Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajrisss

z niemowlakiem na basen

Polecane posty

Gość ajrisss

moja corcia konczy 3 miesiace i chcialabym sie wybrac z nia na basen. oczywiscie wczesniej zapytam lekarza czy nie widzi przeciwskazan. jednak chcialam was zapytac czy zabieracie swoje pociechy na basen??? i jak to u was wyglada? kiedy zaczelyscie i jak sie bawicie z dzieckiem w wodzie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 5 miesiaca mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrisss
czytalam ze na basen mozna juz zabrac 8tygodniowe niemowle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrisss
nikt nie zabiera swojego brzdaca na basen???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhgf
ja chodze z coreczka na nauke plywania dla niemowlat, ma roczek. U nas mozna chodzic od 3 miesiaca. Juz skonczylismy jedna ture i od jutra icziemy na druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jordan.pl
w basenach publicznych jest woda chlorowana, pomysl tez ile bakterii zarazków tam się czai na twoje dziecko. Poczekaj jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego synka zabierałam na basen chyba jak miał 6 m-cy. Ale teraz ostatnio byłam w Termach Podhalańskich i w Popradzie- było mnóstwo mamuś z maluszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moją bylam jak miala 9 miesiecy i jej sie nie podobalo. bylo jej zimno byla az sina z zimna. nastepnym razem poszlysmy jak miala 14 miesiecy na odkryty basen i córka sie super bawiła. Moja lekarka odradza wyjscia na basen z niemowlakami- dziewczynkami bo czesto łapią bakterie w drogach moczowych. Pozatym jesli sie juz zdecydujesz to musi to byc specjalny basen w ktorym temp wody i pomieszczenia jest wyzsza niz na normlanym. znam rodzicow ktorzy zapisali sie na \"nauke plywania dla niemowlaków\" i w okresie jesienno zimowym byli moze 2-3 razy a potem dlugie siedzenie w domu i leczenie dziecka... Osobiscie jestem przeciwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhgf
u nas jest specjalny basenik dla dzieci z woda ozonowana i podgrzewana. Z mojej coreczki jest straszny zmarzluszek, ale spokojnie wytrzymuje w wodzie te pol godziny. Najlepiej jak mozna przyjsc na kurs raz za darmo zobaczyc, czy dziecku bedzie sie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami898888

My bardzo często wybieramy się na basen i powiem Wam szczerze, że zarówno ja, jak i dzieciaki bardzo lubimy taką aktywność. Mamy też w domu jednego niemowlaka, dla którego potrzebne są specjalne pieluchy do pływania. Przetestowałam już różne, ale jakoś najbardziej podobają mi się te od Finis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×