Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość betina340
filmik zabawny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Odebrałam wyniki Beta..... jestem w ciąży 3-4 tydzień, Boże ..poryczałam się jak dziecko:( Ledwo się wiosna zaczeła a gdzie tu do Zimy:(..niepewnośc, strach..jak ja to przeżyję:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluję Kala!!! tylko się cieszyć:) a najgorsze co możesz robić to się zamartwiać. myśl pozytywnie - wszystko będzie dobrze!! stres źle działa na Ciebie i dziecko więc myśl o czymś dobrym. dużo zdrówka życzę i spokoju!! żeby fasolinka rosła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Kala 85, gratuluję!!!!! Dlaczego Ty się nie cieszysz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Troche się boję wiesz, nie chce przeżywać tego co z moją Niunią, całe 9 miesięcy super przezywaliśmy z M, a tu w dzień kiedy jedziemy po skier. do porodu....jej serduszko nie bije, strach już pozostanie do końca:( taka już chyba kobiety natura, jak nic sie nie dzieje to nikt sie nie spodziewa najgorszego, a jak już to raz przeżywałam, to będę żyła w strachu, .....mogę tylko Wam o tym powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA85, Gratuluję :* Nie martw się na zapas. Teraz lekarz wezmie pod uwagę tamtą sutuację i będą na ciebie dmuchać i huchać!! Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
KALA85, tym razem musi się udac!!! Odganiaj te złe myśli, jak tylko się da!!! Ja po tylu latach starań inaczej na to patrzę i sam fakt bycia w ciąży jest dla mnie wręcz nierealny z drugiej strony masz rację, że pewnie ciężko nie myślec o Twojej poprzedniej ciąży ....ale pamiętaj, że nie cofniesz czasu a pozytywne nastawienie na pewno jest Ci teraz potrzebne:) Ja trzymam kciukasy z całej siły i ciesze się, że Wam się udało!!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Kala. zachodzisz w ciążę, więc już nie jest źle. domyślam się, że strata dziecka musiała byś straszna. ale teraz rośnie w Tobie niuniek mały więc ciesz się tym!! postaraj się relaksować i nie myśleć o tym co było, bo to nie służy ani Tobie ani dzidzi. trzymaj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
KALA moje gratulacje!!! Nie martw sie na pewno tym razem bedzie dobrze... A ja 29dc @ nie ma... wczesniej pare dni brzuch pobolewal jak na @ teraz troche rzadziej ale piersi zaczynaja swedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Kala....super!!! gratuluję i ściskam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się pochwalę a raczej pożale: jajniki mnie bardzo bolą :( A dziś mam 24dc. mooniaaa123, czy to może być skutek clo itd?? Miałaś też takie bóle? Cycki bolą ale to norma przy duphastonie. Chce już ten cholerny poniedziałek. Udawało mi się o tym nie myśleć aż do dzisiaj gdy te bóle przyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA85 wielkie gratulacje :) rozwija się w Tobie nowe życie, więc trzeba się z tego cieszyć, bo stres tylko źle wpływa na Maleństwo... Każda z nas wiele by dała, żeby być na Twoim miejscu, więc proszę o uśmiech, bo tym razem na pewno wszystko będzie dobrze, a za 9 miesięcy będziesz się cieszyła obecnością Kruszynki w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny to moze kala zapoczatkuje fale i na wiosne bedzie duzo ciaz? Ja za 10 dni jak @ nie dostane zrobie test :P Poza tym Kala moje gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, gratulacje :) I nie stresuj się, stres szkodzi dziecku. Nie ma co myśleć, że coś będzie nie tak - nie masz na pewne rzeczy wpływu, a tylko pesymizmem i zmartwieniami możesz zaszkodzić. Zyczę zdrowia i żeby ciąża rozwijała się jak najlepiej - bez problemów. Dziewczyny, posypiecie się, posypiecie ;) Tego Wam wszystkim życzę. Wiem, że to nie do końca sprawiedliwe, że jedna czeka krócej, druga dłużej. Ale nie mamy na to wpływu (jeśli wyniki są OK). Ja czekałam 12 cykli - Wam też się uda. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
zora, w tamtym cyklu jajników nie czułam, tym trochę tak, ale lekko. czy Ty masz jakieś objawy poza jajnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Justyna, film obłędny, uśmiałam się jak norka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa123, wiesz że z objawami różnie bywa i często są one wkręcane przez nas same dlatego sie boję czegokolwiek sie doszukiwać. Test miałam zrobić w poniedziałek ale nie wytrzymałam i zrobiłam dziś i właściwie nie wiem czy wydaje mi się że widzę cień cienia czy mam urojenia. :( :( Mąż powiedział że ,,coś tam niby widać jak się mocno przyjrzy'' ale trudno powiedzieć czy to kreska czy skaza papieru. Tym bardziej że test mam z allegro więc nie wiadomo czy jest dobry. Muszę czekać do poniedziałku. Bardzo bolą mnie całe piersi ale tak jak pisałam wcześniej to może być o duphastonu. Smutno mi teraz bo nie wiem nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw zaciążyła lovekrove i Rysiada. Potem Vilia i Katia. Ciekawe kogo KALA zarazi?? hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, ja już pisałam, że mam przeczucie :). Leć po pretest to marketu a sprawa będzie jasna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzę test w poniedziałek albo już w niedziele. Lovekrove a jak wyglądał twój cień cienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej siorze z cienia wyszły bliźniaki;P hehe. ten cień cienia wyglądał tak że ona wcale go nie widziała tylko szwagier się dopatrzył gdzieś tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój cień cienia ujawnił się po 2-ch godzinach - wygrzebałam test ze śmietnika - z ciekawości :). Pod światło blada kreska - przy dużym wytrzeszczu widoczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziwne że wciąż bolą mnie jajniki, nie tak jak przed @ tylko jakbym już miała @. Może dostanę @ dziś? Też myślałam czy to może pregnyl jeszcze mam w organizmie ale dziś 12 dzień jak go dostałam a on chyba może się utrzymywać do 10 dni. Chyba że źle doczytałam. Do niedzieli nie myślę w ogóle o tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora85, trzymam kciuki. Wg mnie jak jest cień to jest duża szansa. Ja też miałam taki bledziutki cień na pocczątku. Właściwie to myślałam, że to tak pod światło takie złudzenie. Trzymam kciuki zora, żeby to była ciąża :) A jak będziesz niepewna to idź na badanie z krwi - ja tak zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovekrove, świetnie to opisałaś :D u mnie tak samo ale ,,to coś'' widziałam już gdy wyszłam z łezienki i weszłam do pokoju, więc jakies 3,4 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jest cień cień (nie jest to złudzenie) to szansa jest duża - mniej więcej 100% - owa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutrzejszy poranny test powinien dać już widoczniejszy wynik. Pamiętaj pierwszy sik prawdę Ci powie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam. Już kiedyś narobiłam sobie nadzieji a co do czego to ryk był na końcu. Odezwę się gdy zrobię drugi test bo pewnie sobie wkręcam i mam halucynacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×