Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

zrobiłam wczoraj test i jedna krecha :( znów się nie udało, a @ dalej nie ma wiec czekam dalej... poozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tym castagnusem
Wpiszę tu swoje pytanie, które zadałam już na "antykoncepcji", ale tam na razie nikt nie odpowiada. Oto to pytanie: Tyle tu pisano o tym, że castagnus wydłuża cykle. U mnie skraca coraz bardziej - w 3 cyklu brania go miesiączkę dostałam po .... 13 dniach! Czy to oznacza, że jednak nie zbija u mnie wysokiej prolaktyny? Może powinnam łykać po 2 tabletki - chociaż ważę mniej niż 60 kg. Tak się tylko zastanawiam, wiem, że powinnam pójść do lekarza. Ale może któraś z was miała podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" co z tym castagnusem " ja nie słyszłam ze skraca aż taaaaakkkk :( cos nie tak jest..... ja bym odstawiła natychmiast....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaluk a po odstawieniu czujesz różnice taka drastyczna? ile juz brałas cykli? ja tez odstawie jezeli mi nic sie nie zmieni z długoscia cyklu. dziś 33dc.. pierwszy cykl z castagnusem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
bralam pierwszy cykl zdarzylam chyba 4 tabletki brac, brzuch mnie bolal masakrycznie nie moglam chodzic, a jak odstawilam od razu przestal , elus moze pokusisz sie o ziola i inne wspomagacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaluk narazie zostaje przy swoich dopalaczach ciążowych :) :D nie no to coś było nie tak, dobrze zrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
jestem pewna ze byla za duza dawka na mnie, a biore mg+ b6 oraz wiesiolek w tabletkach na sluz no i ziolka , mam teraz 8dc a sluzu mam bardzo duzo wiec jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaluk ja też widziałam zmiany po wiesiołku... ale dopiero w drugiej części cyklu, tzn jakoś w 24dc, troche dziwne to to ale może dopiero zaczęło działać wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
no tak ale skoro w ogole zadzialal nalezy dalej brac do owulki tylko. biore jeszcze kwas foliowy z mezem, pije ziola i jest si jak narazie moze w koncu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaluk no mój mąż łyka magnezik i Salfazin. ale mysle że to że nie możemy doczekać sie dzidziusia to moja wina ale nie zaszkodzi wziąść tych wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
ja prawie pewna jestem ze to moja wina, w nowym cyklu robie badania hormonalne i biore sie za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
czesc dziewczyny to moj drugi cykl z cast poprzednio opuznil mi @ o 4 dni przed @ nie bylo jakichkolwiek obiawow zadnego napiecia ani buli jak zwykle ,obecnie mam 16 dc i piersi bola mnie mocno i sutkijak dotkne tez troche dziwne bo na @ jkeszcze za wczesnie i to wiele za wczesnie to skad te bule czy ktoras tak miala w trakcie brania cast ,......no i z moich obserwacij dni plodne przesunely mi sie zaraz po @ mialam chyba ///sluz ladnie sie ciagna a teraz powinnam wedlug obliczen miec plodne a jutro owu ale zadnych obiawow ani sluzu ani klucia w jajniku czy to mozliwe ze tak wszystko poprzesuwal ten lek piszciie dziewczyny bo samo juz nie wiem o co chodzi w tym cast najpierw wszystkie bule ladnie zlagodzil a teraz w srodku cyklu jakies bule dosc mocno odczuwalne dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
a tak po za tym to pisalam wczesniej ze sie przestaje starac bo maz cos tam powymyslal wiec sprostowanie sypiamy ze soba bez zabezpieczenia i w dni plodne tez tylko to sie nie nazywa starania o dziecko tylko jak bedzie to bedzie mojego meza przerazilo chyba slowo starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
ja rzucilam castagnus, ale slyszalam ze wiele przesowa i owulka mogla juz byc... moze ziolek sporobujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
ja wlasnie dzis odstawilam castagnus bralam poltora miesiaca ponad i tamten cykl byl ladny co prawda opuzniony o 3 dni ale bez napiecia przed @ ani zadnych buli a w tym cyklu to normaknie katastrofa piersi zaczely mnie bolec po @ jakis tydzien i bola mnie juz z 10 dni albo wiecejnie ma mowy o jakims doyukaniu tak bola pozatym jakas strasznie wsciekla jestem z byle powobu az goraco mi sie robi za zlosci wysypalo mnie wszystkie obiawy jak na @ ale to o wiele za wczesnie ////okres mialam 3 lipca a piersi zaczely bolec niedlugo po i bola non stop po za tym z tego co zaobserwowalam to owu mialam niedlugo po @ po sluzie widzialam bo sama sie zdziwilam ze taki dosyc ladny pare dmi po@ a potem juz zero sluzu ani w plodne dnin ani w owu i do tej pory nic ////mysle ze te tabletki rozregulowaly mi wszystko i co z tego ze jeden cykl bez napiecia i buli jak drogi cykl mozna powiedziec ze po 10 dniach ok. od @ non stop bola piersi jak bym miala dostac lada chwila @ no ale do @ mam jeszcze okolo 10 dni a mnie boli juz z 10 dni a tak nigdy nie mialam co najwyzej to ze 3 -4 dni przed .....to ja dziekuje za takie leki regulujace do niczego sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
czy ktoras z was miala moze takie bole piersi gdzies od okolo14 dcpo cast jest jeszcze opcja ze przesuna mi owu na zaraz po @ bo czytalam o takim przypadku i moze zaszlam ale czy juz bym mogla odczuwac takie bole ...mimo wszystko ja juz nie biore bo yen cykl mam z gorszym samopoczuciem jak orzed braniem cast .co dzien czuje sie tak jak bym miala dostac za chwile @ pozdrowionka dla wszystkich napiszcie czy ktoras tak miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
moim zdaniem powinnas zrobic tes albo beta hcg (badanie z krwi) mysle ze sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odstawiłam castagnus wczoraj!!! mam dość cyklu 39dniowego, czekam dalej i dalej bo @ nie ma a cykl się wydłuża :( nigdy więcej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
wczoraj bolaly mnie piersi jeszcze mocniej i zmiezylam temp ciala wyszlo 37.2 wiec pojechalismy z mezem po test ale wyszla 1 krecha jak nie test robilam o dziewiatej wieczor czy mozliwe zebym byla w ciazy a test nie wykazal dzis mam temp ciala tez 37.2 i piersi bola nadal niby to pierwsze obiawy ciazy tak czytalam ale ja mysle ze to jest wszystko przez tego cast jak by byly obioawy to tymbardziej test by wykazal co myslicie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
mowilam zrob beta hcg - badanie krwi bez skierowania ok 30 zl i masz pewnosc, ale czesto testy nie wykazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megulinka tak jak ci mówiłam mierzenie temp tylko po min 3 godzinach snuuuu, rano najlepiej nie wstając z łóżka :D nie mówiłaś że zrobiłaś test :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
czes dziewczyny nie biore dzis juz 4 dzien castagnusa piersi nadal bola to juz ponad dwa tygodnie tempke rano miezylam ostatnio to w pochwie mialam 36.9 a do tego doszla mi zgaga w ciagu dnia juz trzeci dzien odczuwalna no i zebym nie faszerowala sie tym swinstwem to pomyslala bym ze to ciaza jak nic mimo tego ze test robiony 3 dni temu byl negatywny a tak to LIPA takie dziadostwo ziolowe a tyle namiesza w organizmie zadnych wynalazkow wiecej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluk_27
a w ciazy nie jestes? moze jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
nie w ciazy napewno nie jestem a ta zgaga to juz wiem po czym kupilamm sobie taki szmalczyk ze skwareczkami no i nazarlam sie jak prosiaczek no i to po tym napewno dzis juz jest ok .piersi dalej bola ale to przez castagnus czytalam na forum dziewczyna tez takmiala ....patrzcie niby ziolowy lek a jak namiesza ....piersi zaczely bolec 11 dni po @ i bola dzien w dzien pewnie jakies zapalenie zrobil pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal brak @ Jutro robie testttttt, bo mam dość, albo w tę albo w drugą buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megulinka
dzis rano dostalam @ wczesniej o trzy dni niz powinnam .mysle ze dobrze ze odstawilam castagnus bo za duzo namieszal dziwie sie tylko jak kobiety przy tym leku zachodza w ciaze jak on robi tyle zamieszania ze nie aiadomo kompletnie o co chodzi no ale cóz kazda z nas jest inna.ja juz nigdy wiecej nie pisze sie na zadnego tego typu wynalazki pozdrowionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczyny ja dziś 2dc, @ przyszła ale dobre i to niż czekanie nie wiadomo do kiedy. można zacząć kolejne starania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×