Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Witam :) Araguaia, trzymam mocno kciuki, żeby było tak jak piszesz :) Katii, za Ciebie również :D oby się udało :) jak tylko będziesz wiedziała, to daj znać, bo nas ciekawość zje na drugie śniadanie ;) Asiu, czekamy, czekamy na Was :) Czyżby już weekendem zawiało, że tak mało dzisiaj naskrobałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanga z 6 na 1 to zbyt duży skok. ja z 2 dziennie schodziłam : 2 dni 1,5 tabsy 2 dni 1 tabsy 2 dni 0,5 tabsy Lekarz nie powiedział tobie jak je odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony jak nie plamisz to powinno być dobrze. Pierwszy złyobja po odstawieniu to plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka jestem myślami z Tobą, współczuję straty. A mnie dzisiaj koszmarnie boli głowa, i tak sobie tylko siedze i egzystuję. Pozdrawiam i wracam w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł:) wrócilyśmy :) zamknęli nas na dobę ze wzgledu na podwyzszony cukier po obciazeniu 75glukozy...pielegniary jak mnie zobaczyły to oczywiście -znowu?!...a ja im na to-spoko-luz, krzywa cukrowa :) no i dobrze,ze poszłam, bo troche poskakał cukier z 143 na 85. skutek=konsultacja u diabetologa, we wtorek mam dzwonic Zora, trzymaj sie...dasz rade...mimo wszystko Gosiaczku-do poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi że schodziłam stopniowo z 6 dziennie na początku do obecnie 1 co drugi dzień (zmniejszałam dawkę odstawiając jedną tabletkę co tydz) :) jestem tak zakręcona, że nikt nie może zrozumieć o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Wandzia - no to ok. spokojnie mozesz brać co dwa dni lub lepiej 1/2 tabsy. Odstawiaj powoli - gdzie masz suwacze???? nie wiem jak wysoko jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia :) dzień bez Ciebie na forum i jakoś tak... zważywszy na mój ograniczony kontaktze światem zewnetrznym(jak to tragicznie brzmi) przywiązałam sie do Was bardzo idę do sklepu po śledzie, może rozszerze konakty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, zapomniałam rano o teście :) przypomniałam sobie o nim dopiero jak już załatwiłam potrzebę :) ale jutro na pewno zrobię teścik :) mam tylko nadzieję, że ten dzisiejszy skok, to nie jest taki psikus jak w ostatnich dwóch cyklach... Ale zobaczymy co jutro wyjdzie i na termometrze i na teście :) boję się trochę, żeby po raz kolejny nie zobaczyć jednej kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Dziewczyny:) U mnie dziś dużo pracy więc tylko na chwilkę wpadłam na poranną kawkę:):) Justysiu, do jutra jeszcze wytrzymam ale zróóóóób już jutro ten test....prooszeęęęę.....:) Asiu, widzę że wizyta była serio expresowa...to dobrze, dobrze nie ma co się tam do nich pchać na dłużej:):) Araguia nie słyszałam o tym skoku estrogenów....poczytam jak znajdę czas:):) Mała Gosieńka, na ból głowy najlepszy jest sex:) Zaraz mi się po uszach dostanie bo pewnie nie możesz.....mi czasem drzemka pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, na szczescie nie mieli powodu przymnknac tam nas na dluzej:) a na krzywa tylko na dobe, bo cukier mierzy sie od 8 rano do 2 w nocy:) podejrzenie nietolerancji glukozy, czyli jeszcze nie cukrzyca ciezarnych...nie chce insuliny...ale kurcze skąd to? przeciez nie opycham sie słodyczami, prawie nie jem, bo mnie nie kreca, a nie chce przytyc od pustych kalorii...gruszek tez juz nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - cukrzyca ciążowa to całkiem inne zjawisko niż ta normalna - każdej może się trafić. Jeżli potwierdzi się u Ciebie to będziesz na diecie - ale czego nie robi się dla dzidzi - jesteś silna babka więc wytrzymasz te parę miesięcy - trzymam kciukasy by się ie potwierdziło !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem Kochana, ale jak cukier skoczy powyzej 180 daja insuline w zastrzykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta to pikus...pewnie na niej sie skonczy...ale jak pomysle o zastrzykach to aż mnie wzdryga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Asiu nic nie wiem o tych cukrzycach ciążowych....ale mam nadzieję, że u Ciebie to jednak nie to. A możliwe, że tak jednorazowo skoczyła ta insulina???? Justysia 06:05 jestem na enpr:):):):) Też wstaję po 06:00 na pierwsze sikanie (o 06:00 mierzę temp), chyba przez to, że na wieczór jak zjadam, te mastodynony, kwasy foliowe, i inne magnezy to zawsze się naplompie wody i z rana obudzi mnie pełny pęcherz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, ogólnie cukrzyca jest u mnie w rodzinie-babcia, dziadek, tata i mama, została tylko mama i ona poki co trzyma sie diety. jak robilam cukier przed ciaza to byl w normie, ale nie byl rewelacyjny-zazwycaj 91-94 (norma do 100), glukoze obciazenie 50 lub 75 robi sie standardowo w ciazy ok4-28 tyg. jest to inny typ cukrzycy, po prostu mały gratis dla cięzarnych, pojaiwa sie i znika do 6 tyg po urodzeniu...a insuline podaje sie na zbicie cukru, bo czasem skoczy za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 dzień cyklu, a 12 dzień wyższej temperatury. W poniedziałek powinnam dostać @... Ale mam nadzieję, że jej nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia...to ja w tym czasie robilam test o 16 i byl cienia cien tej drugiej:) 4 dni przed okresem, ktory nie przyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Justyśka.....:D :D:D Dostanę zawał, mówię Ci:D:D Ja jutro idę do pracy więc pewnie jeszcze będziesz słodko spała jak ja będę czekać na Twój wynik..... A tak poważnie Justysia to objawy bez zmian??? Mdłości, dużo śluzu i co z tymi sutkami, zmieniły kolor??? Asiu u mnie też cukrzyca w rodzinie ale taka nabyta ze złej diety i nie dbania o siebie. Wybieram się też na skierowanie do mojego rodzinnego lekarza, żeby zbadać tę cukrzycę ale jakoś się wybrać nie mogę. Wiem, że znajoma miała ten rodzaj cukrzycy o którym Ty piszesz, urodziła 2 zdrowych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiem, że drugi test wyszedł mi cieńcienia też po południu :)))) A więc Justyś .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×