Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość nooo wielka szkoda
pada deszcz u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo wielka szkoda
chmury sa ale nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo wielka szkoda
ide troche na powietrze godzina przed monitorem wystarczy :-) iwa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa najlepsze wakacje mam od 2001r ale tez bliżej do bram niebieskich.Najlepiej pracować i cieszyć się weekendem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my uwielbiamy magnolię a nie co innego.zostań przy swoim starym nicku lepiej CI do twarzy.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia odkryłem się zupełnie,gdyz było przesadzone,że muszę stąd wyjść.:Pteraz się odwlekło w czasie i jakbym zmienił nicka to i towarzystwo wasze tak samo.nie było to najmniejszego sensu.Więc nie bądzcie usztywnione tylko udawajmy,że jest jak przedtem.Była wspaniała zabawa i powinna byc nadal.nie ma żadnej świętości tutaj jesteśmy rowni i tak ma zostać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa jak chcesz to zamontować kieruj się menedzer urządzen i jak tam wpiszesz .następnie kreator dodawania urządzen.Oczywiście płytka w kompie.Na płytce z tyłu na opakowania masz to napisane lub w zawartości płytki.I wszystko.:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o ten tmat chodzi. w takim innym pisze ktoś że daje dupy itp. już się domyśliłam kto to jest. nigdy bym nie pomyślała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M------->widzicie nowy temat? ktoś mnie bardzo nie lubi A ty myślisz,że będziesz miała samych przyjaciół ?Są popaprańcy i nie zrobisz nic na to.moghą cię nawet nie znać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×