Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

ja też świruję, nie myślcie że nie. chociaż na szczęście ten cykl jakoś się trzymam. poprzedni miesiąc miałam taki że wyłam co chwilę i ogólnie masakra. a jeszcze jak się dowiedziałam że kumpela jest w ciąży to wyszłam centralnie. więc rozumiem dokładnie co macie na myśli. tempkę mierzę od 07.03 dopiero, to był 14 dc, bo wcześniej byłam chora więc w ogóle tempki szalały. i tak: 07.03- 36,14 08.03 - 36,38 09.03 - 36,80 10.03 - 36,55 11.03 - 36,32 12.03 - 36,34 13.03 - 36,31 14.03 - 36,67 15.03 - 36,67 16.03 - 36,67 jakieś w ogóle dziwne te moje tempki:P cykle mam przeważnie 29 dni, chociaż ostatnio miałam raz 31 a raz 23:/ teraz jak byłam 12 dnia cyklu na monitoringu to mi gin powiedziała, że ona nie sądzi żeby w tym miesiącu była owulacja w ogóle bo jest pełno pęcherzyków ale żadnego dominującego. zresztą endometrium też było bardzo cienkie. tak że nie wiem co tam z tego będzie. haha jak to by była owu to i tak nic z tego w tym cyklu:D bo mężuś ma post przed jutrzejszym badaniem:/ aż się boję wyników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Sorry bo ja najpierw mowie (pisze) później mysle zora bylebym nie została tu sama to jakos przezyje :) a tak powaznie to musimy wierzyc bo tylko to daje sile Wydaje ci sie ze gorzej byc nie moze bo masz jakies pco, czy inne gowno, a tu sie okazuje ze jeszcze m ma złe wyniki ale mysle ze nikt nie jest idealny na razie nie robie badan hormonów czekam pokornie na wizyte do kwietnia, moze maja, na ten miesiac zlych wiadomosci starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluda Tak sobie patrzę i o ile jutro Twoja tempka utrzyma się na tym poziomie co ostatnie to można będzie podejrzewać, że owu była - świadczyłby o tym skok z 12.,3 na 13,03. Jeżeli blisko tego terminu był płodny śluz lub coś co jest charakterystyczne dla okresu płodnego to raczej owu była. No chyba, że imprezowałaś przez ostatnie 3 dni lub byłaś chora. Mam nadz., że mierzyłaś o tej samej porze i w tym samym miejscu. Jak za ok. 12 dni dostaniesz @ to owu będzie jeszcze bardziej prawdopodobna. Pamiętaj, że bierzesz Castagnusa - on reguluje cykle przez cały okres jego brania - gdyby regulował wszystko po pierwszym cyklu to pewnie te dwa pozostałe miechy można by było go sobie darować. Mierz dalej tempkę a zobaczymy co dalej się będzie działo. Co do ginki to może zasugerowała się Twoimi informacjami - nie wiem. Wyjaśni się wszystko za ok 2 tygodnie. Masz ten wykres w necie? Jak nie to wprowadź dane do 28dni - ten skok był duuuuuuuuużżżżżżżżżżżżyyyyyyyyyy - tzn. że owu była zdrowa. U mnie skacze o 0,2 - i mam problem z progesteronem. Wpisz dane do programu i daj cynk - będę Cię obserwować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove jeśli jesteś specjalistką od wykresów to jutro pomajstruję na 28dni i będę wdzięczna za każdą pomoc. casta przestałam brać jak byłam chora czyli na początku tego cyklu bo generalnie deprecha mnie po nim łapała jak nie wiem. temperaturę mierzę dokładnie o tej samej porze i w tym samym miejscu. mam termometr z budzikiem więc jak tylko zawyje to termometr do dzioba;P staram się też w jedno miejsce utrafiać. nie baluję w środku tygodnia;) zresztą jakoś nie ma na to czasu. nawet ostatnio trochę wcześniej kładę się spać. tak że raczej nic nie powinno zakłócić. śluz hmmmm właśnie z tym śluzem to jakoś mi najciężej rozpoznać:/ wydaje mi się że był płodny, ale ... z tym moim śluzem to chyba różnie bywa. a powiedzcie mi są jakieś sposoby na polepszenie endometrium? bo wcześniej jak miałam monitoring to też mówiła że trochę cienkie i tak się zastanawiam czy to nie będzie problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
na endo najlepsze wino i orzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluda Nie jestem specjalistką - każdy mój wykres jest inny. Cały czas się uczę. Na endo chyba magnez - tak mi chyba powiedział gin - chyba bo byłam w szoku, że jestem zdrowa i nie słuchałam go. Co do wykresu to łatwiej się go interpretuje i skok najmniejszy widać jak na dłoni. Piszesz, że mierzysz w buzi - to trochę ryzykowne bo jak sama stwierdziłaś starasz się w tym samym miejscu. Czy nie przekonasz się do pomiarów nieco niżej?? Wydaje mi się, że to nie jest zbieg okoliczności, że 3 tempki po kolei są wyższe. Załóż konto, wprowadź dane. Polecam wykupienie abonamentu na początku 30 zł za 3 miesiące potem 20 zł - ale to już Twoja decyzja. Fajne jest to, że w nietypowych wykresach możesz zaprosić pod swój wykres laski, które siedzą w npr już lata i one są skarbnicą wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa a to wino to jakie? pewnie czerwone, co? bo orzechy odpadają (alergia). magnez biorę już od pewnego czasu. co do pomiarów to będzie trochę kiepsko, bo ten termometr mój jest typowo niby pod język i pewnie w związku z tym zrobili dość krótki przewodzik między samą końcówką mierzącą a resztą urządzenia. nie no obrałam sobie takie jedno miejsce no i może nie co do milimetra ale co do pół cm to mierzę w tym samym miejscu:) w każdym razie wybrałam sobie też taki punkt gdzie niby jest najniższa temp. przysypiam potem z tym termometrem ale trzymam jakoś kurczowo ręką jeszcze na w razie czego i przebudzam się z termometrem w tym samym miejscu. ja sobie mimo wszystko wprowadzam te wyniki na kartę ale to taki program komputerowy, a nie na stronie. ale może faktycznie masz rację że warto założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
dzięki dziewczyny za podpowiedź :* najpierw polatam troche ja do lekarzy...a potem jego poproszę...chyba nie bedzie źle...kuzynka zaszła po półtora roku... może ja podpowiem - na śluz wiesiołek (oeparol) mi pomógł od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj znowu 36,64:) więc może jednak jednak:) znaczy owulka, ale dobrze jeśli była;P bo ze słabych żołnierzyków męża no i tego że ma post przed badaniem to i tak nic nie wyjdzie, no ale cóż. trzymajcie kciuki bo mężuś ma dzisiaj badania!! żeby nie wyszły takie kiepskie jak ostatnio:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove dodałam się na 28dni. nie wiem jak tam się szuka przyjaciółek;P jeśli idzie po loginie to znajdziesz mnie pod Maluda1982, więc tak jak tutaj;) tam w tych tempkach co podawałam to mi się przesunęło coś i skok tak faktycznie był 1 dzień później:/ no ale dzisiaj 3ci dzień z wyższą niby. zresztą sama ocenisz na wykresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove dodałam się na 28dni. nie wiem jak tam się szuka przyjaciółek;P jeśli idzie po loginie to znajdziesz mnie pod Maluda1982, więc tak jak tutaj;) tam w tych tempkach co podawałam to mi się przesunęło coś i skok tak faktycznie był 1 dzień później:/ no ale dzisiaj 3ci dzień z wyższą niby. zresztą sama ocenisz na wykresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Byłam dziś na Beta Hcg...nie wytrzymałam z tej niepewności...@ brak z testu nici, przynajmniej będe jutro wiedziała co i jak, szkoda ze bede w pracy bo jakby nic nie było to chyba muszę się upić z rozpaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis pogoda brzydka. Przynajmniej odzwierciedla mój nastrój. Co noc budzę się nad ranem z agrechą i potem się męcze żeby zasnąć na nowo :( Głupi progesteron!!! Maluda, posłuchaj rady lovekrove i mierz gdzie indziej (chyba najlepiej w pochwie). A wiesz że może się zdarzyć że śpisz z otwartymi ustami a to może zmienić temp. Tym bardziej jeśli złapiesz infekcje gardła to temp też będzie raz taka raz siaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ciężko będzie gdzieś indziej mierzyć, bo tak jak pisałam chyba nie bardzo przewidzieli taką opcję. ja wstaję 2-3 min po pomiarze, więc raczej nie zasypiam, co najwyżej mam lekkie odloty. z otwartą buzią nie śpię, a nawet jak bym otworzyła to mi od razu pika że błędny pomiar. tak że narazie zostanę przy tej metodzie. jak się zaczną cyrki dziać to wtedy zmienię. u mnie też pogoda straaaaszna. ale cieszmy się bo od soboty ma już być ładnie i ciepło!!:) tralalala:D dziewczyny nie dolinujcie się tak!!:) wiosna idzie, razem damy radę. przyjdzie i na nas pora. bociany latają itp:) głowa do góry!! bo ja tutaj zacznę robić za pocieszycielkę:) też miałam całkiem niedawno fazę załamania totalnego. ale doszłam do tego że to nie pomaga, nic nie daje a dodatkowo dręczymy naszych biednych M, którzy też to przeżywają, tylko najczęściej tego nie okazują, żeby nas jeszcze bardziej nie dołować. musimy myśleć optymistycznie!! a tak w ogóle to mój M miał dzisiaj badania i go trochę wyzwałam;P bo znowu go gardło drapie i kaszel go bierze. to mu powiedziałam do słuchu że cerutin ma itp i czego nie bierze. a on mi na to że najwyżej będzie gripex brał. gripex po którym miał takie pogorszenie wyników!!! a on mi na to że już po badaniu to może. normalnie faceci!! mówię mu że przecież nie po to walczymy żeby miał tylko dobre wyniki, a nie że ja będę miała owulkę a on będzie na gripexie. to go chyba uduszę!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Maluda i jak tu nie walczyć z naszymi M czasem mam wrazenie ze maja rozum jaskiniowca, tylko nasienie gorsze Wczoraj zapiłam smutki trzema redsami (może zostane alkoholiczka:) ) i mówie do M ze jak się bociany w tym roku nie spisza ta jak bede odlatywać to wszystkie wystrzelam, a on mi na to ze chyba są pod ochroną, ale mogę strzelać do wróbli co na doszek obsrywaja cały rok Kala nie denerwuj się, castagnus to podstępna bestia, mnie też narobił nadzieji, Jeśli zaszłas to się w koncu o tym dowiesz Podobno kobiety które są w ciazy subiektywnie czują sie jakoś inaczej Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo rozum jaskiniowca:D tylko pałka gorsza;) hahaha. etam bociany... wiosna idzie trzeba kapustę sadzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jedna obstawia na bociany, druga na kapuste.. To ja będę celowała kapustą w bociany i może mi tu jakiś wtedy oknem wpadnie i będzie po sprawie hihihi. Ale nam odwala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha to może lepiej M postawić przy oknie i niech strzela sprzętem i w bociany i w kapustę:D skoro z nami nie zaskakuje:D ale tam zaraz odwala....:D tylko lekka głupawka:D jak wprowadzimy to w czyn to wtedy będziemy mówić o odwalaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pamiętam że jak zapytałam mamy zkąd się wziełam to powiedziała że piorun strzelił w wierzbę,rozwalił na 2 kawałki a w środku siedziało dziecko i to byłam ja...hehe więc ja czekam na burzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Paula to robimy postępy:D takiej opowieści jeszcze nie słyszałam:D ale to w takim razie od dzisiaj przestajemy narzekać na taką pogodę jak dzisiaj bo może burza z tego będzie:D tylko u nas w okolicy nie ma wierzb za bardzo:( spytaj mamy czy ewentualnie lipa też się nada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
No ja napewno jestem z lipy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pewnie się nada.Jak byłam małym szkrabem to miałam takie fajne afro na głowie,takie loczki w dużej ilości i często słyszałam że się po kryjomu prądem bawie,to pewnie dlatego ten piorun a wierzba....radosna twórczość rodzicielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Dziewczynki :) skoro już mowa o tym skąd się biorą dzieci, to obejrzyjcie sobie filmik, który jakiś czas temu znalazłam w necie :) mi strasznie się on podoba :) http://www.joemonster.org/filmy/17253/Skad_sie_biora_dzieci_ a tak po za tym, to u mnie wszystko w porządku :) byłam wczoraj u ginki i wyniki cytologii mam dobre, a ta torbiel krwotoczna ciałka żółtego, którą mam nie jest groźna i powinna sama z siebie się wchłonąć :) i jeszcze mi powiedziała, że ta torbiel to jest dobry znak, że jajniki pracują, a tylko w którymś cyklu pęcherzyk po prostu nie pękł. A żadnych innych torbieli nie mam na jajnikach i wszystko inne też w normie :) teraz zaczynam dni płodne, więc u mnie od jutra okres intensywnych starań :) może tym razem się uda...??? pożyjemy, zobaczymy :) trzymam za Was kciuki, żeby się w końcu udało i żeby ten wredny test pokazał nam dwie upragnione kreseczki... :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
filmik super :) ja sie rozchorowałam - gardło, uszy, zatoki....czyli pewnie mimo starań nie zaskoczę jak przyjdą te dni....na razie jem teraflu bo nie chce mi sie isc do lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słodziasny filmik:) asia to dbaj o siebie!! ciepła herbatka i śmigaj do lekarza, bo z uszami i zatokami nie ma żartów!! moja siostra przez zaniedbane zapalenie ucha się dorobiła pęknięcia błony bębenkowej. a jak już uszy bolą to małe szanse żeby teraflu pomógł. Justysia najważniejsze że wszystko jest w porządku:) powodzenia życzę i radości z tych intensywnych staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
no i znow bnedziemy sie z mezusiem starac bo jak zwykle przyszla ta zmora i to dzien wczesniej ale ja znajac juz swoj organizm wiedzialam ze przyjdzie wiec sie nie rozczarowalam no coz zycie nasz slubny bocian stoi na komodzie i sie gapi a jak dotad sie nie sprawdzil mimo wielkich staran mojego mezusia ktory juz naprawdenie wie czemu efektow brak skoro lekarz mowi ze z nami ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
pocieszam sie tylko wiosna i tym ze dostalam dobra prace ktora niedlugo zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia88, fajny filmik :) Czyli teraz trzeba obstawiać na bociany i pioruny a nie na kapustę hihihi. U mnie pada deszcz ale nie ma burzy z piorunami :( Muszę chyba poczekać na boćka. Wróciły już z ciepłych karajów? ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×