Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Helllo Tytus.. To fakt każda kobieta coś w sobie ma...:) I kazdy facet...:) Tylko los płata nam figle i czasami trzeba poczekać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on25wroclaw
Zaiste ladna dziewczyna :P Izolda - zmienilo sie cos odkad zalozylas ten temat ? Bo jak nie to koniecznie zapraszam na piwo do Spiza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lubie wysokie,a jak tu ich nie ma to nie ma o czym pisac:} hehe a coi nie moge sobie poogladac Ciebie?? Gdzie usmiech?? Co tam dziewczyny u was slychac?? jaksie zmiany ?? Poizdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on25 Wrocław...:) Nic się nie zmieniło ciągle jest miło i sympatycznie.....Piwko w spizu.... To brzmi kusząco...:) Pascal... Ja sobie to zapamiętam.... Iwusia śpisz słonko że tak Cichutko??? :* Złoty i Twardziel gdzie się podziewacie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
złoty ! cooooooooooooooooo ??????????? Nie pisz tak , ok ? Sorry ale to mój bardzo czuły punkt bo nigdy w życiu faceta bym nie dotknął :D Złoty , co z Tobą jest ? Jak u Ciebie z dziewczynami było w przeszłości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on25wroclaw
Izolda, podaj swoje gg, pofiglujemy troche tfu pogadamy o tym piwku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Wrocław ,:D Wlazłeś na topik , nic o Tobie nie wiemy i odrazu o gg pytasz ? hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
On25speeder , zawsze szybszy niż błyskawica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on25wroclaw
zycie zbyt szybko ucieka zeby sie czaic ;) poza tym - jestes adwokatem izoldy ? po to pytam o gg zeby mogla sie dowiedziec z kim ma do czynienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Nie no , nie moja sprawa , to nie tak , rób sobie co chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Złoty , a jesteś pewny co do tej soli . Mi się wydaje że sól niszczy włosy. Chociażby woda morska na przykład. Nie osłabi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on25wroclaw
soli ? a mozna wiedziec o czym mowa ? bo troche sie znam na temacie ;) nadmiar soli ogolnie jest szkodliwy, ciagnie wode i sie puchnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Wrocław , chodzi o to aby włosy nie wypadały i zakola zniknęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sole wszystko, uwielbiam pikantne i słone potrawy a włosy...:0 Widać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on25wroclaw
saw palmetto i tylko to. wszystkie cudo srodki nic nie dadza http://allegro.pl/item480570455_ultimate_nutrition_saw_palmetto_100kaps_e_odzywki.html laduj 2 kaps dziennie i po jakims czasie (pare miesiecy, cudow nie ma) powinienes zauwazyc nawet maly odrost wlosow, zatrzymanie postepow lysienia gwarantowane (chyba ze masz bardzo nietypowy rodzaj lysienia) kupuj i podziekuj mi za jakis czas ! od razu mowie ze nie stosuje tego i nie mam problemu z lysieien - po prostu sie znam na rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on25wroclaw
oto wypowiedz Sławomira Ambroziaka ktory jest magistrem farmacji: "Biorę go od 2-ch lat i żałuję, że nie było ich 10 lat temu. Odkąd zacząłem je stosować nie wypadł mi ani jeden włos, a łysina znacznie mi się zagęściła. Najważniejsze, że znikły mi właśnie pryszcze, które wcześniej pstrzyły moje czoło. Gdyby saw wprowadzono z 10 lat wcześniej to, pewnie do dziś miał bym popersowską grzywkę... S. Ambroziak" dziekuje za uwage i ciesze sie ze moglem uratowac kolejna grzywke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on25wroclaw
Izolda - to jak bedzie z gg ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty a ty z takim textem do miłego...Aż mnie zamurowało.........................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Oj na allegro to ja nie kupuje bo tam oszustwa są to raz. A dwa ten saw to dla kulturystów a ja nie chcę pakerem zostać. Chcę być szczupły , umięśniony ale szczupły jak kolarz na przykład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild przyznawaj się gdzie zakupiłaś soczewki!! ;) bo mają cudny kolor , a potrzebuję takowych ;) :* Izollldziu wysłaś majla? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju coś mi się totalnie psuje internet... pisze co innego , a wysyła mi się co innego.. ogólnie to Witam Was ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ertre dzisiaj w pracy z niego wyciągne i jutro na bang tobie przyśle...Podaj mi jeszce raz swego meila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×