Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

a ja chyba od zawsze staram się optymistycznie na siebie patrzeć ;) nie ma reguły co do wielkości , a wysokości :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pascal nie ma na to reguly.bo czasem sa strasznie chde dziewczyny i maja duze piersi a czasem tezsze i nie maja.no i jesli chodzi o wzrost to tez nie ma znaczenia tutaj chodzi o geny;)chociaz u mnie w rodzinie wszystkie kobietki maja malutkie piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham u kobiet od dzis jedrne poiersi I widoczne:D hehe spod bluzki:P nie nlo zartuje:D ale piersi musza byc ,bo kobieta bez piersi zle wyglada i np w krotkich wlosach,jak sie nie usmiecha i moglbym wiecdej tego wymieniac kiedy jej zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki;] czekamy na dni w ktorych bedziesz tetnial zyciem Buziaki i pap:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co dla też ideał musi mieć to coś, nawet nie musi być jakiś dla mnie cudny ,ale jak ma coś w wyglądzie co mnie zachwyci i coś czym mnie urzeknie z chrakteru to nawet byłabym się w stanie zmienic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) po waszych kolorowych to pewnie nawet się na moment nie obudze...:) Buziaki Moje anoiołeczki...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta jak ma to cos to koniewc,a najlepiej jets jak mozna z nia naiazc rozmowe:) wtedy jest cudo i mozna nawija c i zapraszac na cos:D np na sok:) albo cos innego;p musze kiedys n ataka trafic,a z wygladu juz widzialm sporo takich:P ale nie odwazyelm si epodejsc i zagadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal więcej śmiałości :P wyobraź sobie ,że ona o tym marzy i po prosblemie ;) a jak się okaże ,ze jakaś wredna, coz jej strata ;) dobra złoteńka ja też idę spać ;) choć później wstaje to i tak mam rano do roboty ;) kolorowych , buziaki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam ze mam ,,to cos" ale w sumie nie wiem co to jest i czy naprawde jest wiec biore to na zart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erte-a dobranoc slodko kolorowych erotycznych i najprzyjemniejszych snow;) aja nie musze wstac do pracy na szczescie ale u mnie to treosze inna sprawa:) i tak nie zasne dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) a cóż za sprawa CI zajmuje myśli ?:> opowiadaj ;) a może to ten przystojniak dzisiejszy ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzis zdobry punkt widzenioa:P on ao tym marzy ,a jak nie to jej strata:P heheh to bedzie dobre:P na kolejny podryw:D Dzikei za arde tez zmykm juz spac:) Dobranocka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ertre a powiem szczerze ze nie zasne bo jakos mi smutno czuje taka pustke i brak drugiej osoby ktora by mnie kochala....ale to moze przejsciowe staram sie nie myslec a jednak nie moge zasnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie dopada taka samotnosc to koniec...trzy dni z rzedu nie spie oczka podkrazone ale jakos sobie radze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde...szkoda mi Ciebie ,mozna jakso pomoc w tej syt czy to nieuniuknione?? zebys tak cierpiala?? moze musisz sobei z kims pogadac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tu jest haczyk ze ja jestem twarda ze wszystkim sobie radze ale jak mi przychodzi taka bezradnosc to koniec nie umiem sobie poradzic zazwyczaj przezywam to w nocy zeby nikt nie widzial a rano jest ok chciaz oczka zapuchniete mowia co innego.nie mam z kim o tym porozmaiwac bo nie umiem sie otworzyc przed kims a kazdemu sie wydaje ze taka pogodna i bez problemow jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy potrzebuje kogos:) nie ma tak dobze,nie ma samowystarczalnych ludzie,no i wiadomo,ze ja tez tak mam,ale nei obiawia sie to w bezsennosci...powinnas jakos inaczej do tego podchodzic:) wez to z innej strony,np jutro jest tez dzien i zeby go dobrze przezyc musze byc wypoczeta:D np cos w tym stylu...albo wez se ksiazke i czytaj az usniesz;d roznie sa sposoby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę leciał spac po malutku,wiec zycze udanej nocki wszytskim:) Dobranoic i kolorowych :*** ps Wild bedzie dobrze:) wierzymy w Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze chciala byc silna osoba i samowystarczalna;) u mnie nie ma rady na bezsennosc probowalam wszystkiego.zazwyczaj jak sie klade to zaczynam myslec przewracac sie po lozku i tak mnie zastaje ranek i wstaje i koniec z moim snem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dzis ja sie wpisze pierwszy;] Co slychac ciekawego u was?? Pozdarwaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×