Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

MI raczej chodzi o to, że Zora napisała, że usg wykazało, że coś jeszcze w środku jest. Jeżeli to samo się nie oczyści - a u mnie tak było- to te pozostałości najzwyczajniej w świecie zaczną w macicy gnić i to grozi sepsą - i tu już nie żartuję -to się wiąże z poważnymi powikłaniami (nie będę pisać). Zora za parę dni USG u Twojego gina - koniecznie - dla rozpoznania czy się oczyściłaś. Nie ma żartów z takimi rzeczami - ja też chciałam na siłę się sama oczyścić - a potem dostałam gorączkę (stan zapalny) i łyżeczkowanie i antybiotyki na ten stal były konieczne. Tutaj chodzi o Toje zdrowie a w ostateczności życie. Może trochę Cię wystraszę ale myślę, że nie można tego zaniedbać. Zbadaj się dla swoich przyszłych ciąż - bo to też nie jst bez znaczenia. Trzymaj się zorka. Jeszcze będziemy w tym roku szczęśliwe - czuję to w moczu :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpisuje sie na tegocyklowe zachodzenie !! :) I mowie Wam- odpuszczam. Koniec wykresow, pomiarow, macania szyjki, koniec przytulaskow na żądanie. Bo to nie przynosi u mnnie zadnego efektu. Oprocz stresu, rozczarowania , obrażania na " cały świat" :) i krokodylich łez. Teraz odpuszczam. I ten cykl dziewczyny jest nasz !! :) Prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Kobietki - jak was bolały piersi ?gdy podejrzewałyście ciążę? całe czy raczej boki?? same czy przy dotyku?? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_83
Dziękuję dziewczyny za odzew:) Zorka trzymaj się, mam przeczucie, ze w tym roku jeszcze będziesz szczęśliwa:) Tak jak my wszystkie:) Paula to ja pisałam o rzadkich @. Mozesz mi powiedzieć co one u Ciebie oznaczają?? Biorąc Castagnus także musiałam wywoływac @ lutką, co nie poskutkowało. Jestem umówiona do endokrynologa na czerwiec, a na chwilę obecną mam zapisaną cykloprogynovę- ona jedyna na mnie działa. Biedronka trzymam kciuki za Ciebie...:) MoŻe i u mnie coś się ruszy w tym temacie. Też podejrzewam cykle bezowulacyjne. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę ostatnie dupki, czekam na @ i chyba odwiedze lekarza i szczerze sie go zapytam czy podejmie sie konkretnego leczenia bo mnie meczy ze nic nie robie Potzrbny mi chyba porządy kop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_83
Niestety Ci nasi lekarze w większości chcą nas zbyć i przepisują leki często bez badan. Wczesniej miałąm takich 2. teraz chodze do super babki, która bada i daje skierowania bez problemu...co u innych lekarzy jest rzadkoscią... A czas niesttey leci.... na naszą niekorzysć... Ale uda się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziweczyny to ja mam wobec tego pytanie, mozę i nie mam regularnych @, ale zawsze mam znaczy co miesiać:) i też wydaje mi się ze mam cykle bezowulacyjne, podejrzenie pco, co więc mówia Wam lekarze na takie @ co trzy miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie mój też o dziwo dawał skierowania, nawet na hsg bez problemu Tylko ze to nic nie dało, mówił mi o stymulacji, ale powiedział ze mogą być u mnie problemy (jakie cholera) ah i w tym szpitalu robili mi hormony, tylko jja zadnego wyniku nie dostałam!!!! a jak do niego dzwoniłam to powiedział ze wszystkie w normie tylko progesteron troche niski ale konkretów nie znam Skoro wszystko w normie to dalczego niec nie robi?? A no i oczywiście znów anemia:( ludzie ja faktycznie jestem z tej lipy i mam problemy z głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka 80_
zora85 ciesze sie że zainteresowała Cię moja historia :) Tak lekarz mi powiedział, że przez tak rzadkie miesiączki jajniki sa uśpione w pierwszym cyklu zaczynamy od 2-7 dc CLO bardzo delikatnie - 0,5x1 + luteina, żeby je pobudzić do pracy - i tu zaznaczył nie powinnam spodziewać się ciąży. Od następnego cyklu nadal dawka 0,5 CLO + luteina, 3 cykl CLO 1x1 i tak samo luteina przez 10 dni 2x1 począwszy od 15-24 dc. Oczywiscie monitoring. Nie chciał zaczynać dawki odrazu 1x1 zeby nie przestymulować i zobaczyć jak reaguję na lek. Pytał się czy nie ma u mnie presji na dziecko - powiedziałam że spoko nie jestem zdesperowana :) więc lekarz ucieszył się i powiedział że będzie nam łatwiej współpracować. Ktoś tu też już pisał o blokadzie na ciążę tzn tak bardzo się chce że przysadka mózgowa właśnie niby blokuje też owu. Mam nadzieję że nie namieszałam. Ale mówił że takie myślenie ciągłe o dziecku nie pomaga a wręcz szkodzi. No to udałam że ja taka spokojna ;) Aż takiej presji w każdym bądź razie u mnie nie ma. 13 dc czułam u siebie pobolewanie w podbrzuszu , ogromną wrazliwość w tych miejscach, nie wiem czy owulacja wtedy odbyła się. 14 dc dopiero było u nas bzykanko bo byłam pokłócona z facetem, może i za późno ale i tak wedlug lekarza nie miałam w tym cyklu nastawiać się na ciążę, więc ok. Po raz pierwszy w życiu trafilam na lekarza z tak wspaniałym podejściem do pacjentki jako Kobiety, jestem pod wrażeniem. Lekarz specjalizuje się też w leczeniu niepłodności i z tego co wiem pomógł już niejednej parze. Zobaczymy jak będzie u nas. PS. jeżeli jesteś w trakcie poronienia to dziewczyny mają rację nie powinnaś chyba brać jutro CLO, ale lepiej upewnij się u lekarza. Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
:) Alooooo, raczej z zewnetrznych boków , a może i całe . boli jakby były zmarznięte a coś wiesz już na temat 2.kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
W zeszłym tyg robiłam test i wyszła I kreska wiec na ciążę się nie nastawiam. Od wczoraj bolą mnie piersi- bardziej jedna- gdzieś z boku( jak doktkę, jak bym biegła itd).... zatanawiam się czy to nie po Femifertilu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Ja też na monitoring chodzę prywatnie,i płacę każdorazowo 80zł, normalna wizyta kosztuje 120, a ciążowa 130zł. Oj, nie chce liczyć ile ja już pieniążków tej Pani zostawiłam :-) Widzę,że na przyszły cykl z clo jest nas coraz więcej, super, raźniej będzie :-) Zora dziewczyny mają rację, koniecznie sprawdź czy wszystko ok. I trzymaj się kochana,będzie dobrze. Alooooo3 a który u Ciebie dc ? Miłego dnia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Beti2905 No właśnie tylko 17dc ...... a cykle mam jakoś 30-32 dniowe szukałam czy nie ma jakiegoś guzka- ale na szczęście niczego nie wyczułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzę wszystko na pewno!! Dzwoniłam rano do swojego gina -powiedział że mam być jutro u niego na usg bo musi się upewnić co i jak i narazie robimy przerwę z clo. Czuje się ok, nie krwawię tylko brudzę. Tylko że wyraźnie czuję lewy jajnik, nie wiem czy tak powinno być. Poza tym fizycznie ok ale chyba psychika mi siada. Ręce mi się trzęsą i płakać mi się chce bez powodu (ale nie cały czas). W marcu miałam full stresu (zanim się dowiedziałam o ciąży) i czasami się zastanawiam czy miało to jakiś wpływ? A takiego mam smaka na kawe że szok ale nie pije bo kawka powoduje skurcze a już mam dosyć wszelkiego bólu. Najlepsze jest to że ciąży brałam duphaston, po spadku bety gin kazał go odstawic i czekać na krwawienie a w Szpitalu znowu dali mi duphaston i tak myślę że może to spowodowało że coś tam jeszcze na drugi dzień było? Na karcie wypisu mam napisane tak: ,,W jamie macicy tkanka hyperechogenna (resztki po poronieniu?) o szerokości 8,5mm. Macica i przydatki niezmienione '' Zna się ktos na tym? Mój pecherzyk nie miał nawet połowy szerokości tej tkanki więc co to może/mogło być? asia, mnie strasznie bolały brodawki i były wrażliwe. Piersi nie dotykałam bo za bardzo bolały, nawet przy wdechu. Śmiałam sie wtedy i mówiłam do M : dobrze że jestem płaska bo jak bym miała duży biust to bym chyba umarła od tego bólu :D Wydaje mi się że bolały całe, jednolicie. Dopiero ,,potem :( '' bolały same boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wam napiszę że w Szpitalu lekarze (i nawet położne) byli w szoku że zaszłam po clo za pierwszym razem i że staram się 4 lata. To te ciąże po clo takie rzadkie są? Czuję się wyróżniona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, trzymam kciuki żeby wszystko oczyściło się naturalnie i bez interwencji lekarzy. Co do ciąży po clo to moja bratowa za pierwszym razem zaszła. Ale teraz jak już zaszłaś raz to zaraz znów się uda i będzie OK. Ja od wczoraj umieram... Gardło mnie boli, głowa pęka, rozbita jestem i strasznie słaba Boli mnie wszystko oprócz włosów i paznokci :| W nocy miałam gorączkę - męczyłam się okropnie...Oby przeszło, bo taka infekcja to nic dobrego a ni dla mnie ani dla dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora mnie też się udało za pierwszym razem :-) Dlatego strasznie jestem ciekawa, jak będzie w następnym cyklu :-) Trochę się nas nazbierało do tego clo :-) którejś na pewno się uda :-) Alooooo3, mnie (kiedy mam owu) piersi bolą od owu do @, więc może Ciebie też. A jak zaszłam w ciążę, to bolały bardzo :-) A powiedz dlaczego testowałaś tydzień temu skoro masz 17dc ? Lovekrove gdzie jesteś ? Imienniczko moja ?chyba ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Vilia też chrypię i z nosa mi kapie. mnie super rozgrzewa pół cytryny z miodem Zora...tak ...o tych piersiach to tak podświadomie do mnie ;) oj Freud by mógł coś o nas sobie pomyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No i znowu się naczytałam...Zorka wszystko będzie dobrze, po poronieniu zajdziesz raz dwa!! Ja niestety muszę poczekać do wakacji:( mam nadzieję że się oczyściłam, narazie mnie nic nie boli, nie kłuje ale tak na wszelki wypadek pojde w tym tyg do gina, żeby sprawdził, bo nie chce mieć powikłań. Wczoraj byliśmy u siostry mojeg M, tej która straciła blizniaki 10 lat temu , a teraz spodziewa się córeczki, za miesiac ma rdzic, troche sie załamałam jej widokiem:(:(, tez przeszła swoje a jednak zazdroszcze jej, czasem mówie że Bóg moją córcię zabrał a jej dał:(:(:( nienawidze tego świata, mam doła ;(jak h*j:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka,u mnie to jest objaw PCO albo PCOS jak na razie nie zostałam dokładnie zdiagnozowana,cykle oczywiście bezowulacyjne,clo w moim wypadku nie pomaga.Jak wreszcie dostanę się do lekarza to dowiem się więcej,ginowie w mojej okolicy wymiękli i nie chcą się mną już zajmować.Czuję się wyróżniona,jestem przypadkiem dla dr.Housa:) HEHE. A tak serio to przyczyn nieregularnych @ mogą być setki,bez dokładnych badań ciężko stwierdzić co szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, a przypomnij mi dlaczego clo nie działa u Ciebie? Brak owu miałas po clo? Ale Ty chyba nie miałas monitoringu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA, co to za doły i doliny u Ciebie?? Masz Cię skrzyczeć?! Myslę że u Ciebie już ok jest, bo po tym czasie cos by sie już działo! A plamisz jeszcze? Oczywiście idz na usg choćby dla świętego spokoju :) Mnie już ciężarne chyba nie ruszają. Na oddziale były tylko takie i nie robiły na mnie wrażenia. Leżałam sama na sali a ciężarne po kilka sztuk na innych salach. I wcale mi nie było przykro. Po tych przejściach chyba się jakaś oziebła zrobiłam, bez uczuć ;) Żartuje. Ale naprawde mnie to nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No kurde tak jakoś wyszło, mam doła:?( albo ta pogoda na mnie tak działa, to sie wczoraj troszke żarłam z moim, bo mni wczoraj wkur***, robiłam torta dla jego siostruni a ten mi sie wpier...;/;/;/;/;/;/;/;/, a może mam taki humor przed owu....któż to wie, @ skończyła mi sie 8.04 wiec juz dosyc dawno, a ten mój h** nawet sie nie chce ze mną miziać;/;/ pajac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA, a może on sie zwyczajnie boi. Mój kazał mi obiecać że juz nigdy mu tego nie zrobie bo się bardzo martwił gdy bylam w szpitalu. Mam nadzieje że nie zostanie mu uraz gdy wrócimy do staranek. A ja zaczełam lekko krwawić. Czuje się jak zawsze w okres. I wyglada to na zwykły okres czyli lekko brzuszek boli i nic poza tym. Jestem dobrej myśli i podejrzewam że już po wszystkim. Dziwi mnie tylko że cycki mnie bolą od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×