Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Potwierdzam. I castagnus i olej z wiesiołka jest bez recepty. A jak z tym dawkowaniem?? Wiecie może???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Ja też chętnie bym się dowiedziała jak to używać ?????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castagnus 3 miesiace bez przerwy od 1 dnia cyklu a olejek z wiesiolka od pierwszego dnia cyklu do owulacji tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
czyli zaczynamy pierwszy dzien cyklu po 1 tabletce wiesiołka i castagnus wiesiołka jemy do owulacji a castagnus ciągniemy dalej TAk a czy komuś pomogły te specyfiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli zacznę brać castagnus i wiesiołek od 7 dc to może jakoś mi zaszkodzić???Nie chciałabym czekać do następnego cyklu????Poradżcie coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
czesc gili ja zaczelam ob od piatego dni bo nie chciaalam czekac i nic sie nie dzieje tylko jakby ze sluzem skompo bylo ale to moze nie przez cast /ten lek biore juz ponad 20 dni i pomugl mi na bole piersi jutro mam dostac @ i wogole mnie nic nie boli a zawsze nie moglam sie dotknac i nerwa nie mam /wogule brak jakiego kolwiek napiecia przed //////cast pomogl wielu dziewczyma a czy akurat nam pomoze miejmy nadzieje mysle ze jesli byl by nie potrzebny dla organizmy to napewno zostal by w jakis sposob odrzucony a mnie pomugl napewmo w napieciu przed .....ciekawa jestem tylko czy @ dostane na czas bo czytalam ze w pierwszym miesiacu stopsowania moze sie opuznic ale ja jak na razie czuje sie ok jeszcze tak nie mialam nigdy przed.mam nadzieje ze pomoze tez na bole w trakcie bo u mnie bez przeciwbolowych to malo kiedy daje rade .........POWODZENIA DLA WSZYSTKICH STARAJACYCH ////////////////nie moge sie doczekac jutra ale nie wieze ze w tak szybkim czasie by mi pomoglo ale wiecie jak to jest nadzieja matka glupich ale sie rpzpisalam spadam robic kolacje dla meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
jutro napisze co z tego wyszlo a zapewne nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Hej Gili ja też zaczełam brać wiesiołek od chyba 6dc ale castagnus wziełem od początku cyklu.. jezeli wazysz wiecej niz 60kg to trzeba brac dwie tabl. jak mniej niz 60kg to po jendej tabletce. kuracja trwa 3 miesiace, trzeba castagnus łykać bez przerw. a co do wiesiołka to ja na początku cyklu piłam siemie lniane bo ma podobne zastosowanie ale było ochydne i zavczełam brać dlatego od 6dc. podobno zauważalną różnicę można zobaczyć dopiero po miesiącu stosowania, więc nie nastrajam się bo ja narazie mam 15dc i nie widze nic poza apetytem :D Pozdroionka :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
fajnie że jest takie forum i można wymieniać się doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no potwierdzam... super ze jest i można się wyżalić, wypytać podzielić informacjami :) pozdroionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
a czy robiłyście coś jeszcze w kierunku DZIDZIUSIA Bo ja myślę o inseminacji !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!!Ja zaczęłam łykać castagnus od dzisiaj. I zobaczymy jakie będą efekty. Ja również się cieszę że jest to forum. Można tu znaleźć osoby które napewno Cię rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa- sluchaj myśle że na to to jeszcze stanowczo za wczesnie... wole próbować dalej.. w sumie człowiek ma te 26 lat i prawie rok staran ale wszystko przed nami, moze los sie uśmiechnie do nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
fakt może masz rację ale ja już sama nie wiem czego się trzymać i jestem bardzo rozczarowana jak znów dostaję okres sama nie wiem czy lepiej czekać lekarz powiedział że czym więcej lat tym gorzej z tego co z nim rozmawialam to i inseminacja może się udać za którymś razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
dzieki serdeczne GILI jeszcze nic sie nie wydarzylo i tylko sama juz nie wiem wedlug moich wyliczen powinnam dostac dzis @ bo ostatni mialam 4 lipca cykl 27 albo 28 przewaznie a wedlug kalkulatora dni plodnych jutro no to nie wiem poczekamy zobaczymy ale napewno nie zaszlam jesli nawet nie dostane to pewnie przez cast on opoznia nie wieze ze po 20 dniach brania by zadzialal pozdrawiam wszystkie staraczki napisze jak bede cos wiedziala caluje pa papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa wiesz sprawdzałam ceny inseminacji i to jest koszt 300-350zł, do tego leki i badania u gin, szanse zajścia wzrastają z kolejną inseminacją, niby pierwsza daje 5% szans, wiesz ja nie mam na tyle by wyłożyc ze 2000zł na to, narazie spróbuje własnymi siłami i za pomocą leków, jestem dobrej myśli, buziaki dziewczyny, miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
czesc dziewczynki ja dalej nie dostalam@ ale nie wytrzymalam i kupilam test rano i jest jak myslalam wyszla 1 kreska bylam raczej pewna ze tak bedzie ......poprostu cast wydluzyl mi cykl tylko ciekawe o ile bo na razie NIC???????? klucie w jajnikach odczuwalam pare dni po owu czyli przesuna owu i chyba spozni mi sie tyle co te przesuniecie nie pamietam dokladnie ale chyba 4 dni jakos tak ...nie wiem czy zaczac juz brac wiesiolek jak zrobilam test i wyszedl negatyw czy czekac do @ poradzcie cos papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
witam ja nadal nic i zaczynam sie juz bac czy ten lek mi w jakis sposób nie zaszkodzi wkoncu mial regulowc cykl nie opózniac normalnie czarna magia i nie zanosi sie szybko na @ bo nic nie czuje ,TYLKO LEKKIE BRAZOWAWE PLAMIENIE PO ZA TYM ZADNYCH BÓLI PIERSI JAK ZAWSZE?????? czuje sie jaak bym byla juz po @ czekam dalej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dziewczynek
megulinka bierz dalej a za 5,6 dni zrób ponowny test powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Witam a może po prostu test nie wykazał a jesteś w ciąży wielokrotnie tak się zdarza .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
czesc dziewczyny wlasnie dzis rano dostalam@ tak jak myslalam poprzesuwalo sie troche . cast biore dalej pomugl mi na napiecia i bole przed ale w trakcie raczej nie bo boli mnie brzuch ale nie mozna miec wszystkiego '''''''''''ale jakos tam dziala i mozna to odczuc .....powodzenia wszystkim zycze pozdrawiam ]]]]]]]]]]]]]ALE MIALAM TROCHE NADZIEJI ZE TEST SIE POMYLIL ALBO ZE ZA WCZESNIE ZROBILAM ALE TYLKO TROCHE BO RACZEJ BYLAM PEWNA ZE NIC Z TEGO PAPAPAPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk
ja zaczynam starania tylko boje sie ze mi sie poprzestawia cykl, a z mezem specjalnie jedziemy na wakacje zeby sie rozluznic, jak myslicie zaczac brac od peirwszego dnia cyklu? Ja planuje brac: 1.castagenus 2. olej z wiesiolka (na sluz) 3. ziola ojca sroki (na owulke) 4. MAGNEZ + b6 (Ponoc to pierwiastek zycia). 5. Kwas Foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaluk ja bym na twoim miejscu z castagnusa zrezygnowała, brałabym tylko pozostałe.. castagnus może rozregulować cykl, a po co Ci to. tak jak co niektóre które starają sie tak jak ja 11 cykl to szukamy rozwiązań i szprycujemy się różnymi specyfikami, ale Ty powinnaś wziąść tylko te które na cykl jako tako nie będa miały wpływu, to moje zdanie wiec zrobisz jak uważasz. ja bym wzieła tylko witaminy, folik, olejek z wiesiołka i mogą być te ziółka. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
tez mialam watpliwosci do castagenusa, mysle ze zaczne pozniej jak wiesiolek i reszta nic nie dadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Witam w ten ponury dzień . Powiem wam że ja już nic nie wiem . ja mam bardzo nieregularny cykl i dla tego biorę 5 dni przed okresem luteinę na wywołanie okresu a w tym miesiącu jest coś dziwnego okres miałam 1-07-2009 od 27-07 zaczęłam brać lutein mamy już 05-08 a mnie nic nie ruszyło i jak na razie to nie czuje się żebym miała dostać . Powiem wam tak idzie zwariować Zastanawiam się jeszcze czy stres który przeszłam w lipcu mógł to spowodować że ani luteina nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa 1983 nie wiem, ale ja przez luteine miałam nawet @ dwa razy w miesiącu :( cykl 21 dni, więc wszystko możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaluk_27 ja bym tak właśnie zrobiła.. najpierw te lżejsze wspomagacze a potem oby nie te mocniejsze.. 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
a jak używałaś tej luteiny ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×