Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika11111

test-zagnieżdzenie zarodka

Polecane posty

Gość myszka27
no ja nie mam narazie @- oby jej nie bylo, narazie zadny znakow nie daje, ale ja jakas nerwowa jestem, ciagle sikam, w nocy dwa razy wstawalam, ale to moze byc wszystko :/ coz nic nie pozostaje tylko czekac, co glupiego dzis zrobilam to bylam na zakupach i kupilam komplet ciuszkow na noworotka, mam nadzieje ze sie przydadza, jak nie to jeszcze poczekaja na dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Karolinko ja bym na twoim miejscu poszla do lekarza albo test z krwi zrobila. ja dalej trzymam kciuki za nas wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetgate
Mnie też wodziło za ubrankami, ale dobrze, że nic nie kupiłam.. :/ Myszko, trzymam kciuki, przed Tobą jeszcze wszystko ;) Moja nadzieja się skrapla z każdą plamką, kurde no.. :( Ale trudno, nie narzekam PS A te objawy.... Tak na serio, to nie myśl o nich, póki nic się nie okaże.... Ja też miałam wszystkie ciążowe objawy, w sumie dalej mam, a tu lipa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
wiem wiem ja tez przez te 7 miesiecy juz duzo zaliczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetgate
Ale liczę, że chociaż Ty w tym miesiącu zafasolkujesz, bo by był wstyd, jakby żadnej się nie udało!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, jeśli nie ma okresu to jest nadzieja. Jak już pisałam mi dopiero 3 test wykrył ciążę i to już w 5 tyg ciąży. Ty, jeśli jesteś w ciąży to jest bardzo wczesna i test robiony wieczorem jej raczej nie wykryje, mimo że pisze na nich, że można robić o każdej porze dnia. Moja rada- powtórz tescik rano a jak nic nie wyjdzie a okresu dalej nie będzie to z tydzień. A nóż może będzie pozytywny. Trzymam kciukasy za Ciebie:-) Zetgate, nie tym razem, to innym:-) A co do podwyższonej temp, to ja wcale nie miałam, bynajmnej nie pod pachą. W \"pisi\" nie mierzyłam. Opelka powtórz teścika i będziesz mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetgate
Ta temperatura tak świruje, że już się nią sugerować nigdy nie będę.. Bo jeśli teraz mam okres, to też jest zbyt wysoka jak na okres ;) Dobrej nocy, dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedzi;) Kolejny test zrobię rano.. ale czekanie wiecie, jakie jest męczące?:) Właśnie odchudzam się, bo jestem w trakcie przerwy w staraniach i muszę jakoś pożytecznie wykorzystać czas;) Zresztą nie wiem, czy będę te staranka kontynuować W każdym razie nie łudzę się, że akurat coś tam zakwitnęło;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
zrobilam test rano- innej firmy, chociaz okresu brak test negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka powiedziała, że robiła kilka testów i dopiero którys tam z kolei wykrył ciążę. Kazała mi poczekać do piatku i jak nie będzie @ to wtedy rano zrobić test. Nie wiem. Ja się nie nastawiam i się nie nastawiałam i nawet całkiem to zniosłam. Dziś mój zabiera mnie do kina, ale nie wiem na co? Czekam na @ jak nie przyjdzie, robię test jak przyjdzie to zaczynamy z CLO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
ja jak za pare dni nie dostane @ to tez powtorze test, ale cos czuje ze nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka1985
Wiecie co? Naczytałam się o tym, że test nie zawsze wykrywa ciążę.Zdarza się, że dziewczyna robi kilka testów i to co kilka dni i dopiero któryś tam z kolei, zazwyczaj 3 lub 4 wykrywa ciążę. Ale poczekam jeszcze do piątku i wtedy zobaczymy. Czekam na wieści od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal bez @;) Sama nie wiem jak to tłumaczyć, dziś temp 37,3. Może to jakaś infekcja? Ale raczej nie, bo przecież by bolało albo swędziało... Nie wiem, nie wiem, czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
u mnie tez jak narazie brak ale to dopiero jeden dzien zobaczymy co przyniesie nowy dzien, modle sie zeby nie przyszla, Karolinko rob kolejny test za 1-2dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Ja czekam. czekam, czekam... Jeszcze tydzień.. Jak pisałam pobolewał mnie w sobotę brzuch, ale przeszło. Nie mam żadnych objawów, ale tempka 36,96 - 37,2. Rozmawaiałam z mamą i opowiedziała mi, że kiedy była w ciąży ze mną, nie miała na początku ZADNYCH objawów, ŻADNYCH: bólu piersi, mdłości, żadnego wymiotowania i praktycznie, a później gdyby nie rosnący brzuszek- nie wiedziała, co to ciąża wraz z jej opisywanymi dolegliwościami. Tak więc, chyba każdy organizm reaguje zupełnie inaczej. Życzę Wam wszytskim dobrego dnia i całego tygodnia, trzymam mocno kciuki za was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
u mnie narazie @ nie ma, juz sama nie wiem co sie dzieje czyzby natura ze mnie tak zadrwila? juz dawno nie spoznial mi sie okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Myszka - myśl pozywytnie proszę.. Powtórz test a ja już mocno ściskam kciuki, zebys miała piekny prezent od zajączka na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
myszka27 poczekaj jeszcze do jutra rana i powtórz test. Jak nie wyjdzie to idź koniecznie do lekarza, który zrobi ci USG i badania. Przynajmniej będziesz wiedziała co i jak... A ja czekam do czwartu. Piersi mnie okropnie bolą, ciągle sikam i jestem zmęczona. Mam nadzieję, że to nie moje urojenia. Pozdrawiam was dziewczyny i życzę miełego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też nadal bez @, choć test wyszedł negatywny. Poczekam kilka dni jeszcze i pójdę do lekarza. Głowy do góry. Wiecie co dziś sobie pomyslalam? Że nie ma przecież rzeczy niemożliwych, zwłaszcza jak bardzo się czegos chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makrelcia
Ale nakręcacie :) Zrobiłam rano test i nc :( Ale czytam tu i mówicie, że jeden nie daje gwarancji. Może następny pokaże 2 krechy. Aż chce się kupić wszystkie i robić co chwile. Mże to moje urojenia, a może jakieś objawy nie z tym związane. Ale tak piersi to mnie nigdy nie bolały. A tu nic :/ okres był ostatnio 2.03. Teraz cisza. Objawy są ale go brak. A temperatura też podwyższona. I komu tu ufać ? Własnemu organizmowi czy testom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
Ja też mam chęć pobiec do apteki po kolejny test ale muszę jakoś wytrzymać do tego czwartku. Bo wiem, że jak dziś zrobię i nic nie wyjdzie to się załamię. Dlatego czekam. Fajnie, że jest więcej dziewczyn w podobnej sytuacji i że możemy sie tutaj wspierać :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetgate
Witam dziewczynki, co nowego?? :) Widzę, że u każdej niepewna sytuacja, ale będzie dobrze, nie traćcie nadziei, ale się nie nakręcajcie też.... U mnie okres się na całego rozkręcił, wszystko mnie boli i paskudnie się czuję, ale w końcu wiosna idzie i jest pięknie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agao78
hej, ostatnią miesiączkę miałam 21.03, zaczelismy z mężem starani a i chyba za bardzo chce żeby się nam udało, dziś już nawet test kupiłam, ale to chyba jescze za wcześniei trochę za wcześnie, ale ja dziś nic nie mogłam zjeść, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Karolinka1983 napisała mi na maila, że zablokowali jej wejście na forum i nie wie dlaczego. To jest jej mail, jeśli któraś chciałaby się z nią skontaktować karolinka1983_12@interia.pl Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
agao78 - ja ostatnią @ miałam 18.03 i też czekam z niecierpliwością. Czyli jesteśmy w podobnym czasie :) Ale ja z testowaniem czekam jeszcze tydzień, bo teraz wydaje mi się za wcześnie - do poniedziałku. Miałam pomysł, żeby w piątek pójśc na betę, ale pomyślałam, że jeśli wyjdzie negatywnie, to będę miała zepsute święta i będzie mi w ten czas smutno. Tak więc czekam. Życzę Ci cierpliwości i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agao78
gabcia32 - chociaz mnie bradzo kusiło, ale nie zrobiłam jeszcze testu, trochę wcześnie. Ja również trzymam kciuki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
u mnie okresu dalej brak, nie wiem co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Myszka - a powtarzałaś test czy jeszcze czekasz? A może sprawdziłabyś poziom betaHCG z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×