Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co jest bardziej szkodliwe

kto wie co bardziej szkodzi palenie czy tabex!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

lepiej zapalic. Ja pytalam gina jak zaszlam w ciaze. Jesli palisz 4-5fajek to nie jest duzo. Ja palilam tez gdzies tyle, w sumie na poczatku nie palilam, potem wróciłam do nałogu, a odkad dziecko sie urodzilo i karmie juz nie pale:) Czego i Tobie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialyyasmin
dla sprostowania, nie jestem jeszcze w ciazy mysle o tym i wcale nie pisalam ze jestem- skad wasze wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialyyasmin
magda.. dziekuje moze mi sie uda, poprostu przed ciaża chce normalnie funkcjonowac bez papierosów by pozniej w czasie ciazy nie miec nerwow i problemow z fajkami lub ich brakiem, no zobaczymy czy sie uda. Gratulacje ze nie palisz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialyjasmin
tabex pomaga i dziala i juz prawie nie pale!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbiku
a może ktoś wie czy Tabex ma wplyw na mężczyznę który stara sie o dziecko, czy ta substancja moze w jakis sposób uszkodzić plemniki i spowodować chorobe u przyszlego dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojo261
witam, jak stosować Tabex połykać czy ssać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy jest
champix drogi ale bez porównannia bardziej skuteczny i nie ma nic wspolnego z nikotyną !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam niepełne opakowanie (94 tabletki) za 50 zł, nowe opakowanie kosztuje ponad 80, więc jesli ktoś jest chętny proszę o maila oiseau@interia.pl ja rzuciłam po jednym opakowaniu i 6 tabletkach z kolejnego. Tabletki ważne do 07/2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ammy_88
Mi nie pomógł tabex. W necie natknęłam się na blog https://blogbylejpalaczki.wordpress.com/ poczytałam i spróbowałam i jestem bardzo zadowolona z efektu, bo po kilku próbach nareszcie udało się rzucić palenie :) warto zajrzeć na blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiowatygośc
A ja dzięki tabletkom Tabex rzuciłam jakiś czas temu, jedna kuracja, dużo chęci i zapału i nie palę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tabex stosuje sie jak czopki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Od tabexu mozna zajsc w ciaze!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ginekolog ma racje 4-5 papierosow dziennie do konca zycia to nie jest duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Co do przyrodzenia, tabex skraca o 3cm minimum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieruszka

ja też się wspomaga tabletkami, ale biorę recigar, mają dobre opinie, kuracja trwa 25 dni,ja jestem po 20 dniach kuracji i w ogóle nie mam potrzeby sięgania po papierosa, więc po skończonej kuracji mam nadzieję przestać palić w ogóle, uważam, że tabletki to bardzo dobre rozwiązanie jeśli chodzi o rzucanie palenia bo bardzo pomagają. Te też fajnie bo mają blister, ktory pokazuje co ile i ile brać tabletek, jak dla mnie extra rozwiazanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×