Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny co zacznę pisać coś się wydarzy i przerwa!!! MARII ! A może minęło 7 lat , podobno co siedem lat zmieniamy charaktery. Niezależnie od tego , chwal synową , a będzie OK. Z doświadczenia wiem ,że niektóre osoby są tak zapatrzone w siebie, i pochwał się domagają , uważają się we wszystkim ....NAJ..... Nie znaczy,że akurat taka jest S.:D A ja na spacerku pogadałam z małą dziewczynką.Była ze swoim pupilkiem miniaturką królika. Przemiłe zwierzątko. Powaliła mnie zupełnie jak dowiedziałam się, że nazywa się MICHAŚ❤️. Spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Coś ta Wiosna dla mnie niełaskawa - jestem obsmarkana :P osłabiona a teraz wieczorem chyba mam temperaturę- jakoś od początku roku co chwilę łapie mnie jakaś infekcja:O Ale NIE DAM SIĘ! A ja sobie tak myślę (nie mam doświadczenia),,, odzywaj się Marii do swojej synowej, tak, jak do swojego dziecka. Przecież matka potrafi przymknąć oko na pewne wady dziecka i jest pobłażliwa- w końcu to tę osobę wybrała nasza latorośl... Poza tym uważam, że Twoja synowa ma serce i wie, że Tobie teraz trzeba je bardziej okazywać. Pamiętasz???? prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie... Ciesz się, że synowa się dobrze do Ciebie odnosi.:classic_cool: Pa idę na gorącą herbatkę i do łóżeczka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT DLA WNUSIA. Witam , i znikam - jestem padnieta ale jutro może wpadne na chwilke POZDRAWIAM I MIŁEGO WIECZORKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro wyparz nogi w cipłej wodzie - wełniane skarpety i lulu do łóżka :) Pewnie nie wyleczyłaś do konca przeziębienia i stale wraca ... Dziewczyny moją synową chwaliłam nieraz - jest dobrą mamą , ma porządek , szyje na maszynie sobie sukienki, ma klasę B w tańcu towarzyskim, dobrze gotuje , piecze torty .Tylko dziwię się bo nigdy mi nie pomagała .Może teraz to babska solidarność :) Patrzyłyście na niebo ? Pełno gwiazd ! Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chce Wam podziękować za życzenia dla mojego wnusia. Właśnie wróciłam z wirtualnej gościny!! księżyc zaświecił mi w okno - obudził mnie i kazał przekazać Wam życzenia miłeg dnia. Marii - niedlugo pobudka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio :) Ten księżyc nie dał mi zasnąć . Jestem nieprzytomna :) Liczę , że kawka mi pomoże . Miłego dnia dziewczyny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia- dzięki za kawę🌻, a Marii pewnie dzieciaki w przedszkolu już obudzą :P Glou, Ty śpiochu czyżbyś znowu nie mogła spać przez ten księżyc? Dziewczynki dziś chyba będzie ładnie... Livia do ogrodu, Glou na spacerek... Lonia też pewnie do ogrodu. Miłego dnia Laski 👄, 🌻,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry , słoneczny! KLER!!! BINGO!!!!:D Dobrze,że mnie pogoniłaś:D wczoraj cały dzień przebimbałam, w końcu dyscyplina musi być!!!!! zabieram się do wszystkiego...ha ha najpierw oczywiście do kawusi. LIVIO! Słonko zachęca do ogrodu. Masz u mnie PLUS że pielęgnujesz paprocie❤️ Dzięki za kawę i grę kwiatów🌻 MAR!! Przyjemności w pracy:D DALIDA! LONIA!! ANULKA❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARII ! Teraz zauważyłam,że tak raniutko wstałaś❤️. Od godziny 3 już nie spałam. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny co to znaczy dyscyplinarka:D KLER!! Ale mi pomogłaś , ZROBIŁAM wiele pożytecznych rzeczy , spacerek zaliczyłam też. Czuję w kościach,że idzie zmiana pogody:( a niech to licho:( Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KLRR!! Poproszę o dyscyplinarkę jutro:D powinnam wyjść po zakupy już dziś wiem,że nie będzie mi się chcialo:D Pamiętam taki epizod ze szkoły. Lubiany przez wszystkich kolega w rozmowie z nauczycielką powiedział,że jutro nie przyjdzie do szkoły BO .....BĘDZIE BOLAŁA GO GŁOWA:D :D Często bywa ,że żartując mówię ...na jutro nic nie planuję bo będzie bolała mnie głowa. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dzień ok.12.oo zaczynam od śniadanka z moim gwiazdorem,potem kawka i ciasto .No a potem WY i poczta.Czytam Was i przeżywam .Codziennie.I patrzę w Wasze Zycie.Ale nie mam odwagi włączyć się w dyskusję o zyciu,bo mam zupełnie o nim inne pojęcie i doświadczenia.W każdym razie każdą z Was bardzo wspieram w codziennych trudach.A uważam,że cudownym słoneczkiem,które się topikowi zdarzyło jest Klara- z której czerpię ja -starsza Pani optymizm.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny,które mają ochotę jeszcze pisać na tym topie.I wymiękam.Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem! Już , już miałam pisać - przyjechał s. z pracy .Miał ochotę na rozmowę i wspólny obiad .Wyłączyłam laptopa .Dowiedziałam się , że tata przyniósł mu sok i batonik do pracy i ma następne auto. Może byłyby następne ciekawostki gdyby nie wizyta znajomej i s. sę zwinął .Szkoda Klaro dzieci mnie budzą skutecznie :D Zresztą dorga do pracy o 6 rano też. Rano jest rześkie powietrze :) Globusik , nie wierzę , że z ciebie taki leniuszek :) Dziewczyny , jak tam podwyżka emerytur :D Dostałam dziś pismo ze Zusu - całe 32 zł . Na jeden bilet do kina albo 3 paczki fajek! Mozna skakać z radosci i napisać list pochwalny :D Dobranoc laski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! W radiu Siewa Piasek ' Nowe życie na śniadanie: zapraszam na kawę i spełnianie życzeń :) dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
zabrakło mi humoru , całe szczęście,że jest kawa, dziękuję. MARII ! Bardzo niecierpliwie:) czekam na pisemko o podwyżce .Jeszcze nie przyszło. Ja tez dostanę wyyyyyyysoką kwotę!!!! Brrr taki wiatr , a ja muszę wyjść. A co tam:D DAM RADĘ. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻- na dworze słoneczko ostro świeci ale nie idzie za tym ciepło, którego tak bardzo pragniemy :O No ale... od poniedziałku ma być już ta PRAWDZIWA Wiosna. Glou- no wiesz co, masz okazję na i chcesz siedzieć w domu...??? My z mężem mamy pewne plany na popołudnia od poniedziałku ( ruchowe) jak wszystko wypali to Wam napiszę :) Marii- wiem, że Ci ciężko pewnie jeszcze, tym bardziej, że masz stały kontakt z informacjami o eks- podziwiam Cię za godność i spokój.... A z tą pracą syna ( nie chcę tu dolewać oliwy do ognia) no tak, syn pracuje to tata nie musi płacić alimentów..... Livia, Lonia, Dalida, Anula , Dora 🌻 Cludia 🌻 "...Ale nie mam odwagi włączyć się w dyskusję o zyciu,bo mam zupełnie o nim inne pojęcie i doświadczenia..." Więc podziel się nimi z nami, przecież nie musisz się zgadzać z nami w 100% a my.... może też się czegoś nauczymy albo weźniemy poprawkę na niektóre rzeczy.... No nie bądź egoistką :P, :) Co do komplementu dla mnie- dzięki 👄 ale to nie jest tak jak myślisz.... może dlatego, że mnie życie też tak bardzo czasami nie dopieszcza, bronię się, nie daję się mu i wierzę, na przekór wszystkiemu, że .... będzie jeszcze pięknie a ludzie nie są źli. Optymizm.... to takie moje lekarstwo na miłe życie :) Pogodnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestem głodna, zjadam litery :P POWINNO BYĆ Claudia :) Glou no brawo, wychodzisz, wiatr przepędzi Lenia ... a zdrowie na tym tylko zyska. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KLER!! Jesteś czarownicą , ZBIERAM SIĘ i w długą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej!!! Na spacerku byłam , coś tam coś tam sobie kupiłam i humor poprawiłam:) KOZA! daje słowo nie skakałam, a boli mnie noga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Boli mnie głowa - podniosło mi się ciśnienie w pracy Moja szefowa przyjęła dziecko niespełna 3 letnie z zespolem Downa .Kocham wszystkie dzieci , miałam ich już dwoje ale starszyćh.Na moje stwiedzenie , że powinna być dosatkowa osoba do pracy - usłyszałam to tylko 2 razy w tygodniu na 3 godz.No i moja praca wyglądała tak -opiekowałam się tą dziewuszką , a reszta dzieci robiła co chciała .Porozmawiałam z rodzicami jak ją odbierali ....dla małej za wcześnie na pJutro rzedszkole.MOwiłam to co podpowiada mi serce i praktyka. Jutro pewnie dostanę oper... Bojowo nastawiona zadzwoniłam teraz do eks i umówiłam się z eks jutro na rozmowę :D w herbaciarni .GadaŁ ZE MNĄ JAK Z KLIENTEM....cha , cha Czego będzie dotyczyć rozmowa ? Meldunku , syna ... Klaro ja wiem , że jestem za dobra :) Wierzę w ludzi i często dostaję za to po doopie. Klaro fajnie , że poszłaś na spacer i sprawiłaś sobie małą radosc. Livio odezwij się - słoneczko świeci ! Loniu co u Ciebie ? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARII ! To o czym napisałaś jest lekko nie w porządku. Nie przejmuj się,że szefostwo może być niezadowolone. Bezpośrednią opiekę nad bezpieczeństwem wszystkich maluszków sprawujesz Ty i za nie odpowiadasz. Masz prawo mieć swoje zdanie, znasz przepisy i nie możesz brać na swoje barki tak dużej odpowiedzialności, bo po prostu jest ona niewykonalna. A jutrzejsze spotkanie no cóż może nie być najprzyjemniejsze, jednak pewnie konieczne, bo wszystko do końca musi być wyjaśnione i załatwione. Trzymaj się Marylko. Jestem za ........❤️ Wyobraź sobie,że walnęłam się w kostkę prawej nogi. Boli jak diabli:( Do jutra!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Globusik , roześmiałam się się , że kopnęłaś się w nogę . Przykro jak coś boli ale smieję się bo czasem przychodzę z pracy kontuzjowana:) A tp któreś wejdzie mi na stopę , wczraj chłopiec ugryzł mnie w ramię z radości. Czasami to nie bardzo bezpieczny zawód :) Jestem dziś zmęczona .Dobranoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej. MARYLKO! Wyszłam Ci na spotkanie i macham ręką,że kawa gotowa:) Maluszek musiał być bardzo szczęśliwy, poczułaś to na ramieniu. Dzieci są kochane. Ostatnio Moja "B" opowiadała mi , jak jej wnuk /ten od Anielki:D/ chciał do mnie przyjść bo może ciocia postawi jakieś ciastko:D A moja kopnięta noga:D???? zobaczymy co dalej. Robię okłady z Altacetu. Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesść dziewczyny :) Deszcz wita z rana . Globusik dziękuję za kawę w pięknych filiżankach. Miłego dnia.Mam dziś wyjatkowo na 9 tą , idę przed pracą na lekcję włoskiego. Pa , pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za kawę 🌻 Widzę, że nie tylko ja mamdziś ciężki dzień :O ( z niecierpliwością czekam 15-tej i potem do domku i ...łóżeczko) Na dworze pochmurno :( Marii -trzymaj się :classic_cool: A czyżby Livia wyjechała ?????Może do P???? Glou, jak można samą siebie okaleczać :P - powodzenia w okładach. Lonia- majstrujesz przy samochodzie, czy pracujesz w ogrodzie? :D-odezwij się. Dla pozostałych 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×