Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Pytanie 1
ReFirme - czy to inaczej technologia Elos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elos - refirme
tak refirme to procedura wykonywana w technologii elos urzadzeniami firmy syneron - poniżej fragment ze stron synerona "The ReFirme™ Skin Tightening procedure, via wrinkle reduction, features revolutionary elōs™ technology that enables you to comfortably achieve a more youthful, tightened and lifted appearance. ReFirme treatment is quick, safe and has little downtime."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TU-TU
Pytanie do Celesty! Mam 35 lat. od kilku lat walczę z tradzikiem pospolitym. Stosowałam maści kremy antybiotyki peelingi itp. Wszystko pomagało ale tylko na chwile. Po czasie sytuacja sie powtarza. Moja pani dermatolog uwaza że pozostało tylko leczenie roaccutanem. Ale trochę się tego boję> Do tego dochodzi jeszcze jeden problem. Nie moge użwyać żadnych kremów, gdyż za każdym razem kończy się ..trądzikiem. Bardzo proszę o pomoc. Co mogłabym zrobić aby uporać się z tym trądzikiem i jednocześnie ujędrnić i zadbać o cerę. Do tej pory na zmarszczki ratowałam sie botoxem, ale skóra niczym nie odżywiana chyba potrzeuje już czegoś więcej. Jeżeli możesz to podaj adres swojego gabinetu. Może mam blisko- chętnie bym skorzystała. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Czarnulka 1906,, Nie decydowałabym się na twoim miejscu na laser Mosaic czy Fraxel , bo są to lasery penetrujące na głębokośc 1,6 mm, ablacyjne czyli musisz się liczyć z tym że skóra będzie przez kilka dni mocno zaczerwieniona. Poszukaj lasera frakcyjnego Matrix IR , który penetruje na głębokośc do 2,5mm i jest laserem nieablacyjnym. Pamiętaj że przed zabiegami laserowymi dobrze jest wykonać eksfoliację naskórka, a w przypadku rozstępów najlepiej jakąś dermabrazję, a dopiero potem zabiegi laserowe. ReFirme to zabieg wykonywany na laserze elos. efekty zabiegów możesz zobaczyć na stronie http://www.syneron.com/Solutions/Clinical_Results/Before_After_Pictures.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Trądzik pospolity nie jest przeciwskazaniem do wykonywania zabiegów poprawiających kondycję skóry. Jeżeli nie ma zbyt dużo zmian ropnych to proponuję zacząć od jakiegoś głębszego oczyszczenia wraz z nawilżeniem, nowością na rynku jest zabieg HydraFacial ( w Polsce Hydradermabrazja), daje dużo lepsze efekty niż mikrodermabrazja i jest do każdego rodzaju cery, również trądzikowej. Botoks możesz stosować , ale pamiętaj z rozsądkiem, nie częściej niż 2 razy do roku. Proponuję też poszukać zabiegów regulujących wydzielanie sebum, czyli opanowanie trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Celste ale u nas w Krk nie ma zabiegów o których ty mówisz A ze względu na małe dziecko nie mam czasu jeździć gdzieś po innych miastach Nie wiem czy zdecyduję się na jakiś zabieg przed laserem po nie mam niestety tyle kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie 2
Czy te zabiegi laserowe, czy rf nie dają skutków ubocznych? Czy są jakieś badania na ten temat? Na jakiej podstawie salony kosmetyczne twierdzą, że efekty np. po focus rf utrzymują się 5 lat,skoro to stosunkowo nowe urządzenia? Czy znane są przypadki uszkodzeń przy takich zabiegach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celeste a powiedz który laser jest skuteczniejsze Fraxel czy Mosaic I tak pewnie się zdecyduję na ten 2 bo na Fraxel mnie nie stać Możesz też podać kilka zabiegów ale takich w przystępnych cenach do 150 zł no moze do 200 które należało by wykonać przed zabiegiem jakąś mikrodermabrazję czy coś takiego a może jakiś peeling Chciałabym się zapytać też o zabiegi na zwiotczałą skórę brzucha I czy wiesz ile ta skóra wraca do normy po porodzie Co można zrobić w domu aby ją trochę ujędrnić Przepraszam że tak nudzę ale nie mogę zdecydować się na nic Pierw chcę chodź trochę coś z rozstępami zrobić a potem z tą skórą Ćwiczę ale ona wisi chodź brzuch zmalał i jestem ciekawa co jest na nią najlepsze Może jakieś masaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytamy to z nudow
Celesta- wiesz cos moze na temat usuwanie zniam barwnikowych laserem? chodzi mi o to czy nie jest to szkodliwe, bo przy usuwaniu chrurgicznym wycina sie cala zmiene, a przy laserze chyba tylko zmienia jej koloryt? pewnosci nie mam.i jakie daje to efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Body After Baby
ja polecam body after baby -zrobiałam całą procedurę i mój brzuch jest w 100 razy lepszym stanie (jest 3 m-ce po) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jssssssssssssssssssss
DO TU - TU jestem 2 miesiace po leczeniu właśnie tym specyfikiem ale tańszym odpowiednikiem tj. izotek lub. Przyjmowałam ten lek około 8 miesięcy. Też bałam się go brać ze względu na duze skutki uboczne i działanie teratogenne ale efekty są rewelacyjne~!! od kiedy przestałam go brać wyskoczyły mi może ze 2 pryszcze:P 0 tradziku:):)!! teraz borykam się tylko z bliznami potradzikowymi.. nie boj się!:) 2 raz podieła bym dokładnie taka sama decyzje. ps: na początku tylko jak zaczełam brać to mnie troche zsypało ale w ulotce jest napisane ze może byc pogorszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNIESMACZONA JDH
MAM PYTANKO APROPO BLIZN POTRąDZIKOWYCH Mam niewielkie blizny i przebarwienia po tradziku i bardzo jasna karnacje, niestety lekarz u którego byłam z tym problemem nie mowił nic o 3 krokach o których pisałaś blizence. Mówił coś tylko o laserach zresztą bardzo lakonicznie;(. Laser który mi proponował typu Fraxel - podobno 2 zabiegi miały wystarczyć) którego nie polecasz dlaczego ? jak on działa????? a jak działa ten o którym mowisz ze jest najlepszy? przepisał mi maaść chyba CYXANEL- co to jest do cholery i do czego służy, i jak długo trzeba to stosowac przed zabiegiem? ( o tym tez za wiele nie mowił:() wogole ten lekarz to porazka jakiś naciągacz chyba;/ I prosze Cię bardzo jeśli możesz powiedz mi w jakich cenach wykonuje sie same zabiegi laserowe na twarz laserem fraxel choć w przyblizeniu bo facet zaśpiewał mi 1000zł za jeden zabieg co mnie powiem szczerze wbiło w ziemie!!!!!!!!!!!!!!!! mam naprwde niewielkie blizny i przebarwienia. poza laserami proponował mi jakiś piling glyco coś.......? nie pamiętam, wiec z jakiej racji wyśpiewał mi taką cene za laser gdzie widełki były od 250-1000zł NIE ROZUMIEM bardzo prosze Cię o pomoc powiedz co o tym myślisz o tej sytuacji czy ten facet to naciągacz ?? - czy znasz może jakiś dobry salon kosmetyczny w Bydgoszczy lub Toruniu? - co Ty byś mi poleciła w takiej sytuacji? laser czy piling? - i takie pytanko do Ciebie. Pracujesz w klinice w Polsce czy gdzies za grancą? - i gdzie moge znależć jakie informacje na temat laserów.. na temat tego jak to wszystko działa chodzi mi o jakieś książki str internetowe możesz cos polecić? wiem ze zadałam Ci bardzo duzo pytań ale niestety lekarz u którego byłam mówił tylko o pieniadzach ..............:(:(:(:(:( Z GóRY BARDZO DZIęKUJE NAPRAWDE BęDE WDZIęCZNA ZA SZCZEGOłOWA ODPOWIEDż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Do Pytanie 2 Pozwól , że nie będę się rozpisywać na temat Focusa, bo to jest tylko zabawka kosmetyczna . Nie ma się co spodziewać jakiś spektakularnych efektów tego zabiegu. Jeżeli chodzi o badania to na pewno były wykonane, ponieważ są niezbędne do uzyskania certyfikacji przez dane urządzenie. Obietnice , że efekty utrzymują się przez 5 lat są obietnicami bez pokrycia wszyscy dobrze o tym wiemy, zresztą nie dotyczy to tylko zabiegów na Fokusie tylko generalnie wszystkich, utrzymywanie się efektów zabiegów zależy od tak wielu czynników , że nie sposób cokolwiek obiecywać z dokładnością co do dnia, należy natomiast uświadomić pacjentce co wcześniej spowodowało , że jej skóra wygląda tak a nie innaczej( wiek, pielęgnacja, terapia hormonalna, nadmierna ekspozycja na słońce, stres , choroba, odwodnienie, choroby dermatologiczne,itp) i teraz po zabiegu co należy robić by podtrzymywać efekt. Np. po zabiegu BOTOKS należy intensywnie odżywiać skórę pokrywającą sparaliżowane mięśnie, wszelkiego rodzaju wypełniacze zawierające KWAS HIALURONOWY należy intensywnie nawilżać, po zabiegach FOTOODMŁADZANIE należy raz w miesiącu wykonywać zabieg eksfoliacji naskórka i przez min 3 miesiące sosować krem z wysokim filtrem itp .... i niestety mówimy tutaj o zabiegach profesjonalnych nie w warunkach domowych, tak więc wizyta raz w miesiącu u kosmetyczki wskazana , by dłużej cieszyć się efektami zabiegów wysokotechnologicznych. pamiętajmy, że kosmetyka to Pielęgnacja, regularnie stosowana daje w dłuższym czasie wymierne i zadowalające efekty ( np. peeling kawitacyjny, serum nawilżające czy odżywcze wtłaczane za pomocą ultradżwieków, odpowiedni masaż, minimum dwa razy do roku 3-4 zabiegi mikrodermabrazji lub teraz bardziej popularnej hydradermabrazji) oraz wykonywanie zabiegów wysokotechnologicznych przypominających raz do roku po wcześniejszej pełnej serii. Niestety nie wystarczy raz w życiu zrobić sobie jakiś zabieg i cieszyć się jego efektami do końca życia. I przeciwnie nie należy robić wszystkiego na raz, program poprawy urody powinien być dobrze przemyślany i dopasowany do potrzeb, oczekiwań i możliwości pacjentki. NIEREALNE OCZEKIWANIA są przeciwwskazaniem do zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Do czarnulka 1906 Polecam ci laser nowszej technologii, działający głębiej i nie pozostawiający skutków ubocznych tzn. zabieg prawie bezbolesny i bez widocznej ablacji naskórka, po zabiegach na Mosaic czy Fraxel będziesz wyglądać przez dwa tygodnie jak po poparzeniu twarzy, i z dwojga złego lepiej już zrobić Fraxel niż Mosaic, ponieważ ten pierwszy frakcjonując działa jak wałek do malowania, a ten drugi jak stempel, czyli w przypadku Fraxela masz równomierne mikrouszkodzenia fibroblastów, a w przypadku tego drugiego nie, obydwa działają na głębokośc ok. 1,6 mm więc też wypadają gorzej przy Matrixie tut.2,5mm a w przypadku blizn to istotne, no i sprawa która budzi w środowisku największe kontrowersje to fakt , że w obydwu urządzeniach zastosowano technologię prądu monopolarnego , który przechodzi przez całe ciało i nie zbadano jeszcze skutków tego procederu, a w Matrixie zastosowano już prąd bipolarny czyli taki który działa tylko w miejscu przyłożenia. Ceny Fraxela są takie jak piszesz, jak zresztą wszystkich zabiegów laserowych na dobrym sprzęcie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Do czarnulka 1906 Niestety nie ma nic lepszego na blizny niż frakcjonowanie, jeżeli są rzeczywiście płytkie to możesz spróbować też hydradermabrazji, o której już pisałam wcześniej z 20% kwasem Glicolowo salicylowym, blizny się spłycą a przebarwienia po 3-4 zabiegach znikną. Jeżeli pomomo ćwiczeń na brzuch skóra jest wciąż wiotka to trzeba się ostro zabrać za konkretne zabiegi, podgrzewanie kolagenu plus mezoterapia NNM plus masaż manualny i efekt przewyższy twoje oczekiwania, ale to nie będzie kosztowało 200pln przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Do Zniesmaczona JDH, Pozwól że odpiszę jutro na Twoje pytania, dzisiaj jestem już zmęczona przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Do Czarnulka 1906, Przepraszam, ale ze zmęczenia coś pokręcłam z Twoją odpowiedzią bo oczywiście chodzi ci o rozstępy, ale na szczęście rozstępy to też blizny tak więć wykonuje się te same zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam to z nudow
ponawiam swoje pytania zawarte wyzej. jesli masz jakas wiedze w tym temacie to prosze o odpowiedz. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odp a jeżeli skorzystam z zabiegów połączonych z falami radiowymi i endomasażem to będzie ok na tą skórę obwisłą?? http://www.laime.pl/?p0=2&p1=71#link tu jest link do danej strony Na niej znajduje się zabieg na elastyczny brzuch po ciąży i to są właśnie fale radiowe + endomasaż A i mam jeszcze pytanie http://www.estetica.pl/ceny/ tu jest link strony gabinetu w którym chcę zrobić zabieg Są tu podane ceny tego zabiegu(laser mosaic) No i właśnie wydają mi się one zbyt małe co pani o tym sądzi Z góry dziękuję za pani opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi oczywiście o rozstępy W ogóle chciałabym bardzo podziękować za to że pani tak szczegółowo odpowiada na moje pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani jako profesjonalistką pewnie wie ile taka skóra brzucha wraca do normy po porodzie Ja jestem 3 miesiące i 2 tyg po jak stoję brzuch jest płaski no prawie ale jak siedzę to widzę że skóra zwisa Chodź trochę tłuszczyku zostało Może mi pani pomóc bo nie wiem po jakim czasie zdecydować się na zabiegi Chciałabym aby skóra już się zregenerowała zobaczyłabym jak wygląda jej stan i wtedy bym się zdecydowała na zabiegi Tylko nie wiem ile czasu ona się regeneruję Trochę zamieszania zrobiłam ale proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Info 1
Proszę o informację jakich efektów można oczekiwać po zastosowaniu \"technologii elos\" na twarz ( po 40-tce). Jaka ilość zabiegów jest wskazana ( minimalnie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNIESMACZONA JDH
dobrze czekam z niecierpliwościa na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Do czytam to z nudów, Laserem mozna usunąc zmiany barwnikowe dwojakiego rodzaju: przebarwienia posłoneczne i plamy starcze. Jeżeli chodzi o pieprzyki płaskie i wypukłe można je wyciąc laserem CO2 lub elektrokoagulatorem lub chirurgiczne, zawsze zaleca sie usuwanie trwałe poniewaz wtedy jest możliwosc oddania materiału do badania histopatologicznego i przy laserze CO2 zostaja najmniejsze blizny z możliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Do zniesmaczona JDH, O wadach lasera Fraxel pisałam już wyżej, jeżeli chodzi o maśc , która dostałaś od lekarza to niestety nie znam tego specyfiku. Jeżeli chodzi o twój przypadek to jeżeli nie masz blizn na całej twarzy to nie ma potrzeby jej całej frakcjonować, a cena 1000 pln jest prawdopodobnie za cała twarz. Ja nie pracuje w Polsce i ta cena jest dla mnie śmiesznie niska, w Niemczech taki zabieg to koszt 600 Euro.Moim zdaniem spróbuj tak : najpierw hydradermabrazja z kwasem glico salicylowym 20% lub ewentualnie kwas migdałowy a po 2 - 3 zabiegi, a po 2 tyg od ostatniego zabiegu laser frakcyjny ale tylko na blizny, nie na całą twarz. Nie znam żadnych gabinetów w Polsce, a juz na pewno nie polecam Ci korzystania z usług lekarzy, którzy kupuja bylejakie laser byle tanio , maja jeden i jest dobry na wszystko i do wszystkiego. Informacji na temat laserów jest mnóstwo, ja mam je z pierwszej ręki, bo jeżdże na szkolenia, ale nie wiem jak pomóc osobie która jest z poza branży w zdobyciu i zrozumieniu tych wszystkich informacji, tym bardziej że wiadomo każdy swoje chwali. Powiem tak szukaj najnowszego sprzętu, bo jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Do czrnulka 1906, Jeżeli jesteś trzy miesiące po porodzie to możesz już robić zabiegi, ale jeżeli karmisz piersią nie możesz robić nic. Spróbuj tych fal radiowych z masażem i pochwal nam sie efektami.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Do czarnulka 1906, Skóra po ciązy nigdy nie powraca do stanu z przed, a jak ma sie ściągnąc to do 6 miesiąca po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Info1 Nie umiem tak odpowiedzieć nie widząc twarzy czego można się spodziewać, ale spokojnie moge odpowiedzieć że znacznej poprawy napięcia skóry, likwidacji przebarwień, płytkich i głębokich zmarszczek, wymodelowania owalu twarzy, likwidacji worków pod oczami, usunięcia zmian fotostarzeniowych skóry,poprawy kolorytu.Generalnie technologia elos daje mozliwosc wykonywania bardzo zaawansowanych zabiegów odmładzających , bez efektów ubocznych tzn. bez ablacji naskórka, czyli są to tzw. zabiegi lunchowe. Laser działa w wielu polach, a wiadomo że im bardziej urozmaicony program poprawy urody jest najlepszy to tak jakby kilka laserów w jednym i wszystko mozna załatwić w jednym miejscu podczas jednej wizyty.Zabiegów wykonuje się w serii 3-5 zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×