Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Livia- "toć ty, moja krew":D przylać w "japę'!!! No ale wiesz....tu trzeba KULTURALNIE! ALE MY, kobiety ze swoją inteligencją (bez rękoczynów) też możemy dać w ...:D "JAPĘ"!!!:P No tak... to wy sobie tu prywatną pocztę ślecie....myślę, że Was Odnajdę!(Glou-Livia) Maria- UŚMIAŁAM SIĘ!:D...to chyba dziś jest Twoja mała radość:D "..Odkryłam coś dobrego - to ja trzymam teraz pilota w ręku i nie muszę po raz enty oglądać ,,Czterech pancernych; Ogniem i mieczem ; i Potopu ; Niech ogląda to moja eks koleżanka i eks M...." Z drugiej strony Maria....cały czas myślę jak, ja bym się zachowała??? Ja też mam dziś małą radość ale.. jeszcze BOJĘ się WAM powiedzieć...bo mimo wszystko i... "piędziesiątki" :D- jestem i będę TROCHĘ "szalona"! A tak w ogóle TO!!! Nasz Pan Prezydent dziś ściągnął od WIELKOPOLAN tę...biało-czerwoną wstążkę... na...ubraniu!!! Ale....... DOBRE RZECZY....MOŻNA POWIELAĆ!!!! Livia, Glou, Marii...... doris, może inne się odezwą- pozdrawiam! :D, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczenie Zrób to teraz Wiesz kim jesteś Czujesz to w sercu Spala cię twoja ambicja Ale najpierw, czekaj Nie dostaniesz tego na talerzu Będziesz musiała na to pracować Coraz z ciężej I ja wiem Bo byłam już tam wcześniej Pukając do drzwi Bez skutku I zobaczysz Bo jak tak ma być Nie ma nic ponad to jak Zasłużyć na własne marzenia To niesamowite To niesamowite Wszystko czego jesteś w stanie dokonać To niesamowite Sprawia, że moje serce śpiewa Teraz zależy to od ciebie Cierpliwości teraz Nerwowa atmosfera A ludzie których nic nie obchodzi No, to ci popsuje humor I upadniesz Bo zderzysz się ze ścianą Ale stań na nogi I będziesz silniejsza I mądrzejsza I wiem To dla Was Laski... zawsze trzeba WIERZYĆ w siebie! i można mimo przeciwności losu- wiele pokonać... piosenka piękna- Tu są słowa...i nizej "wykonanie :D Teraz CZEKAM na moich CHŁOPAKÓW- ...OBIAD!!! słowa... "....Bo byłam już tam wcześniej Wyważając drzwi "Nie" to zła odpowiedź I zobaczysz Bo jak tak ma być Nie ma nic ponad to jak Zasłużyć na własne marzenia Nie daj się speszyć, nie bój się, nie pozwól by twe marzenia przeciekły ci między palcami Nie bój się użyć swego talentu, każdy jakiś ma Nigdy nie poddawaj się, niech to nigdy nie umrze Ufaj instynktom i co najważniejsze: Nie masz nic do stracenia, więc na co czekasz http://www.youtube.com/watch?v=8XDxhDbtDak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekaz!!!!! BO NIE MA NIC.....PONAD, TO, JAK ZASŁUŻYĆ NA WŁASNE MARZENIA! schabowe...się pieką!!!:P... PA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro słowa piosenki piękne , podnoszą na duchu .Niestety nie dało się odsłuchać. Jesteśmy prawie rówieśniczkami - mam 51 lat . Przez wekend będzie wesoło w moim domu - pilnuję dwoje z moich wnuków -rodzice wyjeżdżają sami odpocząć , no i dobrze.Oni się wyśpią a ja pobawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Wam:) Wyobraźcie sobie ,że niedawno wróciliśmy z balangi. Moja znajoma po neurologicznej operacji czuje się dobrze i tak jest szczęśliwa ,że zaprosiła nas na obiad. Nie pomogło moje ....nie, nie może jutro , a może w sobotę:D Pojechaliśmy 20 km za miasto do ......Dworu Daglezjowego. Lokal super , nawiasem mówiąc prowadzony przez jej Syna. Zjadłam obiad, wypiłam piwo i jestem wesoła. Lekarz do komputera też przyszedł. Miałam dzisiaj małe radości. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu - ten kto jest "właścicielem" pilota - JEST KRÓLEM. To jak berło. Zastanów sie Mario - czy z chęcią pozwoliłabyś sobie na detronizację. My częściowo ten problem mamy rozwiązany - dwa telewirory,3 pikoty - z tym trzecim,to jest jeszcze problem - bo on od satelity - a sterownik w moim pokoju.- no i tutaj mam trochę "szczęścia" - jednak nie zawiele, i tak jestem pod "naciskiem' tego - co ma być nastawione. Wolność - daje mi komputer,- kiedy cień nie stoi za moimi plecami - mogę sobie na nim posiedzieć, a jak ustępuję miejsca - MAM 3-GO PILOTA. Tak - stanowczo mam dużo szczęścia. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam klubik! Ściągnęłam kości :) staram się je poskładać w jedną całość:D:D LIVIO! Mam też małą radość . M siedział przed kompem od wczesnego rana i nie musiałam walczyć o wolne miejsce. Jak widzę problem z pilotami zawsze i wszędzie tan sam. Też mamy dwa dlatego przeważnie siedzimy w oddzielnych pokojach:D Każdego ranka mamy małą "naradę" co i jak :) co i gdzie:) i w ogóle:) odbywa się przeważnie w kuchni:D Dzisiaj pada deszcz , wiatr myślę ,że siedzenie w domu gwarantowane. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej1 no i jaka dyskusja o pilotach , a to takie małe coś . Nie mogłam spac w nocy - mam nadzieję ,że pierwsza kawka mnie obudzi. Muszę zrobić zakupy i posprzątać domek bo przy dzieciaczkach nic potem nie zrobię.Milego dnia1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumoszki Laseczki No dla Was- trochę praktycznych rad. - Jeśli obawiasz się, że nikt nie dba o to, czy jeszcze żyjesz, przestań płacić rachunki za prąd. - Jeśli pożyczysz komuś 50 złotych i nigdy więcej go nie zobaczysz, to najprawdopodobniej była to mądra inwestycja. - Każdy wydaje się normalny przed bliższym poznaniem. - Nigdy, w żadnych okolicznościach nie bierz jednocześnie proszka nasennego i środka przeczyszczającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie! Dzisiaj proponuję i zakladam kącik oszczędzania. skaczę tyle po tym świecie - moje porady na oszczędność są z życia wzięte. Sama jestem rozrzutna straszliwie,nawet na taxi sobie nie żałuję - czasami. ........................KĄCIK OSZCZĘDNOŚCI...................... - JAK NAJMNIEJ UZYWAJ ZLEWU W KUCHNI.mYJ NACZYNIA W MISCE. ..w zlewie co najwyżej je płucz,ale też i os zczędnie z wodą. .. zlew na dłużej starczy, .. nie włączaj termy .. Swieczka spala gaz. ..do mycia naczyń podgrzewaj wodę w garnku. .. świeczkę w termie włączaj..jak jest konieczność - np kąpiel raz na m-c. ..po kapieli nie wylewaj wody z wanny -przyda się do splukiwania sedesu.. .. kubek na to masz pod ręką. .. zrezygnuj z kablówki - .. podstawowe programy tv za 6 zł w zupełności wystarczą... .. zakręć ogrzewanie....temperatura 17 st wystarczy - są swetry. ..poza tym,ściany od sąsoadów grzeją.. CDN nastąpi.. dopiszcie swoje porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, trochę późno na "kawę" :D ale dziś u mnie w domu "pełna chata" i do tego sprzątanko! Pozdrawiam Was- później się odezwę...może :P Mario- tak mamy tyle samo lat- chyba trochę zazdroszczę Ci wnuków- nie mam ich i przez najblizsze dwa lata chyba NIE!!! Z jednej strony...ha, nie wiem ,czy się cieszę a z drugiej....to byłoby ciekawe!!!:D Livia, Glou, 👄 Z tymi "pilotami'" :D, chyba wszystkie tak mamy.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro tym razem się udalo.Znam ta piosenkę z radia.Miedzy swoimi dziećmi a wnukami jest ta różnica ze wnuki tylko kochasz a wychowują rodzice.Nie mogę dużo pisać bo wnusia wali mi w laptopa.Ma 11 mies. interesują ją kabelki , mikser , chodzenie w każdy kąt.Na razie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej. Zebrałam się w garść i pojechałam do fryzjera. Jak zawsze wkurzyłam się w autobusach komunikacji miejskiej. Pełno taboretów. Nie o mnie tu chodzi by mi ustępować miejsca.Na szczęście jeszcze nie potrzebuję. Ale jest dużo starszych osób, którym podczas jazdy trudno utrzymać równowagę. Tylu młodych mężczyzn napakowanych w siłowni siedzi , nogi w rozkroku,że kolana sięgają przejścia i patrzy w okno lub rozmawia przez komórkę. Nie dla mnie ten czas:( w jakim przyszło mi żyć. Nie mam humoru , mówię dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Marzenia.. czasami się spełniają! Koza - czy ty czasami nie masz u mnie w domu,ukrytej kamery?lub podsłuchu? Nooo..ale ja ci dorzucę parę rad. dopisz,jak najbatrdziej z zycia wzięye. Kiedyś jedna z koleżanek mojej C.studiując,wynajmowała pokój u stareszej pani. Zaproponowała - aby spłuczkę w ubikacji,uruchamiać raz na dobę - wieczorem! A przed chwilą jaiś idiot - postrzelał sobie z petard pod moim cichutkim domkiem,piesa mi wystraszyl. Co to,już zaprawa przed Sylwestrem? A dzisiaj zadzwonil mój S. - wrócili w nocy z wczasów w Egipcie. Wrażenia fajne - wypoczynek też byl. Miłego wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też TYLKO na chwilę! Mario- tak- słyszałam, że "dziadkowie" bardziej kochają wnuki niż dzieci...:) Myślę, że to miłe być babcią- no cóż.... wszystko przede mną!:P No to LASKI- pa! .... Przede mną dwa dni rodzinnych spotkań...to i miłe i wyczerpujące... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia- ... te same klimaty.... uwielbiam takie utwory. Glou- dziś do fryzjera!!!??? Posłucham jeszcze piosenki-:D Pa LASKI 👄, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny !Zapomnialam ,że przy dzieciątkach nie ma na nic czasu. Wnuki wykapałam nakarmilam.Za to w kuchni nie pozmywane .Mała zasnęła pół godziny temu .Obejrzałyśmy razem film cha,cha.Kiedyś miałam więcej siły ...Nie na darmo Bozia daje dzieci młodym ludziom.Jestem bardzo zmęczoną babcią. Teraz grzecznie myć się i spać.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka o 2 giej w nocy i 6 rano - moja wnusia jest wyspana a ja proszę o podwójną kawę.Nikogo w klubiku nie ma ?Dziś moje miasto wita was słonkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klubie Witaj Mario! ja też stwierdzilam z mpim Wnusiem - łoojbabo,nie te lata,nie ta siła. a jednak przecież moja Teściowa - będąc starszą kobietą,niz ja obecnie - pomogła wychowac mi dzieci do 3 lat. A moja Mama - to samo, prowadziła gospodarstwo i była w ciągłym ruchu. si;niejsze pokolenia?Tak wygląda. Ja nie mam sił fizycznych - zjadły mnie stresy. Przed chwilą,wzmocnilam się prochem. Nie wiem na co w domu patrzę,czego jestem świadkiem. Czy jakiegoś końca? Powiecie - co za głupia baba - patrzy jak MM "zmierza w jakimś kierunku" - i nie reaguje. Poodwiedzał lekarzy - stwierdzili,że może byc w domu - NO I ON SIĘ TEGO TRZYMA !!! Coraz słabiej - ale wola nieugięta - odpier... się ode mnie. wyżalam się - nie wiem,czy to jeszcze łzy,czy siedzą we mnie kamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwio , nie daj się.Wiadomo ,że kobiety to silniejsza nacja. taka dziś jestem mądra a czasem dopada mnie taki smutek za życiem w małżeńswie .Za troską , bezpieczeństem ,przytuleniem,zwykłą rozmową .Dłużej byłam z nim niż z rodzicami.Musimy trzymać się w garści bo jesteśmy glową rodziny . zosia ogląda moje pierścionki albo pomaga pisać , za dlugo nie usiedzi .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Wstyd , rozleniwiłam się na tyle, że codziennie spóźniam się do klubu. Naprawiam błąd, to nie przekupstwo ale stawiam na stole stos świeżo nasmażonych placków z jabłkami. Zajadajcie i popijajcie herbatą z czarnej porzeczki. MARYLKO Gdzie się podziały te czasy kiedy wnuki były małe i były u nas:( przeminęło z wiatrem:( Wydorośleli. Chwytaj chwile kiedy są jeszcze małe i mogą rozbawić do łez. LIVIO wracam do tego co pisałam wcześniej. Pomyśl o sobie. Małe dziecko jeżeli jest uparte z czasem przekonasz go,że robi źle. TM mężczyzna dorosły uważa się za siłacza.Jeżeli ma silny organizm po woli może pokonać chorobę. Jeżeli nie ...to szykuje Ci wiele problemów. Jeżeli będzie musiał leżeć to dopiero będzie problem. A teraz nic nie poradzisz ... mówi nie .... nie narzucaj się. KLARO Mimo złej pogody wybrałam się do fryzjerki, włosy ostrzyżone i głowa lżejsza. Wiesz jak to jest ...baba z wozu koniem lżej:D Spokojnej i miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pisałam do Was, nie doszło. Musze odczekać.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Sprawa wyjaśniona, poczta doszła z opóźnieniem. Wszystko jest OK. Jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura! Mała śpi - robię w końcu obiad .Wytrzymała od 6 rano - nawet nie zmogło jej na spacerze ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×