Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość trzymaj się
Asiu bądź cierpliwa, choć wiem, że to trudne i każdy dzień bez znaku od Niego powoduje u Ciebie niepokój, ale spróbuj podejść do tego spokojniej, po prostu może nie mieć czasu, albo skoro choruje to sama się domyślasz, że wtedy człowiek nie zawsze "sprawnie działa" :) Cały czas trzymam kciuki. Nie zwracaj uwagi na wypowiedzi co niektórych, bo nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonia81
chyba zaklne, bo mnie juz wnerwia to co wypisujesz, kogo obchodza Twoje dylematy???nikogo z nas!!! dopingujemy autorce topiku i dla niej go czytami, a nie dla Twoich marnych wywodów. więc daruj sobie i do nauki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonia81
tyle,ze to ciągle TWOJE przezycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, weź trochę na wstrzymanie, bo moim zdaniem to za bardzo tego chłopczynę osaczasz. Jeśli mu na Tobie zależy, to po kilku dniach Twojego milczenia odezwie się i będziecie mieć kontakt, a jesli tak dalej będziesz o niego zabiegać, to on sie przyzwyczai i być może przeżyjesz kiedyś wielkie rozczarowanie, że on sie Tobą nie interesuje, a jemu tak będzie wygodnie. Poczekaj trochę, niech teraz on sie wykaże że o Tobie myśli i pamięta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska a wezże go olej! poszukaj sobie straszego faceta, co ci po mlodszym, i do tego chyba prawiczku ;P dalaś ciala ale to sie zdarza, nie narzucaj sie mu,nie czekaj na odzew, OLEJ GO a sam do ciebie przypelznie, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inkwizycja - ale ja się do niego nie odzywam od poniedziałku, nic a nic :) i to on mnie we wtorek sam na gg zaczepiał. spokojnie, teraz czekam na jego ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciociu - tak właśnie zrobię :) jedynie może mu film zostawię na biurku, zastanowię się jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka1978
kurde idź ty chłopie na ten topik który ci wyżej podano i nie gadaj już dalej i nie podtrzymuj tego tematu - ciekawa jestem kiedy zaczniesz inaczej śpiewać ggdy los ci spłata figla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocia - ale ja mu nie dam do ręki, bo my się nie widzimy w pracy praktycznie (on przychodzi pózniej), ja mu chcę po prostu podpisac jego imieniem i połozyć na biurku, tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam no bo po co ? to ewidentna proba nawiązania z nim kontaktu. Asia..fajna dziewczyna jestes, powtarzam -odpusć tego dupe a nie faceta. Poszukaj straszego, z jajami.. to jakaś cipa nie chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak fajnie sie pisalo jak dzieci w szkole jeszcze byly :O Nie uwazam zeby Asiorek w jakikowleik sposob sie narzucala . To co przezywa wypisuje tylko nam wiec on nie ma pojecia co jej po glowie chodzi i wcale go nie osacza! Nadal jestem za daniem jednak mu tego filmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaaaaa
nie raz bylem swiadkiem rozmow jak chlopaki opowiadali, ze dziewczyna z nimi poszla do lozka na pierwszej randce, chwalili sie i nabijali z nich, szydzili z tych dziewczyn i od dziwek je nazywali. wiem jacy potrafia byc faceci a ty prawiczku pewnie tym kolegom zazdrościsz i stąd twój jad bycie prawiczkiem nie czyni cię gorszym człowiekiem, ale bycie takim prostakiem i chamem już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka1978
Asia zrób tak, daj mu tą płytę i już się dłużej nie zastanawiaj. posłuchaj starszej babki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz mowila ze da :) Teraz czekamy na reakcje! u was tez tak zimno?ja wyszlam teraz z mala to prawie zwialo nas z wozkiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosil przeciez o ten film :) To ze jest mlodszy i wstydliwy wcale nie oznacza, ze jest cipa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katioszka u mnie tez zimno i wieje niesamowicie,nie odwazylam sie dzis wychodzic z dzieckiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
proponuje nie rozmawiac z tym dziwakiem prawiczkiem bo on niszczy ten temat, a po drugie przeklina na topiku ktory ktos dla nieigo zalozyl, wlasnie tym przeklenstwem pokazales jaki z ciebie prostak, chociaz przed chwila zarzekales sie ze nim nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi truli ze mam isc ze bedzie jeszcze zimniej i tak wieje ze przesada i ja mieszkam w szczecinie wiec tu niby cieplej nic w centrum czy na poludniu wiec podziwiam ludzi stamtad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ty nie masz sie do kogo przytulic bo ten twoj pan x to nawet nie wie ze chcesz sie przytulic, za to moj maz w pracy i bedzie poznym wieczorem amy z mala siedzimy i sie nudzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorek :D Dasz mu ta plyte ?? bedziesz wiedziala wtedy,ze zrobilas wszystko co mozliwe.Jesli nie zauwazy tego i dalej bedzie stal w miejscu to juz Jego problem,a Ty poprostu pojdziesz dalej bez niego :) (choc licze na lepszy koniec ,a dla Ciebie poczatek :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dam mu tą płytę!!! :D nic nie tracę a przeciez obiecałam ;) dam dam dam i zdania nie zmienię, chyba że mnie wkurzy dziś jakoś bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katioszka Ja mieszkam poza granicami naszego kraju,ale ciepla to tu juz dawno nie bylo ;) i wychodzic sie nie che :O Tez czekam na meza jak na zbawienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorek a czym taka sierotka moglaby Cie wkurzyc ?? ;) To bedziemy czekac z niecierpliwoscia na Jego reakcje (oby jakas byla :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×