Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość niezapominajka87
pasuje do opisu,jestem atrakcyjna niesmiala dziewczyna...gdy wchodze na czat czy jakies fora i wymieniam sie z facetem zdjeciami to czesto mowia -taka ladna i nie ma chlopaka? jeszcze sie nigdy tak nie umowilam bo ci faceci sie poprostu mnie boja...gdzie znjde milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od.ub.r od lipca na cafe. tępy w necie jak diabli.Do teraz 5 kobiet wspaniałych mnie nauczyło obsługiwać net.Jeszcze nie znam obróbki zdjęć i wpisywanie na czerwono.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tej opcji przechodzenia szybkiego na czerwono możesz to wyjaśnić.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik to nie bylem ja:D ja zagladam tylko na ten topik;-) Pozdrawiam wszystkie kobiety:-) a najbardziej moja ulubienice na kafe Iweee:-)i pomawiacza za dobre rady🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary kope lat🖐️ magnolia 🌻wredna suka🌻Izolda nie dostaniesz kwiatka za kare:p desznik o co ci chodzi z tym czerwonym???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia👄 Oddano wam już projekty ?:) Wredna suka👄 Joł🖐️ Jestes? desznik🌻 Ktosik🌻 Izolda spowiadaj sie? Teskniłam:(😭 Czy to znów awaria komputera? 😡:( Stary 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy dotrzymam do 24:o jestem taki spiacy💤 iwa zrob mi takie cos jak desznikowi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień spokojny, bez rewelacji :) Należę do nocnych marków raczej. Tyle, że ostatnio mało co sypiam i zaczyna mnie szybko mulić. A zauważyłam, że w nocy na kafe dużo się dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum jest jak najbardziej moim faworytem :D O ten temacik chodzi :) Chociaż 272 strony to imponująca liczba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredna ja dzis jestem wyrabany po robocie :o ide spac 🖐️ iwa licze na ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredna Ktosik robił atake na mnie:o Ale potem sie polubilismy:classic_cool: Musiałabym cofnac sie pare stron wstecz bo nie pamietam dokładnie kiedy to było:) Najdłuzej znam sie z magnolia z tego topidła:) A jestem na kafe od pazdziernika albo listopada zeszłego roku albo juz sama nie wiem:o:D A ty długo tu urzedujesz?:) Ktosik pa🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dzien to nowe tu osoby zagladaja. Wredna z toba sie jeszcze nie witalem 🖐️ Iwaaa jak ty tu wytrzymujesz do prawie 4 nad ranem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jak nietoperz :) Dla mnie w nocy zaczyna sie dopiero życie:D Masz nadal futro na buzi?:o Wredna mam nadzieje, ze zagoscisz tu już na dobre i nie wyparujesz jak reszta😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu od początku tego miesiąca :) Podoba mi się, i mogę się wyżyć na durnych topikach :P A moja prababcia zawsze mówiła, że kto siebie opluje ten też obliże :P :D Chyba miała rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×