Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika11111

test-zagnieżdzenie zarodka

Polecane posty

Zawsze mierzyłam temp i dokładnie 14 dni po owu (temp +kłucie jajnika) a tu minęło 14 dni a okresu nie ma. Zawsze był równo po 14 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetgate
A jaką masz temperaturę, wskazuje na jakieś zmiany, obniżenie, czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetgate
To temperaturka fajna, dobrze będzie :) Kurde, gdybym miała czas z rana mierzyć.... A wieczorem, to i tak nie jest miarodajne, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetgate
Póki co jest dobra, to się liczy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nadzieję mam, choć jestem niedowiarkiem. Staram się nie nakręcać. Mam nadzieję, że się udało. Tobie też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetgate
Myślę, że teraz Twoja kolej.... :) Na mnie pewnie jeszcze nie pora, naprawdę nie czuję nic w tej chwili, nawet zmienność nastrojów PMS-owa minęła, nic mnie nie boli, tylko czuję się strasznie ociężała, ale przed okresem też tak mam. Kurde, myślisz, że jest sens robić ten test jutro? Niby wiem, że nie ma, ale korci mnie, mimo wszystko ;) Dzisiaj dałam sobie po łapach, jak z nim poszłam do łazienki, ale jutro silna wola mnie może opuścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetgate
Dam znać rano, jaka siła we mnie zwyciężyła, czy rozum, czy serce ;) Nic to, uciekam powolutku, życzę Ci spokojnej nocy i aby @ nie przyszedł :) Odezwę się jutro :) PS Do testu trzeba być na czczo, nic nie pić itp.?? Bo już sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Witam dziewczyny. My z mezem staramy sie od 7 miesiacy i juz troche trace nadzieje. jestem po owulacji, staralismy sie w tym miesiacu i czekamy na rezultaty, mam pewne objawy ale nie wiem czy ja sobie ich zle nie interpretuje. Okres mam dostac kolo 5-6 kwietnia, objawy jakie mam to po pierwsze duze ilosci bialego sluzu, gladkiego bez zadnego zapachu, bole krzyza, sennosc, czeste oddawanie moczu, piersi natomiast mnie nie bola. Sama juz nie wiem co o tym sadzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Zetgate - życzę Ci, abyś @ nie miała przez najbliższe 9 miesięcy :) Trzymam bardzo mocno kciuki i bardzo wierzę, że Ci się uda. Czekamy na wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka1984
Hej Dziewczyny! ja tutaj jestem pierwszy raz i mam PROBLEM. Mianowicie chodzi mi o to, że odstawiłam tabletki anty we wrześniu zeszłego roku. Do stycznia miałam idealne okresy dokładnie co 26 dni. Ostatnią normalną miesiączkę miałam 5 stycznia. Od stycznia przestaliśmy z mężem używać prezerwatyw. Kolejny @ dostałam ponad tydzień po terminie (co u mnie jest bardzo dziwne) i było to ledwie 4 dniowe bardzo skąpe plamienie. Kolejne plamienie malutkie dostałam 21 lutego i trwało 1 dzień. Robiłam wiele testów ciążowych i wszystkie były negatywne. Pierwszy Pozytywny test miałam 15 marca. I chciałabym sie dowiedzieć kiedy mniej więcej doszło do zapłodnienia?? w styczniu? w lutym (choć nie miałam normalnego @)?? bardzo proszę o odpowiedz, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, gratul;uję pozytywnegoposatu, myslę że mogło dojść do zapłodnienia w lutym, choć @ była skąpa, bo wtedy straciłaś pewnie nadszieję, że w tym cyklu się uda i nie myslałaś o tym tak bardzo. A to sprzyja zapłodnieniu, ale to tylko moje zdanie, lepiej pójdź dolekarza, on ci powie w którym tygodniu ciąży jesteś, bo możliwe że zaszłaś w styczniu i stąd w lutym tak skąpy okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle boli mnie podbrzusze a @ brak, temperaturka cały czas wysoka, jestem dobrej myśli, ale z testem poczekam, bo gdybym była w ciąży to dziś (tak mi się wydaje) byłoby 2 tygodnie, więc poczekam do poniedziałku, wynik będzie pewniejszy, chyba że @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka1984
Karolinka! dziekuje za odpowiedz. Wlasnie przed chwila umowilam sie na usg. Mieszkam w Anglii i tutaj do ciąży podchodzą bardzo dziwnie. Pierwsze badania wykonują dopiero w 12 tyg, wcześniej nic kompletnie. , tak więc nie wiedziałam na kiedy sie umowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ale tak najlepiej, by potwierdził lekarz, będziesz spokojniejsza, że nic złego się n ie dzieje no i życzę powodzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Kamilka a czy mialas jakies wczesne objawy? Dziewczyny co myslicie o moich potencjalnych objawach czy ktoras z was miala takie i byla w ciazy? Prosze o Odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Ja tez mieszkam w anglii i nie mam mozliwosci zrobienia testu z krwi a ciazowy domowy pokazuje,ze ciazy nie ma :( Wydaje mi sie,ze moze byc za wczesnie na taki test dlatego jeszcze calkiem nie stracilam nadziei, dodam,ze temp. mam podwyzszona ale po owulce co raczej norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka, jeśli jesteś przed miesiączką, test nie wykaże ciąży warto zaczekać na @, i test wykonać pierwszego dnia po spodziewanej @, chyba że nadejdzie okres, czego ci nie zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka1984
Myszka 27! Ja nie miałam zadnych objawow, testy negatywne. Bylam w przychodni pod koniec lutego bo myslalam ze moze cos jest nie w porzadku skoro ani ciazy ani okresu. Kazali mi przyjsc pod koniec marca. Gdzies tak ok. 12 marca zaczely mnie pobolewac piersi, ale jakos nie skojarzylam tego. Dopiero 15 marca w poludnie maz mowi zrob sobie test. Za bardzo nie chcialam bo balam sie kolejnego rozczarowania, ale zrobilam. I wyszedl pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Bede czekac -musze, tylko juz tyle miesiecy nam sie nie udaje ze trace nadzieje:( Dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Dzieki za te slowa, nie podam sie oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja @ nadal nie mam ;) Mam nadzieję że to nie pryma aprylisowy żart losu:) Jestem dobrej myśli, zwłaszcza, że temp utrzymuje się cały czas powyżej 37, ale jeszcze się nie nastawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetgate
Hop, hop, to ja.... ;) Wróciłam, wieści nie mam jednak żadnych - testu nie zrobiłam, bo sobie zaspałam rano, może jutro.. :) myszka27 - duże ilości białego śluzu mogą świadczyć o ciąży, a piersiami się nie przejmuj, bo nie każdą kobietę muszą boleć!! Także życzę Ci powodzenia :) A w ogóle okres mamy dostać w tym samym terminie, ja też 5/6.. :) gabcia32 - dziękuję za pozytywną energię, jest mi teraz potrzebna.. :) kamilka1984 - gratuluję pozytywnego wyniku i nadziei, którą mi daje Twój brak objawów, bo u mnie ciągle tylko swędzenia piersi, nic więcej ;) Karolinka1983 - tak się cieszę, że @ dalej nie przyłazi!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetgate
I nawet mi nerwowość PMS-owa minęła, coś za dobry humor mam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetgate
Zobaczymy, co jutrzejszy dzień przyniesie ;) Zastanawiam się, czy prawie zupełny brak śluzu występuje w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×