Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Beti wg umowy ty obwieścisz nam dobrą nowinę za parę dni. Trzymam za Ciebie kciuki. Będzie dobrze :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wiem o żadnej umowie :-) Ja myślę, że mi się nie udało...nie wiem czemu...tak jakoś :-( Cycoszki mnie nic a nic nie bolą, a wtedy bolały od owu i już nie przestały...także czekam sobie bez nastawiania się na cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sny mam bujne jak wtedy, oj bujne,dziś mi się śniło,że mnie M zostawił dla innej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - u mnie całkiem inne objawy niż ostatnio. Każda ciąża jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dzieje! Zgadzam się z lovekrove -każda ciąża jest inna i daje (lub nie) inne objawy. Justa, jak masz takie zdolności to ja zamawiam na za miesiąc wpisanie mnie do tabeli jak lovekrove ;) Beti, swojego testowania sie tak doczekac nie mogłam jak teraz Twojego!! Były 2 jaja więc musi sie udać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Beta - 14, Progesteron - 24. Dzięki za wsparcie przez ostatnie pół roku. Liczę na nie przez kolejne 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove SUPER :D :D :D ale się cieszę :D na kciuki możesz liczyć cały czas :) nie tylko Ty, ale i każda dziewczyna z forum :) mam nadzieję, że się odwdzięczycie tym samym ;) :) wszechwiedzącej kuli nie mam, a to kafeteria pewnie wyczuła, że coś się kroi i tak przepowiedziała :D a że akurat na mój wpis trafiło, to czysty przypadek ;) :D u mnie dzisiaj wyszedł pozytywny test owulacyjny, więc jestem w trakcie intensywnych starań ;) za 2 tygodnie się okaże, czy owocnych :) mam nadzieję, że tak :) jeszcze raz gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrowe,gratuluje,tak się cieszę tym twoim małym wielkim szczęściem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, co ja Ci tu będę pisała ;) Gratuluję!! Ale nie waż się nas tu zostawiać!!! Pilnuj nas i doglądaj. A tak piszecie o swoich ciążach ale żadna nie pisze o reakcji męża. Napiszcie jak to było u was.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Lovekrowe - gratulujmy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
...przepraszam,za Lovekrove za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
jeny znowu napisałam z błędem-brak przecinka....tak niewiele a robi różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Asiu, że też już nie śpisz. Czy któraś z Was miała tak silne bóle implantacyjne, że odczuwała ból macicy i krzyża przy ruchu. Mam jazdę, że to może pozamaciczna - boli mnie tylko z jednej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Lovekrove...ja nie wiem czy ja wtedy spałam czy lunatykowałam :) poszłam na siusiu, przejrzałam internet i znow poszłam spać - mam dopiero na 11 tak, bolało mnie mocniej niż na okres i w sumie po jednej stronie , tam gdzie dzidziuś się lokował, kręgosłup i nie jajnik , tylko po ścianie macicy, pionowa prosta linia...ale ból znośny, można chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
napisałam,że ból znośny, bo raz kiedyś miałam okres niby w termine, ale dzień spóźniony, ból niesamowity, nie mogłam wstać z łóżka, leżałam plackiem, byłam u gina, na drugi dzień, a on po usg mówi,że nie może stwierdzić czy ktoś tam był czy po prostu taki okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
nie myśl o ciąży pozamacicznej, przez jakieś 3-4 tyg, aż do drugiego okres, ktorego nie dostaniesz, będziesz mogła czuć rwanie, a przed terminem okresu nawet będziesz mogła się tak czuć ja odetchnęłam dopiero jak nie dostałam drugiego ale niektóre dziewczyny normalnie mają 1--3- okres i dowiadują się o ciąży dopiero w 4 mies jak urosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Lovekrove na pierwsze usg poszłam w 5 tyg - już było widać 5mm fasolinkę www.brzuszek.net a robiłaś zwykły test z apteki? długo się staraliście? niby czytałam posty, ale jestem tak zamulona,że trzeba do mnie dużymi literami mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Alooooo...gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Lovekrove wiedziałam,że będą dobre wieści, gratulacje ogromne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovekrove, ja miałam silne bóle podczas stania. Bo jak leżałam to nic nie czułam. Mnie to najpierw ciągło w dół a potem jakby ciężar jakiś chciał mi wyjść z brzucha przez udo. Dosłownie zginało mnie wtedy w pół i musiałam sie połozyć. Plecy nie bolały tylko samo podbrzusze. asia, w ogóle nam dziewczyny pouciekały z forum albo się chowają :P Wanda, gdzie Ty diablico jesteś? I co najważniejsze co u Ciebie KALA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, gratuluję :D Ale super!!!! Nie martw się teraz na zapas tylko dbaj o siebie :) I życzę Ci tego wymarzonego synka :) A który to dzień cyklu? Ile po owulacji? Lovekrove, bóle mogą być, z jednej strony czy na całym podbrzuszu. Macica się rozciąga. Ja miałam na początku duże bóle - lekarka mówiła, że to przez tyłozgięcie.Ciągnęło mnie też w pachwinie (co teraz powróciło ;) ) Zora85, czy teraz pora na Ciebie? :) Oby, trzymamy kciuki :) Asia1983, a ty jak się teraz czujesz? Który to już tydzień? Trzymam za Was wszystkie kciuki :) Może niedługo tu będzie więcej ciężarnych niż starających się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
JEJKU LOVEKROVE GRATULACJE WIEEEEEELKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NALEŻY CI SIE TA DZIDZIA!!!!!!! Kurde a ja mam dziś stracha jak nic!!!! Wyprałam mojemu kluczyk z alarmem do firmowego busa;/;/;/ ja pier....nie powiedziałam mu o tym bo by mnie zabił....mam nadzieje że dzis rano jednak wszystko zadziałało;/ to juz mój drugi taki raz ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za info nt bóli - to własnie o ten ból chodzi co opisałyści. Asia -niby nie jajnik ale macica po lewij stronie. Zora - jak leże to mnie ie boli - tylko jak siadam, jak chodzę. Asia po poronieniu miałam półroczną przerwę. To był pierwszy cykl po przerwie - i okazało się, że chyba szczęśliwy :)))). Gin kazał pokazac mi sie jak tylko wyjdzie pozytywna beta - pewnie ze względu na poronienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, chodzę teraz po domu z bananem na twarzy :) Normalnie gęba mi się śmieje :) Dziewczyny, trzymamy kciuki za pozostałe starające się :) Oby szybko u Was pokazały się dwie kreski na teście. Może skumulowane fluidy ciążowe zrobią swoje ;) Kala, dobra jesteś z tymi kluczykami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie kciuki trzymajcie :-) Ja się chyba nie doczekam tej soboty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, nie było mnie raptem 3 dni a tu tyle się dto takie cudownziało...i to takie cudowne wieści!!! Lovekrove z całego serducha Ci gratuluję i życzę spokonych 9 m-cy:) Będę trzymała kciuki żeby wszystko było wporządku z dzidzią i mocno wierzę, że tak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosik mi sie poprzestawiało, ale chyba wiadomo o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×