Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość nowa 1983
sama juz nie wiem czy ją brać czy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
mysle ze castagnus rozleguluje mi mocniej cykl ale nie bylo tak strasznie @ spuznil mi sie 4 dni owu ,ialam puzniej bo w dzien owu nic nie czulam dopiero 4 dni po czylam klucie jajnikow teraz cykl powinien byc spokojniejszy nie mozna liczyc tez ze polknie sie jedno opakowanie i ono cuda zdziala ja mam zamiar wziac do konca jesli cos pomoze to dobrzy a jesli pomoze mi tylko jak do tej pory na napiecie to i z tego sie bede cieszyc ..karzdy lek trzeba troche pobrac zeby zacza dzialac .u mnie 8 sierpnia mija miesiac jak biore /miesiaczka normalna ani bardziej ani mniej obfita napiecie mniejsze wiec raczej nie zaszkodzi wiec wezme do konca ale na cuda nie licze .mysle ze wszystkie zabardzo sie nakrecamy a to nam wszystko opuznia poprostu bo o niczym innym w czasie sexu nie myslimy tylko czy moze juz tym razem sie udalo ..to bez sensu !!!!ja zaczelam podchodzic spokojnie licze dni plodne i bede sie w nie starac i spokojnie czekac na nowine bez zadnych testow ani pomiaow temperatury bede patrzec na sluz i kozystac z uroku sexu z moim mezusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
czym wieksze starania tym wieksze rozczarowania znam duzo par ktore robily cuda zeby miec dziecko i nic z tego jak im sie juz znudzilo czekanie i dali na luz zaraz maluch sie pojawial ....JA OSOBISCIE JAKOS JESTEM SPOKOJNA BO TO BEZ SESU SIE KATOWAC I WMAWIAC ZE MOZE RANNA NUDNOSC TO JUZ OBIAW CIAZY JESLI ZAJDE TO NAPEWNO POCZUJE I NIE BEDE MUSIALA WYSZUKIWAC JAKIS BLACHYCH OBIAWOW I SIE ROZCZAROWYWAC TRZEBA ZAPOMNIEC I DZIALAC MUSI WKONCU COS W NAS ZACZAC ROSNAC A JAK NIE TO TEGO NIE PRZESKOCZYMY WIEC SZKODA NERWOW TYLKO SPOKOJ NAS URATUJE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGULINKA
MNIE PO PROSTU JUZ ZNUDZILO SIE KATOWANIE SAMEJ SIEBIE JAK MAM MIEC DZIECKO TO BEDE JE MIALA powodzenia dziewczyny wszystkie kiedys doczekamy sie noeiny i to w najmniej oczekiwanym czasie tak czuje bo tak jest za zwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
ale czasami to silniejsze, ja w kazdy dzien pierwszego okresu placze jak glupia, a jak widze kobiety w ciazy to masakra :( a najgorsze ze wszystkie wokol sa w ciazy i to te ktore na to nei zasluguja np. znajoma zaszla z zonatym facetem (juz 2 dzieci jej zabrali bo nie umiala sie opiekowac tylko na seks jezdzila do kolesi poznanych w internecie) i tak sie pytam sama nei weim kogo: dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
masz racje KARALUK 27 JA TEZ ZNAM PRZYPADKI GDZIE WOGULE DZIECKO NIE POWINNO SIE POJAWIC A CZEMU TAK JEST NIE WIEM ZLOSLIWOSC LOSU CZY CO A ILE TY JUZ SIE STARASZ O DZIDZIE BO JA JESTEM 3 LATA PO SLUBIE I NIE MAM ZAPEWNE KROCEJ SIE STARASZ JA WCZESNIEJ NIE PLANOWALAM ALE I NIEZABEZPIECZALISMY SIE I PRAZ 3 LATA POWINNAM WPASC JA DOPIERO MIESIAC PLANOWANYCH STARAN ALE CZUJE ZE TYCH MIESIECY BEDZIE JESZCZE WIELE DLA TEGO NIE NASTAWIAM SIE NA JAKIES SZYBKIE RWZULTATY NIE MAM POJECIA CO Z NAMI JEST WSZYSTKO MLODE DZIEWCZYNY I CO Z TEGO JAK NIE ZACHODZIMY W CIAZE DLA MNIE JUZ SENS SIE SKONCZYL I DLA TEGO JAK BEDZIE TOBEDZIE BO JA JUZ NIE MAM DO TEGO NERWOW POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
ja staram sie juz prawie rok ... :( trzymam za was kciuki dziewczynki , te forowe ciaze jakos mnie ciesza bo sa upragnione ale te z mojego otoczenia , zle na mnei wplywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w to wierze
Karaluk na 2 str.tego topiku laska pisała ze po castagnusie zaskoczyła w nieplanowana ciaze tak iz wydaje sie byc on skuteczny. poczytaj polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
no czytalam , ale wstrzym sie jeszcze z tym castagenusem ejden cykl i tak juz pokazna porcje lekow przyjmuje kwas foliowy mg + b6 olej z wiesiolka ziola ojca sroki Glupieje juz od tego wszystkiego. jedziemy z mezem specjalnei w dni plodnie na wakacje i boje sie castagenusa zaczac brac bo czytalam ze wielu kobieta sie przesowa cykl tak sao z ziolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
a nie dodalam ze dopiero od 1 dnia nowego cyklu w sierpniu mam zamiar zaczac swoja ziolowa przygode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaluk no właśnie dlatego nie ma co się szprycować w pierwszym cyklu starań, przecież życzymy żeby udało się bez wspomagaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
oj dziewczyny dzis jakos mnie wzielo na zastanowienie czemu to akurat nam sie nie udaje a tym co nie chca to bez problemu maja i nie wiedza co z tymi dziecmi robic znam takie przypadki a my co z jakies planety innej czy jak przeciez nie powinno byc z tym zadnych problemow a jednak >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
ja prawie codziennie sie nad tym zastanawiam i cholera mnie bierze ! zaczynam wszystkich nienawidzic, i mam wrazenie ze oni mysla ze to moja wina... wszystko mnie wkur*** taka niesprawiedliowosc jest na swiecie, chociaz tytaj znalazlam kobiety ktore mnie rozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
szkoda naszych nerwow bo to nic nie da ja tez sie wkuzamm ale tlumacze sobie ze ani nic nie przyspiesze ani nie sprawie ze zajde wiec nie ma sensu zostaja tylko starania a rezultat ??????????????????czy jakis bedzie ??????????????holera wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Ja też mam takie zdanie dziewczyny jak wy . W mojej miejscowości wszyscy mają dzieci więc zawsze za plecami słyszę że "oni mają problem" a to jest straszne Też myślałam że dostane okresu w terminie a od 11-08 jedziemy na urlop więc myślałam że może w tedy ale oczywiście okres się przeciąga i znów nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
tez mi sie przeciaga okres ;/ a tak sie nastawilam na ten urlop ;/ nic tylko sie wkur**** dziewczynki moze powiemy sobie jakie bierzemy wspomagacze? moze ktoras bierze cos czego inna nie bierze , a akurat pomoze? Ja zaczynam od tego okresu co go wyczekuje teraz pic ziola ojca sroki , maja swietne opinie :) no i biore tez inne wspomagacze. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Ja tylko biorę wiesiołka brałam też witaminy ale o dziwo źle się czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę castagnus na regulacje @, wiesiołek na śluz, witaminy, i folik.... ile te ziółka kosztują i gdzie je kupić?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
kosztuja roznie ja kupilam 300 gram za 21 zl wieksza opcja na 3 miesiace, ojca sroki gotowa meiszanka , mozna kupic na allegro , wiele ciaz po nich jest podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
ja narazie zostaje przy castagnusie jutro mija miesiac jak biore .Biore do tego wiesiolek i kw.foliowy jak po kuracji trzy miesiecznej niezajde to moze wtedy te ziolka kupie bo na raz wszystko brac to jakos nie tak moim zdaniem >BIORE CAST I CZEKAM SPOKOJNIE JAK MAM ZAJSC TO ZAJDE A JAK NIE TO NIC TU NIE POMOZE NIE NASTAWIAM SIE NA CUDA PO TAKICH WSPOMAGACZACH JAK MY BIEZEMY DZIEWCZYNY RACZEJ PODEJSCIE PESYMISTYCZNE ALE JAKI MOZNA INNE MIEC JAK TYLE CZASU I NIC .POZRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
fakt, ale ja juz lapie sie wszystkiego , zaczynam swoja ziolowa przygode po 7 meisiacach staran naturalnych teraz przyszedl czas na wspomagacze a mezowi wciskam kwas foliowy bo plemniki lataja po nim jak glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
ja od 3 tat sie nie zabezpieczam i przez ten czas powinnam wpasc mimo nie liczenia dni plodnych i takich tam .....ale co poradzic KARALUK 7 MIESIECY TO JESZCZE NIE TRGEDIA DO ROKU MOZESZ BYC SPOKOINA NIBY PO ROKU STARAN POWTAZAM STARAN A NIE NA CHYBIL TRAFIL MOZNA MOWIC O BEZPLODNOSCI ALBO CHOROBIE ...TAKRZE BADZ SPOKOJNA KARALUK ..JA OD TAMTEGO MIESIACA ZACZELAM LICZYC BO PRZZ 3 LATA NIE LICZYLAM NIGDY I NIE RAZ NAPEWNO OMIJALAM OWULACJE TAK MYSLE A JAK JEST NA PRAWDE TO NIE WIEM ALE TY MASZ JESZCZE CZAS NA ZAJSCIE CZYM BARDZIEJ SIE CHCE TO WYCHODZI INNACZEJ WIEC SPOKOJNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
z tym ze ja wczesniej tez sie nei zabezpieczalam z mezem ... ale narazie bez paniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, ile by nie było tych starań to każda z nas jest na swój sposób nakręcona, ja mam podobnie jak wy, wcześniej też się "udawało" nie zajść... a teraz jak chcem to lipaaaaaa, wtedy się człowiek cieszył że nie zachodzi a teraz??? zaczynam sie zastanawiać co ze mną nie tak, ile to będzie trwało?? każdy szuka jakiejś deski ratunku.. a to takie wpomagacze, a tym razem może inne i dalej nic.... ja powoli zaczynam tracić nadzieje, ale może to i lepiej. moze niedługo przyjdzie czas zapomnieć o staraniu i zacząć zajmować się czymś innym, wtedy pewnie się udaaaaaaaaaaaa :D 👄 pozdrowionka i miłegoooooooo weekendu :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
MASZ RACJE ELUS TEZ JESTEM TEGO ZDANIA WSZYSTKIE SIE DOCZEKAMY A WTEDY TAK ROZWYDZYMY SWOJE DZIECIACZKI ZE SZOK BO TAKIE WYCZEKANE TO WSZYSTKO MOZE pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
czesc dziewczyny ja juz ostatni raz na tej stronie moj maz stwierdzil ze najpierw musimy splacic kredyt potem dziecko..wiec za 3 lata mozna zaczac starania dla mnie to chore no ale co.....tylko nie jestem pewna czy za 3 lata bedzie mial dziecko akurat ze mna wkor.... mnie strasznie WSZYSTKIM STARAJACYM ZYCZE Z CALEGO SERCA POWODZENIA JA ODPADAM......................POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megulinka.............. daj mu kopniaka i dalej sie starajcie... kasa to nie wszystko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
no ja biore castagnus...nie wiem czy dobrze robie ale faszeruje sie wspomagaczami jak tylko mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×