Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

raport:D Emti do UK wywiało,chlopem sie musi nacieszyc wiec pewnie dluuuugo jej nie bedzie:D:D:D Kingusia,pewnie nam juz padla biedaczka z przepracowania:D:D:D ale za to święta bedzie miała pierwsza klasa!!!:D:D:D Tukuś sie nam rozleniwiła i nawet nie chce na chwilke zajrzec:D Madooonna tylko na pół sekundy wpadla i juz jej nie ma I w koncu ja-caly dzien ochana przy kompie dzisiaj!!! ale jutro do pracy ide wiec juz mnie tak czesto tu nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka masz prace? ja tez jestem troche zmeczona dzis od 7 na nogach biegalam za zakupami swiatecznymi. uwieliam je robic ale sa jednak troche meczace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,podjelismy decyzje i zaczelismy.nie staramy sie jakos szczegolnie baaardzo,poprostu co bedzie to bedzie.mam chorą tarczyce wiec przypuszczam ze i tak latwo nie bedzie. NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------7.1------------- -24/12---------------1 Tukuś-------------------21---------24.11 ---------------20---------------5 Kingusia ---------------19---------24.10-------------31.05.07r------- -0-- Emti ------------------wrześnióweczka 2009;) Karola----------------????---------??????------------??? ???------------???? Szczęśliwa Ona----brzuchatka 2010 roku;) Madooonna-----------?-----------?------------------?---- ----------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje w UK jako menadzer wloskiej restauracji,ale od jakiegos czasu zajmuje sie tylo papierkową strona tego biznesu. ja tez uwielbiam takie zakupy ale faktycznie potrafią byc męczące:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsza mnie wkurza wyzywa sie na wszystkich przy tym na ojcu i najbardziej mi go szkoda bo jest naprawde super a ona jak ma swoje humory to szkoda gadac wszystkim potrafi zepsuc dzien:/mam nadziejen ze sie szybko wyprowadze przynjamniej jej nie bede musiala sluchac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przykro mi:( mam nadzieje ze szybko coś znajdziesz:) nie mysl o tym.Twoi rodzice tak sie dobrali,są dorośli.doskonale sobie radzą.szkoda tylko ze ty musisz w tym uczestniczyc.no ale mam nadzieje ze szybciutko sie w takim razie wyprowadzisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swoją nie mieszkam juz pare lat, ale właśnie ojca mi żal bo on jest fantastycznym człowiekiem, a dzis zadzwonił z płaczem bo go znowu wyzwała . Chciała bym go zabrac do siebie na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to ja powinnam moją mam ena rękach nosic w takim razie;) dziewczyny uszy do gory;) bedzie ok. a szukacie czegos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze moja starsza taka nie byla przed tem inaczej moj tata by chyba nie wzia sobie jej za zone hehe.ok kochane ja spadam sie polyc bo jutro musze wstac rano.jak bede spala przynajmniej nie bede o tym myslec... dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze wstac o 6 rano,bo ide z moim do lekarza.wiec musimy sie baaardzo wczesnie w kolejce ustawic.tez juz senna jestem. szczesliwa ona - do jutra;) i nie martw sie.glowa do gory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiecie,co? mam taki dylemacik maly. chce sie o fasolke starac ale chcialabym tez troszkę schudnąć z brzuszka i tych moich rubensowskich bioderek i udek:( ale nie mam zapału jakos.taka jestem leniwa baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------7.1------------- -24/12---------------1 Tukuś-------------------21---------24.11 ---------------20---------------5 Kingusia ---------------19---------24.10-------------31.05.07r------- -0-- Emti ------------------wrześnióweczka 2009 Karola----------------20---------19-22.12------------??? ???------------4 Szczęśliwa Ona----brzuchatka 2010 roku Madooonna-----------?-----------?------------------?---- ----------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie na mierzeniu tempki,bo tego nie robie ale zdae m sie ze wszystko tam jest ok.owulka miedzy 7-9 grudnia,a tempka wzrosla pozniej.to normalne.zawsze rosnie po owulacji(tak mi sie zdaje).powoduje to prolaktyna produkowana po owulacji.jej nagly wzrost powoduje wzrost temperatury. Karols,nie znam sie na tym.moze madooonna bedzie wiecej wiedziala.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×