Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość żabkaaaaaaa

śmierć osoby i narodziny dziecka, często się zdarza???

Polecane posty

Gość w mojej rodzinie bylo tak ze
moja mala kuzynka zginela w wypadku a 3 miesiace po tym urodzil sie nasz kuzyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarza sie u mnie bylo
zajscie w ciaze moje i poronienie mojej kuzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk urodzilam mojego pierwszego syna po niecalych dwoch tygodnach zmarl moj dziadek,nagle,ogladajac telewizje.Nie chorowal.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam jeszcze taki przypadek.Kolegi siostra zginela w wypadku i tego samego dnia(w tym samym czasie jakos) jego mama urodzila kolejne dziecko.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia45336
U mnie było tak: gdy umarł teść dowiedziałam sie że jestem w ciąży z pierwszym synem gdy urodził sie drugi mój syn zmarł mój tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy umarl moj dziadek
uridzil sie moj brat, zdazyl do tylko zobaczyc i zmarl, doslownie kilka dni roznocy bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdhdhhd
Ja mam 19 lat i jestem w ciąży i mój tato zmarł nie wiedział że będzię dziadkiem . Właśnie niedawno dowiedziałam się że urodzę chłopca. chyba coś w tym jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. Ja też mam przeczucie, że jak się ma urodziś nowy domownik to ktoś niebawem umrze. Niestety tak się dzieje u mnie w rodzinie od paru lat :( Byłam w ciąży - dziadek wiedział że będzie mała dzidzia ale nie dożył. Miesiąc przed porodem dziadek zmarł. Moja mama jak była w ciąży 25 lat temu to babcia mojego taty też zmarła zanim urodził się mój brat. Jakoś ten dziwny przesąd się sprawdza u nas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakonnica u mnie podobnie Jak ja sie urodzilam , po miesiacu zmarł moj dziadek Jak urodzil sie syn brata zmarłą moja babcia, a jak ja urodzilam to zmarł mi moj najukochańszy tato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PysiaQ
teść zmarł w lutym nagle...atak serca...52 lata mial..w niedziele sie z nim smiałam z poniedzialku na wtorek był koniec...ja urodzilam w kwietniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam synka a kilka dni później zmarło dziecko w naszej rodzinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas powtarza się ta sytuacja za każdym razem jak ktoś się rodzi, u moich znajomych w większości też. Dlatego tym razem się boję, bo w ciąży jest moja siostra, i dwie najbliższe kuzynki, wszystkie są w 12 tygodniu. Matko...3 od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyyhtrfdghf
u mnie też tak się zdarza. chyba 1 osoba przez te 30 lat się urodziła i nikt nie umarł, a tak to za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W październiku 2011 pochowaliśmy męża kuzynki w styczniu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, we wrześni tego roku urodziłam a tydzień później zmarł ojciec mojego partnera... ktoś przychodzi ktoś odchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w rodzinie w sumie zawsze to sie zdarza. W grudniu 2008 urodzilam syna, w sieprniu 2009 zmarl brat meza (mial byc chrzestnym synka). W listopadzie 2011 zmarl moj dziadek, nie zdazyl zobaczyc prawnuka, urodzilam w lutym 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mojemu kuzynowi (czyli bratu tej kuzynki) urodził się synek dwa miesiące przed moim. Dwóch osób zabrakło, dwie się urodziły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo osób tak mówi, nie wiem na ile to prawda a na ile ludzkie gadanie ;) nawet moj tata ostatnio tak powiedział... bo mój dziadziuś (86 lat) leży w zaawansowanym stadium alzheimera i złamanym kręgosłupem a ja w 7 mies ciąży. tata stwierdził, ze to normalne że jedno umiera i robi miejsce drugiemu... na szczescie nikt nie umarł jak córę rodziłam w 2008 roku :P i w sumie jak mojemu bratu urodziła się córa to tez nikt nie umarł.. więc może i mój dziadek jeszcze pożyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda z Wyboru
dajcie spokój. u nas dzięki Bogu nic takiego nie miało nigdy miejsca, a dzieciaków w rodzinie łącznie 9cioro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zum risiken
codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w rodzinie łącznie urodziło się ostatnio 7dzieci zmarła tylko Babcia ale była już schorowana, z demencją, leżąca także to nie jest prawidłowość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas się tak zdarzyło kiedy moja mama była mna w ciazy. 3 tygodnie przed moimi narodzinami zmarła moja babcia (mama mamy). Ale jakby tak pomyslec logicznie to ja nie wierze, ze to jest jakas zależnośc. Żeby sie za wszystkie dzieci w rodzinie wyrównało to by trzeba wybic wszystkich dorosłych plus pare osób z ulicy bo by nie wystarczyło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
o tak nie chce nawet o tym myśleć , było takich przyoadków u mnie rodzinie kilka, a także u męża ja jestem w połowie 7 miesiąca cały czas drżę czy mojej mamie nic sie nie stanie bo ma skoki ciśnienia i problemy z sercem do tego moja siostra od 1,5 roku leczy sie na nowotwór i akurat na 4 tyg przed moim terminem porodu na badania kontrole któe maja ustalic czy guz nadal jest , znikł czy sie pogłębił stan choroby gdy moja babcia zmarła - urodziła ciocia córke gdy moja ciocia zmałra- jej córka urodziła syna gdy zmarł wujek- jego synowa urodziła syna gdy zmarł kolejny wujek- szwagierka urodziła synka, który niestety dzien póżniej takze zmarł gdy zmarła babcia- kuzynka urodziła córke i nie były to odelgłe terminy miedzy smiercia a narodzinami zaledwie 2-3 miesieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unas tak samo
po pieciu miesiącach od narodzin starszego syna zmarł mój ojciec. Gdy urodził się młodszy to dwie godziny później zmarła moja babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokardka28
mój dziadek zmarł w maju, a ja w czerwcu zobaczylam 2 kreski, staralismy się o dzidzie 1,5roku.dla mnie to był 'cud' wiedzialam, że dziadek odszedl i 'dał' nowe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego lepiej w to nie wierzyc bo w paranoje mozna wpasć :D ja o takich rzeczach w ogole nie mysle, bo mam rodzicow w podeszłym wieku a i dziadek męża też juz nie ma zdrowia na tip top :/ chyba łatwiej jednak nie brac pod uwage takich zalezności czego wam zyczę :) Tak jak i spokojnej ciazy oraz szybkiego i łatwego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stannan
U mnie też tak było, moja siostra urodziła, a dwa miesiące później zmarł nasz kuzyn, miał raka :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze bardzo
moja znajoma urodzila dziecko, a dokladnie o tej samej godzinie w tym samym szpitalu zmarl jej ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
u mnie było tak że urodziłam dokładnie 19 dni po śmierci dziadka mojego męża z ktorym był bardzo zżyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgwtgr
o 10 umiera siostra mego taty a o 10.05 ja rodze syna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkaokopciuszku
Babcia męża zmarła 2 tygodnie przed narodzinami naszych bliźniąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×