Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Info 1 dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNIESMACZONA JDH
a jak myslisz na te blizny potradzikowe lepszy laser fraxel czy pixel (2940nm) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona jdh
i która z tych metod jest abelacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam to z nudow
Celesta - dziekuje bardzo za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hydradermabrazji ciekawa
Czy ten zabieg poprawi owal, zlikwiduje albo zmniejszy worki pod oczami, spłyci zmarszczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie dotyczące depilacji laserowej. Wczoraj mój brat po raz pierwszy poddał się temu zabiegowi. Jak go zobaczyłam wieczorem, po zdjęciu koszulki (robił plecy) to całą powierzchnię ciała miał w takich brązowych kwadracikach!!! Zastanawiam się, czy to jest normalne czy jednak brat został poparzony?? Bardzo proszę o odpowiedz, gdyż dzisiaj ja wybieram się na zabieg, a niestety nie jestem już pewna czy powinnam. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Zniesmaczona JDH Laser Pixel jest "reklamowany" jako nieablacyjny, ale ja nie do końca w to wierzę dlatego że efekt poparzenia utrzymuje się przez kilka dni, po laserze Fraxel nie ma żadnego zaczerwienienia ani poparzenia. Działaja porównywalną długościa fali, no i do zabiegów Pixelem trzeba znieczulać naskórek a Fraxelem nie, tak więc różnica jest w komforcie, ale działanie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Hydradermabrazji ciekawa HydraFacial jest zabiegiem z bardzo mocno zaawansowaną technologią, który wyrównuje koloryt skóry, likwiduje przebarwienia, drobne zmarszczki, pobudza skóre do pracy, daje natychmiastowy efekt zauważalny juz po pierwszym zabiegu, ale sam z siebie nie zlikiduje worków pod oczami ani nie wymodeluje owalu twarzy, polecam wszystkim kobietom wykonywanie dwa razy do roku takiego zabiegu głębokiej eksfoliacji plus nawilżenia lub naprawde rewolucyjnej substancji TNS podawanej podczas zabiegu , która zawiera bardzo duża ilośc kwasu hialuronowego, kolagenu , makro i mikro elementów, fibroblastów i całe mnóstwo dobrodziejstw, które zaraz po eksfoliacji wprowadzone w naskórek daja naprawde spektakularne efekty. Zabieg jest b.przyjemny, nie daje odczucia przesuszenia skóry jak przy tradycyjnej mikrodermabrazji, u mnie w klinice wykonuje sie ten zabieg na twarz jako przygotowanie do zabiegów laserowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Sloniuszko, prawdopodobnie Pani brat został rzeczywiście delikatnie oparzony, ponieważ końcówka laserowa zostawiła na plecach swoje pieczatki, to jest ewidentny błąd osoby wykonującej zabieg, ale bez obaw do 2 tygodni to zejdzie, może Pani spokojnie pójśc na zabieg tylko przed jego wykonaniem proszę nalegać na wykonanie "strzału" próbnego w okolicy ucha żeby sprawdzić reakcję na dobrane parametry. Być może Pani brat opalał się krócej niż 2 tyg przed zabiegiem? Czasami tak jest skóry róznie reagują, ale osoba wykonująca powinna kontrolować podgrzanie tkanki i pieczatek mogło być parę gdyby w pore zareagowała a nie całe plecy. No cóż powiem to jeszcze raz..............tylko laser w technologii Elos ma wbudowany ciągły monitorig rozgrzania tkanki po kazdym "strzale" dający gwarancję , że nie mozna poparzyć pacjenta ponieważ sam automatycznie przerywa impuls gdy temperatura podniesie sie zbyt wysoko, laser Light Sheer na przykład jest w tej kwestii daleko do tyłu , a jest najbardziej popularnym laserem do depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Zniesmaczona JDH, Wprowadziłam cie w bład, myślałam że pytasz o Matrix versus Pixel, to dlatego że codziennie na nim pracuje i mam już tzw . zboczenie zawodowe.Pixel działa podobnie jak Fraxel reakcje te same, Pixel jest bezpieczniejszy, ale nie wiem czy skuteczniejszy tu miałabym wątpliwośći co do możliwości frakcjonowania skóry przez Pixela, ale tak do końca nie wiem zbyt wiele na temat tego sprzętu i nie chciałabym cie wprowadzić w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hydradermabrazji ciekawa
Ile (średnio) trzeba wziąć tych zabiegów na początku? Potem jak rozumiem co jakiś czas trzeba powtórzyć?????????? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Hydradermabrazji ciekawa to zależy jakiego efektu Pani oczekuje, ale robi się w serii max do 5 zabiegów, zwykle wystarcza 3, można też wykonać jednorazowo w ramach zabiegu odświeżającego skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Witam CZARNULKA 1906, oczywiście , ze nawet powinnaś wykonać głęboka eksfoliację naskórka przed zabiegiem laserowym ( pisałam Ci już o tym) , tylko pamiętaj MIN 2 TYGODNIE PRZED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytakno hjk
a czy oczyszczanie skóry ultradzwiekami przynosi jakies efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynka przebarweina
Do Celesty. Celesto mogłabysmi powieidzeic czy mogę po laserze,, który mialam robiony 2 dni temu na naczynka i przebarwienia tzn. czerwone plamki po trądziku po obu policzkach juz teraz czyli 2 dni po zabiegu zastosować kremy z kwasami. White Objective mam on jest z kwasem glikolowym i jeszcze Sebium AKn. Stosuje ogolnei kremy te na przebarweinai od ponad pół roku i nie widzę poprawy, juz dwa razy mialam robiony u dermatologa peeling kwasem i teraz laser. Po laserze mam normalna skóre nie jest podrazniona. I moje pytani do Ciebie czy moe zastosowac juz teraz kwasy w domu?? I czy stosowanie kwasów nie spowoduje ze laser na naczynka był na marne? Prosze o dop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niznajomaaaaa
Usuwanie owłosienia mam ogromną prośbę mogłabyś zajrzeć na tą stronę i ocenią ten gabinet (chodzi mi o sprzęt) http://www.q10.com.pl/rf1.php jaki jest przeciętny koszt takiego zabiegu? Z Góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niznajomaaaaa
mam na myśli depilacje wasika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Do pytanko HJK Oczyszczanie skóry ultradżwiękami jest skuteczne, ale na bardzo głębokie zaskórniki czasami najlepsze jest najpierw tradycyjne czyszczenie wykończone ultradżwiękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Do Naczynka przebarwienia, Możesz stosować kremy wybielające po zabiegu laserowym, pod warunkiem że to był już ostatni zabieg. Jeżeli musisz jeszcze jakiś wykonac to powstrzymaj się z kremami, bo możesz się nabawić przebarwień, na naczynka nie mają znaczącego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Do Niznajoma, Gabinet który wskazałaś , sądząc po zdjęciach i szerokiej ofercie zabiegowej, posiada laser eMax najbardziej rozbudowaną wersję Elos. Ceny depilacji wąsika w Polsce wahają sie od 150-300 pln, biorąc pod uwagę że masz okazję zrobić to na najnowszym na obecne czasy sprzęcie to warto zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1-1
Jejq jak dobrze ze trafi;lam na to forum! u mnie sprawa wyglada tak tradzik trodzik i jeszcze raz ten CHOLERNY tradzik:/ walcze od 1,5roku dermatolog masci kremy hormony przeszlo odstawilam leki wrocilo teraz tylko stosuje masc bo juz nie mam kasy zeby ladowac ja w to a efektu nie ma;/(wydalam ok1500zl) czy lasery moga mi pomoc?mam duzo blizn ale i tez niewielkie "pryszcze" ropne. czy lasery sa bezpieczne w takim przypadku? bylam kiedys u kosmetyczki i ona mi pow ze nie moge stosowac laserow dlatego nic nie robilam z tym a teraz jak jesyt okazja to pytam i bardzo prosze o odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynka przebarweina
Aha. Bo ja niby mam stosowac kremy a nastepny zabeig laserowy za 3 tygonie. To moge zrobic tak ze przez 2 tygodnie bede stosowac kremy z kwasem a tydzien przed zabiegiem odstawię czy lepiej wogole nie stosowac? A kremy z retionoidami (isotrexin)można stosować przy cerze nacznkowej?? Bo ja stosowałam około 6 miesiecy a teraz inna dermatolog kazała mi odstawić mówiąc ze to ten krem pwooduej ze mam skóe zaczerwienioą i wrazliwa??JAk Pani myśli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Anka 1-1, Istnieja bardzo skuteczne zabiegi laserowe likwidujące trądzik i sprawiające , że nie robia sie blizny, a jeżeli trądzik jest juz wyleczony to są zabiegi laserowe na przebarwienia i blizny. Nie wiem co ci bardziej przeszkadza, to co pozostawił po sobie trądzik czy jeszcze pozostałości trądziku. Wszystko można zrobić tylko za koleją, najpierw trądzik żeby nie pogłębiac jego efektów ubocznych, a potem walka z pozostałościami po trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Do Naczynka Przebarwienia, Isotrexin zawiera erytromycynę i stosuje się go w przypadku lekkiej i umiarkowanej postaći trądziku pospolitego, przebiegającej zarówno ze zmianami zapalnymi, grudkami i krostkami, jak i bez zmian zapalnych. Preparat jest szczególnie zalecany w nasilonym łojotoku.Należy unikać kontaktu z oczami, błonami śluzowymi i uszkodzoną skórą. Podczas leczenia należy unikać nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV (słońce, solarium). Z preparatami miejscowo znieczulającymi, kosmetykami i lekami o działaniu złuszczającym lub ścierająco-czyszczącymi nasila się działanie drażniące (zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności łącząc te leki z preparatem). Nie należy stosowaćtego leku w ostrym stanie zapalnym, zwłaszcza w okolicy ust. Ostrożnie stosować na skórę szczególnie wrażliwą, np. na szyi. Ja nie wykonuję zabiegów laserowych jeżeli ktoś używa kremy z kwasami lub leczy sie dermatologicznie np. Isotrexinem , ponieważ może to nasilić przebarwienia , wystarczy przeczytać ulotkę, a jeżeli ktoś podejmuje ryzyko wykonania zabiegów laserowych w takim przypadku naraża pania na niepotrzebne ryzyko, erapie przeprowadza się po kolei nie wszystko na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1-1
a ile kosztuja te zabiegi zwlaszcza ten zeby sie definitywnie pozbyc tradziku?? w jakich granicach? to dla mnie najwazniejsze bo blizny mam okropne ale dobry makijaz zakrywa prawie wszystko a jak uzbieram kase to tez szarpne sie na pozbycie blizn ale najpierw to pierwsze. bardzo prosze o odpowiedz. i jak to jest w takich gabinetach?? czy trzeba sie wczesniej zapisywac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1-1
aaa i jeszcze jedno pytanko czy jak usune ten tradzik to jest mozliwe zeby on za np2lata wrocil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizny
czy uwaza pani ze lasery sa najskuteczniejsze w usuwaniu blizn i czy rzeczywiscie mozna je usunac( typu mocno rozszerzone pory i troche wieksze) czy tylko zmniejszyc? w jaki jeszcze sposob mozna jeszcze z nimi walczyc? peelingi? kupilam ostatnio przez internet maxi-peel(tretinoina i hydroquina), czy to moze byc skuteczne? co sadzi pani o zoraku i innych zdzieraczach, no i o roll cit, jest to rolka z mikroigielkami, robi mikrouszkodzenia ktore pozniej sie goja,ma to na celu wygladzenie twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry chciałabym się zapytać o jakim urządzeniu pani tu kiedyś wspominała tzn o zabiegu który naturalnie podnosi i ujędrnia biust Po karmieniu chciałabym się poddać takim zabiegom więc proszę o poradę jakie zabiegi są najskuteczniejsze i jeżeli mogłaby pani poddać to proszę o nazwy kilku zabiegów Ja znalazłam taki zabieg : Masaż próżniowy+serum ujędrniające+np maska gipsowa Proszę o poradę czy to może być skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka123
Ja mam pytanie o fotoodmładzanie IPL,miałam zabieg 2 razy i mam pytanie czy jeden przejazd głowicą wystarczy,czy może odczas jednego zabiegu trzeba przejechać po twarzy więcej razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×