Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość atusia
umieram z ciekawości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atusia
dodaj mu odwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorku, nie przeszkadzaj sobie, ja poczekam nawet do jutra :-) Jak wroce z zakupow, to sobie poczytam, bo rano maz mi nie pozwoli odpalac kompa, bo nie wyjde z domu zbyt szybko. Twoje losy sa jak narkotyk- wciagaja... Mysle, ze reszta tez sie nie obrazi, choc powiem Ci, ze jeszce niepredko pojde spac... gadaj, gadaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacytuje Wam jeden fragment kluczowy: on pyta "jak tam? widze że humorek dopisuje" j a pytam "a po czym tak sądzisz?" on "po tych uśmiechniętych buźkach" ja "to nie dlatego;) " on "a dlaczego?" ja "bo fajnie ze sie odezwales" on "ciesze sie że sprawilem ze pojawil sie usmiech" ja "no wiesz, zawsze mozna sie bardziej postarać" on "nie zrozumiałem aluzji :P " ręce mi opadły... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atusia
bardzo zagadkowy mężczyzna ale to chyba jest w nim fascynujace, tylko trudno stwierdzić czy on to robi celowo czy nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, nie doczytalam, ze to Ty powiedzialas, hi hi!... Za duzo ginu w tym toniku! Asiorku, dawaj cos z grubej rury. No, odwagi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atusia
asiorku , mysle , że byłybysmy najbardziej szceścilwe jakbyś wysłala nam całą historie rozmowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez on Cie prowokuje. Zacznij i Ty bawic sie ta sytuacja, nic na serio, a cos na pewno sie urodzi. Kokietuj, umiesz to robic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babaruda - to on sie miał postarac... ech, nie kumam już tego... nie chcę być koleżanka na durne pogadanki o niczym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atusia
babaruda, zrób opcje odświeś co 5 sekund, jaak ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atusia, nie poganiaj, bo straci oddech. Cicho, mala. Badz cierpliwa i nie przeszkadzaj. Teraz waza sie losy swiata! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×