Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

dziękuję :) email powinien się wyświetlić, albo być już w moim nicku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Izolda , jakie plany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki :) to czekam na wiadomość :) a teraz zmykam, bo totalnie mi wariuje komputer, sam się wylogowuje.. będę wieczorkiem jak naprawie :P:P:P proszę mi napisać , coo u Was słychac i czy cos sie pozmieniało?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on25wroclaw
wchodzic na gg a nie ciagle forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;-) Izus było cichutko bo poszłam nynu B-) własnie sie przebudziłam :-D A ty na nocke za nie dlugo?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Izolda , jakie plany ? Iwaaa --- wyspało się małe brzdącko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamietaj to sobie:P heh Izoldo.. A gdzie sie na Sylwestra wybieracoie,czy nie macie zadnych plkanow n arazie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa a niech łysieją teraz ...:) Jak teraz powypadają to na dywanach bedziemy miały czyściej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Może nie łysieją ale ja muszę się liczyć z tym że w przyszłości może mi to grozić. Tata jest łysy , problemy z włosami zaczał mieć dokładnie tak samo jak i ja więc jeżeli nie stane na głowie to w wieku 30 lat może być lipa :( On właśnie około 33 lat wyłysiał tak na zero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy z Izoldą długie geste włosy to wam pożyczymy :-D Tylko potem oddajcie ;-) bo jak bedziemy juz pruchnami to tych włosów na głowie nam też niewiele zostanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Ja to nie wiem co zrobię jak wyłysieję :( Boje się jak diabeł święconej wody tego :( Wiem że dziewczyny nie nawidzą łysych , na domiar złego łysi często mają problemy w sprawach łóżkowych w zaawansowanym wieku , a jak by tego było mało to pracodawcy o młodych łysych myślą jak o dresiarzach , koksiarzach i innych cudakach. Może to się tak wydaje że łysinka u faceta to nie problem ale tak nie jest. To koszmar który odbiera Ci cała pewność siebie , horror nie mniejszy jak muzyka do "Archiwum X" czy "Nie do wiary" Muszę coś zrobić bo nie chce kanałami chodzic ze wstydu przed ludźmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kwiatuszki🌻widze ze ladne tematy tutaj juz o lysieniu:):)kazdy kiedys bedzie siwy i w polowie lysy:):):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Izolda , z tymi planami to chyba jakieś nieporozumienie powstało :D To ty zapytałaś mnie na początku o jakieś plany. Ja zielony zapytałem o jakich planach mowa a ty nie wiem jak co tam aaaaaaaaaaaaaaa już dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mły nie przesadzaj...Ja lubie łysych...:) Znaczy jeszcze nie miałam ale nie mam nic przeciwko...:) Zreszta...charakter się liczy a nie włosy na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
cześć bulwaaaaaa :D Długo Cie nie było , nie mogłaś się wygrzebać ze swojego gabinetu po tym jak Cie kasa zawaliła ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milytvardziel... prosze Cie bez zlosliwosci bo ja mam juz wszystkiego dosyc wszystkiego nie mam czasu na nic Izolda ja tez tesknilam :):):) i to straaasznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
To miał być taki żart 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milytvardziel.. wiem wiem ale wiesz ja teraz pisze z tego mojego uroczego zakichanego gabinetu juz nawet tu mam kocyk i poduszke bo czasem nie mam sily przetransportowac sie do domku zawalona praca jestem.Izoldziu widze ze tez zalatana jestes:)a jak tam poznalas kogos fajnego juz moze jakiegos faceta??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zawsze poznałam ale nie chce bliże poznawać bo w głowie tylko wiatr...Koksiki...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) koksik-znam ten typ i tez nie lubie.ja poznalam ostatnio uroczego pana po 50 stce chcial sie bardzo ze mna umowic:):):):)wiec sie zaczelam zastanwiac czy ja az tak zle wygladam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze...:) Starszy facet....:p Już łysy czy jeszcze nie?? To tak dla miłego napisz żeby się nie łamał...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×