Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

ja wam powiem że wszyscy tak mówia że wesele na slai to katastrofa ze tyle latania wcale ze nie. My na zakupy pojechalismy 2 razy pierwszym razem po wodke soki i suche produkty drugim razem odbieralimsy przed weslem owoce, warzywa, mieso i koniec jezdzenia:) mialam dziewczyne do dekoracji sali, sprzataly kucharki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po pół rok i 10dniach:) hehe miałam 17 i 2m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 15lat. wiem,wiem. mloda i glupia. moze i tak ale nie zaluje . jestem z nim 4.5 roku. i jestem szczesliwa. no i ja na swoj wiek bylam zawsze zbyt dojrzala. sytuacja w domu tego wymagala. po za tym nie wygladam nawet teraz na 19 lat. zawsze daja mi 4lata wiecej. choc staje na glowie by wygladac choc ciut mlodziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie bylo wrajda strojenie sali. nie chcialam dekoratorki. przyszli znajomi i w dwa dni robote zrobilismy. pamietam jak moja swiadkowa z moim Markiem darli na mnie ryja ze dziecko zgubie. bylam dokladnie w 6-ym miesiacu ciazy i skakalam po stolach i drabinach. bosko sie czulam wiec co bede siedziec i rozkazywac. na weselu kamerzysta powiedzial mi ze nigdy nie widzial tak szalonej panny mlodej a filmuje wesela od 15 lat. -to chyba był komplement ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie bylo wrajda strojenie sali. nie chcialam dekoratorki. przyszli znajomi i w dwa dni robote zrobilismy. pamietam jak moja swiadkowa z moim Markiem darli na mnie ryja ze dziecko zgubie. bylam dokladnie w 6-ym miesiacu ciazy i skakalam po stolach i drabinach. bosko sie czulam wiec co bede siedziec i rozkazywac. na weselu kamerzysta powiedzial mi ze nigdy nie widzial tak szalonej panny mlodej a filmuje wesela od 15 lat. -to chyba był komplement ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita:)Ja tak z rana bo wstałam wczesniej aby matme powtórzyc:) Kingusia hehe ale jakoś sobie dałaś rade z strojeniem sali:)Kobieta musi byc zaradna:) Oj troszke się denerwuje:) mam na 12.15 do gina chociaż znając życie to wejde pewnie po 13:(Mój też się denerwuje ale stara się tego nie okazywac.Wstał tak wcześnie jak ja przytulił mnie i mówi, że będzie oki:):) Aż mi się tak jakoś fajnie zrobiło :):) Pozdrawiam was kobitki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś,to ja przede wszystkim za Ciebie dzis kciuki trzymam,od razu daj znac!!!🌼 U mnie niestety bez zmian.chyba musze przemyslec pare spraw:( Do wieczorka dziewczyny!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angioletto
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio,podlaczylam sie w koncu:) Karola,wlasnie podobno tak powinno sie czuj,jak na okres tylko ze go nie bedzie:) a nawet jak dostaniesz,to tak jak my bedziesz probowala jeszcze raz:) uszy do gory🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ale piszecie ze niedlugo za wami nie nadaze:)za niedlugo spadam dfo pracy a jakos nie mam dzis za wielkiej ochoty:/jeszcze tyle zaliczen mnie czeka ehh szkoda gadac.trzymam kciuki za was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze czy wy wszystkie studiujecie??? tak wam zazdroszcze,tez bym chciala wrocic na studia,ale je nawet zmienic:( zawsze marzylam zeby to wszystko bylo po koleji,tzn studia,praca i dziecko a u mnie jest praca,dziecka nie ma a studia zawieszone narazie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa-ja juz jestem w pracy i szczerze mowiac to tez nie za bardzo mi sie chce tu siedziec:) ale na szczescie za oknem ladnie-jak nigdy w londynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Jestem tu nowa, mam 23 lata i dwoje dzieci (bliźnięta) i staramy się z mężem o trzecie, ale nie mam objawów owulacji tzn szyjka ciągle wysoko, brak płodnego śluzu itp, poza tym mam niedoczynność tarczycy, muszę pójść do lekarza... Pozdrawiam wszystkie 20 latki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×