Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Ale wy macie problemy --------------chyba ta dzisiejsze dziewczyny i mlode kobietki sa jakies wybrakowane ze macie takie problemy .Wiem ze bedziecie bardzo zle jak to przeczytacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnus
Ania ja nie jestem taka młodziutka bo niewiele brakuje mi do 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dziewczynek
tak castagnus pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
witam ja wlasnie skonczylam opakowanie castagnusa biore po dwie bo waze ponad 70 kg jestem juz 3 lata po slubien i jeszcze nie mam malenstwa ale prawda jest taka ze pomimo tego ze nie zabezpieczalismy sie nigdy tez i nie staralismy sie o malenstwo kochalismy sie z mezem kiedy nam naszla ochota wiec mysle ze w ten sposub moglam omijac swoje dni nie raz /ale mam taki maly a moze nie calkiem maly niepokuj czy przez tak dlugi czas bym nie wpadla dziewczyny piszcie co sadzicie bo mnie to meczy .zaczelam brac cast.od poczatku minionego cyklu czyli iuz ponad dwa tygodnie do tego wiesiolek i kw. foliowy zobaczymy moze pomoze bo bardzo chciala bym miec juz dzidzie ,po tych tabletkach czuje sie normalnie bez skutkow ubocznych pokladam w nim nadzieje i ciagle zamartwiam sie ze powinnam juz zajsc przez te 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
moze cos ze mna albo z mezem nie tak ,ale z drogiej strony mam kolezanke ktora sypiala z mezem bez zabezpieczen i nie uwazali i nie zaszla przez 10 lat jak zaczeli sie starac to malenstwo sie pojawilo po 2 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
napiszcie prosze czy na moim miejscu byscie sie niepokoily ze jest cos nie tak czy spokojnie braly cast . i czekaly na rezultaty pozdrawiam i zycze wszystkim starajacym szybkiej wspanialej nowiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
mam pytanie do MAM DZIEWCZYNKE ----------jak dlugo bralas cast jak zaszlas GRATOLUJE BRAWO NAWET NIE WIESZ JAK ZAZDROSZCZE W DOBRYM SLOWA ZNACZENIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dziewczynek
Ja zaszłam juz w trakcie drugiego opakowania. ale to na kazdego inaczej działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
jestem cztery dni przed @ i nie licze na to ze moze cos zafasolkowalo wiem tylko ze cast pomugl mi w napieciu przed nie denerwuje sie tak piersi bola mnie mniej biore juz 20 dni i jeszcze sporo do konca kuracji zostalo ale też nie oczekuje cudów zaczynam podchodzic do tego na spokojnie bo mnie to juz zmeczylo od miesiaca o niczym innym nie myslalam daje na luz poprostu probowac bede caly czas ale koncze z zaprzataniem sobie glowy jesli mam byc mama to bede a ciaglym mysleniem o dziecku napewno nie nie przysiesze '''''''' czekam teraz na @ i zaczynam od nowa bo w tym miesiacu jestem wiecej niz pewna ze nie zaszlam jestem tylko ciekawa jak cast zadzialal na moj cykl czy bedzie regularny .przed tabletkami dostawalam z roznica 2 dni albo w ta albo w tamto pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Staram się o dzidziusia już prawie rok. przez ostatnie 3 miesiace brałam luteine i folik , od tego cyklu biorę wiesiołek, castagnus folik i witaminy multi-tabs.. mam nadzieje że uda się tak jak niektórym z Was.. pozdrawiam koffane staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
jestem 2 dni przed @ i powiem wam ze napewno cast pomogl mi na bol piersi przed i na ogolne zdenerwowanie i mam taka nadzieje ze jak pomogl na to to moze jest szamsa ze pomoze tez w zajsciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny!!Przedwczoraj dowiedziałam się że mam za wysoką prolaktynę: podstawowa 32 a po obciążeniu 288. Zastanawiam się czy Castagnus pomoże mi ją obniżyć ale jak tak czytam na forum to chyba się udam do apteki i zastosuje to plus olej z wiesiołka. Co otym myślicie??Dodam że staramy się z mężem o dzidzię ponad rok i efektów brak jak na razie;-((Brałam wcześniej bromergon ale po pół roku odstawiłam bo się źle po nim czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gili no castagnus powinien Ci pomoc, a gin Ci na to nic nie przepisał??? ja biore castagnus i tez rok sie staram ale biore go na własną rekę bez badań prolaktyny bo tez jest na uregulowanie cyklów. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
elus 1982 trzymam kciuki z toba moze bedziemy pisac sobie jak sie sprawuje ten nasz specyfik ja jeszcze 3 dni do @ I MYSLE ZE RACZEJ TYM RAZEM SIE NIE UDALO BO CZUJE SIE NORMALNIE TYLKO ZMIANA W TYM ZE PIERSI NIE BOLA I WSCIEKLA NIE JESTEM DOBRE I TO ........CZEKAM NA NOWE SZANSE I DO DZIELA ALE DZIS NIE WIEM CZEMU ALE MAM PRZEKONANIE ZE BARDZO DLUGA DROGA PRZEDEMNA MOZE TO GLUPOTA ALE TAK CZUJE TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE ///////TO MOJ NUMER GG JAK BYS CHCIALA POPISAC 8022159 RAZEM ZAWSZE LATWIEJ I WYMIENIC SIE SPOSTRZEZENIAMI TEZ DOBRZE POZDRAWIAM ODEZWIJ SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
zapomnialam zapytac czy ktoras z was odczuwala pieczenie sutkow pytam bo nigdy tak nie mialam mysle ze to od castagnusa piszcie prosze papapa pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megulinka ja nic takiego nie mam, ale castagnus biore w sumie 13 dni wiec nie wiem... a ile Ty ju ż sie starasz kochana?? poniej napisze na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
witam elus ja jestem 3 lata po slubie i nigdy sie nie zabezpieczalismy ale tez nie liczylismy dni plodnych zeby akurat w nie sie kochac wiec nie wiem czy powinnam wpasc przez te 3 lata czy rownie dobrze moglam omijac dni /////a takie prawdziwe i zdecydowane staranie to dopiero pierwszy cykl teraz bedzie drugi ..mysle ze jesli sie nie zwraca uwagi to mozna sporo ominac ale nie mam pojecie ze az przez tak dlugo by to trwalojak myslisz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Witam jestem nowa na forum ale czytając go pomyślałam że może ktoś pomoże (dopowie ) w problemie jakim jest chęć posiadania dziecka . Małżeństwem jesteśmy od 5 lat ale od 1,5 roku dopiero myślimy o dziecku . Robiłam wszystkie badanie wyszły nie najgorzej dostalam też tabletki clo po których żle się czułam a brałam 3 miesiące bez rezultatu. Mąż robił badanie nasienia wyszły nie najgorsze wyniki ale i tak też brał clo...przez 2 m-c . Ale oczywiście nic Jak byłam u gin w czerwcu stwierdził że mam jajeczkowanie i wszystko jest w porządku, ale ja staram się też obserwować śluz i stwierdzam że nie mam go rozciągliwego . Pomyślałam że może jakieś ziołowe tabletki mogą coś dać mnie i mężowi Proszę o podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nowa... na śluz albo siemie lniane albo olejek z wiesiołka, a mężowi kup witaminki, dobre są na nasienie, mój łyka Salfazin, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny tak czytam wasz topik i mam kilka pytan mam nadzieje, że mi odpowiecie? a mianowicie czy Castagnus jest na recepte czy można go kupić normalnie w aptece? z góry dziekuje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
ja już 2- cykl łykam wiesiołka ale jak na razie nie widzę poprawy , a jeżeli chodzi o męża to on uwielbia piwko czy nie eliminuje to brania Salfazin - u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!czy jest jakiś specjalny czas w którym powinno się zacząć łykać Castagnus np. od 1 dnia cyklu czy jest to bez znaczenia????I to samo jest z olejem z wiesiołka???Kupiłam obie te rzeczy. I jeszcze jedno:jak jest z odstawieniem castagnusa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
z tego co wiem to wiesiołek jest na pewno bez recepty i ten drugi też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×