Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość jak mozna byc takim
obrzydliwym WYCIERUCHEM? gdzie wasza godnosc dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzować
bo temat zaczyna być o moralności i godności. Był oralik i jest satysfakcja ( jednostronna). Trochę przyznam jest to niefair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroczny Rycerz
nie nie!taki jestem wkur.... zdenerwowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzować
Pewnie Ci miecz opadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Asiorku, bierz sie do roboty, inaczej zamartwisz sie tym calym problemem! Trzymam kciuki, ale jak dlugo moge? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorku
i jak, pogadaliście, czemu nam nie zdajesz relacji Kochana?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TO SAMO
ASIA ile jeszcze nas potrzymasz w niepewności dziewczyno...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,ze chociaz Twoja przyjaciolka spojrzala na sprawe z dystansu i obiektywnie, swoja droga, dokladnie to samo napisalam Ci kilka stron wczesniej :) zycze powodzenia i pisz co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, dopiero wróciłam - byłam na kawce z koleżanką:) weszłam teraz na gg, nie ma go ale napisałam do niego kilka słów \"cześć, co tam u Ciebie słychać? nic się ostatnio nie odzywasz... \" myślę, że wystarczy... teraz jego ruch... ciekawe czy się odezwie... i w jakim tonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tori10
Dobrze ze sie odezwalas Na pewno cos odpowie Trzymam kciuki caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze odpisze... a jak nie- to coz, pesymistki beda gora! A Ty bedzisz miala jasna sprawe i choc to bedzie z glowy. Dobranoc, Asiorku, choc Ty pewnie bedziesz jeszcze czuwala przy komputerze :-) Nie za dlugo, choc w Twoim wieku nieprzespana noc nie odbija sie jeszcze tak bardzo na urodzie, jak w moim, hi hi hi, ale po co masz naswietlac sobie oczy ;-) Mimo wszysko- milych snow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkagagatka
no i co odpisał?a czy to byl dobry nr gg ?tego tez niewiadomo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobitki :D No nic mi nie odpisał, ale wczoraj wieczorem nie było go na gg, więc wciąż czekam... W ogóle śniło mi się, że odpisał coś w stylu \"jejku, ale mnie zaskoczyłaś, to miłe ale ja juz generalnie dostałem czego chciałem na poprzednim spotkaniu\"... nieźle co? ;) czyżby sen proproczy? :O to już chyba wolę, żeby się w ogóle nie odzywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, spacja kocham Cię :) no nic, zobaczymy, jedno wiem na pewno - to już naprawdę był bardzo duży krok z mojej strony i jeśli to zignoruje to mowię "pas".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi asiorku
Już wcześniej miałaś powiedzieć to pass i co? Drażni mnie ta twoja historyjka, widać że nic do ciebie nie dociera, prócz zachęcających cię do dalszych prób namiętnych czytelniczek tanich romansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi asiorku - wiem, ale sytacja jaka jest aktualnie wydaje mi się conajmniej dziwna i nie chcę doprowadzić do totalnego kwasu między nami, zwłaszcza w pracy, dlatego zrobiłam krok w celu unormalizowania naszych relacji na płaszczyźnie kolega - koleżanka, nie liczę na happy end jak z romansidła, ale chcę żebyśmy przynajmniej traktowali się normalnie a nie omijali szerokim łukiem. stąd moje koleżeńskie pytanie "co słychać". może to dla Ciebie dziwne, ale przejmuję się tym i nie potrafię tak po prostu tego olać, z nikim w pracy nie mam przykrych relacji a tymbardziej nie chcę mieć takich z NIM.tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×