszają, ale jak powiedział nasz lekarz nie ma tragedii... Powiedźcie mi czy mając podwyższoną prolaktyne, obecnie czekam na nowe wyniki mogło by dojść do zapłodnienia, bo okres spóźnia mi się już 3 dzień tem. rano miałam 37,11..... a i dodam że ww tym miesiącu pierwszy raz brałam duphaton (cylke w prawdzie mam bardzo regularne) ale niby to ma pomóc gdyby doszło do zapłodnieni ja teraz nic nie biore... bo mi lakarz tak zapisał że bromergon od 5-25 dnia brac a duphaston od 10 dnia przez 10 dni... tak wiec miałam to wziasc i zrobic wyniki i do niego przyjsc.... a testu jeszcze nie robiłam.... Jak myślisz czy przez ten duphaston @ może mi się spoźniać ??? w sumie w dzień spodziewanej @ miałam brązową jedną kropelke i od tej pory nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s.Nawet stres może namieszać w cyklu więc prochy tym bardziej,to dopiero 3 dni,nie stresuj się niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Witaj Paula 2104 wyjełas mi pytanie z ust Ja co prawda nie spodziewam sie ciazy. W tym cyklu przez zawirowania zdrowotne poprostu w nia nie wierze Ale cholera ile ten duph moze opóżńic @ skoro owu miałam ok23 stycznia to już chyba powinnam miec @ Bo słyszałam ze w ciagu 7 dni od zakonczenia kuracji powinno sie mieć @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda a nie jest tak że po 7 dniach od zakończenia @ powinna sie pokazać?Ja się tak stresowałam po clo a okazało się że po prostu źle zrozumiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda Po odstawieniu średnio za 3,4 dni można dostać @. Niektóre wcześniej inne później. Co do owulacji w trakcie orgazmu...... owulacja może wystąpić również podczas gwałtu. Organizm kobiety jest tak zmajstrowany by przedłużyć gatunek i to z najsilniejszym w stadzie........ szkoda tylko, że nasze organizmy mają inny cel ...... a może nasi faceci powinni nas brać siłą :).... Witam nowe dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
to prawda ze kazda z nas jest inna i ma inny organizm te co nie chca zachodza te co chca musza o to walczyc samo zycie lecz ja nie odpuszczam i skoro lekarz powiedzial nam ze wszystko z nami ok to wykorzystujemy z mezem moje dobre dni na maxa i zobaczymy czy tym razem sie cos z tego wykluje nie trace nadziei na to choc przykro jest gdy sie widzi idac ulica mamy z maluchami i te drepczace z wozkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z nowych dziewczyn odchudza się metodą Ducana. Mam pewne podejrzenia po tej diecie zaczęłam mieć plamieni. Wapń podobno ogranicza wchłanianie magnezu a magnez na poziom progesteronu. Więc albo ciąża albo odchudzanie !!!!! Oczywiście mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauka 26
Aliż mnie bolą jajniki.wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauka 26
ależ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×