Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika11111

test-zagnieżdzenie zarodka

Polecane posty

Gość myszka27
Ja mieszkam w uk i tutaj nie mam mozliwosci zrobienia testu z krwi:( co do testu to robilam 2 dni temu i byl negatywny wiec nie wiem co sie dzieje:( jeszcze czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susi78
No i niestety spotkała mnie nie miła niespodzianka. Dostałam @ 2 dni przed czasem.Staram się nie załamywać. Może w tym cyklu się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Susi - szkoda, ale jak piszesz - nie załamuj się i próbuj. Bardzo Wam wszystkim kibicuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
u mnie to samo w pracy dostalam te cholerna @. trudno kolejny cykl kolejna szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafet
Cześć! Okres spodnia mi sie juz 8 dzien- tes robilam w poniedzialek i widzialam tam pod pewnym katem slaba cienka linie- moj maz taz ale nie wiemy czy sobie tego nie wmowilismy;)Postanowilam ze zrobie sobie test w piatek rano moze cos wykaze?Ogolnie to pobolewa mnie brzuch , jestem senna i ciagle zmeczona i placzliwa..ogladalam wczoraj film i rozbeczalam sie bo matka nawrzeszczala na corke;)Sama nie wiem czy to ciaza czy moze cos mi sie poprzestawialo i dostane @.Beder tu zagladala:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
Lafet koniecznie zrób w piątek rano jeszcze jeden test. Wszystko wskazuje na to że możesz być w ciąży ! myszka27 wygląda na to, że dostałyśmy w tym samym terminie @. Czyli jedziemy na tym samym wózku :)) Trzymam za nas kciuki dziewczyny w tym cyklu. Może się uda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
za tydzien po @ ide do lekarza zobacze co mi powie, jakie badania zlecie. Trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafet
Witam kobietki:) U mnie nadal okresu brak czyli juz 9 dzien.Jutro rano zrobie sobie test i okaze sie co i jak...Mam do Was pytanko czy jezeli jutro test nic nie wykaze tzn ze moze byc jeszcze za wczesnie i moge byc w ciazy czy raczej juz nie ma nadzieji? Temperatura waha mi sie od 36.9 do 37.5. Wczoraj bylam bardzo poddenerwowana i bardzo bolal mnie brzuch-nawet w nocy sie kilka razy przebudzilam i myslalamz e dostalam moze okres ale nic takiego nie mialo miejsca..Wczoraj takze mialam napad placzu...eh chcialabym aby sie juz wszystko wyjasnilo i abym miala wyjasnienie dla swojego dziwnego zachowania bo jak to nie ciaza tzn ze wmowilam sobie to wszystko i stad ta moja sennosc, placzliwosc etc etc;)))) Jutro napisze jak wypadl test;)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
Lafet jeśli test wyjdzie negatywnie to wcale nie znaczy że napewno nie jesteś w ciąży. Najlepiej iść do lekarza i oczywiście zrobić test z krwi. Czasami taki test z apteki może nie wykazać ciąży. Ja się już nie nastawiam w tym miesiącu, musze wyluzować. Co będzie to będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Hej dziewczynki, Lafet - trzymam mocno kciuki. Rób test i pisz szybko, jak wyszedł. Mnie bardzo bolą piersi. Przeżyłam dzisiaj chyba 17 różnych nastrojów, rozryczałam się, jak w programie "Boso przez świat" Cejrowski był w Fatimie i pokazywał woskowe figurki dzieci, które ludzie zostawiają jako symbol prośby o macierzyństwo. Po prostu wyparowałam z pokoju z rykiem do sypialni - mąż nie wie co się dzieje. Potem popsułam szafę, hi hi i znowu ryczałam, a potem się śmiałam.. U mnie tempka ok. 36,93 cały czas od owu. Zauważyłam jeszcze coś dziwnego. Zawsze przed @ (termin, kiedy wolałabym go NIE dostac - 13-14.04) przybywało mi ok. 1 kg - 1,5 kg. A teraz od zeszlego tygodnia schudłam trochę ponad 1 kg, a nie żałuję sobie zdrowego, regularnego odżywiania, jem sporo jak nigdy. Zresztą i tak cały czas czuję ssanie w żołądku. Ciekawe, co się z tego urodzi :))) Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetgate
Cześć dziewczynki! Postanowiłam, że będę do Was czasami zaglądać, choć mnie na jakiś czas okołociążowe perypetie dotyczyć nie będą - mój narzeczony ma problemy z pracą, w tej chwili jest duże prawdopodobieństwo, że go zwolnią, no i z bólem ustaliliśmy, że dziecko musi poczekać jednak, zresztą ja też pracuję tylko dorywczo.... :/ Susi78 i myszka27 - szkoda, że Wam się nie udało, ale nie załamujcie się, następnym razem musi się udać!! :) Lafet - ja bym Ci jednak polecała test z krwi, bo sikańce, to tylko do nerwicy doprowadzają - jak wyjdzie blada kreska, to człowiek głupieje, czy sobie czegoś nie uroił, potem obawa, czy drugi test też coś wykaże, a jak nie wykaże, to czy dalej jest szansa, itp.. :// PS Wiecie co.... Dalej mnie swędzą piersi ;) Jestem po 5-dniowym okresie, także nie mam pojęcia, co to oznacza.... ;) Pozdrawiam Was wszystkie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetgate
gabcia32 - też jestem ciekawa, co tam się u Ciebie wykluje, hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
W lany poniedziałek robię na razie sikańca, hihi. Cóż za okazja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetgate
'laniec' w lany poniedziałek ;) Ech, oby wyszły dwie kreski, choćby delikatna, ale żeby była ta druga, szczerze Ci tego życzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Zetgate - dzięki kochana. Ja już nie mogę się doczekac. Wpadnę tu jeszcze dzisiaj złożyc wam życzenia świąteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafet
Hej!! Test jednak robie jutro:)I tak jak mowicie po Swietach zrobie test z krwi niezaleznie od tego czy mi jutro cos wyjdzie czy tez nie;))Oczywiscie jutro rano zamelduje Wam co i jak:)) A tak pozatym to okresu nadal brak tylko pobolewa mnie brzuch i to w nocy tak ze az sie budze- nigdy tak nie mialam i ogolnie zastanawiam sie co jest grane... Wczoraj bylam w przychodni z córka na kontroli to.....bylo tam chyba z 5 ciężąrnych i kilka matek z z niemowalakami....zapewne gdybym teraz miala okres to bym nie zwrocila szczegolnej uwagi..a tak to siedzialam i ukradkiem patrzylam na brzuchy?!!(hheeh) ;)))) Odosnie mojego natroju wczoraj przez caly dzien mialam super humorek ale wieczorem dopadl mnie jakis taki niepokoj...;/// Tak wiec jutro napisze Wam dobra lub zla wiadomosc:) gabcia32 - zycze powodzenia!!te nastroje;)) zetgate - masz racje sikance troche rozstrajaja nerwowo:) To samo stwierdzil moj maz i on uwaza ze tam linia byla slaba to slaba ale byla...pozatym po wyschenieciu w tym miejscu gdzie miala byc ta linia zrobil sie taki czerwony wylew/rozmaz.....Ja tez tam cos widzialam ale nie wiem czy nie byo tak ze CHCIALAM WIDZIEC;))I widzialam...Tak wiec po Swietach lece na test z krwi. A przy okazji(bo jutro nie wiem czy nie zapomne;))) chcialam Wam życzyć ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Kochane przyszłe mamusie (bo inaczej być nie może): z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych zyczę Wam z serca wiosennej nadziei, która, jak promyki wschodzącego codziennie słońca będzie coraz większa i cieplejsza, wiary, że spełnią się wasze największe marzenia, miłości. Życzę Wam, abyście w tej bogatej symbolice Świąt Wielkanocnych dostrzegły rzeczy najlepsze dla siebie - wszak tob święta "jajkowe" ,a jajko od wieków to symbol nowego żyia :)) Całusy i trzymajmy sie kupy - kupy nikt nie ruszy hi hi hi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Ja rowniez dziewczyny kochane zycze wam tego co najwazniejsze, spelnienia marzen a szczegolnie tego jednego bardzo waznego- dziecka, zycze wam zdrowia i radosci z kazdego dnia i z kazdej chwili.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
i jak Lafet ? co z testem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetgate
No i co, dziewczynki, co tak milczycie, a ja tu umieram z ciekawości, hm? ;) Jak po świętach? Ja umieram z przejedzenia.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Hej dziewczyny - u mnie kicha.. Wczoraj robiłam test - "sikaniec" - a jakże wyszedł negatywny. Wczoraj był 1 dzien przed terminiem @. Dzisiaj poszłam na test z krwi, żeby nie łudzić sie tych kolejnych kilka dni już niepotrzebnie. Wiecie co? Myslałam, że nie będę tak przezywać, że tyle już pisałyście, żeby się tak nie nakręcać. Nie pomogło! Miałam wczoraj żal do całego świata, popłakałam się... @ niby mam dostać dzisiaj i zobaczymy. Wynik będę miała ok. południa i wszytsko będzie jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Dziewczyny - nie mam już złudzeń.... betaHCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Dziewczyny - nie mam juz złudzeń i nadziei. Beta HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Dziewczyny - nie mam juz złudzeń i nadziei. Beta HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
gabcia32 nie martw się musimy to jakoś przeżyć.Musimy się wspierać. Ja się łudzę, że w tym cyklu się uda. Od dziś podejmujemy z mężem próby. Co 2 dni. Dziś mój 8 dc. Tak jak już wspominałam chcemy wycelować w dziewczynkę więc musimy próbować przed owulacją. Będziemy próbować 8,10 i 12 dc. W zeszłym cyklu skończyliśmy na 11 dc i nic z tego nie wyszło więc w tym przesuwamy się o 1 dzień dalej. Wszystkim podejmującym dalsze próby życzę powodzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Dziewczyny - nie mam juz złudzeń i nadziei. Beta HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Cos mi się dzisiaj nie udaje z pisaniem na forum. Próbuje po kawałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Dziewczyny - nie mam juz złudzeń i nadziei. Beta HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Beta HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Właśnie jak w zegarku dostałam @. beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×