Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość dj simon
witam wszystkich mam na imię łukasz i mam taki problem. Chciałbym wykonać zabieg laserowy (depilacja laserowa pleców i klatki piersiowej) czy może ktoś podać namiary na najlepsze kliniki w wawie i łodzi ( z długim stażem na rynku. Z góry dziękuje pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłem z
tym samym problemem w kształtosferze w w-wie. zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oparzenie
Witam, Mam pytanie odnośnie laserowego usuwania bliznowców po oparzeniu oraz usuwania blizn wynikłych z przeprowadzonych operacji plastycznych: - jak wygląda cały zabieg, - jaką powierzchnię blizny można naświetlić podczas jednego zabiegu, - czy na ten proces (zabieg) składa się z kilku różnych etapów, czy po prostu każda kolejna wizyta to naświetlenie dalszych cześci blizny, - jakie efekty można się spodziewać po zabiegach laserowych mających na celu usunięcie blizn - co tak naprawdę ten zabieg może mi dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama bliźniaków też
Pytanie do Pani Celesty. Ja również mam rozstępy (po bliźniakach) podobne jak na zdjęciu pokazanym przez czarnulka1906 http://www.fothost.pl/upload/09/15/d985e206. jpg . Rok temu zrobiłam zabieg na laserze Mozika i odrobinkę się poprawiło, ale nie wiem czy warto to powtarzać i jak często. Rozstępy są kilkunastoletnie więc nie wiem ile tak naprawdę można zrobić. Dowiedziałam się ze lepszy i tańszy będzie zabieg na laserze Syneron. Proszę o odpowiedź który laser będzie najlepszy i jak wspomóc całą terapię, żeby miała efekt.Czy jeżeli skóry jest trochę za dużo i nieco tłuszczyku (niezbyt dużo) to warto coś dołączyć? Jak sprawdzić czy laser jest ok? Pozdrawiam Panią serdecznie Mama bliźniaków (też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
Przepraszam, bardzo ostatnio zaniedbałam forum , ale jutro postaram się odrobić zaległości i odpowiedzieć na wszystkie posty. Pozdrawiam Celesta! P.S. Moje maleństwa naprawdę dają mi w kość, ale .......są cudne mimo to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii12051205
Witaj Celesto :) na poprzedniej stronie pisałam do Ciebie, widzę , ze niebawem tu zajrzysz, wiec napiszę pytanko ponownie. Na jesieni wybieram sie na laserowe usuwanie owłosienia :własciwie wszędzie (nogi, bikini, pośladki, pachy). Mam do wyboru: Lasermed w Warszawie (bardzo drogo) , mają laser aleksandrytowy i Kriocentrum w Otwocku (dużo lepsze ceny) mają laser ELOS. Co Ty sądzisz o tych laserach? Który lepszy? Mam ciemne włosy, przewaga czarnych, część szara.Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do natii
W Wawie można znaleźć depilację elos w b dobrych cenach - ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awm3
Celesto proszę napisz ( z własnego doświadczenai) czy jest technicznie mozliwe żeby Triniti nie dało efektu u 35l. osoby? Martwi mnie to ze trzeba czekac w tego typu zabiegach kilka miesiecy na efekt - a przeciez nie zrobie raz i odczekam pol roku zeby zobaczyc czy działa Chciałabym co 3-4 tyg zrobic do 5 zabiegow Pieniadze jak dla mnie niemałe Czy moze nie zadziałac , czy nie ma siły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
Do Natii05120512 Nie wiem co pani doradzić jeżeli chodzi o miejsce wykonywania zabiegów, natomiast adresy które Pani podała niekoniecznie świadczą najnowsze i najbezpieczniejsze usługi, laser aleksandrytowy jest już raczej prehistorią depilacji, proszę szukać lasera diodowego, natomiast oglądając stronę kriocentrum nie mogę stwierdzić , że posiadają laser Syneron Elos, bo nie jest nigdzie pokazany, a poza tym nigdzie na stronie nie ma logo synerona a technologia Elos jest zastrzeżona i jest obowiązek umieszczania na stronach internetowych znaku TM, jeżeli ma się prawdziwego Elosa firmy Syneron, tutaj.................................................niesądzę. Wręcz mogłabym się założyć , że nie mają. Szanowni Państwo, Znane , szanujące się profesjonalne firmy zawsze nakładają obowiązek na swoich partnerów umieszczania na stronach www profesjonalnych informacji , logo , TM , Reserved, lakoniczne informacje są niedopuszczalne, tak więc zwracajcie na to uwagę, a nie zostaniecie "oszukani".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do awm3, trudne pytanie, ponieważ nikt nie jest w stanie zagwarantować jakichkolwiek efektów, oczywiście jest prawie niemożliwe żeby nie było nic widać po 5 zabiegach Triniti, natomiast nie wiem jakie są Pani oczekiwania, w jakim stanie jest skóra i jak bedzie reagować na bodżce lasera. Zwykle zabieg daje widoczne efekty już po 3 zabiegu, natomiast są to aspekty nieprzewidywalne i n iemożliwe do określenia, jak to w medycynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do mama też bliżniaków, jeden zabieg czy Mosaic czy Matrix to stanowczo za mało by cieszyć się zadowalającym efektem, w przypadku Matrixa trzeba przynajmniej 3-5 razy przefrakcjonować skórę , aby wywołac odpowiednie nasilenie neokolagenezy komórkowej, strefy mikroprzegrzania muszą być na tyle gęsto rozmieszczone by blizna zaczęła się wygładzać. Nie znam efektów Mosaica,ale Matrixa zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do Oparzenie, zabiegów trzeba będzie wykonać kilka w zależności od grubości, wieku, struktury blizny, cena uzależniona jest od wielkosci obszaru, efekt jest widoczny w postaci zmniejszenia się blizny, rozjaśnienia i zmiękczenia, ale nie da się jej zlikwidować zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do Bea111 jeżeli chodzi lipolizę to naprawdę porządne rezultaty daje lipoliza bezigłowa LipoKontour lub Exilis firmy BTL, tylko nie wiem czy w Polsce jakiś gabinet stosuje ten zabieg na twarz, my mamy Exilisa w klinice od niedawna. Natomiast jeżeli chodzi o zabieg z efektem liftingu to polecam ReFirme lub Matrix firmy Syneron, gdyż stanowią najnowocześniejszą dostępną technologię, aby nieablacyjnie wykonać taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat12051205
Hej, dziekuje za odpowiedź :) Ponizej wkleję cytata ze strony kriocentrum, to zdaje sie nazwa/producent tego lasera Zerknij jeszcze raz jesli możesz :) Zasadą uswania owłosienia za pomocą lasera Nd:Yag firmy Fotona oparta jest zarówno na wybiorczej, jak i jednorodnej fototermolizie, zatem łączy najlepsze cechy płynące obu tych metod. To źródło lasera ma wymaganą zdolność penetracji by osiągnąć nawet najgłębsze mieszki włosowe bez powodowania uszkodzenia sąsiadującej skóry. Leczenie laserem Nd:Yag może być stosowane bezpiecznie i w skuteczny sposób we wszystkich rodzajach karnacji skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat12051205
*cytat nie cytata oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat12051205
= trzeba przewinąc tę stronę i na dole są ceny i zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie - gdzie na śląsku można zrobić depilację laserową bikini? gdzie mają dobry sprzęt i w rozsądne ceny? w cieszynie się orientowałam - 450 zł za zabieg, depilacja brazylijska, dzwoniłam do Katowic tam mówią że laserem brazylijskiej się nie wykonuje... Już nic z tego nie wiem :( doradźcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hairy
Witam. Wiem że pytanie zapewne się powtarza ale chciałbym się dowiedziec jakie salony polecacie w celu wykonania depilacja laserowej. Słyszałem ze salon der-med we Wrocławiu jest bardzo dobry . proszę o opinie osób które korzystały już z zabiegów , jest to bardzo ważne dla gdyż nie chce wyrzucic pieniędzy w błoto pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moge polecic
Kształtosferę we wrocławiu - robiłam m in depilację i ijestem zadowolona. Mają elosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fewroncja
Mam pytanie do pani Celesty – kosmetolog Czy skutkiem ubocznym depilacji włosków na brodzie laserem VPL mogą być bóle gałek ocznych i mięśni twarzy, policzków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oook
czy ktos wie czy w wielkopolsce znajde depilacje elos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllli
do pani Celesty-kosmetolog czy laser usunie mi głebokie(ok3mm) blizny???? dopiero co zabliźnione, świeże itp, jesli tak ile razy potrzebny będzie zabieg(raz, dwa???), bo to duże koszty jednak są, czy ciętą bliznę pooperacyjną usunie sie za jednym zabiegiem laserowym???? i na koniec, czy laser usunie 16letnia bliznę pooperacyjną?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie do pani Celesty mianowicie jestem po laserowym usuwaniu włosów i na bikini z jednej strony pojawiły sie oparzenia sa odbite po laserze kwadraciki i tylko po jednej stronie po drugiej nic niema smaruje je hydrokortizonem sa czerwone bardzo, czy mi to zejdzie i czy nie zostana blizny? i czemu tylko z pare sie zrobiło z jednej strony?bo ustawienie wiąski była taka sama cały czas najważniejsze czy to zejdzie i kiedy? i czy nie zostana mi blizny?Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie do pani Celesty mianowicie jestem po laserowym usuwaniu włosów i na bikini z jednej strony pojawiły sie oparzenia sa odbite po laserze kwadraciki i tylko po jednej stronie po drugiej nic niema smaruje je hydrokortizonem sa czerwone bardzo, czy mi to zejdzie i czy nie zostana blizny? i czemu tylko z pare sie zrobiło z jednej strony?bo ustawienie wiąski była taka sama cały czas najważniejsze czy to zejdzie i kiedy? i czy nie zostana mi blizny?Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celesto, już mi kiedyś odpowiadałaś, ale teraz mam sprecyzowany kłopot heh :) mam dwie dwumiesięczne blizny, ok 5cm na 0,5 obie, po zabiegu plastycznym, chcę je potraktować fraxelem żeby je obkurczyć itd. żeby były jak najmniej widoczne.. w warszawie liczą sobie za jeden zabieg 500zł, sporo jak dla mnie na 10cm kw. tyle że zabieg można robić już, po tych 2 mies. znalazłam jakiś laser Mosaic (z opisów w sieci wynika jakby to było to samo, co fraxel, tylko innego producenta) - w łodzi robią tym mosaic-iem za 13zł od cm kwadratowego.. tyle że powiedziano mi, że jeszcze za wcześnie 2 mies po - mogę przyjechać i lekarz obejrzy, ale dla samego oglądania nie bardzo mi się wyprawa do łodzi widzi.. i dlatego moje pytanie.. czy faktycznie ten Mosaic jest równie dobry na tego typu blizny co fraxel (restore - takim mogą mi zrobić w warszawie) i jak wygląda kwestia odczekania po zabiegu operacyjnym do laseru? powiedziano mi, że im wcześnie tym lepiej, a znowu z tym mosaic-iem że za wcześnie.. wiem, ze ty polecasz Matrix (nie jesteś może z warszawy? ;) ), ale teraz mam dylemat między restorem a mosaic-iem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati12051205
tam jest laser Nd_YAG czy to dobry laser? wie ktoś?czy działa tylko na ciemne włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×