Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość gość
Fleur de Beuty na Ursynowie (laser z 2014 roku, można wyczytać na stronie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na wątku o laserze pod oczy: gość dziś Byłam na laserze frakcyjnym w gabinecie Fleur de Beauty na Ursynowie. Efekty widać do dzisiaj, dali mi też krem (zupełnie za darmo O.o). Zdziwiłam się, ale wzięłam z uśmiechem na ustach usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia ksai1
Ja robiłam kiedyś taki zabieg laserowy Secret RF, działają wtedy bodajże Bi-polarne fale radiowe, bardzo skuteczna i bezpieczna metoda na ujędrnianie skóry, ja wyszłam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.02.20 ty masz "tylko2" pryszcze po laserze, a ja zniszczona skore. przypomina pomiety pergamin, w dodatku ciemniejsza od mojej poprzedniej skory, milnelo juz 3 lata, nic sie nie poprawia:(:(:( zabilabym tych wszystkich naciagaczy na lasery, ich obchodzi tylko kasa, a nie to, ze komus zniszcza bezpowrotnie skore, bo w miejsce niezadowolonego klienta beda i tak inni. az sie roi od tych naciagaczy tu na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli uważasz mnie za naciągacza to z miłą chęcią się z Tobą spotkam twarzą w twarz. Ale za nim dokonasz czynu o którym piszesz chciałabym abyś zobaczył/zobaczyła moją twarz/cerę w sumie już po dwóch zabiegach laserem CO2. Może wówczas napiszesz szerzej o tym co Cię spotkało i przestaniesz wszystkich wrzucać do jednego worka. Każdy pracuje w określony dla siebie sposób i każdy ma swój poziom etyki. Generalizowanie, że wszystkie lasery są złe, a osoby, które są zadowolone to kłamcy nie jest fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooooo wiedzialam,ze zaraz sie odezwie sandrine.ktora ma ten watek za slup ogloszeniowy dla swojego szefunia partacza.Na pewno nawet podczas stosunku z mezem sledzi ten watek,by byc na bierzaco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A swoja droga,to jeszcze nie widzialam kogos powiazanego z jakims gabinetem,ktory by odradzal to dziadostwo. kasa zawsze stala i stoi wyzej niz etyka,a gdyby tak nie bylo nie byloby cie non stop tutaj w zwabianiu naiwnych. No coz za to placa "specjaliscie od spraw MARKETINGU":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrine_z_kliniki
Specjalista nie specjalista :-) zdjęcia, że takowy zabieg miałam wykonywany (aż 2 razy jeden ponad 2 lata temu, drugi w styczniu) posiadam, spotkać i pokazać jak wygląda moja cera - jestem gotowa. Skoro każdemu laser niszczy skórę.. hmmm.. to ciekawe czemu mi nie zniszczył? Odpowiesz wszystkim Troll'u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem, to masz 20 kilka tat, wiec w tym wieku skora jest z natury sprezysta i gruba, nie mozesz porownywac sie do kogos, komu zniszczono laserem skore jak byl po 40-ce lub 50-ce. poza tym tak samo jak mowisz, ze niby jestes po udanym laserze, ciekawe, ze wszyscy zwiazani z klinika mowia to samo. tylko jak sie wypowiada AUTENTYCZNA niezadowolona pacjentka, a nie naganiaczka, to zaraz na nia naskakujesz. ta pani powyzej nie wspomniala gdzie robila zabieg, tylko ostrzegala przed laserami, jakims dziwnym trafem te same opinie mozna wyczytac nie tylko tu, ale na innych forach, takze niepolskich. wiec PRZYJMIJ laskawie do wiadomosci, ze w ostatecznym rozliczeniu lasery to gooowno, czy sie to komus podoba czy nie. i KAZDY maprawo wyrazic swoje zdanie!!! Ty wyrazasz SWOJE, a ktos inny swoje, kapujesz? dla potencjalnego klienta liczy sie zawsze opinia innego klienta, a nie sprzedajacego usluge, bo wiadomo, ze sprzedajacy bedzie zachwalac najgorsze goowno, byle tylko zarobic. i skoro byscie mieli taki nawal klientek, nie bylibyscie dzien i noc na tym watku, prawda?;) z czegos trzeba zyc?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauwaz ze nikogo nie neguje, a jedynie zwracam sie z prosba o niegeneralizowanie, ze wszyscy i wszytko jest zle. Jestem gotowa do konfrontacji osobistej aby udowodnic, ze dobrze uzyty laser nie wyrzadza szkod. Co do oceny wieku - u prawie 30-latki latwiej cos skopac niz u 40-latki, bo skora jest gladsza i latwiej zauwazyc skazy. Ponadto dziwnym trafem najlepsze zdjecia na naszej stronie to Panie 50+ wiec nie mozna im zazucic ze sie swietnie regeneruja, etc. Jak zauwazasz doradzam pacjentkom ktore korzystaly z partaczy jak doprowadzic skore do porzadku. I wbrew temu co piszesz jestem do nich pozytywnie nastawiona. To Ty siejesz zament na forum jak rasowy troll ktory nudzi sie sam w domu na co wskazuje Twoje zaimteresowanie moim zyciem intymnym :-) jak wiesz badz nie, forum jest po to by rozmawiac na konkretne tematy zawarte w watku. Jak ktos chce pisac ze nie lubi danego zabiegu to ja prosze o szersze informacje i tyle. Mysle ze wiekszosc woli przeczytac co za laser, co za lekarz, co sie dzialo krok po kroku niz tylko teksty hejtera, ktory poza darzeniem wszysykich nienawiscia nic do watku nie wniesie. Wiec jezeli wylewasz tutaj swoja nienawisc do mnie i przeszkadzasz w normalnej konwersacji przesle Ci zdjecie, powies sobie na drzwiach i rzucaj lotkami ;-) moze jak sie wyladujesz to dojrzejesz do dyskusji - starsza ode mnie kobieto wiekiem... I tylko wiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine, nie napinaj się tak bo zmarszczek dostaniesz i znowu będziesz musiała się ostrzykiwać ;p Bywasz na innych forach niż kafeteria? Ja na co najmniej dwóch widziałam to samo- dziewczyny narzekające na swoją skórę po laserze. Więc przestań naskakać na innych, żądać pokazania zdjęć, napisania wszystkiego co robiły- gdzie, jak, kiedy, czym i u kogo i zaakceptuj prosty fakt- niektórym lasery zaszkodziły!!! Ten wasz agresywny marketing tylko się odwróci od Was. W życiu bym nie poszła do kogoś na zabieg gdzie pracuje taki nerwus jak Ty, który sam rozmawiać nie potrafi, wyzywa innych od troli. Kultury więcej, mniej kwasu i laserów, a wyjdzie to Ci na dobre. Dobrze że te Twoje wpisy tutaj zostaną, tak ku pamięci żeby ludzie widzieli kto w Biogenica pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj jeszcze raz swoje posty bo chyba masz jakies rozdwojedowiedziec.Ja nerwus :-) a to dobry zart ;-) smiejemy sie wlasnie z jedna z naszych stalych klientek :-) Posty typu laser zniszyl mi skore sa na rowni z tymi przyjdz do kliniki x bo moja ciocia tam byla i jest super. Nic nie wnosza do watku, nie pomagaja podjac decyzji, nie pozwalaja zrozumiec. Jesli w Twoim mniemaniu pisanie po to zeby pisac jest konwersacja to ciesze sie, ze tacy ludzie jak Ty do nas nie trafiaja. Nastawilismy sie na inteligentnych ludzi, ktorzy rozumieja co sie do nich mowi i chca byc swiadomi podejmowanych decyzji. Byc moze dlatego nie maja powiklan ze sluchaja i stosuja sie do zalecen a nie siedza na wszystkich mozliwych forach i kombinuja po swojemu. A co do czytelnikow tego forum to bardzo czesto otrztmuje pozytywne opinie od naszych pacjentow, ktorzy chwala sie, ze czytaja to co pisze i ciesza sie, ze moga sie z tego zrodla wiele dowiedziec. P.S. poczytaj o trollingu w internecie, bo to akurat nie ma zwiazku z Twoim wygladem :-) chociaz po tej zlosci i jadzie jaki sie z Ciebie wylewa zakladam, ze nie mozesz byc piekna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj jeszcze raz swoje posty bo chyba masz jakies rozdwojedowiedziec.Ja nerwus :-) a to dobry zart ;-) smiejemy sie wlasnie z jedna z naszych stalych klientek :-) Posty typu laser zniszyl mi skore sa na rowni z tymi przyjdz do kliniki x bo moja ciocia tam byla i jest super. Nic nie wnosza do watku, nie pomagaja podjac decyzji, nie pozwalaja zrozumiec. Jesli w Twoim mniemaniu pisanie po to zeby pisac jest konwersacja to ciesze sie, ze tacy ludzie jak Ty do nas nie trafiaja. Nastawilismy sie na inteligentnych ludzi, ktorzy rozumieja co sie do nich mowi i chca byc swiadomi podejmowanych decyzji. Byc moze dlatego nie maja powiklan ze sluchaja i stosuja sie do zalecen a nie siedza na wszystkich mozliwych forach i kombinuja po swojemu. A co do czytelnikow tego forum to bardzo czesto otrztmuje pozytywne opinie od naszych pacjentow, ktorzy chwala sie, ze czytaja to co pisze i ciesza sie, ze moga sie z tego zrodla wiele dowiedziec. P.S. poczytaj o trollingu w internecie, bo to akurat nie ma zwiazku z Twoim wygladem :-) chociaz po tej zlosci i jadzie jaki sie z Ciebie wylewa zakladam, ze nie mozesz byc piekna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tego, ze laser niszczy skore zapewne nasi pacjenci sa innego zdania http://www.biogenica.pl/sub,pl,zamykanie-naczynek-na-twarzy-2.html szczegolnie ostatni pacjet w galerii z naczyniakiem :-) pewnie w Twojej opinii to straszne i zle :-) a moze napiszesz ze to photoshop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ci sie podoba, czy nie ogromna wiekszosc piszacych na forum beauty jest niezadowolona z laserow, psiocza takze 30latki i przestan sie wreszcie ODZYWAC do osob, ktore tutaj sie skarza i MAJA PRAWO WYRAZIC SWOJE ZDANIE. KIEDY TO DO CIEBIE WRESZCIE DOJDZIE!!!!! to nie jest twoje prywatne forum i watek, tylko publiczne!!!!! zaloz takie forum na waszej stronie i tam naskakuj na kazdego, kto sie skarzy, a tu nas zostaw w spokoju!!!!!!! swoja droga zal mi was, ze musicie siedziec ciegiem tu na kafee, zeby zwabic naiwnych.... co byscie zrobili bez tej kafeterii biedacy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw sobie wygogluj co to znaczy rozdwojenie jaźni, pani inteligentka ;) To tak tytułem wstępu. Dwa- pamiętasz dziewczyny z kafe- Arbuz, Juleczka i kilka innych, był nawet jeden chłopak któremu poparzyli twarz laserem. Chyba nie zaprzeczysz że laser im pomógł :D Trzy- nie ma co jej pisać żeby zajrzała na wizaż, bueaty bo ma bana :D To mówi samo za siebie dlaczego siedzi na kafe. Cztery- na forum realself również jest masa ludzi niezadowolonych z laserów. Pewnie twierdzisz że to jakiś sabotaż. Pytanie tylko kogo albo czego? Wytłumacz to nam, chętnie posłucham jak będziesz się wić- niczym glizna na widelcu. Nasze posty pokazują drugą stronę działania laserów- a co dają twoje oprócz reklamy? Pytanie retoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wlasnie definicja z googla swietnie Pania opisuje pod kazdym wzgledem. Do tego dodac nalezy jeszcze brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem. Pamietam wszystkich i u kazdego byl popelniony jakis blad. I to sa wazne informacje - dlatego ze cos wnosza. Jak ktos sprawdzi ich opisy to sie czegos dowie, bo sa to osoby autentyczne. I to jest klucz w rozumieniu zabiegow i ich doborow. To nie sa wpisy laser jest zly i tyle, to sa wpisy ktore obrazuja co sie stalo i sa wartosciowe. Na forach o ktorych piszesz juz jakis czas temu dawalam link do reklam, ktore umiescilam zeby Ci dopiec, ale jak widac skleroza nie boli :-) masz problem z tym, ze to Ciebie dotknelo cos zlego bo pochopnie podjelas decyzje, zapewne slorzytalas jakis zakupow grupowych :-) Twoj problem polega na tym, ze ja nie zaprzeczam ze powiklania sie zdarzaja (jak sie nie sprawdzi lekarza) i ze umiem wyjasnic skad sie biora. I to Cie wkurza. Patrzysz na siebie w lustro i jestes nieszczesliwa, marzysz aby kazdy wygladal tak zle jak Ty. O nie! Ludzie maja wybor i prawo poznac prawde o zabiegach. Mysle ze wszyscy maja dosc zarowno reklamodawcow marketingu szeptanego jak i hejterow, takich jak Ty. Nie potrafiasz nic owocnego wniesc do watku. Siedzisz tu z nudow i wsciekasz na wszystkich. Chcesz ukarac caly swiat bo pewnie nie zastososowalas sie do zalecen i posawiadomie wiesz, ze sama sobie jestes winna. Polecam podjecie pracy, kontaktow w zywymi ludzmi. Bo zasmiecasz watek rzucajac sie na mnie jak chora psychicznie kobieta na dowod czego wystarczy przeczytac Twoje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A goscia, ktory napisal o 0:13 prosze o opisanie calej sytuacji. Osoby czytajace forum czekaja na takie infrmacje. Czy to byl laser frakcyjny, ablacyjny, nieablacyjny, diodowy....? Sprecyzuj jak chcesz kogos ostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu już się nie podpisujesz Sandrine, tylko piszesz jako gość? Proste: nie chcesz żeby te wpisy były kojarzone z Tobą jak ktoś wejdzie w historie użytkownika. Ale numer :D Tak się wstydzisz swoich wypocin? Poza tym- ja nie miałam zabiegu laserowego :p więc patrząc w lusterko widzę ładną cerę, nie zniszczoną niczym, więc pudło trolu! Ja pisałam o czymś innym, ale ty tępaczku nie rozróżniasz gdzie i co kto piszę. Więcej tutaj nie piszę, ja nie muszę przekonywać innych o laserach. Niech każdy sobie odpowie na pytanie czy chciałby pójść do kliniki gdzie pracuje Sandrine! (zresztą kilka osób na forum szukajac specjalisty z Poznania klinikę Biogenica odrzuciły, hmmm ciekawe czemu- czyżby chamska reklama odniosła odwrotny skutek?) Zajmij się pracą, Sandro- masz o czym myśleć na weekend! Bez odbioru. P.S. zawsze innym wmawiasz chorobę psychiczną, czyżbyś miała jakieś osobiste doświadczenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam ten wątek od dawna i to wszystko jest żałosne. Jest wpis sandrine jest i twoj. Jak masz obsesje na punkcie tej dziewczyny - spotkaj się z nią daj w ryj i tyle jeśli masz coś do niej personalnego. Myślisz, że to co piszesz nam w czymś pomaga? Wiesz jak ciężko znaleźć teraz takie informacje o osobach, które zostały pokrzywdzone przez lasery? Weź idź na te inne fora - może tam Cię ubóstwiają, bo jedyny Twój cel siedzenia tutaj jest zwracanie na siebie uwagi. Tym bardziej jak teraz piszesz, ze nie miałaś zabiegu laserowego. Przez ciebie uciekła stąd Celesta - skarbnica wiedzy. Idź na to beauty czy inne s**ty. A ja też czekam na post od osoby, której laser spowodwał powikłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j - będę pisać co chcę i czepiać się kogo chcę. Nie będę się fatygowała to tej idiotki. To jest zwykła naciągara. Pewnie ten partacz nie ma pacjentów i musi mu ich naganiać... hahaha... a jak ktoś chce to sobie znajdzie wątek i poszkodowanych. Są sami poszkodowani po zabiegach laserowych, nikt zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam to co piszesz to rzeczywiście potwierdza się teza, że coś jest z Tobą nie tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Sandrine nie podpiszesz się? Co podajesz się za gościa :-) ale ty jesteś tempa. Wymyślasz posty i myślisz, że ktoś ci uwierzy. ha ha ha ciekawe kiedy ta wasza klinika padnie. Jak dobrze, że do was nie trafiłam, dzięki temu wyglądam pięknie i młodo. A nie tak jak ty - pewnie musisz się ostrzyknac jak to teraz przeczytalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kobieto masz naprawdę spore problemy psychiczne ze sobą i jakąś obsesję na punkcie Sandrine. Spadaj na swoje wątki na innych forach, a nie tu śmiecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z Ciebie idiotka - myślisz że nikt się nie domyśli, że to ty jak się nie podpiszesz. ha ha ha Wy i te beznadziejne chińskie laserki... co kredycik leci i trzeba naganiać bydło na zabiegi. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich ludzi już nawet się nie da leczyć :-/ powinno się ich od razu zamykać w zakładach :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ta baba to jest jakaś świruska.... :/ ciekawe czy jak wyłania wzrok zza monitora też widzi sandrine... wszędzie ta sandrine... masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrine_z_kliniki
Ładny sajgon :-/ aż mnie zatkało. Mimo wszystko mam nadzieje, ze osoby ktore chca opisac swoje wrazenia po zabiegach laserowych albo napisac opinie na ten temat sie nie zraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem na zabiegu laserowym na blizny w klinice dr Ambroziaka (stwierdziłem, że jak ma program to jest dobrym specjalistom). Czekałem długo na wizytę, która kosztowała niemało. Doktor przekonał mnie do zabiegów i jestem bardzo zadowolony. Blizny są widocznie płytsze, a skóra ma jednolity koloryt - już nie mam czerwonych plam po bliznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×