Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Wanda, właśnie miałam cię zapytać czy zdarzył ci się @ podczas brania doopka?? Nie chodzi o plamienie. Mnie dziś złapał dość silny ból jajnika, taki jaki zazwyczaj mam przy obfitym okresie ale na szczęście @ nie dostałam ale gdybym miała sugerować sie tym bólem to rękę bym se dała obciąć że zaraz dostanę @. Teraz póki co nie boli już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata06
To i ja dopisuję się do tabelki:). NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................17..... ....... 19/02 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 35?.. .............??? alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.04 katiaa85.........25..........wielkopolska..........30 ...... 26/27.03 chyba Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 16 ................22.03 tosik...............27.......śląskie..............26... .... ...................??? paula 26............26.....małopolska.........ok36............... ...........?? Niu82.............29......podkarpacie........9........... ..13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok14......... ..28.02 KALA85............26......pomorskie..........6........... .......08.03.11..?????? Beata06...........26.....Wklp..............23....................17.03.11 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
z żywymi jest b. dobrze, ale powinnaś mieć jeszcze podane ile ma prawidłową budowę, ile jest A i B (choć u mnie tego nie było), bo mogą być żywe, ale właśnie i leniwe, albo mieć 2 głowy, albo pół witki i dooopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Nie zdarzył sie @ Jak pisałam nawet po odstawieniu czekam dłużej niż 3 dni ostatnio 10 A plamie często, ale własnie odkad go biore wcale, tylko dzisiaj 4 dni po odstawieniu, tak jak kiedys zaczynal sie @ wiec to pewnie to Spoko, bo czekam na niego test juz robiłam wiec chce od nowa sie starac :) M dzisiaj zamowił multi sperm Ciele jedno zamiast poczekać co mu powiem ach zabije m i pojde siedziec, a wtedy to już mi nikt dzidzi nie zrobi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
monia 29% ma prawidłowa budowe norma jest niby 30 nawet są rysuneczki, az sie dziwie ze takie potworki do siebie wpuszczam Mam nadzieje ze o to Ci chodziło A- szybka linearna 5 (25 powinno być) b- wolna linearna i nielinearna 60(tu nie mam podanej normy) c brak ruchliwości postępowej 10 ale to było jakie 9miesiecy temu a i jeszcze z 3 miesiace temu okazało się ze choruje na nerki, ma kamienie i brał leki, w ulotce napsali, że obnizaja jakość nasienia, wiec mu je wywaliłam, przeżył jak twierdzi dlatego, że zdążył 5 zazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda :D chłopa chcesz zabić?! hihihi A wiesz jaki to ból przy kamicy nerkowej?? Najpierw go wyleczcie. Ja miałam kiedys piasek w moczu i dziekuję, ból jakbym szkłem sikała. A jak mu kamień utkwi w przewodzie moczowym to zostaniesz wdową. Podziwiam twojego M -,,stary trzymaj się bo ta kobita cię wykończy'' ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
zora wiem, że całkiem madra to ja nie jestem, ale bez przesady zanim go do reszty wykoncze to w miare reperuje póki twierdze, że sie jeszcze do czegos nadaje :)Wyleczony juz co nie oznacza ze choroba nie moze nawracac, cos mu tam w szpitalu na rozpuszczenie podali mial usg rozpadły sie, na drugim wyszło ze sie przesuwaja pewnie dawno je wysiusial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEHE Wanda! jak ja lubię twoje wpisy,zawsze się uśmieje:)ten twój m. to musi mieć ciekawe zycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, czy ciekawe to nie wiem ale na pewno z dreszczykiem ;) bo cały czas drży pewnie z obawy co tym razem Wanda wymyśli hihihi. Wanda buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
29 % to nie jest źle. Powinno się udać naturalnie, tylko to może trochę potrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal przy castagnusie mam brak @. Za Waszymi radami postanowiłam brać lutke- zostało mi od wcześniejszej kuracji. Już II dzień biorę i czekam na @. 4.04 idę do gina... Ale macie dobre humorki... hehe jak nie wytrzymam to moze też zabije M... czasami sie już do szału doprowadzamy...to wszystko przez te nerwy...a to jak wiadomo nie służy.... Dzieki dziewczyny ze jesteście...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
dziewczyny podpowiedźcie mi -staramy się 7 miesiąc, w tej sprawie chodziłam prywatnie do gin ... zrobiła mi przez ten czas parę podstawowych badań, próbowała z termometrem, tabletkami anty, z duphastonem, i ogólnie mowi,że jeszcze mam czas, że 7 mies to nie dużo, a na moje latka to jeszcze czas (28).. wczoraj bylam u innego (też pryw) i ten mówi ...termometr w ...noż k!....ten termometr to im wsadzę , ale gdzieś indziej! mówię,że kiedyś mialam jakieś trobieliki, ...popatrzył na usg - nic nie ma. nerwy mnie biorą, bo mieszkam w dużym mieście, gdzie gin jest z 10 jak nie więcej i poszłam do tych co mają jakąś lepszą opinię....i nic dalej nie wiem. zła jak diabli chodze... a castagnus mi nie pomaga...ani na psm (nie czuje róznicy), cykl zawsze miałam jak w zegarku, ani jako magnez na bociany. kończę z nim - jem juz 3 opakowanie + wiesiołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia1983 w istocie 7 miesięcy to nie jest dużo. większość klinik ds niepłodności zajmuje się przypadkiem jeśli nie ma ciąży po roku starań. wiem, że łatwo się mówi, ale póki co to chyba powinniście trochę wyluzować i poczekać jeszcze. co do termometru to może warto spróbować, ale to trzeba dłużej. jeden cykl z termometrem nie wystarczy, bo najważniejsze w tej całej metodzie to poznać swój cykl, żeby wiedzieć kiedy owulacja będzie i jak ją wcześniej rozpoznać. może po prostu nie trafialiście w odpowiedni okres. różnie bywa. tak że ja na tym etapie to bym Ci radziła albo spróbować mierzyć tempkę albo testy owulacyjne. torbiele z tego co czytałam to często się wchłaniają, tym bardziej po tabletkach anty. jeśli nie masz zaufania do tego lekarza i masz wątpliwości co do jego fachowości to idź do innego. ale jeszcze bez nerwów, 7 miesięcy to naprawdę nie dużo. warto porobić badania, głównie Twoje hormony no i dobrze żeby facet się zbadał. poza tym możesz spróbować się z gin umówić na monitoring. pójdziesz w wyznaczonym dniu i Ci powie chociaż czy jest pęcherzyk a potem sprawdzi czy pęka. a najważniejszy jest spokój, bo inaczej to się zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Maluta - termometrem bawiłam się 4 miesiące...nudne katusze. nie myślimy o klinice , ale myślalam ,że da mi jakieś skierowanie na hormony czy , tak jak mówisz, na monitoring ...a tu serdeczny uśmiech i wiem tyle co wiedzialam, z tym ,że portfel lżeszy. pilnuje tych dni płodnych i tych kiedy kalendarzykowo ma być owulacja, testy oulacyjne też raz miałam...daliśmy ostatnio na luz przez 2 miesiące ...i też nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
...i też nie to,że nie mam zaufania do tych ginków....są ogólnie cenieni...myślę,że dowiem się od nich jakie badania hormonów mogłabym zrobić ...co im zależy? skoro wizyta prywatna to i badania w laboratorium płatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że termometr to nuda to wiem. ja kupiłam jakiś specjalny owulacyjny co mi sam wykresy mierzy, ma budzik i zapamiętuje 120 pomiarów;P tak że ja tylko się budzę jak mi zadzwoni, termometr do dzioba i jak zapika to chowam i tyle;P wykres i reszta sama się robi:D na monitoring nie trzeba skierowania. ja się prywatnie umawiam i płacę co prawda 70 zł za jedno usg, ale byś chociaż wiedziała czy masz owulację prawidłowo i czy pęcherzyk pęka. bo są tutaj dziewczyny którym właśnie nie pęka. więc to że kalendarzykowo Ci wypada owulka to nic nie znaczy. poza tym możesz mieć przesuniętą. ja mam zawsze później trochę. a co do hormonów to też przecież jak prywatnie to nie musisz mieć skierowania.albo idź do rodzinnej niech Ci napisze skierowanie. najważniejsze badania to LH, FSH i prolaktyna (badanie między 3 a 5 dniem cyklu), estradiol (11-12 dc), progesteron (7-8 dzień po owu) i TSH (dzień nie ma znaczenia). najgorzej z tym progesteronem w takim razie bo byś musiała dokładnie wiedzieć kiedy masz owu. kurcze trochę jest tych wszystkich badań itp, ale uwierz że 7 miesięcy to nie jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA 85
No i zatestowałam znowu....wiedziałam że tak będzie...znowu jedna kreska, kur** niewiem co już jest czy za bardzo chce....spóżnia mi się 8-my dzień i nadal nic....znowu za szybko??? moim zdaniem powinno juz być widać cokolwiek, a przecież poprzedni cykl castagnus mi skrócił, to teraz powinno być podobnie, ani kreski ani @:(:(:(:( próbowałam chcociażby cień jej dojrzec...ajjj szkoda gadać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia1983, zgadzam się z Maludą1982 :) A przede wszystkim namawiam na monitoring!! Gin ci wtedy powie kiedy dokładnie możecie sie starać i potem czy owulacja faktycznie sie odbyła tak jak powinna. Hormonki możesz zrobić sama ale pamiętaj że przy TSH (hormon tarczycy) musisz być na czczo!!! Przy reszcie chyba nie. KALA85, współczuję ale wiedz że ja w poniedziałek również ujrzę tą podłą jedną kreche. Czuję to!! Castagnus potrafi płatać takie figle niestety. Wiele kobiet narzeka że pochrzanił im tylko cykl i narobił nadzieji. Ja na samą myśl o testowaniu łapię doła, no bo ile można czekać?! Już trace nadzieję ale nic nie mogę więcej zrobić. Clo itd to moja ostatnia deska ratunku a potem zamienię ginekologa na psychologa bo chyba prędzej czy pózniej się załamie z tego powodu :P NIe cierpie tego duphastonu!! Spać po nim nie mogę, wciąż się budzę, a nastrój mam okropny :( Deprecha jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa23
asia1983, prawdopodobnie to nie u Ciebie jest problem. Jeśli masz skok temp, cykle regularne na USG byłaś i wszystko OK, to ja bym szukała przyczyny w M. Niech zrobi dokładne badania nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Oj sie naczytałam przed chwilka, że skoro 8 dzień mi sie @ spóźnia, a test negatywny to moga być to chyba zaburzenia hormonalne:(:( czy któraś z Was robiła test z krwi, czy trzeba być naczczo??może jutro się wybiorę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA, testu z krwi nigdy nie robiłam ale może tak masz bo owu w tym miesiącu nie było. Czasami sie tak zdarza a wtedy @ się ociąga z przyjściem. Sądze że castagnus ci tak namieszał, mimo że zaszły cykl był normalny. Te tabletki bierze się 90 bo nie zawsze od razu działają więc może dopiero w tym cyklu na nie tak zareagowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bety czyli testu z krwi nie trzeba robić na czczo. zalecają żeby go robić od rana bo wtedy jest największe stężenie hormonów, ale nie trzeba. ja po cost. miałam o dziwo skrócony cykl. wzięłam niecałe 2 opakowania i sobie darowałam, bo miałam wrażenie że jakoś mnie dolinował;P więc może on mi w hormonach namieszał że miałam bezowulacyjny, a wcale nie przez antybiotyk;P zobaczymy. a wiecie może jak jest z tempką przy bezowulacyjnym? bo ja miałam cały czas 36,4 niecałe a teraz mi nagle od 3 dni skoczyła do 36,7, ale to już mam 23 dc;P nie znam się na tej temperaturze, może coś doradzicie:) a @ się zawsze przesuwa przy bezowulacyjnym? czy może być całkiem o czasie? bo nie wiem kiedy się spodziewać paskudy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluda, mi gin albo endo (nie pamiętam już) powiedział że skoro nie ma owu to może nie być też skoku progesteronu, który powinien potem spaść i to obniżenie powoduje przyjście @. Czy jakoś tak. O własnie znalazłam coś takiego: ,,... cykle bezowulacyjne są, kiedy nie dochodzi do jajeczkowania i nie powstaje w jajniku ciałko żółte produkujące progesteron. Przy braku progesteronu nie dochodzi w błonie śluzowej macicy do przemian przygotowujących śluzówke do przyjęcia zapłodnionej komórki jajowej. Również bez ustania działania progesteronu nie dochodzi do złuszczenia się błony śluzowej i do krwawienia miesiączkowego. Powoduje to zatrzymanie miesiączki, nieregularne brudzenia/krwawienia, objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego...''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhmmm no ale w końcu musi przyjść ta nieszczęsna @, co nie?? to z tego wynika że może jej nie być wcale i dopiero gdzieś tam się kiedyś pojawi owulka to wtedy będzie @? czy trzeba ją jakoś wywołać albo coś? bo ja nigdy nie miałam stwierdzonego bezowulacyjnego i jestem zielona w tym temacie:/ z tego co z gin się umawiałam to miałam dzwonić jak dostanę, ale nic nie mówiła kiedy to będzie;P Ty widzę Zora to z hormonami się trochę nawalczyłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluda, Ja w takim przypadku zawsze dostawałam Luteine na wywołanie @. Bez Luteiny nie dostawałam okresu przez 60 dni a parę lat wstecz nawet przez 4 miesiące. U mnie zawsze i każdy gin stwierdzał zaburzenia hormonalne, dawał luteine i na tym koniec. Żaden gnój mnie nie leczył i przez to jestem taka wściekła bo teraz mam problemy z zajściem w ciąże :( Twierdzili że taka moja uroda a ja młoda i głupia nie zdawałam sobie sprawy że to nie jest normalne. Teraz wróciłam do poprzedniego wątku, piszesz że masz 23dc, tak? To może dostaniesz mimo to @ w terminie. Trudno mi tu cokolwiek pisać bo ja długie cykle miałam od zawsze a ty chyba pierwszy raz więc może faktycznie antybiotyk czy castagnus tak namieszał. M usisz czekać na @ jesli nie pojawi się dość długo, zmykaj do gina po lutke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
A ja rozumiem, az za dobrze rozumiem Niech mi mówia ze mam 24 lata, ze mam czas, ze 2 lata to nie duzo W dupie to mam Chce juz!!!! wiecie ze dzisiaj sie powyłam idąc z pracy, bo za duzo wózków jechało?? Mnie sie to normalnie nie zdarza nigdy, załamywał mnie brak ciazy ale nie było tego widac coraz bardziej sie boję ze trace czas, za to przez brak monitoringu i clo zastanawiam sie jak działaja lekarze bo moj zaczal od hsg Widze ze nie jestem osmotniona w watpliwosciach Chyba sama sobie zrobie te hormony, a zreszta pier...nic nie robie bo co mi da wiedzieć ze jeszcze cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
a jak sobie pomysle ze juz bede w ciazy i moze sie cos stac, albo lekarze moga cos spier... to mi sie taki agresor włacza Psychiatra potrzebny od zaraz....Wanda za bardzo sie stara...aaaa czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
na swoje usprawiedliwienie dodam, że dostałam @ i znakuje teren Cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, ale pojechałaś. I dobrze. Ulżyj sobie!! Ja wczoraj wyłam jak potłuczona bo nie dość że się nie udaje to jeszcze osoba w mojej rodzinie umiera na raka i nie chce podjąć leczenia. Ach, to pojebane życie.. Wanda, coś mi się wydaje że razem tu zbzikujemy na tym forum a inne dziewczyny się wnuków doczekają a my wciąż będziemu tu świrować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×