Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Hej. Mam juz wyniki pokresowane tylko cytologie wcielo zapomnialam w poniedz na wizycie sie zapytac o nia ale z 2 strony to co to moja dzialka czy oni powinni wiedziec hmm. A L4 rozni sie czyms od zwyklego zwolnienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hej . Jakim termometrem mierzy sie temke i w pochwie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka na allegro popatrz dosc tanie sa i elektroniczne. nawet 10zl plus przesylka :-) sama bym taki kupila ale na razie sa inne wydatki :-p. A osobki co sa w pierwszej ciazy chcecie znac plec dziecka cz to jest Wam obojetne?? Ja z jednej strony chce a z 2 chce miec przy porodzie niespodzianke :-). Nie myslac co bedzie a ciuszki i tak sie pozniej kupuje :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Dzieki Aguska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska - ja znam już płeć, nie lubię niespodzianek - lubie się przygotować, zaplanować. Poza tym przy porodzie będę w takim szoku bólowym, że nie wiem czy dodatkowe pozytywne emocje zmienią ten armagedon - czasami laski nie pamiętają swoich porodów :). Po porodzie wyrwać się z domu by cokolwiek kupować będzie ciężko - najlepiej mieć przygotowane wszystko wcześniej. Ale każdy ma swoją wizję na te sprawy i rozumiem te, które chcą mieć niespodzinkę :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak że wprost nie moge sie doczekać żeby zobaczyć kto tam siedzi :) jak juz pisałam chciałm dziewczynkę, a teraz chyba wole chłopca (wynika to z tego że wszyscy mówią o Nim jak o chłopcu i przywykłam) tak naprawde jest mi to zupełnie obojętne, bo zakładam 2, a moze nawet 3 dziecko jesli będzie mi dane Dlatego też wszystko postaram się kupować w neutralnych kolorach Jak sie urodzi to dostanę zapewne wystarczająco dużo różowych bądz niebieskich pierdołek :) Zreszta siostra miała synka, a bratowa córeczkę wię co nieco mi się :) skapnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Najbardziej podobają mi się te imiona Chłopiec: Andress, Evarys Dziewczynka: Vanessa, Larysa Wczoraj mnie bolały sutki, a dziś już nie...nadzieja poszła sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foka nadzieja nogdzie nie poszła :) dopiero jak Cie opuszczą te wszystkie subiektywne objawy nadzieja może przyjść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba chce niespodzianke choc mama i siostra mowia tez ze bedzie chlopak bo skonczyly mi sie juz dawno objawy. Ktoregos razu zjadlam saleterke mala surowki z pora i mama mowi ze jedz tyle bo bedziesz miala zgage a ja nic tam wcielam ja i ani zgagi ani zle samopoczucie. Ja tam o ciuszki tez nie mam co sie martwic bede miala po siostrach :-). Co najwyzej jakies kosmetyki kupic i spiochy. A w szpitalu lezy sie 3doby takze jakbym wrocila to mozna skoczyc do pepco a tam wszystko jest ode mnie to 5min Tylko za jakis czas trzeba pomyslec nad imionami hmm Asia mam umowe do konca wrzesnia niby mowia ze przedluza chyba bede musiala pogadac z szefowa po co mam latac po Zusie. Niech oni sie dalej martwia mam normalna umowe o prace, wiec chyba mi wszystko przysluguje prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
A widzisz...tez mi sie podoba bardzo:) sutki bolaly ,ale cycole nic:( moze to rak:( czasem mam takie mysli bebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Pod pachąmnie trochę kłuje:( kurna Dziewuszki ,a zwykłym termometrem nie idzie zmierzyc temki???ale ja głupia hhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka umowę będziesz mogła mieć przedłożoną do dnia porodu, wiem, że takie coś funkcjonuje. U nas tak jedna dziewczyna miała, tylko to właśnie jest do dnia i potem chyba przejmuje Cię zus na płacenie macierzyńskiego, nie wiem jak to jest do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sie da tylko tamten elektroniczny jest wygodniejszy tak mi sie wydaje. Osobiscie, zebym miala teraz mierzyc bym sie poswiecila i kupila co tam za 2 3 dni bys miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie dziewczyny:) Widzę, że już imiona wybieracie:):) Ciężki temat, ja jestem tradycjonalistką w tym temacie:) Beti, super, że dziś już tylko ciemne plamienie, odpoczywaj ile się da!:) Zorka, żeby Ci było raźniej to też się zapisałam do gina na 14 września, a co!!!! Muszę zrobić cytologię i przy okazji sprawdzi, czy jest jajeczko, bo to te dni będą. Foka, weź się w garść:) Nie wymyślaj sobie jakiś chorób!!! Pomyśl sobie, że jak będziesz taką życiową pesymistką to Twoje dzieciątko będzie brało z Ciebie przykład!!! Nie ładnie!!!! Jeśli idzie o mierzenie podstawowej temop ciała, to zwykłym rtęciowym termometrem też można mierzyć, ważne żeby zaraz po przebudzeniu codziennie o tej samej porze. No i uważaj, żeby nie zbił się przy pomiarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka zwykłym tez można Idzie o to, zeby ciągle tym samym i zeby słuzył do jednego :) cyfrowe są dokładniejsze i szybsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foka, termometr najlepiej jakby był owulacyjny i pokazywał temperaturę z dokładnością do 0,01, chociaż niektóre dziewczyny mierzą zwykłym, ale jest on mniej dokładny. Możesz pójść do apteki i poprosić o elektroniczny termometr owulacyjny. Jak ja kupowałam, to nie było akurat w aptece, ale babka zamówiła mi i tego samego dnia po 19 poszłam odebrać. Zapłaciłam za niego 11zł, więc tanio :) i temperaturę należy mierzyć codziennie rano o tej samej porze przed wstaniem z łóżka i powinno to być przed 8, bo później już temperatura jest nie ważna. Tak samo mierzenie w ciągu dnia nic nie powie, bo jest wtedy zaburzone i nie bierze się go w ogóle pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
U mnie dziś płodny śluz się pojawił....hmmmm trochę wcześnie bo owu dopiero za tydzień Justysia, nie widzę Twojego pomiaru, jeszcze śpisz czyznowu szalejesz na zakupach???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka - najlepiej mierzyć termometrem rtęciowym w pochwie codziennie o tej samej porze przez 5 minut przed wstaniem z łóżka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, mi też podobają się tradycyjne imiona, a nie jakieś wydziwiane i pochodzące z obcych języków... U mnie w okolicy jest teraz moda na Nikolę, a mi się to imię strasznie nie podoba... U mnie jak będzie dziewczynka, to na pewno Zosia, a jak chłopiec, to Czarek, Michał lub Staś :) bardzo mi się podoba Kazio, ale mojego M wujek ma tak na imię, więc dziecka już tak nie nazwiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Dzięki ekie za odpowiedzi:) kochane jesteście:) kupi kupie w aptece ten owulacyjny elektroniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Foka, ja mam termometr elektroniczny ale nie typowo owulacyjny. Mierzy do 0,1 bo są dokładniejsze które wskazują 0,01. Mój zapamiętuje ostatni pomiar więc ja budzik nastwiam na 06:00 i jak zmierzę to idę dalej spać. Dopiero jak wstanę rano to sprawdzam pomiar. Aha, za mój termometr w aptece płaciłam 12 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, nie śpię już i na zakupach też nie szaleję, bo i le można :D :D :D :P a pomiar już dawno wpisałam, więc nie wiem czemu Ci się nie wyświetla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka jak bedzie dziewczynka tro bedzie miła Twoje imię Chyba że M przeforsuje Dorotkę Tez jestem tradycjonalistką :) ale z chłopcem nie mam żadnej koncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Michał hmm...takie w miare mam mężą Michała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×